Ida/Viru

Suusatamine

Tatjana Mannima võitis naistest Tartu maratoni
22.02.2021

Tartu maratoni võidud jäid sel aastal Eestisse. Meestest võitis Mart Kevin Põlluste ja naistest üldjärjestuses üheksateistkümnendana lõpetanud Tatjana Mannima (Valga). Ida-Virumaa lõpetajatest oli meestest parim Danny-Rocco Anton, kes lõpetas 25, M20 5 ja naistest Margit Ahu, kes üldjärjestuses lõpetas 505, naistest 23 ja N35 4.

Toimus Pannjärve suusasarja II etapp
19.02.2021

Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtute kolmandal, Pannjärve suusasarja teisel etapil olid osalejad põhiliselt Alutaguse Suusaklubist. Külma ilma tõttu jäid kaugemalt osalejad tulemata. Sellegi poolest oli osalejaid võistlusrajal 51.

Mäetagusel toimus Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtute sprindi etapp
17.02.2021

Mäetaguse etapil tulid esikolmikusse kahe suusaklubi, Äkke ja Alutaguse võistlejad. Kummastki klubist 6 esindajat, esikohti aga rohkem Alutaguse Suusaklubil. Finaali võitjad: M10/12 - Andrias Rääst (Alutaguse SK), N10/12 Mirta Rajas (Alutaguse SK), M Aleksei Jaruðkin (Äkke SK), N Herta Rajas (Alutaguse SK).

Toimus Alexela noorte suusasarja III etapp
14.02.2021

Valgehobusemäel toimunud Alexela noorte suusasarja III etapil sõideti klassika ühisstardist. Alutaguse suusaklubist tulid esikolmikusse 1 km distantsil N12 vanuseklassis Anette Ahu I koht, Mirta Rajas III koht (22 osalejat); N11 Anette Kivimägi II koht (30 osalejat); 2 km M11 Marten Nurgamaa III koht (35 osalejat); N14 Herta Rajas II koht.

Tatjana Mannima võitis kolmanda maratoni järjest
13.02.2021

Estoloppeti sarja kolmas maraton - Alutaguse maraton sõideti klassikastiilis. Naiste parim oli Tatjana Mannima, kes üldjärjestuses oli 25, meestest võitis Mart Kevin Põlluste. Parima Alutaguse Suusaklubi esindajana lõpetas Danny-Rocco Anton kolmeteistkümnendana (M20 teisena). Kokku oli 44 km distantsil osalejaid 530.

Muudatused Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtute kalendris
09.02.2021

Homne Mäetaguse Sprint on suure külma tõttu edasi lükatud 16. veebruarile 2021. Seoses sellega muutub ka 17.02.2021 planeeritud Pannjärve suusasarja etapp. Uus kuupäev on 18.02.2021. Formaadid jäävad samaks.

Toimus 22. Tamsalu - Neeruti maraton
06.02.2021

Estoloppeti maratonide sarja teise etapi Tamsalu - Neeruti maratoni 43 km distantsi võitis naistest Tatjana Mannima, kes üldjärjestuses lõpetas kuueteistkümnendana. Danny-Rocco Anton (Alutaguse SK) lõpetas 24, Allain-Marco Anton (Alutaguse SK) 30, M20 vastavalt esimene ja kolmas.

Info Klubilt Tartu Maraton
05.02.2021

47. Tartu Maraton sõidetakse 21. veebruaril 2021. Soodushinnaga registreerimine kestab veel esmaspäeva, 8. veebruarini: 63 km - 75 eurot, 31 km - 50 eurot.

Toimus Pannjärve suusasarja I etapp
03.02.2021

Pannjärve suusasarja I etapp oli ühtlasi Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtute I etapiks. 9 km distantsi läbis kõige kiiremini M40 vanuseklassis võistlev Anatoly Shibanov, 6 km distantsil naistest Margit Ahu ja meestest M50 võistlev Arvo Sala.