22.02.2018

Meestest oli kiirem Toomas Kaurson ja naistestVita Konopleva. Osalejaid oli selle etapil 21.

Kaarel Karri Tartu maratoni parim idavirulane
20.02.2018

45. Tartu maratonil läks kolmikvõit prantslastele. Parima idavirulasena oli Kaarel Karri üldjärjestuse 19. U20 arvestuses kolmas. Tublilt esines N70 vanuseklassis Nadeþda Poljakova, kes üldjärjestuses oli 1267.

Toimus suusasarja Mäetaguse etapp
14.02.2018

Kahjuks langes Mäetaguse etapp teiste suusavõistlustega kokku ja seepärast jäi osalejate arv napiks. Kindlasti mõjutas osavõttu ka eelmise nädala viiel päeval toimunud võistlused. Meestest võitis Tomas Kaurson Kiviõli Suusaklubist.

Vello Liliumi III karikavõistlustel oli esindatud 10 klubi
11.02.2018

Klubide arvestuses läks võit külalistele Lääne-Virumaalt KF Suusaklubile. Teiseks jäi samade punktide juures Alutaguse Suusaklubi. Kõige rohkem oli võistlejaid 3 km distantsil - 39. Võistlemas olid ka külalised Austraaliast ja Saksamaalt.

Alutaguse maratoni võitis Martti Himma (täiendatud)
10.02.2018

20. Alutaguse maratoni pikemal 39 km distantsil oli meestest parim Martti Himma ajaga 1.46.02 ja naistest Triin Ojaste 2.05.49. Parim idavirulane oli meestest Kaarel Karri üldjärjestuses 8, M20 vanuseklassis esimene. Naistest oli Margit Ahu üldjärjestuses 186, naistest 8.

Toimus Kommipommi suusasarja II etapp
09.02.2018

Rajal käis 79 suusatajat, nende seas külalised Lääne-Virumaalt ja Austraaliast.

Toimus Äkkeküla suusakolmapäevakute III etapp
08.02.2018

Kolmandal etapil oli kokku osalejaid 74. 6,6 km distantsi võitis Tomas Kaurson, sekundiga kaotas talle M40 vanuseklassis võistles Argo Maasikmäe. Naistest näitas parimat aega N18 vanuseklassis võistlev Ksenia Pribylovskaja, kes üldjärjestuses oli üheksas.

Suusatajatel on sel nädalal pidu
07.02.2018

Alates kolmapäevast kuni pühapäevani saab iga suusasõber valida endale sobiva võistluse ja distantsi.

Pannjärvel toimus Tamsalu - Neeruti maraton
04.02.2018

Põhidistantsil näitas idavirulastest parimat aega Tomas Kaurson (Kiviõli Suusaklubi), kes lõpetas üldjärjestuses kuuendana, naistest Ksenia Pribõlovskaja Kiviõli Suusaklubi/Äkke SUKL), kes üldjärjestuses lõpetas 117, naiste arvestuses kuuendana.

Toimus Kommipommi suusasarja I etapp
01.02.2018

Osalejaid oli Pannjärvele kohale tulnud 85. Põhidistantsil, 9 km ei jätnud teistele sõnaõigust Peep Kivil Alutaguse Suusaklubist, kes võitis ajaga 26.12.6 (edu teise ees 1 minut ja 3 sekundit).