0

Suusatamine

Lõppes Kommipommi suusasari
21.02.2019

Kommipommi 3. etapil oli 99 osalejat trotsimas tuuli ja korralikku lumesadu, kuid sellele vaatamata jõudsid peaaegu kõik edukalt finišisse (ainult ühe kepi murdumine ja katkestamine).

Tatjana Mannima 46. Tartu maratonil naistest teine
18.02.2019

Üldjärjestuses lõpetas Tatjana Mannima (Valga, SAS PRO TEAM) 64. Ida-Virumaa esindajaid lõpetas 63 km distantsi 42 meest ja 8 naist ning 31 km 11 meest ja 10 naist. Parima mehena lõpetas Kaspar Krauvärk (Alutaguse Suusaklubi) 31 (M20 2) ja naistest Margit Ahu üldjärjestses 1130, naistest 57 (N35 12).

Kiviõlis sõideti suusakrossi
14.02.2019

Kolmapäeva õhtul toimus Kiviõlis suusakross, mis oli ühtlasi ka Argipäeva suusaõhtute 6 etapp.

Mammastes toimus Alexela-Hawaii Express Noortesarja III etapp
11.02.2019

II etapp oli suusakross. Anette Ahu saavutas N11 vanuseklassis I koha, Herta Rajas N12 III koha ja Aveli Uustalu N20 II koha (kõik Alutaguse Suusaklubi).

Aveli Uustalu võitis Tallinna maratoni
10.02.2019

21. Tallinna suusamaratoni lõpetas Aveli Uustalu naistest esimesena, üldjärjestuses 44. Meestest näitas parimat tulemust Allain-Marco Anton, kes lõpetas kümnendana, M20 klassis oli esimene.

Argipäeva suusaõhtute üldkokkuvõte peale viiendat etappi
07.02.2019

Kokku on viiel etapil osalenud 158 suusatajat, kõige rohkem 17 M16 vanuseklassis.

Narvas sõideti suusaõhtute V etappi
06.02.2019

Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtute V etapil näitasid parimaid aegu 1km Anton Sahharov ja Aleksandra Pustošnaja, 2,5km Jevgeni Vološin ja Nadežda Poljakova, 5km Sergei Jurlov ja Alina Potštarjova. Kokku oli osalejaid etapil 75.

Tehvandil toimusid Eesti meistrivõistlused
04.02.2019

Ida-Virumaa esindajatest saavutas parema tulemuse Aveli Uustalu (Alutaguse Suusaklubi), 5 km distantsil klassika eraldistardist oli neljas (N20 arvestuses teine). Vabatehnika sprindis oli ta kaheksas.

Toimus Estoloppeti sarja teine maraton
04.02.2019

21. Tamsalu - Neeruti maratoni lõpetas Vladimir Všivtsev kümnendana, M40 klassis oli neljas. 21km oli naistest kolmas Ele Luuk (lõpetas kahekümne teisena).