0

Suusatamine

Mannima sai Worldloppeti sarja kokkuvõttes neljanda koha
09.04.2017

Venemaal peetud Ugra suusamaratoniga tõmmati joon alla tänavusele Worldloppeti sarjale, Tatjana Mannima lõpetas naiste arvestuses neljanda kohaga.

Noorte suusasari lõppes Otepääl
25.03.2017

18. detsembril Pannjärvel alanud kuueetapiline Eesti noorte suusasari sai täna lõpplahenduse Otepääl.

Kiviõli mäkketõusu võidud läksid Jõhvi ja Narva
22.03.2017

Kolmapäeva õhtul sõideti Kiviõli tuhamäel murdmaasuuskadega mäkke.

Seeniorsportlaste meistrivõistlustelt Ida-Virumaale viies koht
20.03.2017

18.märtsil peeti Jõulumäe tervisespordikeskuses Eesti seeniorsportlaste meistrivõistlused suusatamises.

Nadeþda Poljakova sai kolm medalit
20.03.2017

Ðveitsi kuurortlinnas Klostersis lõppesid nädalavahetusel seenioride murdmaasuusatamise maailmameistrivõistlused - Masters World Cup 2017. Võisteldi olenevalt vanusegrupist distantsidel 5 - 45 km, võistlusgrupid 5 aasta kaupa vanuses 30 kuni 85+ aastat, vanim osaleja oli 91aastane. Kavas oli nii klassika- kui vabatehnika.

Tatjana Mannima tuli maratonimeistriks
19.03.2017

Eesti meistrivõistlused suusamaratonis võitis Kiviõli suusaklubi esindaja Tatjana Mannima.

Alutaguse SK sai neljanda koha
17.03.2017

Jõulumäel sel nädalalõpul toimuvatel Eesti meistrivõistlustel suusatamises oli esimesel päeval kavas sprinditeade.

Narva avatud meistrivõistlustel kiireimad Peep Kivil ja Aveli Uustalu
15.03.2017

Kolmapäeva õhtul peeti Pannjärvel 2,9 km pikkusel kunstlumeringil Narva avatud meistrivõistlused klassika paarissprindis. Võistlus oli ühtlasi ka Argipäeva suusaõhtute VIII etapp.

Kolmapäeval võisteldakse Pannjärvel
14.03.2017

Narva lahtised meistrivõistlused suusatamises peetakse kolmapäeval Pannjärvel.

Piret Niglase auhinnavõistlused on edasi lükatud
13.03.2017

Kuna Kohtla-Nõmmel ei ole praegu võistluste läbiviimiseks häid tingimusi, otsustasid korraldajad eesolevaks pühapäevaks planeeritud võistluse edasi lükata.