0

Vabamaadlus

Õpilaste Eesti meistrivõistlustelt medalid
01.03.2020

Vabamaadluses saavutasid Kohtla-Järve Spordiklubi "Kuldkaru" esindajatest I koha Nikolai Tarassov -57 kg, Ilja Sobolev -68 kg ja Vjatšeslav Saulits -75 kg ning III koha Maikel Beljajev -38 kg ja Mark Menšikov -57 kg kaalukategoorias. Võistkondlikult jäädi alla ainult Viljandi MK Tulevik.

Toimus Nublust Nabiks I etapp
28.01.2020

Kohtla-Järvel toimunud Nublust Nabiks I etapil jäeti koju 5 esikohta 21. Samas toimunud turniiril Kuldkaruke aga pooled esikohad.

Erik Reinbokile pronksmedal
20.01.2020

Prantsusmaal, Nice's toimunud Grand Prix de France Henri Deglane 2020 saavutas Ida-Virumaa ja Kohtla-Järve möödunud aasta parim meessportlane Erik Reinbok -79 kg kaalukategoorias III koha.

Kuldkaru spordiklubile üldvõit
20.01.2020

Porvoos toimunud Eesti - Soome maavõistlusel U20 vanuseklassis saavutas klubidest üldvõidu Kohtla-Järve Spordiklubi "Kuldkaru".

Eesti Maadlusliit tunnustas parimaid
14.12.2019

Tallinnas, Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotellis toimunud Eesti Maadlusliidu aastalõpuüritusel tunnustati 2019. aasta parimaid. Vabamaadluses oli juunioridest parim EM-i pronks Erik Reinbok (SK Kuldkaru), treener Aleksei Hapov.

Erik Reinbok saavutas Ahtmes esikoha
09.12.2019

Ahtmes toimunud Rahvusvahelise Maadlusföderatsiooni UWW kalendriturniiril vabamaadluses U23 Kuldkaru Open 2019 saavutas esikoha Erik Reinbok (-79 kg, SK Kuldkaru).

Soomest toodi esikohti
26.11.2019

Helsingis toimunud Eesti - Soome maavõistluse vabamaadluses võitis Eesti 6:3. Võitu panustasid ka SK Kuldkaru maadlejad Erik Reinbok-79 kg ja Nikita Tšehhonin -86 kg. Samas toimus Helsinki Open, kus Eriks Reinbok saavutas samuti võidu.

Medalid rahvusvaheliselt võistluselt
04.11.2019

Riias toimunud rahvusvahelistel 21. Pauls Budovskise mälestusvõistlustel vaba-ja naistemaadluses saavutasid auhinnalised kohad SK Kuldkaru esindajatest: mehed -74 kg Maksim Tarassov 3. koht ja -86 kg Nikita Tšehhonin 2. koht, noored U9 -39 kg Gert Raudsepp 2. koht ja U11 -54 kg Dmitri Kazak 2. koht.

Erik Reinbok saavutas Euroopa juunioride meistrivõistlustel 3. koha
10.06.2019

Hispaanias, Pontevedras toimunud Euroopa juunioride meistrivõistlustel saavutas Erik Reinbok vabamaadluses -79 kg pronksmedali. Tema kaalukategoorias oli kokku 18 osalejat.

Erik Reinbok saavutas Rumeenias 3. koha
07.05.2019

Rumeenias, Bucharestis toimunud juunioride UWW kalendriturniiril saavutas vabamaadleja Erik Reinbok (-79 kg, SK Kuldkaru) 3. koha.