Ida/Viru

Vabamaadlus

SK Kuldkaru parim Eesti vabamaadluse klubi
01.09.2021

Eesti meistriteks vabamaadluses tulid 79 kg kaalukategoorias Erik Reinbok, 86 kg Jevgeni Soltruk ja 97 kg Nikita Tšehhonin. Võistkondlikus arvestuses oli SK Kuldkaru parim vabamaadluse klubi.

Erik Reinbokile Euroopa U23 meistrivõistlustelt 7. koht
25.05.2021

17.-23. maini Põhja-Makedoonia pealinnas Skopjes toimunud U23 Euroopa meistrivõistlustel kehakaalus -79 kg kohtus Erik Reinbok avaringis Põhja-Makedoonia maadleja Astrit Ismailiga ning võitis ülekaalukalt 10:0. Edasi võitis ta šveitslane Tanguy Darbellay seisuga 6:4, veerandfinaalis kaotas Venemaa esindajale Khalid Iakhievile 0:8. Kaotus tuli ka lohutusringis itaallasele.

Eesti meistrivõistlustelt neli meistritiitlit
14.09.2020

Eesti meistrivõistlustel vabamaadluses tulid esikohale Erik Reinbok -79 kg, Nikita Tšehhonin -86 kg ja Timur Alikhanov -97 kg, naistemaadluses Anita Maskina -53 kg. Ka klubide arvestuses saavutas esikoha Spordiklubi Kuldkaru.

Õpilaste Eesti meistrivõistlustelt medalid
01.03.2020

Vabamaadluses saavutasid Kohtla-Järve Spordiklubi "Kuldkaru" esindajatest I koha Nikolai Tarassov -57 kg, Ilja Sobolev -68 kg ja Vjatšeslav Saulits -75 kg ning III koha Maikel Beljajev -38 kg ja Mark Menšikov -57 kg kaalukategoorias. Võistkondlikult jäädi alla ainult Viljandi MK Tulevik.

Toimus Nublust Nabiks I etapp
28.01.2020

Kohtla-Järvel toimunud Nublust Nabiks I etapil jäeti koju 5 esikohta 21. Samas toimunud turniiril Kuldkaruke aga pooled esikohad.

Erik Reinbokile pronksmedal
20.01.2020

Prantsusmaal, Nice's toimunud Grand Prix de France Henri Deglane 2020 saavutas Ida-Virumaa ja Kohtla-Järve möödunud aasta parim meessportlane Erik Reinbok -79 kg kaalukategoorias III koha.

Kuldkaru spordiklubile üldvõit
20.01.2020

Porvoos toimunud Eesti - Soome maavõistlusel U20 vanuseklassis saavutas klubidest üldvõidu Kohtla-Järve Spordiklubi "Kuldkaru".

Eesti Maadlusliit tunnustas parimaid
14.12.2019

Tallinnas, Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotellis toimunud Eesti Maadlusliidu aastalõpuüritusel tunnustati 2019. aasta parimaid. Vabamaadluses oli juunioridest parim EM-i pronks Erik Reinbok (SK Kuldkaru), treener Aleksei Hapov.

Erik Reinbok saavutas Ahtmes esikoha
09.12.2019

Ahtmes toimunud Rahvusvahelise Maadlusföderatsiooni UWW kalendriturniiril vabamaadluses U23 Kuldkaru Open 2019 saavutas esikoha Erik Reinbok (-79 kg, SK Kuldkaru).

Soomest toodi esikohti
26.11.2019

Helsingis toimunud Eesti - Soome maavõistluse vabamaadluses võitis Eesti 6:3. Võitu panustasid ka SK Kuldkaru maadlejad Erik Reinbok-79 kg ja Nikita Tšehhonin -86 kg. Samas toimus Helsinki Open, kus Eriks Reinbok saavutas samuti võidu.