0

Vabamaadlus

Erik Reinbok kindlustas võidu Team World'ile
28.05.2018

Erik Reinbok SK Kuldkaru osales ühena kahest Eesti vabamaadlejast USA-s Lake Place’is toimunud treeninglaagrist ja juunioride vabamaadlusturniirist Journeyman Wrestling World Classic ning saavutas seal II koha.

Põhjamaade meistrivõistlustelt pronksmedal
20.05.2018

Põhjamaade meistrivõitlustel saavutas naistemaadluses Anita Maðkina -53 kg kaalukategoorias III koha.

Jevgeni Soltruk saavutas Euroopa meistrivõistlustel 9. koha
06.05.2018

Kuni 79 kg kaalukategooria lohutusringis edasimaadlemise võimaluse saanud Kohtla-Järve SK Kuldkaru maadleja Jevgeni Soltruk kaotas Alexandru Burca`le (Moldova) punktidega 1:10. Kokku osales selles kaalukategoorias 15 võistlejat.

Tallinnas toimusid noorte maavõistlused
01.04.2018

Vabamaadluses tõi Eestile punkti Nikolai Tarassov (44 kg) SK Kuldkaru. Eesti kaotas Lõuna-Aafrika Vabariigile 4:7. Kreeka-rooma maadluses jäi Eesti ja Soome kohtumine viiki 5:5.

Freidenfelds Cupilt Erik Reinbokile hõbemedal
20.03.2018

Riias toimunud Freidenfelds Cupil saavutas Erik Reinbok -74 kg kehakaalus II koha.

4 Eesti kadettide meistritiitlit SK Kuldkaru maadlejatele
20.03.2018

Kehakaalus -48 kg tuli meistriks Nikita Shirokov, -60 kg Martin Põld, -65 kg Aleksei Saulits ja -71 kg Maksim Tarassov.

Eesti meistrivõistlustelt SK Kuldkaru maadlejatele kolm kulda ja kaks pronksi
12.02.2018

Esikohale tulid Jevgeni Soltruk kehakaalus 79 kg, Timur Alikhanov 97 kg ja Erik Reinbok 74 kg. Kolmanda koha saavutasid Gleb Belokurov kehakaalus 74 kg ja Anita Maskina 57 kg.

Eesti Maadlusliit tunnustas aasta parimaid
15.12.2017

Nikita Tsehhonin - parima kadett, Martin Põld parim õpilane ja Spordiklubi Kuldkaru parim klubi vabamaadluses.

Jevgeni Soltruk jättis võidu koju
04.12.2017

X rahvusvahelisel vabamaadlusturniiril Kuldkaru Open osales kaheksas kaalukategoorias 52 maadlejat 10 riigist. Kehakaalus -74 kg võitis I koha SK Kuldkaru esindaja Jevgeni Soltruk.

Ahtme spordihallis toimusid Eesti MV õpilastele vaba- ja naistemaadluses
26.11.2017

Ida-Virumaale tõid meistritiitli Marat Muhhametzjanov kehakaalus kuni 35 kg, Kirill Skiller kehakaalus kuni 53 kg ja Aleksei Saulits kehakaalus kuni 66 kg - kõik SK Kuldkaru. Ka klubide arvestuses oli parim SK Kuldkaru.