Esilehele      Sisukord
Esilehele

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Jalgpall: Kiviõli kaotas

06.10.2010

Kolmapäeval toimus Esiliigas kaks varem vahelejäänud mängu, milles saatis edu külalisvõistkondi. Meistriliiga üleminekumängudest unistavad Kiviõli Tamme Auto ja Pärnu JK Vaprus oodatud punktilisa ei saanud. Tallinna FC Flora II ja Rakvere võtsid tugeva lõpuspurdiga vastavalt 5:2 ja 3:2 võidud.

Esiliiga 26. ja 30.  vooru mängud. Kolmapäev, 6. oktoober

kell 16:00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO - TALLINNA FC FLORA II  2:5 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 31. Erik Šteinberg, 51. Tõnis Starkopf - 22., 74., 79. Sander Rõivassepp, 60. Jaan Leimann, 88. Brent Lepistu
Hoiatus: 64. Dmitri Kirilov

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 17-Šelehhov, 15-A. Lõsanov, 4-Kostin, 6-Hepner (46. 20-Moskaljov), 9-Kirilov, 10-Šteinberg, 14-Tiismann, 7-N. Lõsanov, 8-R. Gurbanov, 11-Starkopf.
Varus: 90-Rätsep, 20-Moskaljov.

FC Flora II: 12-Palm, 3-Mütt, 2-Tülp (75. 14-Matsina), 4-Danelson, 5-Roosimets, 6-Karu, 16-Leimann, 8-Lätt, 9-Rõivassepp, 10-Goldberg, 11-Lepistu.
Varus: 14-Matsina.

Mänguolud: +10, päikespaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 37
Peakohtunik: Raul Kaivoja
Abikohtunikud: Jaanus Nilp, Eduard Rõžov


kell 17:00 Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS - RAKVERE FC FLORA  2:3 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 33. Ranet Lepik, 70. Tambet Anso - 31. Hans Hiiuväin, 82. Alar Petrovits, 90.+2. Sergei Akimov
Hoiatused: -

JK Vaprus: 1-Naano, 4-Aavik, 3-Anso, 15-Gurejev, 6-A. Ojala, 12-Söötmaa, 23-Lepik, 17-Kirss, 8-Tiit (71. 19-Tekko), 10-Laurits, 7-Anissimov.
Varus: 30-Rahnik, 19-Tekko.

Rakvere FC Flora: 21-Hansen, 2-Azarov, 16-Kaasik, 15-Rannamäe, 6-Pohlak (57. 7-Trasberg), 3-Kriska (77. 18-M. Saar), 11-Luup, 20-Hiiuväin (72. 14-Jäger), 5-Kaljo, 9-Akimov, 10-Petrovits.
Varus: 18-M. Saar, 14-Jäger, 7-Trasberg.

Mänguolud: +11, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Marek Lillmaa
Abikohtunikud: Ago Kärtmann, Erko Kookla

Esiliiga tabel 6. oktoobri seisuga:
1  Tallinna FC Levadia II  31  24  4  3  89:22  76
2  Tallinna FC Flora II  31  20  6  5  79:35  66
3  Lasnamäe FC Ajax  32  18  9  5  63:31  63
4  JK Tallinna Kalev  32  15  5  12  60:59  46
5  Kiviõli Tamme Auto  32  13  6  13  70:67  45
6  Pärnu JK Vaprus  30  10  7  13  49:55  37
7  Tallinna JK Legion  32  10  6  16  48:65  36
8  Valga FC Warrior  32  7  6  19  45:82  26
9  Rakvere FC Flora  32  7  3  22  34:87  22
10  Jõhvi JK Orbiit  32  6  4  22  31:65  22

Esiliiga väravalööjate edetabeli tipp 6. oktoobri seisuga:
20 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
19 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax)
17 - Artur Rättel (Tallinna FC Levadia II)
13 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
13 - Dmitri Kirilov (Tamme Auto)
13 - Taavi Laurits (Pärnu JK Vaprus)
12 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev)
11 - Marten Mütt (Tallinna FC Flora II)
11 - Hannes Anier (Tallinna FC Flora II)
11 - Yaroslav Dmitriev (Tallinna FC Levadia II)
11 - Jaan Leimann (FC Flora II)

Esiliiga kõik väravalööjad 6. oktoobri seisuga:
Tallinna FC Levadia II (89) - Artur Rättel 17, Yaroslav Dmitriev 11, Artjom Dmitrijev 8, Trevor Elhi 7, Andero Pebre 5, Markus Holst 5, Jevgeni Gurtšioglujants 5, Vladimir Vassiljev 5, Tengis Eteria 4, Rain Aasmäe 3, Artjom Artjunin 3, Tomi Saarelma 3, Richard Leht 3, Igor Subbotin 2, Aleks Mones 2, Anton Chuikov 2, Eino Puri 2, Maksim Podholjuzin 1
omavärav: Heiki Tomingas (JK Tallinna Kalev)
Tallinna FC Flora II (79) - Marten Mütt 11, Hannes Anier 11, Jaan Leimann 11, Sander Rõivassepp 6, Stanislav Goldberg 5, Andre Frolov 5, Karl Mööl 3, Nikita Baranov 3, Sergei Mošnikov 2, Nikolai Mašitšev 2, Ali Al-Gashamy 2, Zakaria Beglarišvili 2, Aivar Anniste 1, Mikk Reintam 1, Silver Lätt 1, Meelis Peitre 1, Alexandre Abašidze 1, Albert Taar 1, Priit Danelson 1, Erkki Junolainen 1, Stanislav Pedõk 1, Erkki Kubber 1, Janno Roosimets 1, Joonas Tamm 1, Brent Lepistu 1
omaväravad: Jaanus Kaasik 2 (Rakvere FC Flora), Gert Jõeäär (JK Tallinna Kalev)
Kiviõli Tamme Auto (70) - Tõnis Starkopf 20, Dmitri Kirilov 13, Aleksei Borissenko 6, Stanislav Russakov 6, Dmitri Šelehhov 5, Juri Tiismann 4, Erik Šteinberg 3, Renat Osmanov 2, Deniss Suvorikov 2, Maksim Lipin 2, Rustam Gurbanov 1, Ilja Antonov 1, Ian-Erik Valge 1, Anatoli Lõsanov 1, Nikolai Lõsanov 1
omaväravad: Märten Pajunurm (FC Warrior), Sergei Kondratenko (FC Ajax)
Lasnamäe FC Ajax (63) - Sergei Tasso 19, Juri Gaidajenko 9, Vladimir Gerassimov 7, Vladimir Ljahhovetski 5, Šahriar Abdullajev 5, Andrei Borissov 5, Aleksandr Kirpu 3, Sergei Kondratenko 2, Miroslav Rõškevitš 1, Sergei Ivanov 1, Vitali Mihhasev 1, Sergei Kobjakov 1, Sergei Kononov 1
omavärav: Mikk Reintam (FC Flora II), Henri Külm (JK Tallinna Kalev), Elton Brauer (FC Warrior)
JK Tallinna Kalev (60) - Ilja Monakov 12, Aleksei Savitski 6, Aleksandr Kuslap 5, Rodion Ovsijenko 5, Vahur Kiis 4, Igor Koroljov 4, Aleksei Demutski 3, Andrus Mitt 2, Priidu Ahven 2, Martin Kase 2, Henri Prii 2, Ervin Stüf 2, Tengiz Eteria 2, Sergei Jegorov 1, Martin Maasing 1, Mario Mõistlik 1, Henri Külm 1, Aleksandr Kulikov 1, Heiki Tomingas 1, Martin Villand 1
omaväravad: Bert Klemmer (FC Flora II), Ronek Saal (JK Vaprus)
Tallinna JK Legion (48) - Maksim Kisseljov 13, Pavel Iljuhhin 5, Jevgeni Suhih 5, Alexander Pavlikhin 4, Maksim Aleksejev 4, Pavel Dõmov 3, Dmitry Popov 3, Pavel Rubel 2, Maksim Gussev 2, Sergei Dõmov 1, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1, Roman Sirotkin 1, Aleksandr Ivanov 1, Vladimir Gorbatov 1, Anton Rõbikov 1
Pärnu JK Vaprus (49) - Taavi Laurits 13, Andrei Šadrin 6, Kaarel Kaarlimäe 6, Albert Anissimov 5, Ranet Lepik 5, Greger Könninge 3, Tanel Melts 2, Mihkel Tiit 2, Anton Issakov 2, Tambet Anso 2, Ander Paabut 1, Sergei Gurejev 1, Tauno Tekko 1
Valga FC Warrior (45) - Ivo-Henri Pikkor 8, Raiko Karpov 6, Oskar Kaldvee 4, Elvis Liivamägi 3, Eerik Reinsoo 3, Mairo Astur 2, Rasmus Munskind 2, Karl Ivar Maar 2, Janar Toomet 2, Erkki Junolainen 2, Joel Indermitte 2, Märten Pajunurm 1, Rasmus Tomson 1, Mihkel Gull 1, Richard Vald 1, Karl-Henri Rebane 1, Armand Naris 1, Jaan Kekišev 1, Karl Mööl 1, Kewin Mataloja 1
Rakvere FC Flora (34) - Sergei Akimov 10, Elari Valmas 5, Alari Aunapuu 5, Alar Petrovits 5, Endrik Jäger 2, Sergei Aniskin 1, Jaanus Kaasik 1, Amor Luup 1, Mikk Rajaver 1, Hans Hiiuväin 1
omaväravad: Aleksandr Kirpu (FC Ajax), Dmitry Popov (TJK Legion)
Jõhvi JK Orbiit (31) - Aleksandr Marašov 6, Nikolay Khvalov 5, Vitali Bolšakov 4, Jegor Rudomin 4, Jevgeni Gužovski 2, Jevgeni Malahhov 2, Roman Treial 1, Anatoli Novožilov 1, Deniss Kulikov 1, Oleg Bogdanov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Paltsev 1, Oleg Treial 1, Boriss Gritsjuk 1

jalgpall.ee 



Liikudes Läbi Alutaguse  Narva Asimuut  Narva jooksusari 2021  Püssi seeriajooks 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles