Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Kaotasid nii Kiviõli kui ka Jõhvi

03.10.2010

Pühapäevases Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga 32. voorus alistas Lasnamäe FC Ajax Kiviõli Tamme Auto 3:2 ja kindlustas sellega endale pääsu tulevaks hooajaks Meistriliigasse. Lisaks Kiviõlile pidi kaotuse vatu võtma ka Jõhvi Orbiit.

Meistriliiga üleminekumängudele pretendeerivad veel kolm meeskonda: JK Tallinna Kalev, Kiviõli Tamme Auto ja ka Pärnu JK Vaprus.

Esiliiga XXXII vooru mängud. Pühapäev, 3. oktoober

kell 14.00 Kalevi Keskstaadion (Staadioni 3, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV – TALLINNA FC FLORA II  2:3 (1:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 34. Tengiz Eteria, 90.+3. Ervin Stüf - 21. Andre Frolov, 32., 46. Sander Rõivassepp
Hoiatused: 20. Aleksei Savitski - 53. Marten Mütt

JK Tallinna Kalev: 1-Reelo, 15-Kukebal, 19-Mamedov (72. 7-Ploompuu), 4-Savitski, 8-Kulikov, 16-Rosen (70. 14-Tomingas), 2-Stüf, 10-Eteria (49. 5-Viikna), 9-Ovsijenko (82. 11-Niinlaub), 13-Kuslap, 6-Kase (79. 17-Ploompuu).
Varus: 33-Kaljuste, 11-Niinlaub, 7-Ploompuu, 5-Viikna, 14-Tomingas, 17-Ošomkov, 18-Lutsokert.

FC Flora II: 12-Palm, 2-Veis, 3-Danelson, 4-Mütt, 5-Peitre, 6-Lätt, 17-Leimann, 8-Frolov, 9-Alliku (58. 16-Hannes Anier; 75. 14-Karu), 10-Rõivassepp (58. 19-Lepistu), 11-Goldberg (82. 18-Roosimets).
Varus: 14-Karu, 15-Matsina, 16-Hannes Anier, 18-Roosimets, 19-Lepistu.

Mänguolud: +13, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 41
Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Jaanus Mutli


kell 14.00 Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
JÕHVI JK ORBIIT – RAKVERE FC FLORA  1:2 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 65. Boriss Gritsjuk - 67., 75. Sergei Akimov
Hoiatused: 22. Aleksandr Marašov, 86. Nikolay Khvalov - 88. Algis Kelder

JK Orbiit: 33-Golubev, 9-Gritsjuk, 7-Khvalov, 10-Marašov (62. 25-Bolšakov), 21-Popov, 13-Rudomin, 3-O. Treial, 5-Malahhov, 8-Paltsev, 15-Vaškevitš, 6-Kharitanovich.
Varus: 2-R. Treial, 19-Novožilov, 17-Kulikov, 25-Bolšakov.

Rakvere FC Flora: 21-Hansen, 5-Kelder, 16-Kaasik, 15-Rannamäe, 3-Kaljo, 20-Polluks (55. 18-M. Saar), 11-Luup, 7-Trasberg, 2-Aunapuu, 10-Petrovits, 9-Akimov.
Varus: 18-M. Saar.

Mänguolud: +11, pilves sademeteta ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 45
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Marger Pormann, Raul Kaivoja


kell 14.00 FC Ajaxi kunstmuruväljak (Võidujooksu 8a, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX – KIVIÕLI TAMME AUTO  3:2 (3:0) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 9., 33. Juri Gaidajenko, 14. Andrei Borissov - 52. Tõnis Starkopf, 67. Juri Tiismann
Hoiatused: 72. Ilya Avdeenko - 13. Dmitri Vorobjov, 25. Stanislav Russakov

FC Ajax: 1-Mamutov, 9-Kondratenko, 7-Ivanov, 5-S. Kobjakov, 12-Avdeenko, 8-Starodub (70. 16-Pervušin), 19-Borissov, 21-Ljahhovetski, 10-Tasso, 14-Abdullajev, 17-Gaidajenko.
Varus: 2-D. Kovtun, 6-Kirilin, 16-Pervušin, 4-Plotnikov.

Tamme Auto: 1-Vorobjov, 6-Hepner, 4-Kostin, 20-Moskaljov, 15-A. Lõsanov, 9-Kirilov, 5-Russakov (46. 14-Tiismann), 10-Šteinberg, 19-Krivošein (46. 17-Lipin), 7-Apalinski, 11-Starkopf.
Varus: 14-Tiismann, 18-Borissenko, 17-Lipin, 22-Larin.

Mänguolud: +13, päikesepaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 60
Peakohtunik: Sten Kaldma
Abikohtunikud: Rein Pajunurm, Reigo Teearu


kell 17.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
VALGA FC WARRIOR – TALLINNA JK LEGION  0:2 (0:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 9. Maksin Aleksejev, 34. Jevgeni Suhih
Hoiatus: 80. Dmitry Popov

FC Warrior: 1-Ventsel, 2-Hmelnitski (46. 18-Kaldvee), 3-Munskind (84. 14-Karpov), 4-Tanvel, 16-Pajunurm (84. 7-Kaarjärv), 6-Kekišev, 17-Rebane (46. 19-Mataloja), 8-Sillamaa, 13-Stüf, 10-Ottis, 11-Maar.
Varus: 46-Gurnik, 14-Karpov, 18-Kaldvee, 19-Mataloja, 7-Kaarjärv.

TJK Legion: 22-Lavrentjev, 3-Aleksejev, 35-Gorbatov, 6-Iljuhhin, 18-Kisseljov, 10-Latõnin, 9-Popov, 32-Rubel (46. 17-Makarov), 16-Rõbikov, 12-Suhih (87. 11-D. Gostev), 4-Butlers (46. 14-Haliulin).
Varus: 62-Andrejev, 17-Makarov, 11-D. Gostev, 14-Haliulin, 15-A. Gostev, 34-Zelinski.

Mänguolud: +12, vahelduv pilvisus; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 25
Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Denis Petrov, Kaupo Õismaa

Esiliiga tabel 3. oktoobri seisuga:
1  Tallinna FC Levadia II  31  24  4  3  89:22  76
2  Tallinna FC Flora II  30  19  6  5  74:33  63
3  Lasnamäe FC Ajax  32  18  9  5  63:31  63
4  JK Tallinna Kalev  32  15  5  12  60:59  46
5  Kiviõli Tamme Auto  31  13  6  12  68:62  45
6  Pärnu JK Vaprus  29  10  7  12  47:52  37
7  Tallinna JK Legion  32  10  6  16  48:65  36
8  Valga FC Warrior  32  7  6  19  45:82  26
9  Jõhvi JK Orbiit  32  6  4  22  31:65  22
10  Rakvere FC Flora  31  6  3  22  31:85  19

Esiliiga väravalööjate edetabeli tipp 3. oktoobri seisuga:
19 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax)
19 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
17 - Artur Rättel (Tallinna FC Levadia II)
13 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
13 - Dmitri Kirilov (Tamme Auto)
13 - Taavi Laurits (Pärnu JK Vaprus)
12 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev)
11 - Marten Mütt (Tallinna FC Flora II)
11 - Hannes Anier (Tallinna FC Flora II)
11 - Yaroslav Dmitriev (Tallinna FC Levadia II)

Esiliiga kõik väravalööjad 3. oktoobri seisuga:
Tallinna FC Levadia II (89) - Artur Rättel 17, Yaroslav Dmitriev 11, Artjom Dmitrijev 8, Trevor Elhi 7, Andero Pebre 5, Markus Holst 5, Jevgeni Gurtšioglujants 5, Vladimir Vassiljev 5, Tengis Eteria 4, Rain Aasmäe 3, Artjom Artjunin 3, Tomi Saarelma 3, Richard Leht 3, Igor Subbotin 2, Aleks Mones 2, Anton Chuikov 2, Eino Puri 2, Maksim Podholjuzin 1
omavärav: Heiki Tomingas (JK Tallinna Kalev)
Tallinna FC Flora II (74) - Marten Mütt 11, Hannes Anier 11, Jaan Leimann 10, Stanislav Goldberg 5, Andre Frolov 5, Karl Mööl 3, Nikita Baranov 3, Sander Rõivassepp 3, Sergei Mošnikov 2, Nikolai Mašitšev 2, Ali Al-Gashamy 2, Zakaria Beglarišvili 2, Aivar Anniste 1, Mikk Reintam 1, Silver Lätt 1, Meelis Peitre 1, Alexandre Abašidze 1, Albert Taar 1, Priit Danelson 1, Erkki Junolainen 1, Stanislav Pedõk 1, Erkki Kubber 1, Janno Roosimets 1, Joonas Tamm 1
omaväravad: Jaanus Kaasik 2 (Rakvere FC Flora), Gert Jõeäär (JK Tallinna Kalev)
Kiviõli Tamme Auto (68) - Tõnis Starkopf 19, Dmitri Kirilov 13, Aleksei Borissenko 6, Stanislav Russakov 6, Dmitri Šelehhov 5, Juri Tiismann 4, Renat Osmanov 2, Deniss Suvorikov 2, Maksim Lipin 2, Erik Šteinberg 2, Rustam Gurbanov 1, Ilja Antonov 1, Ian-Erik Valge 1, Anatoli Lõsanov 1, Nikolai Lõsanov 1
omaväravad: Märten Pajunurm (FC Warrior), Sergei Kondratenko (FC Ajax)
Lasnamäe FC Ajax (63) - Sergei Tasso 19, Juri Gaidajenko 9, Vladimir Gerassimov 7, Vladimir Ljahhovetski 5, Šahriar Abdullajev 5, Andrei Borissov 5, Aleksandr Kirpu 3, Sergei Kondratenko 2, Miroslav Rõškevitš 1, Sergei Ivanov 1, Vitali Mihhasev 1, Sergei Kobjakov 1, Sergei Kononov 1
omavärav: Mikk Reintam (FC Flora II), Henri Külm (JK Tallinna Kalev), Elton Brauer (FC Warrior)
JK Tallinna Kalev (60) - Ilja Monakov 12, Aleksei Savitski 6, Aleksandr Kuslap 5, Rodion Ovsijenko 5, Vahur Kiis 4, Igor Koroljov 4, Aleksei Demutski 3, Andrus Mitt 2, Priidu Ahven 2, Martin Kase 2, Henri Prii 2, Ervin Stüf 2, Tengiz Eteria 2, Sergei Jegorov 1, Martin Maasing 1, Mario Mõistlik 1, Henri Külm 1, Aleksandr Kulikov 1, Heiki Tomingas 1, Martin Villand 1
omaväravad: Bert Klemmer (FC Flora II), Ronek Saal (JK Vaprus)
Tallinna JK Legion (48) - Maksim Kisseljov 13, Pavel Iljuhhin 5, Jevgeni Suhih 5, Alexander Pavlikhin 4, Maksim Aleksejev 4, Pavel Dõmov 3, Dmitry Popov 3, Pavel Rubel 2, Maksim Gussev 2, Sergei Dõmov 1, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1, Roman Sirotkin 1, Aleksandr Ivanov 1, Vladimir Gorbatov 1, Anton Rõbikov 1
Pärnu JK Vaprus (47) - Taavi Laurits 13, Andrei Šadrin 6, Kaarel Kaarlimäe 6, Albert Anissimov 5, Ranet Lepik 4, Greger Könninge 3, Tanel Melts 2, Mihkel Tiit 2, Anton Issakov 2, Ander Paabut 1, Sergei Gurejev 1, Tauno Tekko 1, Tambet Anso 1
Valga FC Warrior (45) - Ivo-Henri Pikkor 8, Raiko Karpov 6, Oskar Kaldvee 4, Elvis Liivamägi 3, Eerik Reinsoo 3, Mairo Astur 2, Rasmus Munskind 2, Karl Ivar Maar 2, Janar Toomet 2, Erkki Junolainen 2, Joel Indermitte 2, Märten Pajunurm 1, Rasmus Tomson 1, Mihkel Gull 1, Richard Vald 1, Karl-Henri Rebane 1, Armand Naris 1, Jaan Kekišev 1, Karl Mööl 1, Kewin Mataloja 1
Jõhvi JK Orbiit (31) - Aleksandr Marašov 6, Nikolay Khvalov 5, Vitali Bolšakov 4, Jegor Rudomin 4, Jevgeni Gužovski 2, Jevgeni Malahhov 2, Roman Treial 1, Anatoli Novožilov 1, Deniss Kulikov 1, Oleg Bogdanov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Paltsev 1, Oleg Treial 1, Boriss Gritsjuk 1
Rakvere FC Flora (31) - Sergei Akimov 9, Elari Valmas 5, Alari Aunapuu 5, Alar Petrovits 4, Endrik Jäger 2, Sergei Aniskin 1, Jaanus Kaasik 1, Amor Luup 1, Mikk Rajaver 1
omaväravad: Aleksandr Kirpu (FC Ajax), Dmitry Popov (TJK Legion)

Jalgpall.ee/sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles