Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Võidu said nii Tamme Auto kui ka Orbiit

26.09.2010

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga 31. voor oli edukas nii Kiviõli Tamme Autole kui ka Jõhvi Orbiidile.

Esiliiga XXXI vooru mängud. Pühapäev, 26. september

kell 14.00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO – VALGA FC WARRIOR  4:0 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 40., 86. Dmitri Kirilov, 57. Stanislav Russakov, 59. pen. Tõnis Starkopf
Hoiatused: 37. Anton Hmelnitski, 39. Ott Ottis, 43., 90.+2. Ivo-Henri Pikkor, 70. Mikk Pärt
Eemaldamine: 90.+2. Ivo-Henri Pikkor

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 4-Kostin, 15-A. Lõsanov, 20-Moskaljov, 8-Suvorikov, 9-Kirilov, 5-Russakov (77. 22-Larin), 7-Lipin (46. 21-R. Gurbanov), 6-Hepner, 10-Šteinberg, 11-Starkopf.
Varus: 90-Rätsep, 21-R. Gurbanov, 22-Larin.

FC Warrior: 46-Gurnik, 2-Hmelnitski (70. 19-Tanvel), 3-Pärt, 4-Brauer, 16-Pajunurm, 6-Sillamaa, 7-Pikkor, 8-Kekišev, 10-Ottis, 11-Maar, 14-Rebane (57. 18-Mataloja).
Varus: 19-Tanvel, 18-Mataloja.

Mänguolud: +11, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 55
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Danel Udu


kell 14.00 Rakvere linnastaadion (Kastani pst. 12)
RAKVERE FC FLORA – JK TALLINNA KALEV  2:3 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 7. Endrik Jäger, 90.+3. Mikk Rajaver - 16. pen., 71. Rodion Ovsijenko, 47. Aleksei Savitski
Hoiatused: 16. Algis Kelder, 34. Thorwald-Eirik Kaljo - 66. Rameš Mamedov, 84. Grigori Ošomkov
Eemaldamine: 15. Jaanus Kaasik

Rarvere FC Flora: 21-Kütt, 5-Kelder, 16-Kaasik, 15-Rannamäe, 3-Kaljo, 11-Luup, 20-Trasberg, 2-Aunapuu (75. 6-Polluks), 7-Ljaš (72. 18-Mikk Rajaver), 14-Jäger, 9-Akimov (53. 10-Kuusik).
Varus: 10-Kuusik, 18-Mikk Rajaver, 6-Polluks.

JK Tallinna Kalev: 1-Kaljuste, 2-Kukebal, 19-Mamedov, 20-Aniko, 8-Kulikov, 16-Rosen (25. 2-Stüf), 6-Whalen (88. 5-Tomingas), 10-Ovsijenko, 13-Kuslap, 7-Koroljov (77. 9-Mõistlik), 4-Savitski (78. 11-Ošomkov).
Varus: 5-Tomingas, 11-Ošomkov, 2-Stüf, 9-Mõistlik, 21-Kase.

Mänguolud: +11, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 25
Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Andreas Vaks, Ain Alev


kell 14.00 Wismari staadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – JÕHVI JK ORBIIT  1:2 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 15. Anton Rõbikov - 12. Nikolay Khvalov, 52. Jegor Rudomin
Hoiatus: 32. Aleksandr Marašov

TJK Legion: 62-Andrejev, 3-Aleksejev, 4-Butlers, 15-P. Dõmov (87. 17-Makarov), 35-Gorbatov, 14-Gussev (43. 32-Rubel), 6-Iljuhhin, 18-Kisseljov, 16-Rõbikov, 10-Latõnin, 12-Suhih.
Varus: 11-D. Gostev, 17-Makarov, 5-Sadovski, 83-Sirotkin, 32-Rubel, 2-Chichkanov.

JK Orbiit: 33-Golubev, 12-Smolin, 9-Gritsjuk, 15-Vaškevitš, 13-Rudomin, 8-Malahhov, 3-O. Treial, 2-R. Treial, 7-Khvalov, 10-Marašov, 8-Paltsev.
Varus: 17-Kulikov.

Mänguolud: +11, pilves ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 15
Peakohtunik: Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Aivar Gutmann, Juri Artamonov


kell 17.00 Maarjamäe kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II – LASNAMÄE FC AJAX  4:2 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 48., 59. Tomi Saarelma, 72. Vladimir Vassiljev, 90. Richard Leht - 25., 67. pen. Sergei Tasso
Hoiatused: 66. Artjom Artjunin, 75. Tomi Saarelma - 31., 73. Aleksandr Kirpu, 57. Juri Gaidajenko
Eemaldamine: 73. Aleksandr Kirpu

FC Levadia II: 30-Matrossov, 2-Ingermann, 3-Artjunin, 4-Hagberg (46. 9-Kovaltšuk), 5-Holst, 7-Vassiljev, 8-Ratnikov (46. 15-Saarelma), 10-Gurtšioglujants, 11-Elhi (81. 6-Leht), 19-Y. Dmitriev, 20-Aristov (46. 17-Chuikov).
Varus: 12-Jenk, 6-Leht, 9-Kovaltšuk, 15-Saarelma, 16-Martõnov, 17-Chuikov, 22-Kütt.

FC Ajax: 71-A. Boldõrev, 9-Kondratenko, 3-A. Kirpu, 19-Borissov, 5-S. Kobjakov, 14-Abdullajev, 24-Ljahhovetski, 8-Starodub (62. 15-Kononov), 10-Tasso, 18-Gerassimov, 16-Gaidajenko.
Varus: 6-Mussajev, 15-Kononov, 12-Kirilin, 7-Ivanov.

Mänguolud: +10, pilves ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Juri Frischer, Pille Raadik

Esiliiga tabel 26. septembri seisuga:
1  Tallinna FC Levadia II  31  24  4  3  89:22  76
2  Tallinna FC Flora II  29  18  6  5  71:31  60
3  Lasnamäe FC Ajax  31  17  9  5  60:29  60
4  JK Tallinna Kalev  31  15  5  11  58:56  46
5  Kiviõli Tamme Auto  30  13  6  11  66:59  45
6  Pärnu JK Vaprus  28  9  7  12  45:51  34
7  Tallinna JK Legion  31  9  6  16  46:65  33
8  Valga FC Warrior  31  7  6  18  45:80  26
9  Jõhvi JK Orbiit  31  6  4  21  30:63  22
10  Rakvere FC Flora  29  5  3  21  28:82  16

Esiliiga väravalööjate edetabeli tipp 26. septembri seisuga:
19 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax)
18 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
17 - Artur Rättel (Tallinna FC Levadia II)
13 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
13 - Dmitri Kirilov (Tamme Auto)
12 - Taavi Laurits (Pärnu JK Vaprus)
12 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev)
11 - Marten Mütt (Tallinna FC Flora II)
11 - Hannes Anier (Tallinna FC Flora II)
11 - Yaroslav Dmitriev (Tallinna FC Levadia II)

Esiliiga kõik väravalööjad 26. septembri seisuga:
Tallinna FC Levadia II (89) - Artur Rättel 17, Yaroslav Dmitriev 11, Artjom Dmitrijev 8, Trevor Elhi 7, Andero Pebre 5, Markus Holst 5, Jevgeni Gurtšioglujants 5, Vladimir Vassiljev 5, Tengis Eteria 4, Rain Aasmäe 3, Artjom Artjunin 3, Tomi Saarelma 3, Richard Leht 3, Igor Subbotin 2, Aleks Mones 2, Anton Chuikov 2, Eino Puri 2, Maksim Podholjuzin 1
omavärav: Heiki Tomingas (JK Tallinna Kalev)
Tallinna FC Flora II (71) - Marten Mütt 11, Hannes Anier 11, Jaan Leimann 10, Stanislav Goldberg 5, Andre Frolov 4, Karl Mööl 3, Nikita Baranov 3, Sergei Mošnikov 2, Nikolai Mašitšev 2, Ali Al-Gashamy 2, Zakaria Beglarišvili 2, Aivar Anniste 1, Mikk Reintam 1, Silver Lätt 1, Meelis Peitre 1, Alexandre Abašidze 1, Albert Taar 1, Priit Danelson 1, Erkki Junolainen 1, Stanislav Pedõk 1, Erkki Kubber 1, Sander Rõivassepp 1, Janno Roosimets 1, Joonas Tamm 1
omaväravad: Jaanus Kaasik 2 (Rakvere FC Flora), Gert Jõeäär (JK Tallinna Kalev)
Kiviõli Tamme Auto (66) - Tõnis Starkopf 18, Dmitri Kirilov 13, Aleksei Borissenko 6, Stanislav Russakov 6, Dmitri Šelehhov 5, Juri Tiismann 3, Renat Osmanov 2, Deniss Suvorikov 2, Maksim Lipin 2, Erik Šteinberg 2, Rustam Gurbanov 1, Ilja Antonov 1, Ian-Erik Valge 1, Anatoli Lõsanov 1, Nikolai Lõsanov 1
omaväravad: Märten Pajunurm (FC Warrior), Sergei Kondratenko (FC Ajax)
Lasnamäe FC Ajax (60) - Sergei Tasso 19, Vladimir Gerassimov 7, Juri Gaidajenko 7, Vladimir Ljahhovetski 5, Šahriar Abdullajev 5, Andrei Borissov 4, Aleksandr Kirpu 3, Sergei Kondratenko 2, Miroslav Rõškevitš 1, Sergei Ivanov 1, Vitali Mihhasev 1, Sergei Kobjakov 1, Sergei Kononov 1
omavärav: Mikk Reintam (FC Flora II), Henri Külm (JK Tallinna Kalev), Elton Brauer (FC Warrior)
JK Tallinna Kalev (58) - Ilja Monakov 12, Aleksei Savitski 6, Aleksandr Kuslap 5, Rodion Ovsijenko 5, Vahur Kiis 4, Igor Koroljov 4, Aleksei Demutski 3, Andrus Mitt 2, Priidu Ahven 2, Martin Kase 2, Henri Prii 2, Ervin Stüf 1, Sergei Jegorov 1, Martin Maasing 1, Mario Mõistlik 1, Henri Külm 1, Aleksandr Kulikov 1, Heiki Tomingas 1, Tengiz Eteria 1, Martin Villand 1
omaväravad: Bert Klemmer (FC Flora II), Ronek Saal (JK Vaprus)
Tallinna JK Legion (46) - Maksim Kisseljov 13, Pavel Iljuhhin 5, Alexander Pavlikhin 4, Jevgeni Suhih 4, Maksim Aleksejev 3, Pavel Dõmov 3, Dmitry Popov 3, Pavel Rubel 2, Maksim Gussev 2, Sergei Dõmov 1, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1, Roman Sirotkin 1, Aleksandr Ivanov 1, Vladimir Gorbatov 1, Anton Rõbikov 1
Pärnu JK Vaprus (45) - Taavi Laurits 12, Andrei Šadrin 6, Kaarel Kaarlimäe 6, Ranet Lepik 4, Albert Anissimov 4, Greger Könninge 3, Tanel Melts 2, Mihkel Tiit 2, Anton Issakov 2, Ander Paabut 1, Sergei Gurejev 1, Tauno Tekko 1, Tambet Anso 1
Valga FC Warrior (45) - Ivo-Henri Pikkor 8, Raiko Karpov 6, Oskar Kaldvee 4, Elvis Liivamägi 3, Eerik Reinsoo 3, Mairo Astur 2, Rasmus Munskind 2, Karl Ivar Maar 2, Janar Toomet 2, Erkki Junolainen 2, Joel Indermitte 2, Märten Pajunurm 1, Rasmus Tomson 1, Mihkel Gull 1, Richard Vald 1, Karl-Henri Rebane 1, Armand Naris 1, Jaan Kekišev 1, Karl Mööl 1, Kewin Mataloja 1
Jõhvi JK Orbiit (30) - Aleksandr Marašov 6, Nikolay Khvalov 5, Vitali Bolšakov 4, Jegor Rudomin 4, Jevgeni Gužovski 2, Jevgeni Malahhov 2, Roman Treial 1, Anatoli Novožilov 1, Deniss Kulikov 1, Oleg Bogdanov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Paltsev 1, Oleg Treial 1
Rakvere FC Flora (28) - Sergei Akimov 6, Elari Valmas 5, Alari Aunapuu 5, Alar Petrovits 4, Endrik Jäger 2, Sergei Aniskin 1, Jaanus Kaasik 1, Amor Luup 1, Mikk Rajaver 1
omaväravad: Aleksandr Kirpu (FC Ajax), Dmitry Popov (TJK Legion)

Jalgpall.ee/sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles