Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: PILDID! Sillamäe Kalev II niitis teise esiliiga meeskonna

22.09.2010

JK Sillamäe Kalev II võttis Eesti karikavõistlustel teise Esiliiga meeskonna skalbi järjest, alistades 1/16-finaalis Rakvere FC Flora 3:0. 1/32finaalis oli Kalev II alistanud Tallinna FC FloraII.

Kalev II läks kohtumist 16. minutil Roman Ovtšinnikovi tabamusest juhtima ning teisel poolajal murdsid rakverelaste vastupanu lõplikult vanameistrid Dmitri Lipartov ja teiseks poolajaks otse kaevandusest mängule tulnud Konstantin Karin.
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1557

Teises kolmapäevases 1/16-finaalis sai Türi Ganvix loobumisvõidu FC A&A Kinnisvaralt.

Tartu Tammeka pääses 16 parema sekka teisipäeval, alistades vihmasajuses mängus koduväljakul 4:0 Tallinna Atletiku.

Järgmise ringi, 1/8-finaalide loosimine toimub neljapäeval, 23. septembril kell 12:00 EJL-i suures saalis. Järgmised mängud toimuvad 29. septembril.

Seni on 16 parema sekka pääsenud JK Sillamäe Kalev, Narva Trans, Tallinna Flora, Tartu JK Tammeka Meistriliigast; Lasnamäe Ajax ja JK Tallinna Kalev Esiliigast; Nõmme United, Tartu Tammeka II, Raasiku Joker, Kohtla-Järve Alko, Türi JK Ganvix II liigast; Põlva Lootos ja JK Sillamäe Kalev II III liigast.

Meistriliiga meeskondadest on juba välja pudenenud Tallinna Levadia, Nõmme Kalju, Paide Linnameeskond, FC Kuressaare ja Kohtla-Järve Lootus.

Eesti 2010/2011. a. karikavõistluste 1/16-finaal

21.09. kell 18.45 Tartu Tamme staadion
TARTU JK TAMMEKA* (ML) – TALLINNA FC ATLETIK (II)  4:0 (3:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 14., 31., 33. Albert Prosa, 49. Mario Hansi
Hoiatused: 64. Meelis Meisalu, 75. Siim Roops - 24. Maksim Rõtškov, 46. Andrei Timofejev

JK Tammeka: 98-Kütt, 88-Kaldoja, 19-Valtna, 20-Kiidron, 3-Roops, 13-Laabus (46. 25-Meisalu), 7-Siim Tenno, 11-Sonn, 17-Laas (46. 21-Hansi), 32-Tamm, 99-Prosa (62. 8-Perlin).
Varus: 6-Haljak, 8-Perlin, 21-Hansi, 25-Meisalu.

FC Atletik: 69-Kassjantšuk, 3-Kisel, 5-Ginzburg, 9-Njatin (65. 15-Kuzmin), 23-Vinogradov, 24-Grafski, 25-Kostin (79. 19-Žigalov), 27-Rõtškov, 29-Timofejev (50. 7-Altosar), 30-Bragin, 31-Voilenko.
Varus: 7-Altosar, 15-Kuzmin, 19-Žigalov.

Mänguolud: +12, pilves vihmane ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 90
Peakohtunik: Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Timo Afanassjev, Juri Artamonov


22.09. kell 17.00 Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak
JK SILLAMÄE KALEV II* (III) – RAKVERE FC FLORA (EL)  3:0 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 16. Roman Ovtšinnikov, 69. Dmitry Lipartov, 75. Konstantin Karin
Hoiatused: 73. Kirill Novikov - 73. Siim Rannamäe, 76. Jüris Sahkur

JK Sillamäe Kalev II: 1-Artjom Taar, 99-Cherkassov (46. 9-K. Karin), 4-Tamberg, 6-Moissejev, 2-Andrejev, 11-Meldre (46. 7-Ivantsov), 13-Sedov, 15-Ovtšinnikov, 21-Novikov, 8-Lipartov, 19-Volkov (78. 20-A Karin).
Varus: 16-Bolgov, 7-Aleksandrov, 17-Ivantsov, 3-Orikov, 22-Mironov, 9-K. Karin, 20-A. Karin.

Rakvere FC Flora: 1-Sahkur, 5-Kelder, 16-Kaasik, 15-Rannamäe, 6-Mai, 4-Seeman, 11-Luup, 7-Ljaš, 8-Hiiuväin (72. 20-Trasberg), 9-Akimov, 14-Jäger (60. 10-Kuusik).
Varus: 10-Kuusik, 20-Trasberg.

Mänguolud: +14, pilves ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 90
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Roman Treial, Raul Kaivoja

Karikavõistluste 1/16-finaalide senised tulemused:
Teisipäev, 31. august
FC Kuressaare (ML) – JK Sillamäe Kalev* (ML) 1:5
Tallinna FC Flora* (ML) – Rakvere FC Flora II (IV) 5:0
Kohtla-Järve JK Alko* (II) – Tallinna FC Ararat-TTÜ 2:1

Neljapäev, 2. september
FC Otepää (III) – Põlva FC Lootos* (III) 1:1, pen. 2:3

Laupäev, 4. september
Nõmme JK Kalju (ML) – Narva JK Trans* (ML) 0:1

Kolmapäev, 8. september
EMÜ SK (III) – Lasnamäe FC Ajax* (EL) 0:2
JK Tallinna Kalev* (EL) – JK Luunja (III) 2:0
Viimsi FC Igiliikur (IV) – FC Nõmme United* (II) 1:2
Tartu JK Tammeka II* (II) – FC Tarvastu (II) 4:3, la. 2:2

Kolmapäev, 15. september
SK Tääksi (IV) – Raasiku FC Joker* (II) 1:5

Teisipäev, 21. september
Tartu JK Tammeka* (ML) – Tallinna FC Atletik (II) 4:0

Kolmapäev, 22. september
kell 17.00 Türi Ganvix JK* (II) – FC A&A Kinnisvara (III)  +:-
kell 17.00 JK Sillamäe Kalev II* (III) – Rakvere FC Flora (EL)  3:0

Karikavõistluste 1/16-finaalide järgmised kohtumised:
Kolmapäev, 29. september
kell 18.45 Nõmme JK Kalju II (II) – HÜJK Emmaste (II)
kell 20.30 Saue JK Laagri (III) – Kiviõli Tamme Auto (EL)

Neljapäev, 7. oktoober
kell 18.45 Tartu FC HaServ (II) – Viljandi JK Tulevik (ML)

Jalgpall.ee/sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles