Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: FC Lootus viigistas tabeli viimasega

22.10.2006

Eesti meeste esiliiga 33. voorus mängis Kohtla-Järve FCLootus kodus väravateta viiki FC Elvaga. FC Lootus on tabelis kaheksandal ja FC Elva viimasel,kümnedal kohal.

Eesti 2006. a. jalgpalli meistrivõistluste Esiliiga XXXIII voor laupäeval, 21. oktoobril

kl. 14:00 Kuressaare linnastaadion

FC KURESSAARE - JK NÕMME KALJU 4:2 (2:2)

Õhutemperatuur +10, vihmane ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 30

Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Robert Pajussaar, Boriss Šipunov

Väravad: 8. pen. Meet, 41., 54., 74. Veskimäe - 15. Aniko, 38. Lullu

Hoiatused: 12. Azarov, 36. K. Raamat - 17. Mitt

FC Kuressaare: Orgla, Azarov, Leedo, Kluge, Meet, K. Rand, Alonen, Veskimäe, K. Raamat, Pukk (77. Salong), Kulikov (83. Kriska).

JK Kalju: Tammeväli, Kransopjorov, Nool, J. Hepner, Lukk, Aniko, Maasing, K. Kask, Mäeorg, Lullu (68. Stetsenko), Mitt.

kl. 14:00 Kalevi Keskstaadion

JK TALLINNA KALEV - FC FLORA II TALLINN 2:1 (0:1)

Õhutemperatuur +6, vihmane ilm; väljak rahuldavas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 30

Peakohtunik: Bruno Rammo
Abikohtunikud: Maikel Mikson, Artur Telling

Väravad: 83., 90.+3. T. Koppel - 36. Toomet

Hoiatused: 28. Rosen, 76. T. Koppel - 82. Võtti

Eemaldamine: 82. Kirilov

JK Kalev: Kozõrkov, Kahr, P. Kask (46. Samulin), Kovsjakov, Mõistlik, Teino, Kiis, Kirilov, Kranberg (67. T. Koppel), Rosen, Tikenberg.

FC Flora II: Rajando, Raal, Tölpus (67. Varendi), Võtti, K. Siim (67. Seppi), Laurson (70. Kööp), M. Ištšuk, A. Sillaste (80. Reinsoo), K. Kallaste, Toomet, Luts.

kl. 14:00 Maardu linnastaadion

FC LEVADIA II TALLINN - FC TVMK II TALLINN 1:3 (0:1)

Õhutemperatuur +6, vihmane ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 20

Peakohtunik: Maaren Olander
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Margus Kröönström

Väravad: 73. Marmor - 27. Artjom Dmitrijev, 48., 90.+1. S. Dmitrijev

Hoiatus: 73. Saag

FC Levadia II: Lepmets, Tammo, Marmor, Tšurilkin, Brõtkin (80. R. Zelinski), Komarov, E. Puri, S. Puri, Monakov (54. Alijev), Gurtšioglujants, Saag.

FC TVMK II: Rutbtsov, Lipin, Grafski, Makarevitš (69. Zaitsev), Paitsev, Televinov (81. Bedrossov), Kostin (63. Brezgun), Ivarinen, Jegorov, S. Dmitrijev, Artjom Dmitrijev.

kl. 14:00 Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion

FC LOOTUS KOHTLA-JÄRVE - FC ELVA 0:0

Õhutemperatuur +3, vihmane ilm; väljak rahuldavas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 20

Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Toomas Nõmmiste, Raul Kaivoja

Väravad: -

Hoiatused: 80. Semjonov - 40. Jürgen, 52. Kurdgelia, 67. Reinart

FC Lootus: Rjabtšun, J. Tarassu, Dubovikov, Lukjanov, Semjonov, Salkov, Štšeberin, Golitsõn, Karin, Kruptšenkov, Iodo.

FC Elva: Kurdgelia, Schwede, Elgar Kõll, Reinaru, E. Oja, Reinart, M. Sillaste, Jürgen, Tutk (78. Betlem), Läätsim, Maal (83. Tüli).

kl. 14:00 Viljandi linnastaadion

JK TULEVIK II VILJANDI - JK DÜNAMO TALLINN 4:0 (1:0)

Õhutemperatuur +7, vihmane ilm; väljak rahuldavas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 30

Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Sergei Kuzmitšev, Ülo Kikas

Väravad: 22. Rivo Kaju, 76. Roman, 79., 90. Miländer

Hoiatused: -

JK Tulevik II: Järvesoo, Rivo Kaju, Raave, Miländer, Normann, Mark Orav, Martin Saar, J. Henn, Luhakooder (71. H. Pärna), Roman, Stern (62. Kiigemägi).

JK Dünamo: Lissenkov, Danilov, M. Andrejev, Spiridonov, Repetski, M. Židkov, A. Gussev, Beregovski, Božko, Djomin, D. Židkov.

Turniiritabel:

1. FC Levadia II   33 26   4   3  117:23  82
2. FC Kuressaare 33 20   5   8    57:42  65
3. JK Kalev           33 17   6  10    73:58  57
4. FC Flora II      33 17  3 13   78:52 54
5. JK Kalju            33 17   3 13    70:76  54
6. FC TVMK II       33 16   3 14    62:56  51
7. JK Tulevik II      33   8 10 15    46:49  34
8. FC Lootus        33 10   3 20    45:88  33
9. JK Dünamo       33   6   8 19    37:75  26
10. FC Elva           33   4   3 26    19:85  15

Väravalööjate edetabel:

34 - Kaimar Saag (FC Levadia II);
33 - Andrus Mitt (JK Kalju);
17 - Sander Puri (FC Levadia II);
16 - Artjom Dmitrijev (FC TVMK II)
15 - Jevgeni Gurtšioglujants (FC Levadia II), Tiit Tikenberg (JK Kalev);
14 - Dmitri Kirilov (JK Kalev);
13 - Kristian Marmor (FC Levadia II);
12 - Anton Semjonov (FC Lootus);
11 - Sergei Jegorov (FC TVMK II);
10 - Mihhail Ištšuk (FC Flora II), Rainer Veskimäe (FC Kuressaare);
9 - Vahur Kiis (JK Kalev), Pavel Apalinski (JK Dünamo), Gert Nool (JK Kalju), Eino Puri (FC Levadia II), Sergei Dmitrijev (FC TVMK II);
8 - Dmitri Kulikov (FC Kuressaare), Konstantin Karin (FC Lootus), Ants Stern, Rasmus Luhakooder (JK Tulevik II), Gert Kams, Rauno Kööp (FC Flora II);
7 - Vladimir Tšelnokov (JK Kalev), Janar Toomet (FC Flora);
6 - Rene Teino (JK Kalev), Siim Luts (FC Flora II), Anatoli Beregovski (JK Dünamo), Andrus Koplimäe, Märt Kluge (FC Kuressaare), Toomas Kallaste, Andreas Aniko (JK Kalju), Artjom Knjazev (FC Lootus);
5 - Kaarel Henn, Martin Saar (JK Tulevik II), Reino Kranberg (JK Kalev), Taijo Teniste (FC Levadia II), Ken Kallaste (FC Flora II), Sven-Jarno Lullu (JK Kalju), Vitali Ištšuk (JK Tulevik II/FC Kuressaare), Eerik Reinsoo (FC Elva/FC Flora II), Maksim Židkov (JK Dünamo), Janek Meet (FC Kuressaare);
4 - Erik Šteinberg (FC Lootus), Kristjan Suurjärv, Rauno Tutk (FC Elva), Anton Aristov, Ilja Monakov (FC Levadia II), Kaarel Raamat, Viktor Alonen (FC Kuressaare), Anton Paitsev, Andrei Antonov (FC TVMK II), Indro Olumets (JK Kalju), Aleksei Panin (JK Dünamo), Tauno Koppel (JK Kalev), Mikk Miländer (JK Tulevik II);
3 - Vjatšeslav Zahovaiko, Ats Sillaste, Tanel Võtti, Jarmo Ahjupera, Jürgen Kuresoo (FC Flora II), Andrei Afanasov (JK Kalev), Martti Pukk (FC Kuressaare), Artjom Nesterov, Aleksandr Ivarinen (FC TVMK II), Eduard Komarov (FC Levadia II), Sergei Salkov, Daniil Dubovikov (FC Lootus), Raido Roman (JK Tulevik II);
2 - Priit Betlem, Haimar Otsmaa, Toomas Läätsim (FC Elva), Vassili Titorenko, Maksim Kruptšenkov (FC Lootus), Nikolai Mašitšev (FC TVMK II), Pavel Korolko, Anatoli Božko, Dmitri Židkov, Artur Kašitski (JK Dünamo), Ludvig Tasane (FC Kuressaare), Mikk-Mario Mõistlik, Andrei Tkatšuk (JK Kalev), Kaarel Tani, Armand Naris, Kaarel Kümnik, Rivo Kaju (JK Tulevik II), Alo Dupikov, Juri Jevdokimov, Sergei Mošnikov (FC Flora II), Igor Morozov, Tarmo Kink (FC Levadia II), Jaroslav Stetsenko, Priit Mäeorg (JK Kalju);
1 - Andrei Kostin, Viktor Plotnikov, Nikolai Glebov, Denis Kornilov, Igor Vereštšagin, Kert Haavistu, Anton Smetanin, Konstantin Televinov, Dmitri Skiperski (FC TVMK II), Jevgeni Spiridonov, Grigori Ošomkov, Andrei Semko, Mihhail Andrejev, Stanislav Stoljarevski (JK Dünamo), Theimo Tarvis, Joonas Laasberg, Martin Orav, Martin Normann (JK Tulevik II), Kuldar Kaljuste, Margus Rajaver, Maikko Mölder, Kevin Rand, Reio Alt (FC Kuressaare), Taavi Tammo, Aleksandr Pavlihhin, Rejal Alijev, Konstantin Vassiljev, Denis Malov, Andrei Šadrin, Vladimir Voskoboinikov (FC Levadia II), Martin Maasing, Kristofer Kask (JK Kalju), Margus Reinaru, Ervin Kõll, Tõnis Tüli (FC Elva), Oleg Lukjanov, Andrei Škaleta, Deniss Štšeberin, Dmitri Voronin, Vladimir Vassiljev (FC Lootus), Rait Kuusk, Lauri Varendi, Mihkel Gull, Keido Seppi, Rain Tölpus (FC Flora II), Siim Kärson, Margus Korju, Erkki Seinre, Magnus Rosen, Vadim Samulin (JK Kalev).



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles