Esilehele      Sisukord
Esilehele

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Jalgpall: Tamme Auto alistas Rakvere FC Flora, kuid sai tabelisse kaotuse

29.08.2010

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga 27. voorus sai Kiviõli Tamme Auto võõrsil 3:0 jagu Rakvere FC Flora, kuid kuna üleminekumängudele ihkav Kiviõli Tamme Auto meeskond kasutas registreerimata mängijat Kirill Halinit, siis tühistatakse nende 3:0 võidutulemus Rakvere FC Flora vastu ja turniiritabelisse kantakse 0:- Rakvere FC Flora kasuks.

Esiliiga XXVII vooru mängud. Pühapäev, 29. augustil

29. augustil kell 17.00 Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
JÕHVI JK ORBIIT – PÄRNU JK VAPRUS  1:2 (0:1) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 86. Jegor Rudomin - 42. Anton Issakov, 90.+3. Greger Könninge
Hoiatused: 32. Valter Vaškevitš - 29., 64. Tambet Anso, 44. Sergei Gurejev, 58. Anton Issakov
Eemaldamine: 64. Tambet Anso

JK Orbiit: 1-Kuznetsov, 5-Malahhov, 3-O. Treial, 2-R. Treial, 8-Paltsev, 25-Bolšakov, 21-Popov, 12-Smolin, 15-Vaškevitš, 9-Gritsjuk, 7-Khvalov (75. 13-Rudomin).
Varus: 33-Golubev, 13-Rudomin, 17-Kulikov.

JK Vaprus: 1-Rahnik, 4-Aavik, 3-Anso, 15-Gurejev, 6-Šustrov, 16-Könninge, 17-Kirss, 19-Tekko, 18-Issakov (70. 11-Tiit), 13-Kaarlimäe, 7-Anissimov.
Varus: 11-Tiit, 12-Söötmaa.

Mänguolud: +14, tuuline sademeteta ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Timo Afanassjev, Vallo Lokko


29. augustil kell 17.00 Kalevi Keskstaadion (Staadioni 3, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV – VALGA FC WARRIOR  3:5 (1:2)
ametlik protokoll
Väravad: 16. Aleksei Savitski, 56. Rodion Ovsijenko, 75. Henri Prii - 5., 77., 86. pen. Ivo-Henri Pikkor, 13. Jaan Kekišev, 50. Raiko Karpov
Hoiatused: 20. Igor Koroljov, 62. Aleksandr Kulikov, 67. Tengiz Eteria, 85. Grigori Ošomkov, 85. Rodion Ovsijenko - 9. Sander Mikk, 56. Elton Brauer, 75. Kaspar Sillamaa, 82. Anton Hmelnitski

JK Tallinna Kalev: 1-Ošomkov, 15-Kukebal (75. 17-Prii), 5-Viikna, 14-Jõeäär, 11-Kulikov, 3-Mamedov, 16-Rosen, 7-Koroljov, 8-Eteria, 9-Mõistlik (46. 6-Kase), 4-Savitski (46. 10-Ovsijenko).
Varus: 33-Kaljuste, 2-Laja, 10-Ovsijenko, 17-Prii, 6-Kase, 18-Niinlaub, 19-Ploompuu.

FC Warrior: 1-Niinepuu, 2-Mikk (46. 18-Hmelnitski), 3-Pärt, 4-Munskind, 16-Brauer, 6-Kekišev, 7-Pikkor, 8-Sillamaa, 9-Karpov (58. 15-Kaldvee), 10-Mööl, 11-Maar (77. 13-Rebane).
Varus: 46-Gurnik, 13-Rebane, 14-Mataloja, 15-Kaldvee, 17-Tanvel, 18-Hmelnitski, 20-Pajunurm.

Mänguolud: +14, vahelduv pilvisus; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Neeme Neemlaid
Abikohtunikud: Aron Härsing, Aivar Gutmann


29. augustil kell 17.00 Rakvere linnastaadion (Kastani pst. 12)
RAKVERE FC FLORA – KIVIÕLI TAMME AUTO  0:-
ametlik protokoll
Väravad: 64. pen. Dmitri Šelehhov, 82. Rustam Gurbanov, 89. Tõnis Starkopf
Hoiatused: 7. Martin Polluks, 79. Taavi Azarov, 90. Jüris Sahkur

Rakvere FC Flora: 1-Sahkur, 5-Kelder, 18-Azarov, 8-Kaasik, 4-Kaljo, 3-Polluks (46. 20-Aava), 10-Ljaš, 23-Trasberg, 17-Jäger, 25-Rannamäe, 9-Akimov.
Varus: 20-Aava.

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 4-Kostin, 17-Šelehhov, 20-Moskaljov, 6-Hepner (68. 7-Osmanov), 19-Lipin (46. 10-R. Gurbanov), 5-Russakov (59. 14-Tiismann), 9-Kirilov, 22-Starkopf (90. 2-Halin), 18-Borissenko (46. 15-Vinogradov), 11-Suvorikov.
Varus: 14-Tiismann, 10-R. Gurbanov, 12-Larin, 7-Osmanov, 2-Halin, 15-Vimogradov.

Mänguolud: +14, tuuline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 15
Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Marger Pormann, Pille Raadik


29. augustil kell 17.00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II – TALLINNA FC LEVADIA II  1:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Värav: 65. Jaan Leimann
Hoiatused: 28. Meelis Peitre, 32. Hannes Anier - 39. Aleksandr Kovaltšuk, 56. Artur Rättel, 61. Maksim Podholjuzin

FC Flora II: 12-Meerits, 17-Veis, 4-Baranov, 3-Danelson, 16-Peitre, 10-Lätt (87. 14-Karu), 7-Leimann (90. 20-Roosimets), 11-Klemmer, 5-Hannes Anier (74. 19-Rõivassepp), 9-Beglarišvili (46. 2-Mütt), 6-Goldberg (84. 15-Lepistu).
Varus: 1-Palm, 2-Mütt, 19-Rõivassepp, 20-Roosimets, 15-Lepistu, 14-Karu.

FC Levadia II: 30-Matrossov, 5-Holst, 17-Chuikov, 3-Artjunin, 8-Podholjuzin, 9-Kovaltšuk (46. 22-Ratnikov), 13-Gurtšioglujants, 7-Vassiljev, 20-Rättel (60. 6-Leht), 11-Elhi (76. 14-Aasmäe), 18-Y. Dmitriev.
Varus: 12-Jenk, 2-Kulinitš, 14-Aasmäe, 6-Leht, 22-Ratnikov, 4-Hagberg, 16-Martõnov.

Mänguolud: +14, vahelduv pilvisus; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 53
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Roland Meritee


29. augustil kell 19.30 Wismari staadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – LASNAMÄE FC AJAX  0:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: 69. Maksim Aleksejev - 65. Sergei Tasso

TJK Legion: 22-Lavrentjev, 3-Aleksejev (71. 17-Koltsov), 9-Popov (46. 5-Rubel), 10-Latõnin, 11-Titenok, 12-Suhih, 14-Gussev, 16-Rõbikov, 18-Kisseljov, 33-Pavlikhin, 35-Gorbatov (46. 4-Butlers).
Varus: 2-Chichkanov, 4-Butlers, 5-Rubel, 17-Koltsov, 34-Zelinski, 62-Andrejev, 32-A. Gostev.

FC Ajax: 1-Mamutov, 9-Kondratenko, 7-Ivanov, 4-S. Kobjakov, 2-D. Kovtun, 14-Abdullajev (46. 17-Gaidajenko), 19-Borissov, 8-Ljahhovetski (66. 12-Kononov), 39-Starodub, 11-Gerassimov, 10-Tasso.
Varus: 12-Kononov, 16-Mussajev, 6-Jevdokimov, 13-J. Kirpu, 15-Mihhasev, 17-Gaidajenko.

Mänguolud: +13, pilves ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 82
Peakohtunik: Bruno Rammo
Abikohtunikud: Silver Sepp, Sander Sepp

Esiliiga tabel 29. augusti seisuga:
1  Tallinna FC Levadia II  27  21  3  3  75:16  66
2  Lasnamäe FC Ajax  27  15  9  3  52:21  54
3  Tallinna FC Flora II  25  16  5  4  62:23  53
4  Kiviõli Tamme Auto  26  12  5  9  56:51  41
5  JK Tallinna Kalev  27  12  5  10  50:50  37
6  Pärnu JK Vaprus  25  8  7  10  40:42  31
7  Tallinna JK Legion  27  7  6  14  38:59  27
8  Valga FC Warrior  27  7  5  15  38:65  25
9  Jõhvi JK Orbiit  27  5  3  19  25:55  18
10  Rakvere FC Flora  26  4  2  20  24:78  12

Esiliiga väravalööjate edetabeli tipp 29. augusti seisuga:
14 - Artur Rättel (Tallinna FC Levadia II)
14 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax)
13 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
12 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
12 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev)
10 - Hannes Anier (Tallinna FC Flora II)
10 - Marten Mütt (Tallinna FC Flora II)
10 - Dmitri Kirilov (Tamme Auto)

Esiliiga kõik väravalööjad 29. augusti seisuga:
Tallinna FC Levadia II (75) - Artur Rättel 14, Artjom Dmitrijev 8, Yaroslav Dmitriev 8, Trevor Elhi 6, Andero Pebre 5, Markus Holst 5, Jevgeni Gurtšioglujants 4, Tengis Eteria 4, Rain Aasmäe 3, Artjom Artjunin 3, Igor Subbotin 2, Aleks Mones 2, Anton Chuikov 2, Eino Puri 2, Richard Leht 2, Vladimir Vassiljev 2, Maksim Podholjuzin 1, Tomi Saarelma 1
omavärav: Heiki Tomingas (JK Tallinna Kalev)
Tallinna FC Flora II (62) - Hannes Anier 10, Marten Mütt 10, Jaan Leimann 6, Stanislav Goldberg 5, Andre Frolov 4, Karl Mööl 3, Nikita Baranov 3, Sergei Mošnikov 2, Nikolai Mašitšev 2, Ali Al-Gashamy 2, Zakaria Beglarišvili 2, Aivar Anniste 1, Mikk Reintam 1, Silver Lätt 1, Meelis Peitre 1, Alexandre Abašidze 1, Albert Taar 1, Priit Danelson 1, Erkki Junolainen 1, Stanislav Pedõk 1, Erkki Kubber 1
omaväravad: Jaanus Kaasik 2 (Rakvere FC Flora), Gert Jõeäär (JK Tallinna Kalev)
Kiviõli Tamme Auto (53) - Tõnis Starkopf 12, Dmitri Kirilov 10, Aleksei Borissenko 6, Dmitri Šelehhov 5, Stanislav Russakov 5, Juri Tiismann 3, Renat Osmanov 2, Deniss Suvorikov 2, Maksim Lipin 2, Rustam Gurbanov 1, Erik Šteinberg 1, Ilja Antonov 1, Ian-Erik Valge 1
omaväravad: Märten Pajunurm (FC Warrior), Sergei Kondratenko (FC Ajax)
Lasnamäe FC Ajax (52) - Sergei Tasso 14, Vladimir Gerassimov 7, Vladimir Ljahhovetski 5, Juri Gaidajenko 5, Šahriar Abdullajev 4, Andrei Borissov 4, Aleksandr Kirpu 3, Sergei Kondratenko 2, Miroslav Rõškevitš 1, Sergei Ivanov 1, Vitali Mihhasev 1, Sergei Kobjakov 1, Sergei Kononov 1
omavärav: Mikk Reintam (FC Flora II), Henri Külm (JK Tallinna Kalev), Elton Brauer (FC Warrior)
JK Tallinna Kalev (50) - Ilja Monakov 12, Aleksei Savitski 5, Vahur Kiis 4, Igor Koroljov 4, Aleksei Demutski 3, Aleksandr Kuslap 3, Andrus Mitt 2, Priidu Ahven 2, Martin Kase 2, Rodion Ovsijenko 2, Henri Prii 2, Ervin Stüf 1, Sergei Jegorov 1, Martin Maasing 1, Mario Mõistlik 1, Henri Külm 1, Aleksandr Kulikov 1, Heiki Tomingas 1
omaväravad: Bert Klemmer (FC Flora II), Ronek Saal (JK Vaprus)
Pärnu JK Vaprus (40) - Taavi Laurits 8, Andrei Šadrin 6, Kaarel Kaarlimäe 6, Ranet Lepik 4, Albert Anissimov 3, Greger Könninge 3, Tanel Melts 2, Mihkel Tiit 2, Anton Issakov 2, Ander Paabut 1, Sergei Gurejev 1, Tauno Tekko 1, Tambet Anso 1
Tallinna JK Legion (38) - Maksim Kisseljov 13, Alexander Pavlikhin 4, Maksim Aleksejev 3, Pavel Iljuhhin 3, Pavel Dõmov 3, Dmitry Popov 2, Pavel Rubel 2, Jevgeni Suhih 2, Sergei Dõmov 1, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1, Roman Sirotkin 1, Aleksandr Ivanov 1, Vladimir Gorbatov 1
Valga FC Warrior (38) - Ivo-Henri Pikkor 8, Elvis Liivamägi 3, Oskar Kaldvee 3, Eerik Reinsoo 3, Raiko Karpov 3, Mairo Astur 2, Rasmus Munskind 2, Karl Ivar Maar 2, Janar Toomet 2, Erkki Junolainen 2, Märten Pajunurm 1, Rasmus Tomson 1, Mihkel Gull 1, Richard Vald 1, Joel Indermitte 1, Karl-Henri Rebane 1, Armand Naris 1, Jaan Kekišev 1
Jõhvi JK Orbiit (25) - Aleksandr Marašov 6, Vitali Bolšakov 4, Jevgeni Gužovski 2, Nikolay Khvalov 2, Jevgeni Malahhov 2, Jegor Rudomin 2, Roman Treial 1, Anatoli Novožilov 1, Deniss Kulikov 1, Oleg Bogdanov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Paltsev 1, Oleg Treial 1
Rakvere FC Flora (24) - Sergei Akimov 6, Elari Valmas 5, Alar Petrovits 4, Alari Aunapuu 3, Sergei Aniskin 1, Jaanus Kaasik 1, Amor Luup 1, Endrik Jäger 1
omaväravad: Aleksandr Kirpu (FC Ajax), Dmitry Popov (TJK Legion)

Jalgpall.ee



Liikudes Läbi Alutaguse  Narva Asimuut  Narva jooksusari 2021  Püssi seeriajooks 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles