Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Kiviõli viigistas, viimaseks langenud Jõhvi kaotas

01.08.2010

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga 23. voorus viigistas Kiviõli Tamme Auto kodus Lasnamäe FC Ajaxiga 1:1, Jõhvi Orbiit kaotas võõrsil Rakvere FC Florale 1:2.

Esiliiga XXIII vooru mängud. Pühapäev, 1. august

kell 17:00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO – LASNAMÄE FC AJAX  1:1 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 26. Dmitri Kirilov - 60. Vladimir Gerassimov
Hoiatused: 45. Vladimir Gerassimov, 65. Deniss Kovtun

Tamme Auto: 1-Vorobjov, 11-Suvorikov, 20-Moskaljov, 4-Kostin, 6-Hepner, 9-Kirilov, 10-Šteinberg, 5-Russakov, 19-Krivošein (46. 7-Lipin), 18-R. Gurbanov (46. 21-Vinogradov), 22-Starkopf.
Varus: 90-Rätsep, 7-Lipin, 21-Vinogradov, 14-Larin.

FC Ajax: 71-Boldõrev, 9-Kondratenko, 7-Ivanov, 3-S. Kobjakov, 15-Mussajev, 11-Gerassimov, 16-Pervušin (57. 6-Jevdokimov), 19-Borissov, 2-D. Kovtun, 10-Tasso, 39-Starodub.
Varus: 13-J. Kirpu, 6-Jevdokimov.

Mänguolud: +23, vahelduv pilvisus; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 80
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Timo Afanassjev, Edgar Leht


kell 17:00 Rakvere linnastaadion (Kastani pst. 12)
RAKVERE FC FLORA – JÕHVI JK ORBIIT  2:1 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 45. Endrik Jäger, 75. pen. Alari Aunapuu - 18. Jevgeni Gužovski
Hoiatused: 83. Thorwald-Eirik Kaljo, 90.+2. Roland Kütt - 81. Aleksandr Marašov

Rakvere FC Flora: 12-Kütt, 5-Kelder, 19-Azarov, 15-Rannamäe (82. 16-Kaasik), 3-Kaljo, 6-Seeman, 11-Luup (46. 7-Ljaš), 2-Aunapuu, 8-Hiiuväin, 14-Jäger (46. 10-Katšmazov), 9-Akimov (78. 13-Trasberg).
Varus: 7-Ljaš, 13-Trasberg, 10-Katšmazov, 16-Kaasik, 1-Sahkur.

JK Orbiit: 33-Golubev, 18-Gužovski, 17-Kulikov, 10-Marašov, 13-Rudomin, 12-Smolin, 3-O. Treial, 2-R. Treial, 15-Vaškevitš, 25-Bolšakov, 21-Popov.
Varus: 1-Kuznetsov, 23-Äri.

Mänguolud: +26, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Raul Kaivaoja


kell 17:00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II – JK TALLINNA KALEV  7:0 (4:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 14. Bert Klemmer, 27., 30., 75. Marten Mütt, 42. Stanislav Goldberg, 70. ov. Gert Jõeäär, 72. Zakaria Beglarišvili
Hoiatused: 90., 90. Jaan Leimann - 41. Aleksei Demutski
Eemaldamine: 90. Jaan Leimann

FC Flora II: 1-Pedõk, 2-Karu, 3-Baranov, 4-Danelson, 5-Peitre, 6-Lätt, 17-Leimann, 8-Klemmer, 9-Mütt, 10-Beglarišvili (76. 14-Matsina), 11-Goldberg.
Varus: 12-Palm, 14-Matsina, 15-Roosimets.

JK Tallinna Kalev: 1-Ošomkov, 3-Mamedov (38. 14-Jõeäär), 5-Külm, 19-Karpõtšev, 15-Kukebal (46. 16-Tomingas), 10-Demutski, 6-Rosen, 11-Kiis (60. 17-Prii), 8-Eteria (46. 2-Stüf), 9-Mõistlik, 4-Savitski (38. 7-Ovsijenko).
Varus: 33-Kaljuste, 14-Jõeäär, 2-Stüf, 16-Tomingas, 17-Prii, 7-Ovsijenko, 18-Villand.

Mänguolud: +22, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 80
Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Rein Pajunurm, Miko Pupart


kell 17:00 Wismari staadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – VALGA FC WARRIOR  3:3 (0:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 63. Alexander Pavlikhin, 81. Maksim Kisseljov, 88. Jevgeni Suhih - 9. Erkki Junolainen, 40. Karl Ivar Maar, 50. Karl-Henri Rebane
Hoiatused: 72. Dmitry Popov - 73., 90.+3. Karl Ivar Maar
Eemaldamine: 90.+3. Karl Ivar Maar

TJK Legion: 16-K. Andrejev, 13-Brõtkin, 10-Latõnin, 35-Gorbatov, 34-R. Zelinski (46. 32-Haliulov), 12-Suhih, 18-Kisseljov, 6-Iljuhhin, 4-Lipsik, 9-Popov (73. 14-Orlov), 33-Pavlikhin.
Varus: 14-Orlov, 17-Koltsov, 38-Savtšenko, 32-Haliulov, 5-Rubel, 8-Makarov, 3-Koltun.

FC Warrior: 46-Gurnik, 2-Hmelnitski (70. 14-Tanvel), 3-Munskind, 4-Mikk (46. 13-Pajunurm), 16-Brauer, 6-Kekišev (67. 20-Mataloja), 7-Maar, 8-Sillamaa, 9-Junolainen (60. 18-Karpov), 10-Mööl, 11-Rebane (58. 19-Kaarjärv).
Varus: 13-Pajunurm, 14-Tanvel, 20-Mataloja, 17-Kaldvee, 18-Karpov, 19-Kaarjärv.

Mänguolud: +22, päikesepaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 52
Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Kaur Lillipuu


kell 19:30 Maarjamäe kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II – PÄRNU JK VAPRUS  6:0 (4:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 5. Yaroslav Dmitriev, 13., 15. Trevor Elhi, 30. Eino Puri, 63. Markus Holst, 78. Rain Aasmäe
Hoiatus: 49. Andro Aavik
Eemaldamine: 88. Rauno Rahnik
* alates 88. mängis Vapruse väravas Greger Könninge

FC Levadia II: 30-Matrossov, 3-Artjunin (46. 2-Ingermann), 4-Kulinitš, 5-Holst, 8-Puri, 9-Kovaltšuk, 10-Gurtšioglujants (46. 7-Vassiljev), 11-Elhi (46. 6-Leht), 17-Chuikov, 19-Y. Dmitriev (65. 15-Saarelma), 27-Subbotin (65. 16-Aasmäe).
Varus: 12-Jenk, 2-Ingermann, 6-Leht, 7-Vassiljev, 15-Saarelma, 16-Aasmäe, 20-Kütt.

JK Vaprus: 30-Rahnik, 4-Aavik, 3-Anso, 15-Gurejev, 6-A. Ojala (46. 16-Könninge), 18-Issakov, 19-Tekko, 17-Kirss, 10-Laurits, 13-Kaarlimäe, 7-Anissimov.
Varus: 16-Könninge, 9-Tiit.

Mänguolud: +21, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Marko Leevand, Denis Petrov

Esiliiga tabel pärast 23. vooru:
1  Tallinna FC Levadia II  23  18  3  2  63:12  57
2  Tallinna FC Flora II  23  15  5  3  61:20  50
3  Lasnamäe FC Ajax  23  13  8  2  46:20  47
4  Kiviõli Tamme Auto  23  11  5  7  50:41  38
5  JK Tallinna Kalev  23  11  3  9  41:41  32
6  Pärnu JK Vaprus  23  7  6  10  36:39  27
7  Tallinna JK Legion  23  7  4  12  38:52  25
8  Valga FC Warrior  23  4  6  13  25:53  17
9  Rakvere FC Flora  23  4  2  17  23:69  12
10  Jõhvi JK Orbiit  23  3  2  18  14:50  11

Esiliiga väravalööjate edetabeli tipp pärast 23. vooru:
14 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
12 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev)
12 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax)
12 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
12 - Artur Rättel (Tallinna FC Levadia II)
10 - Hannes Anier (Tallinna FC Flora II)
10 - Marten Mütt (Tallinna FC Flora II)
8 - Artjom Dmitrijev (Tallinna FC Levadia II)
8 - Dmitri Kirilov (Tamme Auto)
7 - Taavi Laurits (Pärnu JK Vaprus)

Esiliiga kõik väravalööjad pärast 23. vooru:
Tallinna FC Levadia II (63) - Artur Rättel 12, Artjom Dmitrijev 8, Trevor Elhi 6, Andero Pebre 5, Yaroslav Dmitriev 5, Jevgeni Gurtšioglujants 4, Tengis Eteria 4, Markus Holst 3, Rain Aasmäe 3, Igor Subbotin 2, Aleks Mones 2, Artjom Artjunin 2, Anton Chuikov 2, Eino Puri 2, Maksim Podholjuzin 1, Richard Leht 1
omavärav: Heiki Tomingas (JK Tallinna Kalev)
Tallinna FC Flora II (61) - Hannes Anier 10, Marten Mütt 10, Jaan Leimann 5, Stanislav Goldberg 5, Andre Frolov 4, Karl Mööl 3, Nikita Baranov 3, Sergei Mošnikov 2, Nikolai Mašitšev 2, Ali Al-Gashamy 2, Aivar Anniste 1, Mikk Reintam 1, Silver Lätt 1, Meelis Peitre 1, Alexandre Abašidze 1, Albert Taar 1, Priit Danelson 1, Erkki Junolainen 1, Stanislav Pedõk 1, Erkki Kubber 1, Zakaria Beglarišvili 1, Bert Klemmer 1
omaväravad: Jaanus Kaasik 2 (Rakvere FC Flora), Gert Jõeäär (JK Tallinna Kalev)
Kiviõli Tamme Auto (50) - Tõnis Starkopf 12, Dmitri Kirilov 8, Aleksei Borissenko 6, Stanislav Russakov 5, Dmitri Šelehhov 5, Juri Tiismann 3, Renat Osmanov 2, Deniss Suvorikov 2, Erik Šteinberg 1, Ilja Antonov 1, Rustam Gurbanov 1, Maksim Lipin 1, Ian-Erik Valge 1
omaväravad: Märten Pajunurm (FC Warrior), Sergei Kondratenko (FC Ajax)
Lasnamäe FC Ajax (46) - Sergei Tasso 13, Vladimir Gerassimov 6, Vladimir Ljahhovetski 5, Juri Gaidajenko 4, Šahriar Abdullajev 4, Andrei Borissov 3, Sergei Kondratenko 2, Aleksandr Kirpu 1, Miroslav Rõškevitš 1, Sergei Ivanov 1, Vitali Mihhasev 1, Sergei Kobjakov 1, Sergei Kononov 1
omavärav: Mikk Reintam (FC Flora II), Henri Külm (JK Tallinna Kalev), Elton Brauer (FC Warrior)
JK Tallinna Kalev (41) - Ilja Monakov 12, Vahur Kiis 4, Aleksei Demutski 3, Aleksandr Kuslap 3, Aleksei Savitski 3, Andrus Mitt 2, Priidu Ahven 2, Martin Kase 2, Ervin Stüf 1, Sergei Jegorov 1, Martin Maasing 1, Mario Mõistlik 1, Henri Külm 1, Rodion Ovsijenko 1, Aleksandr Kulikov 1, Heiki Tomingas 1
omaväravad: Bert Klemmer (FC Flora II), Ronek Saal (JK Vaprus)
Tallinna JK Legion (38) - Maksim Kisseljov 14, Alexander Pavlikhin 4, Maksim Aleksejev 3, Pavel Iljuhhin 3, Pavel Dõmov 3, Dmitry Popov 2, Pavel Rubel 2, Jevgeni Suhih 2, Sergei Dõmov 1, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1, Roman Sirotkin 1, Aleksandr Ivanov 1
Pärnu JK Vaprus (36) - Taavi Laurits 7, Andrei Šadrin 6, Kaarel Kaarlimäe 5, Ranet Lepik 4, Albert Anissimov 3, Tanel Melts 2, Greger Könninge 2, Mihkel Tiit 2, Ander Paabut 1, Sergei Gurejev 1, Tauno Tekko 1, Anton Issakov 1, Tambet Anso 1
Valga FC Warrior (25) - Oskar Kaldvee 3, Eerik Reinsoo 3, Ivo-Henri Pikkor 3, Elvis Liivamägi 2, Mairo Astur 2, Rasmus Munskind 2, Karl Ivar Maar 2, Raiko Karpov 1, Märten Pajunurm 1, Rasmus Tomson 1, Mihkel Gull 1, Richard Vald 1, Joel Indermitte 1, Erkki Junolainen 1, Karl-Henri Rebane 1
Rakvere FC Flora (23) - Elari Valmas 5, Sergei Akimov 5, Alar Petrovits 4, Alari Aunapuu 3, Sergei Aniskin 1, Jaanus Kaasik 1, Amor Luup 1, Endrik Jäger 1
omaväravad: Aleksandr Kirpu (FC Ajax), Dmitry Popov (TJK Legion)
Jõhvi JK Orbiit (14) - Aleksandr Marašov 5, Anatoli Novožilov 1, Deniss Kulikov 1, Oleg Bogdanov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Paltsev 1, Jevgeni Malahhov 1, Nikolay Khvalov 1, Vitali Bolšakov 1, Jevgeni Gužovski 1

Jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles