Esilehele      Sisukord
Esilehele

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Jalgpall: Tamme Auto sai raske võidu, Orbiit kaotas

26.07.2010

Esiliigas mängiti pühapäeval kolm ja esmaspäeval kaks 22. vooru mängu. Võidu teenis juurde Kiviõli Tamme Auto.

Esiliigas mängiti pühapäeval kolm 22. vooru mängu. Võidud teenisid juurde Tallinna JK Legion, Kiviõli Tamme Auto ja Lasnamäe FC Ajax.

Esmaspäevased mängud olid ühepoolsed. JK Tallinna Kalev alistas FC Levadia II-le 1:6 ja Jõhvi JK Orbiit FC Flora teisele 0:6.

Esiliiga XXII vooru mängud. 25. - 26. juuli

25. juulil kell 17.00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS – KIVIÕLI TAMME AUTO  2:3 (0:2) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 63. Tambet Anso, 72. Andrei Šadrin - 17., 35. Dmitri Kirilov, 90.+1. Ian-Erik Valge
Hoiatused: 24. Toomas Eier, 41. Tambet Anso - 43. Andrei Moskaljov, 80. Aleksei Borissenko

JK Vaprus: 1-Pikker, 4-Aavik, 3-Anso, 35-Eier (46. 15-Gurejev), 5-O. Ojala, 6-A. Ojala (88. 8-Melts), 13-Kaarlimäe, 11-Velikopolje, 18-Issakov, 9-Paabut (69. 14-Šadrin), 7-Anissimov (73. 17-Kirss).
Varus: 15-Gurejev, 17-Kirss, 19-Tekko, 23-Lepik, 8-Melts, 14-Šadrin.

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 4-Kostin, 11-Suvorikov, 20-Moskaljov, 9-Kirilov, 10-Šteinberg, 19-Krivošein (73. 17-Valge), 18-Borissenko, 6-Kotka, 5-Russakov (57. 14-Aasma), 22-Starkopf.
Varus: 90-Rätsep, 17-Valge, 14-Aasma.

Mänguolud: +30, pilvealune päike; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 90
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Andrei Karhu, Ago Kärtmann


25. juulil kell 17.00 Wismari kunstmurustaadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – RAKVERE FC FLORA  4:1 (2:0) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 8. Pavel Dõmov, 42., 88. Alexander Pavlikhin, 86. Dmitry Popov - 48. Sergei Akimov
Hoiatused: 43. Alexander Pavlikhin, 73. Aleksei Titenok - 18. Kaarel Saar

TJK Legion: 22-Lavrentjev, 13-Brõtkin, 10-Latõnin, 16-Rõbikov, 11-Titenok, 12-Suhih, 18-Kisseljov, 6-Iljuhhin (66. 9-Popov), 5-Rubel (72. 32-Titov), 4-Lipsik, 15-P. Dõmov (10. 33-Pavlikhin).
Varus: 33-Pavlikhin, 32-Titov, 9-Popov.

Rakvere FC Flora: 1-Kütt, 5-Kelder, 15-Rannamäe, 3-K. Saar (46. 17-Kaljo), 19-Azarov, 11-Luup. 13-Trasberg, 6-Seeman, 2-Aunapuu, 8-Hiiuväin, 9-Akimov.
Varus: 17-Kaljo.

Mänguolud: +30, pilvealune päike; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Neeme Neemlaid
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Juri Frischer


25. juulil kell 17.00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
VALGA FC WARRIOR – LASNAMÄE FC AJAX  1:3 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 26. Elvis Liivamägi - 55. ov. Elton Brauer, 79. Sergei Tasso, 84. Sergei Kononov
Hoiatused: 73. Elvis Liivamägi - 40. Vladimir Ljahhovetski, 55. Sergei Tasso, 66. Jevgeni Kirpu, 90.+2. Šamil Mussajev

FC Warrior: 46-Gurnik, 2-Hmelnitski, 3-Mikk (76. 14-Tanvel), 20-Brauer, 11-Rebane (40. 18-Karpov), 16-Pajunurm, 6-Kekišev, 7-Maar, 8-Sillamaa, 9-Liivamägi, 10-Mataloja (62. 17-Kaarjärv).
Varus: 14-Tanvel, 18-Karpov, 17-Kaarjärv.

FC Ajax: 71-Boldõrev, 7-Ivanov, 3-S. Kobjakov, 2-D. Kovtun, 13-J. Kirpu (84. 16-Pervušin), 19-Borissov, 8-Ljahhovetski, 10-Tasso (90.+2. Zotov), 11-Gerassimov, 4-Plotnikov (71. 15-Mussajev), 17-Gaidajenko (46. 12-Kononov).
Varus: 9-Zotov, 15-Mussajev, 16-Pervušin, 12-Kononov.

Mänguolud: +31, pilvealune päike; muruväljak väga heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 48
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Aivar Gutmann, Oleg Grasman


26. juulil kell 18:45 Kalevi Keskstaadion (Staadioni 3, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV – TALLINNA FC LEVADIA II  1:6 (0:3)
mitteametlik protokoll
Väravad: 76. Martin Kase - 19. Artjom Dmitrijev, 26., 51. Artjom Artjunin, 33. Eino Puri, 64. Richard Leht, 83. Anton Chiukov
Hoiatused: 19. Aleksandr Kuslap, 32. Rodion Ovsijenko, 50. Aleksandr Karpõtšev, 90. Ervin Stüf - 18. Trevor Elhi, 83. Anton Chuikov

JK Tallinna Kalev: 1-Ošomkov, 14-Jõeäär, 5-Külm, 4-Karpõtšev (66. 17-Prii), 3-Mamedov (25. 2-Stüf), 15-Kukebal, 20-Kuslap (25. 16-Tomingas), 8-Rosen (73. 19-Villand), 7-Katšmazov, 11-Ovsijenko (46. 6-Kase), 9-Mõistlik.
Varus: 33-Kaljuste, 16-Tomingas, 2-Stüf, 17-Prii, 18-Laja, 6-Kase, 19-Villand.

FC Levadia II: 12-Lepmets, 2-Ingermann, 17-Chuikov, 5-Holst, 7-Vassiljev (73. 15-Saarelma), 8-Puri, 9-Kovaltšuk, 10-Gurtšioglujants (79. 20-Kütt), 11-Elhi (55. 6-Leht), 19-A. Dmitrijev (66. 16-Aasmäe), 3-Artjunin.
Varus: 30-Matrossov, 4-Martõnov, 6-Leht, 15-Saarelmaa, 16-Aasmäe, 20-Kütt.

Mänguolud: +28, päike vahelduvalt hoovihma ja äikesega; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Joonas Jaanovits


26. juulil kell 18:45 Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
JÕHVI JK ORBIIT – TALLINNA FC FLORA II  0:6 (0:4)
mitteametlik protokoll
Väravad: 11. Nikita Baranov, 31. Hannes Anier, 34., 45., 51. Andre Frolov, 75. Erkki Kubber
Hoiatused: 24. Boriss Gritsjuk, 44. Nikolay Khvalov, 50. Jevgeni Malahhov, 64. Aleksandr Gluhno - 33. Bert Klemmer

JK Orbiit: 33-Golubev, 3-O. Treial, 5-Malahhov, 12-Smolin, 10-Marašov, 21-Popov (76. 13-Rudomin), 17-Kulikov (75. 18-Gužovski), 7-Khvalov (65. 15-Vaškevitš), 9-Gritsjuk, 25-Bolšakov, 20-Gluhno.
Varus: 23-Äri, 15-Vaškevitš, 13-Rudomin, 18-Gužovski, 1-Kuznetsov.

FC Flora II: 1-Pedõk (24. 12-Palm), 2-Veis, 3-Baranov (45. 16-Mütt), 4-Danelson, 5-Peitre, 6-Mööl, 17-Klemmer (53. 14-Lätt), 8-Frolov, 9-Alliku (55. 15-Junolainen), 10-Hannes Anier (65. 18-Kubber), 11-Leimann.
Varus: 12-Palm, 14-Lätt, 15-Junolainen, 16-Mütt, 18-Kubber, 19-Matsina.

Mänguolud: +28, vahelduv pilvisus; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 60
Peakohtunik: Boriss Šipunov
Abikohtunikud: Jaanus Nilp, Marger Pormann

Esiliiga tabel pärast 22. vooru:
1  Tallinna FC Levadia II  22  17  3  2  57:12  54
2  Tallinna FC Flora II  22  14  5  3  54:20  47
3  Lasnamäe FC Ajax  22  13  7  2  45:19  46
4  Kiviõli Tamme Auto  22  11  4  7  49:40  37
5  JK Tallinna Kalev  22  11  3  8  41:34  32
6  Pärnu JK Vaprus  22  7  6  9  36:33  27
7  Tallinna JK Legion  22  7  3  12  35:49  24
8  Valga FC Warrior  22  4  5  13  22:50  17
9  Jõhvi JK Orbiit  22  3  2  17  13:48  11
10  Rakvere FC Flora  22  3  2  17  21:68  9

Esiliiga väravalööjate edetabeli tipp pärast 22. vooru::
13 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
12 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev)
12 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax)
12 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
12 - Artur Rättel (Tallinna FC Levadia II)
10 - Hannes Anier (Tallinna FC Flora II)
8 - Artjom Dmitrijev (Tallinna FC Levadia II)
7 - Taavi Laurits (Pärnu JK Vaprus)
7 - Marten Mütt (Tallinna FC Flora II)
7 - Dmitri Kirilov (Tamme Auto)

Esiliiga kõik väravalööjad pärast 22. vooru:
Tallinna FC Levadia II (57) - Artur Rättel 12, Artjom Dmitrijev 8, Andero Pebre 5, Jevgeni Gurtšioglujants 4, Yaroslav Dmitriev 4, Tengis Eteria 4, Trevor Elhi 4, Igor Subbotin 2, Markus Holst 2, Aleks Mones 2, Rain Aasmäe 2, Artjom Artjunin 2, Anton Chuikov 2, Maksim Podholjuzin 1, Richard Leht 1, Eino Puri 1
omavärav: Heiki Tomingas (JK Tallinna Kalev)
Tallinna FC Flora II (54) - Hannes Anier 10, Marten Mütt 7, Jaan Leimann 5, Stanislav Goldberg 4, Andre Frolov 4, Karl Mööl 3, Nikita Baranov 3, Sergei Mošnikov 2, Nikolai Mašitšev 2, Ali Al-Gashamy 2, Aivar Anniste 1, Mikk Reintam 1, Silver Lätt 1, Meelis Peitre 1, Alexandre Abašidze 1, Albert Taar 1, Priit Danelson 1, Erkki Junolainen 1, Stanislav Pedõk 1, Erkki Kubber 1
omaväravad: Jaanus Kaasik 2 (Rakvere FC Flora)
Kiviõli Tamme Auto (49) - Tõnis Starkopf 12, Dmitri Kirilov 7, Aleksei Borissenko 6, Stanislav Russakov 5, Dmitri Šelehhov 5, Juri Tiismann 3, Renat Osmanov 2, Deniss Suvorikov 2, Erik Šteinberg 1, Ilja Antonov 1, Rustam Gurbanov 1, Maksim Lipin 1, Ian-Erik Valge 1
omaväravad: Märten Pajunurm (FC Warrior), Sergei Kondratenko (FC Ajax)
Lasnamäe FC Ajax (45) - Sergei Tasso 13, Vladimir Gerassimov 5, Vladimir Ljahhovetski 5, Juri Gaidajenko 4, Šahriar Abdullajev 4, Andrei Borissov 3, Sergei Kondratenko 2, Aleksandr Kirpu 1, Miroslav Rõškevitš 1, Sergei Ivanov 1, Vitali Mihhasev 1, Sergei Kobjakov 1, Sergei Kononov 1
omavärav: Mikk Reintam (FC Flora II), Henri Külm (JK Tallinna Kalev), Elton Brauer (FC Warrior)
JK Tallinna Kalev (41) - Ilja Monakov 12, Vahur Kiis 4, Aleksei Demutski 3, Aleksandr Kuslap 3, Aleksei Savitski 3, Andrus Mitt 2, Priidu Ahven 2, Martin Kase 2, Ervin Stüf 1, Sergei Jegorov 1, Martin Maasing 1, Mario Mõistlik 1, Henri Külm 1, Rodion Ovsijenko 1, Aleksandr Kulikov 1, Heiki Tomingas 1
omaväravad: Bert Klemmer (FC Flora II), Ronek Saal (JK Vaprus)
Pärnu JK Vaprus (36) - Taavi Laurits 7, Andrei Šadrin 6, Kaarel Kaarlimäe 5, Ranet Lepik 4, Albert Anissimov 3, Tanel Melts 2, Greger Könninge 2, Mihkel Tiit 2, Ander Paabut 1, Sergei Gurejev 1, Tauno Tekko 1, Anton Issakov 1, Tambet Anso 1
Tallinna JK Legion (35) - Maksim Kisseljov 13, Maksim Aleksejev 3, Pavel Iljuhhin 3, Pavel Dõmov 3, Alexander Pavlikhin 3, Dmitry Popov 2, Pavel Rubel 2, Sergei Dõmov 1, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1, Roman Sirotkin 1, Aleksandr Ivanov 1, Jevgeni Suhih 1
Valga FC Warrior (22) - Oskar Kaldvee 3, Eerik Reinsoo 3, Ivo-Henri Pikkor 3, Elvis Liivamägi 2, Mairo Astur 2, Rasmus Munskind 2, Raiko Karpov 1, Märten Pajunurm 1, Rasmus Tomson 1, Mihkel Gull 1, Richard Vald 1, Karl Ivar Maar 1, Joel Indermitte 1
Rakvere FC Flora (21) - Elari Valmas 5, Sergei Akimov 5, Alar Petrovits 4, Alari Aunapuu 2, Sergei Aniskin 1, Jaanus Kaasik 1, Amor Luup 1
omaväravad: Aleksandr Kirpu (FC Ajax), Dmitry Popov (TJK Legion)
Jõhvi JK Orbiit (13) - Aleksandr Marašov 5, Anatoli Novožilov 1, Deniss Kulikov 1, Oleg Bogdanov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Paltsev 1, Jevgeni Malahhov 1, Nikolay Khvalov 1, Vitali Bolšakov 1

Jalgpall.ee



Liikudes Läbi Alutaguse  Narva Asimuut  Narva jooksusari 2021 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles