Esilehele      Sisukord
Esilehele
November 2018
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall: Kohtla-Nõmmel edukaimad Narva ja Illuka

25.07.2010

Kohtla-Nõmmel peetud 3vs3 võrkpalliturniiride sarja teisel etapil saavutas esikoha naistest Narva ja meestest Illuka. kokku osales võistlusel koguni 24 3liikmelist võistkonda.

Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1482
Veel pilte: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1485

Naised
1. Narva (Ljudmilla Demakova, Ksenia Demakova,  Valentina Parubtšišena)
2. Monoliit-Sport 2 (Aljona Tumanova, Jekaterina Kuzina, Veera Sulg)
3. Monoliit-Sport 1 (Jana Borissova, Olesja Kudina, Ljudmilla Topkina)
4. Suvised (Mari Luuk, Anna Romanenko, Kirsti Hindreus)
5. Nõmme Nummid (Liis Süda, Karolin Kaivoja, Dorel Kingu)
6. Püssi SK (Laine Tops, Kairit Tops, Annika Pärtna) 
7. Iisaku (Maarja Murutalu, Külli Stoor, Kersti Rajamets)

Finaal: Narva - MS2 2:1, proks MS - Suvised 1:0

Mehed
1. Illuka (Jaak Kivend, Margus Hindreus, Gert Niinepuu)
2. Narva (Ilja Jogi, Georg Korotkov, Eduard Pantelejev)*  
3. Rakvere (Toomas Stroo, Alar Tetting, Karmo Aros)
4. Voka (Andres Laur, Andrus Lehismets, Mihkel Laur)
5. Olümpionik SK (Oleg Zahharov, Jevgeni Zahharov, Nikolai Lillo)
6. Muks (Martti Metsla, Jarko Kool, Heimar Juhanson) 
7. Kohtla-Nõmme (Janar Tukkija, Karl Viimsalu, Artur Saariste, Mikk Rooden)
8. Mäetaguse (Ainar Saatman, Üllar Saatman, Aleksander Listov)
9. Taavi (Talis Põllu, Madis Volt, Maido Rooden)
10. Rengabalboa (Ragnar Sälik, Siim Naarits, Jevgeni Brodnev)
11. Mustad Hobused (Andrei Vorobjov, Sergei Novikov, Jelisei Lokotar)
12. Püssi SK (Raigo Männi, Roger Kaldaru, Martin Kilumets)

Finaal: Illuka - Narva 2:1, Rakvere - Voka 2:0 
* Võistkond ei saa sarjas kohta, kuna mängis kaasa möödunud hooajal Eesti esiliigas Narva meeskonda kuulunud Ilja Jogi.

Naisveteranid
1. Monoliit-Sport (Valentina Kullamägi, Gailina Parfilova, Svetlana Karlõševa) 
2. Iisaku (Helge Murutalu, Eda Välimets, Ene Laanemets)
3. Meieke (Piret Niglas, Ege Jool, Aime Luuk)

Meesveteranid
1. Narva (Georgi Korotkov, Aleksandr Kostjukevitš, Andrei Karpov) 
2. Askele (Inno Naur, Paul Maalma, Andrus Pikas)

Punktiseis pärast 2. etappi http://www.sportiv.ee/protokoll/ivvorkpall2010.htm

Sarja juhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7622

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles