Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Narva Trans tõusis teiseks

24.07.2010

Laupäeval mängiti Meistriliiga 22. vooru kolm esimest mängu, kus võidud teenisid Narva JK Trans ja Tartu JK Tammeka.

Pühapäeval kell 19:30 mängivad vooru keskses mängus Kadriorus FC Levadia ja FC Flora.Vooru viimane mäng FC Kuressaare ja JK Sillamäe Kalevi vahel on aga edasi lükatud 21. septembrile.

Meistriliiga XXII vooru mängud laupäeval, 24. juulil:

kell 17:00 Narva Kreenholmi staadion (26. juuli tn 4, Narva)
NARVA JK TRANS – VILJANDI JK TULEVIK  2:0 (2:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 31. Marius Bezykornovas, 39. Felipe Rodrigues
Hoiatused: 44. Aleksandrs Abramenko, 48. Sergei Starovoitov, 78. Sergei Leontovitš - 32. Sander Sinilaid

JK Trans: 1-Ussoltsev, 8-Mitin (76. 12-Ovsjannikov), 15-Kitto, 2-Rimas, 13-Lepik, 7-Bezykornovas, 10-Abramenko, 11-Leontovitš, 18-Starovoitov (61. 5-Kazakov), 9-Rodrigues, 21-Bazjukin (54. 22-Plotnikov).
Varus: 33-Stonys, 5-Kazakov, 22-Plotnikov, 12-Ovsjannikov.

JK Tulevik: 1-Ventsel, 5-Sillaste, 27-Taska, 25-Reintam, 4-Sinilaid, 22-Tutk, 28-Tomson, 16-Ottis (64. 3-Indermitte), 15-Luigend, 21-Kulatšenko (78. 24-Pärt), 19-Stüf (31. 13-Raudsepp).
Varus: 3-Indermitte, 26-Liivamägi, 24-Pärt, 13-Raudsepp, 11-Kasterpalu.

Mänguolud: +27, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 80
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Martin Lember, Maikel Mikson


kell 17:00 Hiiu kunstmurustaadion (Pidu 11, Tallinn)
NÕMME JK KALJU – PAIDE LINNAMEESKOND  0:0 (0:0) 
mitteametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: 85. Dmitri Kovtunovitš - 75. Ervin Kõll

JK Kalju: 69-Kütt, 15-Jevdokimov, 14-Kallaste, 18-Terehhov, 17-Teever, 11-Kaukvere (72. 19.Jõgiste), 26-Kovtunovitš, 21-Vnukov, 27-Kõlu (63. 22-Kõrtsmik), 16-Kivi, 8-Mones (84. 12-Tšegodajev).
Varus: 96-Hermanson, 2-Haavistu, 23-Stokas, 19-Jõgiste, 12-Tšegodajev, 13-Kuusk, 22-Kõrtsmik.

Paide LM: 21-Koppel, 23-Mägi, 19-Nõmme, 22-U. Rooba, 3-Tubarik, 23-Lomp, 8-Kõll, 17-Reinsoo, 7-Sillaste (72. 24-Kalda), 4-Kööp (78. 10-Rikberg), 15-Raal (78. 30-Neemelo).
Varus: 1-Rajando, 30-Neemelo, 24-Kalda, 18-Reinaru, 10-Rikberg, 25-Varendi, 16-Oja.

Mänguolud: +17, pilves ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 60
Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Rein Pajunurm


kell 17:00 Tartu Tamme staadion (Kungla 4, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA – KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS  5:1 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 47., 79. Kaarel Torop, 52. Siim Roops, 56. Reio Laabus, 86. Albert Prosa - 9. Anton Semjonov
Hoiatused: 44. Marko Sonn - 56. Alexander Mutik, 90. Vassili Kulik

JK Tammeka: 98-Kütt, 22-Kallandi (43. 7-Tenno), 3-Roops, 20-Kiidron, 19-Valtna, 10-Tikenberg (62. 17-Laas), 13-Laabus, 11-Sonn, 9-Torop, 32-Tamm (77. 23-Paapsi), 99-Prosa.
Varus: 31-Kutter, 23-Paapsi, 17-Laas, 7-Tenno.

FC Lootus: 99-Rubtsov, 13-Pozjabin (71. 14-Lihhatšov), 6-Zahharenkov, 7-Gritsjuk, 15-Mutik, 2-Vedehhov, 20-Aksjonov (32. 3-J. Tarassu), 8-Ametov, 9-Abdurashidov, 11-Kulik, 10-Semjonov (77. 5-D. Smirnov)
Varus: 3-J. Tarassu, 4-Škaleta, 14-Lihhatšov, 5-D. Smirnov.

Mänguolud: +27, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 150
Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Toomas Nõmmiste

Meistriliiga tabel 24. juuli seisuga:
1  Tallinna FC Levadia  21  15  5  1  54:8  50
2  Narva JK Trans  22  13  6  3  39:17  45
3  Tallinna FC Flora  18  14  2  2  37:13  44
4  Nõmme JK Kalju  20  10  6  4  36:19  36
5  JK Sillamäe Kalev  19  10  3  6  43:22  33
6  Tartu JK Tammeka  22  8  6  8  30:30  30
7  Viljandi JK Tulevik  22  5  2  15  17:33  17
8  Kohtla-Järve FC Lootus  22  5  0  17  16:56  15
9  FC Kuressaare  21  4  2  15  16:52  14
10  Paide Linnameeskond  21  2  4  15  11:49  10

Väravalööjate edetabeli tipp 24. juuli seisuga:
13 - Juri Jevdokimov (Nõmme JK Kalju)
10 - Tarmo Neemelo (Tallinna FC Levadia)
9 - Marius Bezykornovas (Narva JK Trans)
8 - Ingemar Teever (Nõmme JK Kalju)
8 - Vitali Leitan (Tallinna FC Levadia)
7 - Vladislav Ivanov (Tallinna FC Levadia)
7 - Nerijus Vasiliauskas (JK Sillamäe Kalev)
6 - Konstantin Nahk (Tallinna FC Levadia)
6 - Deniss Malov (Tallinna FC Levadia)
6 - Vitalis Stankevicius (JK Sillamäe Kalev)

Meistriliiga kõik väravalööjad 24. juuli seisuga:
Tallinna FC Levadia (54) - Tarmo Neemelo 10, Vitali Leitan 8, Vladislav Ivanov 7, Konstantin Nahk 6, Deniss Malov 6, Artjom Dmitrijev 4, Eino Puri 3, Felipe Nunes 3, Igor Morozov 2, Andero Pebre 2, Artjom Artjunin 1, Igor Subbotin 1
omavärav: Ernest Akhalbedashvili (FC Lootus)
JK Sillamäe Kalev (43) - Nerijus Vasiliauskas 7, Vitalis Stankevicius 6, Aleksandr Tarassenkov 5, Evgeny Kabaev 5, Maksim Gruznov 4, Sergei Vihrov 3, Vygantas Zubavicius 3, Nikita Kolyaev 3, Jürgen Kuresoo 2, Irfan Ametov 1, Alexey Naumov 1, Aleksandr Kulik 1
omaväravad: Märt Kluge (FC Kurerssaare), Maksim Podholjuzin (FC Levadia)
Narva JK Trans (39) - Marius Bezykornovas 9, Maksim Bazjukin 5, Felipe Rodrigues 5, Sergei Leontovitš 4, Aleksandrs Abramenko 4, Sergii Mitin 4, Maksim Smirnov 2, Tomas Rimas 2, Dainius Saulenas 2, Sergei Kazakov 1
omavärav: Mait Nõmme (Paide LM)
Tallinna FC Flora (37) - Valeri Minkenen 4, Rauno Alliku 4, Oliver Konsa 4, Siksten Kasimir 4, Alo Dupikov 3, Sander Post 3, Nikolai Mašitšev 2, Sergei Mošnikov 2, Gert Kams 2, Zakaria Beglarišvili 3, Siim Luts 2, Karl Palatu 1, Aleksei Jahhimovitš 1
omaväravad: Vitali Vaštšenko (FC Lootus), Stanislav Kitto (JK Trans)
Nõmme JK Kalju (36) - Juri Jevdokimov 13, Ingemar Teever 8, Ken Kallaste 4, Christian Kõrtsmik 2, Felipe Nunes 1 Giovani Albani 1, Tanel Võtti 1, Sergei Terehhov 1, Tiago Sala 1, Tõnis Kaukvere 1, Deniss Vnukov 1
omavärav: Vadim Gritsjuk, Andrei Škaleta (mõlemad FC Lootus)
Tartu JK Tammeka (30) - Mikk Laas 5, Heiko Tamm 3, Kaarel Kiidron 3, Albert Prosa 3, Kaarel Torop 3, Tiit Tikenberg 2, Marko Sonn 2, Siim Valtna 2, Siim Roops 2, Reio Laabus 2, Timo Teniste 1, Siim Tenno 1
omavärav: Tanel Võtti (JK Kalju)
Viljandi JK Tulevik (17) - Rasmus Tomson 3, Aleksandr Kulatšenko 3, Rasmus Luhakooder 2, Janar Toomet 2, Karl-Eerik Luigend 2, Joel Indermitte 1, Sander Sinilaid 1, Edwin Stüf 1, Ott Ottis 1, Andreas Raudsepp 1
Kohtla-Järve FC Lootus (16) - Vassili Kulik 5, Anton Semjonov 3, Andrei Škaleta 2, Aleksei Mamontov 2, Viktor Plotnikov 2, Valeri Smelkov 1, Roman Vedehhov 1
FC Kuressaare (16) - Dmitri Skiperski 5, Martti Pukk 3, Märt Kluge 2, Sander Laht 2, Alar Petrovits 1, Reijo Kuusik 1, Urmas Rajaver 1, Elari Valmas 1
Paide Linnameeskond (11) - Mait Nõmme 2, Rauno Kööp 2, Meelis Rooba 1, Andre Mägi 1, Lauri Varendi 1, Carl Tubarik 1, Janek Kalda 1, Ervin Kõll 1, Priit Raal 1

jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles