Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Kiviõli alistas Jõhvi

11.07.2010

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga 20. voorus alistas Kiviõli Tamme Auto võõrsil Jõhvi Orbiidi 2:1.

Esiliiga XX vooru mängud. Pühapäev, 11. juuli

kell 14.00 Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
JÕHVI JK ORBIIT – KIVIÕLI TAMME AUTO  1:2 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 12. Anatoli Novožilov - 35. pen. Dmitri Šelehhov, 76. Tõnis Starkopf
Hoiatused: 36. Aleksandr Marašov, 85. Anatoli Novožilov - 7. Deniss Suvorikov

JK Orbiit: 1-Maksim Kuznetsov, 9-Boriss Gritsjuk, 7-Nikolay Khvalov, 5-Jevgeni Malahhov, 10-Aleksandr Marašov, 19-Anatoli Novožilov, 13-Jegor Rudomin (46. 15-Valter Vaškevitš), 12-Vladislav Smolin, 2-Roman Treial, 17-Deniss Kulikov, 21-Sergei Popov.
Varus: 15-Valter Vaškevitš, 33-Artjom Golubev, 24-Aleksandr Gluhno.

Tamme Auto: 16-Dmitri Vorobjov, 21-Anton Smetanin, 17-Dmitri Šelehhov (61. 7-Renat Osmanov), 14-Juri Tiismann, 20-Andrei Moskaljov (46. 4-Maksim Lipin), 5-Stanislav Russakov, 11-Deniss Suvorikov, 19-Ilja Krivošein (46. 6-Kirill Vinogradov), 22-Tõnis Starkopf, 18-Aleksei Borissenko, 9-Dmitri Kirilov.
Varus: 90-Ervin Rätsep, 4-Maksim Lipin, 6-Kirill Vinogradov, 10-Erik Šteinberg, 7-Renat Osmanov.

Mänguolud: +28, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 45
Peakohtunik: Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Eduard Rõžov


kell 14.00 Rakvere linnastaadion (Kastani pst. 12)
RAKVERE FC FLORA – TALLINNA FC FLORA II  1:2 (1:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 22. Alari Aunapuu - 5. ov., 23. ov. Jaanus Kaasik
Hoiatused: 71. Sander Seeman - 35. Stanislav Goldberg, 90. Sergei Mošnikov

Rakvere FC Flora: 1-Jüris Sahkur, 5-Algis Kelder, 16-Jaanus Kaasik, 7-Tõnu Ilves, 6-Kaarel Mai (46. 18-Taavi Trasberg), 20-Sander Seeman, 11-Amor Luup, 2-Alari Aunapuu, 8-Hans Hiiuväin, 15-Siim Rannamäe, 9-Sergei Akimov.
Varus: 18-Taavi Trasberg.

Tallinna FC Flora II: 1-Stanislav Pedõk, 2-Andrei Veis, 3-Nikita Baranov, 4-Mikk Reintam (76. 18-Priit Danelson), 5-Meelis Peitre, 6-Albert Taar, 17-Stanislav Goldberg (68. 14-Bert Klemmer), 8-Andre Frolov, 9-Jaan Leimann (68. 15-Erkki Junolainen), 10-Sergei Mošnikov, 11-Nikolai Mašitšev (76. 16-Karl Mööl).
Varus: 14-Bert Klemmer, 15-Erkki Junolainen, 16-Karl Mööl, 18-Priit Danelson.

Mänguolud: +27, vahelduva pilvisusega ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Bruno Rammo
Abikohtunikud: Edgar Leht, Silver Sepp


kell 14.00 Wismari staadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – TALLINNA FC LEVADIA II  2:2 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 51. Jevgeni Suhih, 65. Pavel Iljuhhin - 42. Trevor Elhi, 89. Artur Rättel
Hoiatused: -

TJK Legion: 22-Mihhail Lavrentjev, 3-Maksim Aleksejev (46. 6-Pavel Iljuhhin), 13-Juri Brõtkin, 83-Roman Sirotkin, 9-Dmitry Popov (79. 14-Anatoli Orlov), 10-Aleksei Latõnin, 12-Jevgeni Suhih, 33-Dmitri Gostev, 4-Timur Haliulin, 34-Jüri Lipsik, 11-Alexander Pavlikhin (40. 35-Vladimir Gorbatov).
Varus: 6-Pavel Iljuhhin, 17-Aleksandr Gostev, 16-Sergei Krupa, 14-Anatoli Orlov, 32-Jevgeni Zarudni, 15-Pavel Dõmov, 35-Vladimir Gorbatov.

FC Levadia II: 12-Sander Jenk, 2-Kevin Ingermann, 3-Anton Chuikov (46. 4-Klimentii Boldõrev), 5-Markus Holst, 7-Vladimir Vassiljev (56. 6-Richard Leht), 8-Aleksandr Kulinitš, 9-Aleksandr Kovaltšuk (61. 19-Martin Ustaal), 10-Jevgeni Gurtišoglujants, 11-Trevor Elhi (66. 17-Tengiz Eteria), 15-Tomi Saarelma (71. 16-Rain Aasmäe), 20-Artur Rättel.
Varus: 30-Aleksei Matrossov, 4-Klimentii Boldõrev, 6-Richard Leht, 16-Rain Aasmäe, 17-Tengiz Eteria, 19-Martin Ustaal.

Mänguolud: +29, päikesepaisteline ilm; kunstmuruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Boriss Šipunov
Abikohtunikud: Juri Artamonov, Kaupo Õismaa


kell 14.00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c, Tallinn)
VALGA FC WARRIOR – PÄRNU JK VAPRUS  2:2 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 30. Karl Ivar Maar, 74. pen. Eerik Reinsoo - 36. Anton Issakov, 49. Kaarel Kaarlimäe
Hoiatused: 38. Eerik Reinsoo, 51. Rasmus Munskind, 89. Anton Hmelnitski, 90.+4. Juss Tanvel - 23. Ivan Velikopolje, 74. Tambet Anso, 90.+4. Taavi Laurits
Eemaldamine: 39. Sergei Gurejev

FC Warrior: 46-Märten Pajunurm, 2-Elton Brauer, 3-Rasmus Munskind, 4-Juss Tanvel, 19-Anton Hmelnitski, 6-Jaan Kekišev, 7-Rait Kasterpalu (56. 16-Ivo-Henri Pikkor), 8-Kaspar Sillamaa, 9-Oskar Kaldvee (46. 14-Raiko Karpov), 10-Eerik Reinsoo (79. 17-Kewin Mataloja), 11-Karl Ivar Maar (79. 13-Karl Henri Rebane).
Varus: 13-Karl Henri Rebane, 14-Raiko Karpov, 16-Ivo-Henri Pikkor, 17-Kewin Mataloja, 18-Sander Mikk.

JK Vaprus: 1-Priit Pikker, 6-Ronek Saal, 3-Tambet Anso, 15-Sergei Gurejev, 4-Andro Aavik, 18-Anton Issakov, 11-Ivan Velikopolje, 13-Kaarel Kaarlimäe (73. 8-Tanel Melts), 16-Greger Könninge (70. 19-Tauno Tekko), 9-Ander Paabut (70. 7-Albert Anissimov), 10-Taavi Laurits.
Varus: 7-Albert Anissimov, 19-Tauno Tekko, 8-Tanel Melts, 21-Indres Põder.

Mänguolud: +28, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 45
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Jan Klaasen, Pille Raadik


kell 18.30 Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak (Staadioni 3, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV – LASNAMÄE FC AJAX  1:1 (1:1) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 22. Aleksei Savitski - 37. ov. Henri Külm
Hoiatused: 43. Henri Külm, 55. Rodion Ovsijenko, 60., 90. Igor Koroljov - 12., 82. Deniss Kovtun, 20. Sergei Kobjakov, 42. Sergei Ivanov
Eemaldamised: 90. Igor Koroljov - 82. Deniss Kovtun

JK Tallinna Kalev: 1-Grigori Ošomkov, 3-Rameš Mamedov, 5-Henri Külm, 8-Aleksandr Karpõtšev, 15-Johannes Kukebal, 16-Magnus Rosen, 7-Igor Koroljov, 9-Rodion Ovsijenko, 2-Ervin Stüf (70. 6-Martin Kase), 13-Aleksandr Kuslap (89. 17-Tauno Laja), 4-Aleksei Savitski (46. 10-Arsen Katšmazov).
Varus: 33-Mart-Mattis Niinepuu, 11-Mart Kaljuste, 6-Martin Kase, 10-Arsen Katšmazov, 17-Tauno Laja, 14-Sander Reelo.

FC Ajax: 71-Aleksandr Boldõrev, 7-Sergei Ivanov, 18-Vladimir Gerassimov, 9-Sergei Kondratenko, 17-Juri Gaidajenko (83. 15-Šamil Mussajev), 3-Sergei Kobjakov, 19-Andrei Borissov, 13-Deniss Kirilin (65. 4-Igor Plotnikov), 8-Vladimir Ljahhovetski, 10-Sergei Tasso, 2-Deniss Kovtun.
Varus: 15-Šamil Mussajev, 4-Igor Plotnikov.

Mänguolud: +29, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 91
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Rein Pajunurm, Aron Härsing

Esiliiga tabel pärast 20. vooru:
1  Tallinna FC Levadia II  20  15  3  2  49:10  48
2  Lasnamäe FC Ajax  20  12  7  1  41:16  43
3  Tallinna FC Flora II  20  12  5  3  40:20  41
4  Kiviõli Tamme Auto  20  10  4  6  45:35  34
5  JK Tallinna Kalev  20  10  3  7  37:27  29
6  Pärnu JK Vaprus  20  6  6  8  32:29  24
7  Tallinna JK Legion  20  6  3  11  31:40  21
8  Valga FC Warrior  20  3  5  12  18:46  14
9  Jõhvi JK Orbiit  20  3  2  15  12:40  11
10  Rakvere FC Flora  20  3  2  15  19:61  9

Esiliiga väravalööjate edetabeli tipp pärast 20. vooru:
13 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
12 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev)
12 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax)
12 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
12 - Artur Rättel (Tallinna FC Levadia II)
7 - Taavi Laurits (Pärnu JK Vaprus)
7 - Artjom Dmitrijev (Tallinna FC Levadia II) 
7 - Marten Mütt (Tallinna FC Flora II)
7 - Hannes Anier (Tallinna FC Flora II)

Esiliiga kõik väravalööjad pärast 20. vooru:
Tallinna FC Levadia II (49) - Artur Rättel 12, Artjom Dmitrijev 7, Andero Pebre 5, Jevgeni Gurtšioglujants 4, Yaroslav Dmitriev 4, Tengis Eteria 4, Igor Subbotin 2, Markus Holst 2, Aleks Mones 2, Rain Aasmäe 2, Trevor Elhi 2, Maksim Podholjuzin 1, Anton Chuikov 1
omavärav: Heiki Tomingas (JK Tallinna Kalev)
Kiviõli Tamme Auto (45) - Tõnis Starkopf 12, Aleksei Borissenko 5, Dmitri Kirilov 5, Stanislav Russakov 5, Dmitri Šelehhov 5, Juri Tiismann 3, Renat Osmanov 2, Deniss Suvorikov 2, Erik Šteinberg 1, Ilja Antonov 1, Rustam Gurbanov 1, Maksim Lipin 1
omaväravad: Märten Pajunurm (FC Warrior), Sergei Kondratenko (FC Ajax)
Lasnamäe FC Ajax (41) - Sergei Tasso 12, Vladimir Gerassimov 5, Vladimir Ljahhovetski 5, Juri Gaidajenko 4, Šahriar Abdullajev 4, Andrei Borissov 3, Sergei Kondratenko 2, Aleksandr Kirpu 1, Miroslav Rõškevitš 1, Sergei Ivanov 1, Vitali Mihhasev 1
omavärav: Mikk Reintam (FC Flora II), Henri Külm (JK Tallinna Kalev)
Tallinna FC Flora II (40) - Marten Mütt 7, Hannes Anier 7, Jaan Leimann 5, Karl Mööl 3, Stanislav Goldberg 3, Ali Al-Gashamy 2, Nikita Baranov 2, Andre Frolov 1, Aivar Anniste 1, Mikk Reintam 1, Silver Lätt 1, Meelis Peitre 1, Alexandre Abašidze 1, Albert Taar 1, Priit Danelson 1, Erkki Junolainen 1
omaväravad: Jaanus Kaasik 2 (Rakvere FC Flora)
JK Tallinna Kalev (37) - Ilja Monakov 12, Vahur Kiis 4, Aleksei Demutski 3, Aleksandr Kuslap 3, Aleksei Savitski 3, Andrus Mitt 2, Priidu Ahven 2, Ervin Stüf 1, Sergei Jegorov 1, Martin Maasing 1, Mario Mõistlik 1, Henri Külm 1, Rodion Ovsijenko 1
omaväravad: Bert Klemmer (FC Flora II), Ronek Saal (JK Vaprus)
Pärnu JK Vaprus (32) - Taavi Laurits 7, Andrei Šadrin 5, Kaarel Kaarlimäe 4, Albert Anissimov 3, Ranet Lepik 3, Tanel Melts 2, Greger Könninge 2, Mihkel Tiit 2, Ander Paabut 1, Sergei Gurejev 1, Tauno Tekko 1, Anton Issakov 1
Tallinna JK Legion (31) - Maksim Kisseljov 13, Maksim Aleksejev 3, Pavel Iljuhhin 3, Pavel Rubel 2, Pavel Dõmov 2, Sergei Dõmov 1, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1, Roman Sirotkin 1, Aleksandr Ivanov 1, Alexander Pavlikhin 1, Dmitry Popov 1, Jevgeni Suhih 1
Rakvere FC Flora (19) - Elari Valmas 5, Alar Petrovits 4, Sergei Akimov 4, Alari Aunapuu 2, Sergei Aniskin 1, Jaanus Kaasik 1
omaväravad: Aleksandr Kirpu (FC Ajax), Dmitry Popov (TJK Legion)
Valga FC Warrior (18) - Oskar Kaldvee 3, Eerik Reinsoo 3, Ivo-Henri Pikkor 2, Mairo Astur 2, Rasmus Munskind 1, Raiko Karpov 1, Märten Pajunurm 1, Elvis Liivamägi 1, Rasmus Tomson 1, Mihkel Gull 1, Richard Vald 1, Karl Ivar Maar 1
Jõhvi JK Orbiit (12) - Aleksandr Marašov 5, Deniss Kulikov 1, Oleg Bogdanov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Paltsev 1, Jevgeni Malahhov 1, Nikolay Khvalov 1, Anatoli Novožilov 1 



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles