Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Kiviõli sai jälle suure võidu ja Jõhvi veel suurema kaotuse

04.07.2010

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esliiga 19. voorus alistas Kiviõli Tamme Auto 4:1 Tallinna Legioni ning Jõhvi Orbiit hävis Lasnamäe Ajaxile 0:5.

Esiliiga XIX vooru mängud. Pühapäev, 4. juuli

4. juulil kell 17.00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO – TALLINNA JK LEGION  4:1 (2:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 25., 79. Tõnis Starkopf, 40. Stanislav Russakov, 78. Maksim Lipin - 24. Maksim Kisseljov
Hoiatus: 29. Aleksandr Makarov

Tamme Auto: 16-Vorobjov (81. 90-Rätsep), 4-Kostin, 17-Šelehhov, 21-Smetanin, 6-Hepner, 14-Tiismann, 9-Kirilov, 5-Russakov (46. 11-Lipin), 22-Starkopf, 18-Borissenko, 10-Šteinberg (52. 7-Osmanov).
Varus: 90-Rätsep, 20-Moskaljov, 11-Lipin, 7-Osmanov.

TJK Legion: 22-Lavrentjev, 28-Suhih, 9-Makarov, 3-Iljuhhin, 11-Popov (69. 88-Krupa), 18-Kisseljov, 23-Brõtkin, 8-Lipsik, 10-Latõnin, 15-Sirotkin, 2-Muravjov.
Varus: 88-Krupa.

Mänguolud: +24, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 125
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Toomas Nõmmiste


4. juulil kell 17.00 FC Ajaxi staadion (Võidujooksu 8a, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX – JÕHVI JK ORBIIT  5:0 (1:0) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 39., 74. Šahriar Abdullajev, 47., 78. pen. Sergei Tasso, 89. Vitali Mihhasev
Hoiatused: 44. Jevgeni Romanov - 10. Oleg Treial, 78. Oleg Bogdanov

FC Ajax: 1-Mamutov, 19-Borissov, 7-Ivanov, 11-Gerassimov (82. 4-Plotnikov), 10-Tasso, 9-Kondratenko, 14-Abdullajev (79. 13-Kirilin), 3-S. Kobjakov, 17-Gaidajenko (76. 39-Mihhasev), 15-Romanov, 8-Ljahhovetski.
Varus: 39-Mihhasev, 13-Kirilin, 4-Plotnikov, 71-Boldõrev.

JK Orbiit: 33-Golubev, 4-Bogdanov, 3-O. Treial, 12-Smolin, 15-Vaškevits, 2-R. Treial (77. 23-Äri), 8-Paltsev, 10-Marašov, 17-Kulikov, 9-Gritsjuk, 19-Novožilov.
Varus: 1-Kuznetsov, 23-Äri.

Mänguolud: +28, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 32
Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Andrei Petrov


4. juulil kell 17.00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS – JK TALLINNA KALEV  0:1 (0:0) 
mitteametlik protokoll
Värav: 54. Rodion Ovsijenko
Hoiatus: 83. Igor Koroljov

JK Vaprus: 1-Pikker, 3-Anso, 23-Lepik, 15-Gurejev, 4-Aavik, 16-Könninge (80. 7-Anissimov), 13-Kaarlimäe, 11-Velikopolje, 9-Paabut, 10-Laurits, 14-Šadrin.
Varus: 19-Tekko, 7-Anissimov.

JK Tallinna Kalev: 1-Ošomkov, 14-Jõeäär, 5-Külm, 8-Karpõtšev, 3-Mamedov, 15-Kukebal, 7-Koroljov (88. 11-Kaljuste), 16-Rosen, 9-Ovsienko (77. 6-Kase), 4-Savitski, 13-Kuslap (90.+1. 10-Villand).
Varus: 33-Niinepuu, 11-Kaljuste, 6-Kase, 10-Villand, 2-Stüf.

Mänguolud: +25, päikesepaisteine ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 70
Peakohtunik: Bruno Rammo
Abikohtunikud: Maikel Mikson, Timo Afanassjev


4. juulil kell 17.00 Maarjamäe kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II – RAKVERE FC FLORA  3:2 (2:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 14., 20., 86. Artur Rättel - 43. Jaanus Kaasik, 81. Sergei Akimov
Hoiatused: 59. Maksim Paponov, 88. Klimentii Boldõrev

FC Levadia II: 30-Matrossov, 5-Holst (46. 2-Ingermann), 8-Kulinitš, 27-Chuikov, 4-Boldõrev, 9-Kovaltšuk, 19-Paponov (70. 22-Aasmäe), 15-Saarelma (79. 7-Vassiljev), 3-Subbotin (67. 11-Elhi), 20-Rättel, 17-Eteria (46. 10-Gurtšioglujants).
Varus: 12-Jenk, 10-Gurtšioglujants, 2-Ingermann, 6-Ustaal, 7-Vassiljev, 11-Elhi, 22-Aasmäe.

Rakvere FC Flora: 21-Sahkur, 5-Kelder, 17-M. Saar (13. 13-Trasberg), 16-Kaasik, 18-Azarov, 20-Seeman, 11-Luup, 2-Aunapuu, 8-Hiiuväin, 15-Rannamäe, 9-Akimov.
Varus: 13-Trasberg.

Mänguolud: +25, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Erko Kookla, Kaur Lillipuu


4. juulil kell 19.30 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II – VALGA FC WARRIOR  3:1 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 27. Stanislav Goldberg, 62. Jaan Leimann, 81. Hannes Anier - 88. Richard Vald
Hoiatused: 20. Marten Mütt, 25. Andrei Veis - 10. Sander Matsina, 86. Rasmus Munskind

FC Flora II: 12-Palm, 2-Veis, 3-Reintam, 4-Baranov (46. 18-Danelson), 5-Peitre, 6-Taar, 17-Klemmer (46. 15-Junolainen), 8-Frolov, 9-Mütt (46. 14-Anier), 10-Lätt (46. 16-Mööl), 11-Goldberg (46. 19-Leimann).
Varus: 14-Anier, 15-Junolainen, 16-Mööl, 18-Danelson, 19-Leimann.

FC Warrior: 46-Armas, 2-Hmelnitski, 3-Mikk (46. 16-Brauer), 4-Tanvel, 15-Matsina, 6-Mataloja, 7-Kaarjärv (46. 18-Kaldvee), 8-Sillamaa, 9-Karpov (46. 19-Vald), 10-Munskind, 11-Rebane (46. 14-Maar).
Varus: 14-Maar, 16-Brauer, 18-Kaldvee, 19-Vald.

Mänguolud: +24, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 45
Peakohtunik: Margus Kotter
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Joonas Jaanovits

Liiga tabel
1  Tallinna FC Levadia II  19  15  2  2  47:8  47
2  Lasnamäe FC Ajax  19  12  6  1  40:15  42
3  Tallinna FC Flora II  19  11  5  3  38:19  38
4  Kiviõli Tamme Auto  19  9  4  6  43:34  31
5  JK Tallinna Kalev  19  10  2  7  36:26  28
6  Pärnu JK Vaprus  19  6  5  8  30:27  23
7  Tallinna JK Legion  19  6  2  11  29:38  20
8  Valga FC Warrior  19  3  4  12  16:44  13
9  Jõhvi JK Orbiit  19  3  2  14  11:38  11
10  Rakvere FC Flora  19  3  2  14  18:59  9
Esiliiga väravalööjate edetabeli tipp pärast 19. vooru:
13 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
12 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev)
12 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax)
11 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
11 - Artur Rättel (Tallinna FC Levadia II)
7 - Taavi Laurits (Pärnu JK Vaprus)
7 - Artjom Dmitrijev (Tallinna FC Levadia II) 
7 - Marten Mütt (Tallinna FC Flora II)
7 - Hannes Anier (Tallinna FC Flora II)

Esiliiga kõik väravalööjad pärast 19. vooru:
Tallinna FC Levadia II (47) - Artur Rättel 11, Artjom Dmitrijev 7, Andero Pebre 5, Jevgeni Gurtšioglujants 4, Yaroslav Dmitriev 4, Tengis Eteria 4, Igor Subbotin 2, Markus Holst 2, Aleks Mones 2, Rain Aasmäe 2, Maksim Podholjuzin 1, Anton Chuikov 1, Trevor Elhi 1
omavärav: Heiki Tomingas (JK Tallinna Kalev)
Kiviõli Tamme Auto (43) - Tõnis Starkopf 11, Aleksei Borissenko 5, Dmitri Kirilov 5, Stanislav Russakov 5, Dmitri Šelehhov 4, Juri Tiismann 3, Renat Osmanov 2, Deniss Suvorikov 2, Erik Šteinberg 1, Ilja Antonov 1, Rustam Gurbanov 1, Maksim Lipin 1
omaväravad: Märten Pajunurm (FC Warrior), Sergei Kondratenko (FC Ajax)
Lasnamäe FC Ajax (40) - Sergei Tasso 12, Vladimir Gerassimov 5, Vladimir Ljahhovetski 5, Juri Gaidajenko 4, Šahriar Abdullajev 4, Andrei Borissov 3, Sergei Kondratenko 2, Aleksandr Kirpu 1, Miroslav Rõškevitš 1, Sergei Ivanov 1, Vitali Mihhasev 1
omavärav: Mikk Reintam (FC Flora II)
Tallinna FC Flora II (38) - Marten Mütt 7, Hannes Anier 7, Jaan Leimann 5, Karl Mööl 3, Stanislav Goldberg 3, Ali Al-Gashamy 2, Nikita Baranov 2, Andre Frolov 1, Aivar Anniste 1, Mikk Reintam 1, Silver Lätt 1, Meelis Peitre 1, Alexandre Abašidze 1, Albert Taar 1, Priit Danelson 1, Erkki Junolainen 1
JK Tallinna Kalev (36) - Ilja Monakov 12, Vahur Kiis 4, Aleksei Demutski 3, Aleksandr Kuslap 3, Andrus Mitt 2, Aleksei Savitski 2, Priidu Ahven 2, Ervin Stüf 1, Sergei Jegorov 1, Martin Maasing 1, Mario Mõistlik 1, Henri Külm 1, Rodion Ovsijenko 1
omaväravad: Bert Klemmer (FC Flora II), Ronek Saal (JK Vaprus)
Pärnu JK Vaprus (30) - Taavi Laurits 7, Andrei Šadrin 5, Kaarel Kaarlimäe 3, Albert Anissimov 3, Ranet Lepik 3, Tanel Melts 2, Greger Könninge 2, Mihkel Tiit 2, Ander Paabut 1, Sergei Gurejev 1, Tauno Tekko 1
Tallinna JK Legion (29) - Maksim Kisseljov 13, Maksim Aleksejev 3, Pavel Rubel 2, Pavel Iljuhhin 2, Pavel Dõmov 2, Sergei Dõmov 1, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1, Roman Sirotkin 1, Aleksandr Ivanov 1, Alexander Pavlikhin 1, Dmitry Popov 1
Rakvere FC Flora (18) - Elari Valmas 5, Alar Petrovits 4, Sergei Akimov 4, Sergei Aniskin 1, Alari Aunapuu 1, Jaanus Kaasik 1
omaväravad: Aleksandr Kirpu (FC Ajax), Dmitry Popov (TJK Legion)
Valga FC Warrior (16) - Oskar Kaldvee 3, Ivo-Henri Pikkor 2, Mairo Astur 2, Eerik Reinsoo 2, Rasmus Munskind 1, Raiko Karpov 1, Märten Pajunurm 1, Elvis Liivamägi 1, Rasmus Tomson 1, Mihkel Gull 1, Richard Vald 1
Jõhvi JK Orbiit (11) - Aleksandr Marašov 5, Deniss Kulikov 1, Oleg Bogdanov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Paltsev 1, Jevgeni Malahhov 1, Nikolay Khvalov 1

Jalgpall.ee/Fcflora.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles