Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Kiviõli sai suure võidu, Jõhvi veel suurema kaotuse

30.06.2010

Jalgpalli Esiliiga 18. voorus sai Kiviõli Tamme Auto Rakvere FC Florast jagu 3:0 ja Pärnu JK Vaprus tänu Taavi Lauritsa kübaratrikile 5:0 Jõhvi JK Orbiidist.

Esiliiga XVIII vooru mängud. Kolmapäev, 30. juunil:

kell 18:45 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
VALGA FC WARRIOR – JK TALLINNA KALEV  2:1 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 7. Rasmus Tomson, 63. Mihkel Gull - 21. Priidu Ahven
Hoiatused: 74. Mihkel Gull, 77. Eerik Reinsoo, 79. Jaan Kekišev - 62. Rameš Mamedov, 68. Henri Külm
63. Mihkel Gull ei realiseerinud penaltit - vv. Mart-Mattis Niinepuu tõrjus

FC Warrior: 46-Armas, 2-Gull, 3-Munskind, 4-Brauer, 16-Pajunurm, 6-Kekišev, 7-Kasterpalu (61. 18-Karpov), 8-Tomson (65. 17-Sillamaa), 9-Kaldvee (71. 14-Vald), 10-Reinsoo, 11-Rebane (46. 13-Pikkor).
Varus: 13-Pikkor, 14-Vald, 17-Sillamaa, 18-Karpov, 19-Hmelnitski, 15-Astur.

JK Tallinna Kalev: 1-Niinepuu, 3-Mamedov (74. 14-Villand), 5-Külm, 15-Kukebal, 7-Koroljov (83. 16-Rosen), 8-Kulikov, 10-Demutski, 2-Stüf (74. 6-Kase), 19-Ahven, 4-Savitski, 13-Kuslap (83. 11-Kaljuste).
Varus: 17-Reelo, 14-Villand, 6-Kase, 16-Rosen, 11-Kaljuste.

Mänguolud: +29, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 45
Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Kaupo Õismaa, Pille Raadik


kell 18:45 FC Ajaxi staadion (Võidujooksu 8a, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX – TALLINNA JK LEGION  1:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Värav: 75. Vladimir Ljahhovetski
Hoiatused: 80. Pavel Rubel, 89. Maksim Aleksejev

FC Ajax: 1-Mamutov, 2-Mussajev (46. 4-Sibelev), 15-Romanov, 3-S. Kobjakov, 9-Kondratenko, 11-Gerassimov (82. 13-Kirilin), 19-Borissov, 10-Ljahhovetski, 39-Mihhasev (78. 16-Pervušin), 14-Abdullajev, 17-Gaidajenko.
Varus: 12-Jakubov, 13-Kirilin, 16-Pervušin, 4-Sibelev.

TJK Legion: 22-Lavrentjev, 3-Aleksejev, 13-Brõtkin, 2-Chichkanov (32. 12-Krupa), 35-Gorbatov, 18-Kisselov, 17-Koltsov, 11-Pavlikhin (88. 10-Zarudni), 5-Rubel, 83-Sirotkin, 9-Popov.
Varus: 1-Kirjuhhin, 8-Novikov, 10-Zarudni, 12-Krupa.

Mänguolud: +24, vahelduv pilvisus, muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 66
Peakohtunik: Bruno Rammo
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Rein Pajunurm


kell 18:45 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO – RAKVERE FC FLORA  3:0 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 5. Stanislav Russakov, 53. Deniss Suvorikov, 74. Tõnis Starkopf
Hoiatused: 45. Stanislav Russakov - 34. Algis Kelder

Tamme Auto: 16-Vorobjov (82. 90-Rätsep), 14-Tiismann (70. 7-Osmanov), 22-Smetanin (75. 20-Moskaljov), 6-Hepner, 4-Kostin, 17-Šelehhov, 5-Russakov, 10-Šteinberg (46. 9-Lipin), 12-Suvorikov, 11-Starkopf, 18-Borissenko.
Varus: 90-Rätsep, 20-Moskaljov, 7-Osmanov, 19-Krivošein, 9-Lipin.

Rakvere FC Flora: 1-Sahkur, 5-Kelder (65. 9-Akimov), 16-Kaasik, 17-M. Saar, 6-Mai, 7-Viira, 20-Seeman (65. 2-Aunapuu), 11-Luup, 8-Hiiuväin, 15-Rannamäe, 14-Valmas.
Varus: 2-Aunapuu, 9-Akimov.

Mänguolud: +25, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 80
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Timo Afanassjev, Dmitri Vinogradov


kell 18:45 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS – JÕHVI JK ORBIIT  5:0 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 26. pen. Ranet Lepik, 48. Andrei Šadrin, 66., 68., 72. Taavi Laurits
Hoiatused: 78. Sergei Gurejev - 25. Artjom Golubev, 59. Aleksandr Marašov
90. minutil lõi Priit Pikker penalti üle värava

JK Vaprus: 1-Pikker, 4-Aavik, 35-Eier, 23-Lepik, 3-Anso, 16-Könninge (46. 18-Issakov), 13-Kaarlimäe, 15-Gurejev, 9-Paabut (57. 7-Anissimov), 10-Laurits, 14-Šadrin (79. 19-Tekko).
Varus: 19-Tekko, 7-Anissimov, 18-Issakov.

JK Orbiit: 33-Golubev, 9-Gritsjuk, 18-Gužovski, 17-Kulikov, 25-Lihhatšov, 10-Marašov, 8-Paltsev, 12-Smolin, 3-O. Treial, 2-R. Treial, 15-Vaškevitš.
Varus: 1-Kuznetsov.

Mänguolud: +25, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 75
Peakohtunik: Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Andrei Karhu, Danel Udu


kell 18:45 Maarjamäe kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II – TALLINNA FC FLORA II  0:1 (0:1)
mitteametlik protokoll
Värav: 40. Erkki Junolainen
Hoiatused: 54. Eduard Ratnikov, 54. Martin Ustaal, 75. Aleksandr Kulinitš - 45. Hannes Anier, 63. Marten Mütt

FC Levadia II: 30-Matrossov, 3-Artjunin, 4-Boldõrev, 5-Holst, 8-Kulinitš, 9-Kovaltšuk (46. 19-Y. Dmitriev), 15-Saarelma (46. 6-Raudsepp), 17-Eteria (46. 10-Ustaal), 20-Rättel (59. 11-Elhi), 22-Ratnikov, 27-Subbotin (67. 7-Chuikov).
Varus: 12-Jenk, 2-Ingermann, 6-Raudsepp, 7-Chuikov, 10-Ustaal, 11-Elhi, 19-Y. Dmitriev.

FC Flora II: 12-Reintam, 2-Klemmer, 3-Danelson, 4-Mütt (68. 18-Lätt), 5-Peitre, 6-Taar, 17-Junolainen (58. 15-Baranov), 8-Frolov, 9-Anier, 10-Mööl (90. 14-Karu), 11-Goldberg (70. 16-Lepistu).
Varus: 14-Karu, 15-Baranov, 16-Lepistu, 18-Lätt.

Mänguolud:+23, vahelduv pilvisus; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 41
Peakohtunik: Silver Kõiv
Abikohtunikud: Aron Härsing, Artur Telling

Esiliiga tabel pärast 18. vooru:
1  Tallinna FC Levadia II  18  14  2  2  44:6  44
2  Lasnamäe FC Ajax  18  11  6  1  35:15  39
3  Tallinna FC Flora II  18  10  5  3  35:18  35
4  Kiviõli Tamme Auto  18  8  4  6  39:33  28
5  JK Tallinna Kalev  18  9  2  7  35:26  25
6  Pärnu JK Vaprus  18  6  5  7  30:26  23
7  Tallinna JK Legion  18  6  2  10  28:34  20
8  Valga FC Warrior  18  3  4  11  15:41  13
9  Jõhvi JK Orbiit  18  3  2  13  11:33  11
10  Rakvere FC Flora  18  3  2  13  16:56  9


Esiliiga väravalööjate edetabeli tipp pärast 18. vooru:
12 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev)
12 - Maksim Kisseljov (TJK Legion) 
10 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax)
9 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
8 - Artur Rättel (Tallinna FC Levadia II)
7 - Artjom Dmitrijev (Tallinna FC Levadia II) 
7 - Marten Mütt (Tallinna FC Flora II)
6 - Hannes Anier (Tallinna FC Flora II)

Esiliiga kõik väravalööjad pärast 18. vooru:
Tallinna FC Levadia II (44) - Artur Rättel 8, Artjom Dmitrijev 7, Andero Pebre 5, Jevgeni Gurtšioglujants 4, Yaroslav Dmitriev 4, Tengis Eteria 4, Igor Subbotin 2, Markus Holst 2, Aleks Mones 2, Rain Aasmäe 2, Maksim Podholjuzin 1, Anton Chuikov 1, Trevor Elhi 1
omavärav: Heiki Tomingas (JK Tallinna Kalev)
Kiviõli Tamme Auto (39) - Tõnis Starkopf 9, Aleksei Borissenko 5, Dmitri Kirilov 5, Dmitri Šelehhov 4, Stanislav Russakov 4, Juri Tiismann 3, Renat Osmanov 2, Deniss Suvorikov 2, Erik Šteinberg 1, Ilja Antonov 1, Rustam Gurbanov 1
omaväravad: Märten Pajunurm (FC Warrior), Sergei Kondratenko (FC Ajax)
Lasnamäe FC Ajax (35) - Sergei Tasso 10, Vladimir Gerassimov 5, Vladimir Ljahhovetski 5, Juri Gaidajenko 4, Andrei Borissov 3, Šahriar Abdullajev 2, Sergei Kondratenko 2, Aleksandr Kirpu 1, Miroslav Rõškevitš 1, Sergei Ivanov 1
omavärav: Mikk Reintam (FC Flora II)
Tallinna FC Flora II (35) - Marten Mütt 7, Hannes Anier 6, Jaan Leimann 4, Karl Mööl 3, Ali Al-Gashamy 2, Nikita Baranov 2, Stanislav Goldberg 2, Andre Frolov 1, Aivar Anniste 1, Mikk Reintam 1, Silver Lätt 1, Meelis Peitre 1, Alexandre Abašidze 1, Albert Taar 1, Priit Danelson 1, Erkki Junolainen 1
JK Tallinna Kalev (35) - Ilja Monakov 12, Vahur Kiis 4, Aleksei Demutski 3, Aleksandr Kuslap 3, Andrus Mitt 2, Aleksei Savitski 2, Priidu Ahven 2, Ervin Stüf 1, Sergei Jegorov 1, Martin Maasing 1, Mario Mõistlik 1, Henri Külm 1
omaväravad: Bert Klemmer (FC Flora II), Ronek Saal (JK Vaprus)
Pärnu JK Vaprus (30) - Taavi Laurits 7, Andrei Šadrin 5, Kaarel Kaarlimäe 3, Albert Anissimov 3, Ranet Lepik 3, Tanel Melts 2, Greger Könninge 2, Mihkel Tiit 2, Ander Paabut 1, Sergei Gurejev 1, Tauno Tekko 1
Tallinna JK Legion (28) - Maksim Kisseljov 12, Maksim Aleksejev 3, Pavel Rubel 2, Pavel Iljuhhin 2, Pavel Dõmov 2, Sergei Dõmov 1, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1, Roman Sirotkin 1, Aleksandr Ivanov 1, Alexander Pavlikhin 1, Dmitry Popov 1
Rakvere FC Flora (16) - Elari Valmas 5, Alar Petrovits 4, Sergei Akimov 3, Sergei Aniskin 1, Alari Aunapuu 1
omaväravad: Aleksandr Kirpu (FC Ajax), Dmitry Popov (TJK Legion)
Valga FC Warrior (15) - Oskar Kaldvee 3, Ivo-Henri Pikkor 2, Mairo Astur 2, Eerik Reinsoo 2, Rasmus Munskind 1, Raiko Karpov 1, Märten Pajunurm 1, Elvis Liivamägi 1, Rasmus Tomson 1, Mihkel Gull 1
Jõhvi JK Orbiit (11) - Aleksandr Marašov 5, Deniss Kulikov 1, Oleg Bogdanov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Paltsev 1, Jevgeni Malahhov 1, Nikolay Khvalov 1



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles