Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Kiviõli viigistas, Jõhvi kaotas

17.06.2010

Tallinna FC Levadia alistas Esiliiga 17. voorus 4:0 Valga FC Warriori ning läheb kahenädalasele puhkusele vastu kindla liidrina. Lähimad jälitajad Lasnamäe FC Ajax ja Tallinna FC Flora loovutasid punkte, mängides 0:0 viiki vastavalt Rakvere FC Flora ja Kiviõli Tamme Autoga. JK Tallinna Kalev tõusis nüüd võrdsete punktide juures Tamme Autost ette neljandaks, kui võttis Jõhvis 2:1 võidu sealse JK Orbiidi vastu. Sama tulemusega sai Pärnu JK Vaprus jagu Tallinna JK Legionist.

Järgmine voor mängitakse Esiliigas 30. juunil.

Esiliiga XVII vooru mängud. Kolmapäev, 16. juuni

kell 19.15 Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
JÕHVI JK ORBIIT – JK TALLINNA KALEV  1:2 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 89. pen. Aleksandr Marašov - 37. Priidu Ahven, 71. Aleksandr Kuslap
Hoiatus: 25. Aleksandr Kulikov

JK Orbiit: 33-Golubev, 6-Kharitanovich, 3-O. Treial, 12-Smolin, 13-Rudomin (27. 15-Vaškevitš; 73. 17-D. Kulikov), 8-Paltsev, 20-Novikov, 10-Marašov, 5-Malahhov, 18-Gužovski, 9-Gritsjuk.
Varus: 1-Kuznetsov, 15-Vaškevitš, 17-D. Kulikov.

JK Tallinna Kalev: 1-Kaljuste, 3-Mamedov, 5-Külm, 16-Jõeäär, 15-Kukebal (83. 6-Kase), 8-A. Kulikov, 10-Demutski, 2-Stüf, 13-Kuslap, 4-Savitski, 19-Ahven.
Varus: 33-Niinepuu, 6-Kase.

Mänguolud: +15, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 45
Peakohtunik: Bruno Rammo
Abikohtunikud: Maikel Mikson, Andreas Vaks


kell 19.15 Rakvere kunstmuruväljak (Võidu 67, Rakvere)
RAKVERE FC FLORA – LASNAMÄE FC AJAX  0:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: 25. Amor Luup - 61., 85. Sergei Ivanov, 68. Sergei Tasso, 83., 88. Deniss Kovtun
Eemaldamised: 85. Sergei Ivanov, 88. Deniss Kovtun

Rakvere FC Flora: 21-Sahkur, 5-Kelder, 15-Rannamäe, 17-M. Saar, 6-Mai, 11-Luup, 2-Aunapuu, 8-Hiiuväin, 14-Valmas (71. 9-Akimov), 10-Petrovits, 3-Kaljo.
Varus: 9-Akimov, 20-Seeman.

FC Ajax: 1-Mamutov, 19-Borissov, 17-Gaidajenko, 18-Gerassimov, 7-Ivanov, 2-D. Kovtun, 10-Tasso, 9-Kondratenko, 16-S. Kobjakov, 14-Abdullajev, 15-Romanov.
Varus: 3-J. Kirpu, 20-Mihhasev, 6-Mussajev, 21-Ljahhovetski.

Mänguolud: +15, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Erki Post, Marger Pormann


kell 19.15 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II – KIVIÕLI TAMME AUTO  0:0 (0:0) 
mitteametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: 52. Hannes Anier - 31. Dmitri Kirilov, 61. Anton Smetanin

FC Flora II: 12-Palm, 2-Veis, 3-Baranov, 4-Reintam, 5-Klemmer, 6-Taar (76. 18-Lätt), 17-Junolainen (46. 19-Mööl), 8-Frolov, 9-Mütt (46. 14-Anier), 10-Beglarišvili (46. 15-Leimann), 11-Goldberg (76. 20-Lepistu).
Varus: 14-Anier, 15-Leimann, 16-Danelson, 18-Lätt, 19-Mööl, 20-Lepistu.

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 7-Suvorikov, 14-Tiismann, 6-Hepner, 5-Russakov (67. 19-Krivošein), 22-Smetanin, 9-Kirilov, 10-Šteinberg, 18-Borissenko, 4-Kostin, 11-Starkopf.
Varus: 21-Rätsep, 19-Krivošein.

Mänguolud: +13, vahelduv pilvisus, muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 25
Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Neeme Neemlaid


kell 19.15 Maarjamäe kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II – VALGA FC WARRIOR  4:0 (2:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 12., 35. Artur Rättel, 59. Tengiz Eteria, 89. Rain Aasmäe
Hoiatused: 24. Maksim Paponov, 48. Eduard Ratnikov - 37. Märten Pajunurm, 78. Kaspar Sillamaa, 81. Karl Ivar Maar

FC Levadia II: 12-Jenk, 2-Ingermann, 3-Artjunin, 4-Boldõrev, 7-Ratnikov, 8-Kulinitš, 9-Paponov (46. 22-Subbotin), 10-Pebre (46. 11-Elhi), 19-Y. Dmitriev (46. 17-Eteria), 20-Rättel (62. 16-Aasmäe), 27-Saarelma (57. 6-Raudsepp).
Varus: 30-Matrossov, 6-Raudsepp, 11-Elhi, 16-Aasmäe, 17-Eteria, 22-Subbotin.

FC Warrior: 46-Armas, 2-Hmelnitski (26. 18-Kaldvee), 3-Brauer, 4-Pajunurm (46. 17-Karpov), 16-Liivamägi, 6-Kekišev, 7-Pikkor (72. 14-Astur), 8-Sillamaa, 9-Stüf (46. 19-Maar), 10-Reinsoo, 11-Rebane (63. 13-Mataloja).
Varus: 13-Mataloja, 14-Astur, 17-Karpov, 18-Kaldvee, 19-Maar, 15-Kasterpalu.

Mänguolud: +13, vahelduv pilvisus, tuuline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Boriss Šipunov
Abikohtunikud: Denis Petrov, Aron Härsing


kell 19.15 Wismari staadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – PÄRNU JK VAPRUS  1:2 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 54. Maksim Aleksejev - 6. Sergei Gurejev, 78. Tauno Tekko
Hoiatused: 75. Aleksei Latõnin, 83. Pavel Iljuhhin - 53. Toomas Eier, 58. Ranet Lepik

TJK Legion: 22-Lavrentjev, 3-Aleksejev, 8-Novikov, 10-Latõnin, 11-Pavlikhin (59. 83-Sirotkin), 13-Brõtkin, 15-P. Dõmov (23. 6-Iljuhhin), 16-Koltun, 18-Kisseljov, 35-Gorbatov, 89-Komarov (50. 33-Makarov).
Varus: 6-Iljuhhin, 1-Kirjuhhin, 2-Chichkanov, 17-Koltsov, 83-Sirotkin, 33-Makarov, 4-Zarudni.

JK Vaprus: 1-Pikker, 9-Paabut, 23-Lepik, 35-Eier, 3-Anso, 16-Könninge, 15-Gurejev, 19-Tekko, 20-Melts, 13-Kaarlimäe (89. 7-Anissimov), 18-Issako.
Varus: 7-Anissimov.

Mänguolud: +15, vahelduva pilvisusega tuuline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 25
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Heigo Paglant

Esiliiga tabel pärast 17. vooru:
1 Tallinna FC Levadia II  17 14 2 1 44:5 44
2 Lasnamäe FC Ajax  17 10 6 1 34:15 36
3 Tallinna FC Flora II  17 9 5 3 34:18 32
4 JK Tallinna Kalev  17 9 2 6 34:24 25
5 Kiviõli Tamme Auto  17 7 4 6 36:33 25
6 Tallinna JK Legion  17 6 2 9 28:33 20
7 Pärnu JK Vaprus  17 5 5 7 25:26 20
8 Jõhvi JK Orbiit  17 3 2 12 11:28 11
9 Valga FC Warrior  17 2 4 11 13:40 10
10 Rakvere FC Flora  17 3 2 12 16:53 9

Esiliiga väravalööjate edetabeli tipp pärast 17. vooru:
12 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev)
12 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)  
10 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax)
8 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
8 - Artur Rättel (Tallinna FC Levadia II)
7 - Artjom Dmitrijev (Tallinna FC Levadia II)  
7 - Marten Mütt (Tallinna FC Flora II)
6 - Hannes Anier (Tallinna FC Flora II)

Esiliiga kõik väravalööjad pärast 17. vooru:
Tallinna FC Levadia II (44) - Artur Rättel 8, Artjom Dmitrijev 7, Andero Pebre 5, Jevgeni Gurtšioglujants 4, Yaroslav Dmitriev 4, Tengis Eteria 4, Igor Subbotin 2, Markus Holst 2, Aleks Mones 2, Rain Aasmäe 2, Maksim Podholjuzin 1, Anton Chuikov 1, Trevor Elhi 1
omavärav: Heiki Tomingas (JK Tallinna Kalev)
Kiviõli Tamme Auto (36) - Tõnis Starkopf 8, Aleksei Borissenko 5, Dmitri Kirilov 5, Dmitri Šelehhov 4, Juri Tiismann 3, Stanislav Russakov 3, Renat Osmanov 2, Erik Šteinberg 1, Ilja Antonov 1, Rustam Gurbanov 1, Deniss Suvorikov 1 
omaväravad: Märten Pajunurm (FC Warrior), Sergei Kondratenko (FC Ajax)
Lasnamäe FC Ajax (34) - Sergei Tasso 10, Vladimir Gerassimov 5, Vladimir Ljahhovetski 4, Juri Gaidajenko 4, Andrei Borissov 3, Šahriar Abdullajev 2, Sergei Kondratenko 2, Aleksandr Kirpu 1, Miroslav Rõškevitš 1, Sergei Ivanov 1
omavärav: Mikk Reintam (FC Flora II)
Tallinna FC Flora II (34) - Marten Mütt 7, Hannes Anier 6, Jaan Leimann 4, Karl Mööl 3, Ali Al-Gashamy 2, Nikita Baranov 2, Stanislav Goldberg 2, Andre Frolov 1, Aivar Anniste 1, Mikk Reintam 1, Silver Lätt 1, Meelis Peitre 1, Alexandre Abašidze 1, Albert Taar 1, Priit Danelson 1
JK Tallinna Kalev (34) - Ilja Monakov 12, Vahur Kiis 4, Aleksei Demutski 3, Aleksandr Kuslap 3, Andrus Mitt 2, Aleksei Savitski 2, Ervin Stüf 1, Sergei Jegorov 1, Martin Maasing 1, Mario Mõistlik 1, Henri Külm 1, Priidu Ahven 1
omaväravad: Bert Klemmer (FC Flora II), Ronek Saal (JK Vaprus) 
Tallinna JK Legion (28) - Maksim Kisseljov 12, Maksim Aleksejev 3, Pavel Rubel 2, Pavel Iljuhhin 2, Pavel Dõmov 2, Sergei Dõmov 1, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1, Roman Sirotkin 1, Aleksandr Ivanov 1, Alexander Pavlikhin 1, Dmitry Popov 1
Pärnu JK Vaprus (25) - Andrei Šadrin 4, Taavi Laurits 4, Kaarel Kaarlimäe 3, Albert Anissimov 3, Tanel Melts 2, Greger Könninge 2, Ranet Lepik 2, Mihkel Tiit 2, Ander Paabut 1, Sergei Gurejev 1, Tauno Tekko 1 
Rakvere FC Flora (16) - Elari Valmas 5, Alar Petrovits 4, Sergei Akimov 3, Sergei Aniskin 1, Alari Aunapuu 1
omaväravad: Aleksandr Kirpu (FC Ajax), Dmitry Popov (TJK Legion)
Valga FC Warrior (13) - Oskar Kaldvee 3, Ivo-Henri Pikkor 2, Mairo Astur 2, Eerik Reinsoo 2, Rasmus Munskind 1, Raiko Karpov 1, Märten Pajunurm 1, Elvis Liivamägi 1
Jõhvi JK Orbiit (11) - Aleksandr Marašov 5, Deniss Kulikov 1, Oleg Bogdanov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Paltsev 1, Jevgeni Malahhov 1, Nikolay Khvalov 1
 
Jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles