Esilehele      Sisukord
Esilehele

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Jalgpall: Orbiit sai olulise võidu

13.06.2010

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga 16. voorus alistas Jõhvi Orbiit võõrsil Valga FCWarriori 2:1 ning nii tõusis Orbiit viimaselt kohalt kaheksandaks, mööda Warriorist ja Rakvere FC Florast. Neljandal kohalolev Kiviõli Tamme Auto jäi 1:4 alla liider Tallinna FC Levadia II.

Esiliiga XVI vooru mängud. Pühapäev, 13. juuni

kell 19.15 Kalevi Keskstaadion (Staadioni 3, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV – TALLINNA JK LEGION  3:0 (1:0)  
mitteametlik protokoll
Väravad: 22. Ervin Stüf, 73. Aleksandr Kuslap, 88. Aleksei Savitski
Hoiatused: 28. Rameš Mamedov, 70., 75. Igor Koroljov, 80. Henri Külm - 46., 66. Vadim Samulin, 55. Maksim Aleksejev
Eemaldamine: 75. Igor Koroljov - 66. Vadim Samulin

JK Tallinna Kalev: 1-Kaljuste, 3-Mamedov, 5-Külm, 20-Aniko, 10-Demutski, 6-Maasing, 2-Stüf (67. 11-Kase), 4-Savitski (90. 18-Lutsokert), 13-Kuslap, 8-Kulikov, 7-Koroljov.
Varus: 33-Niinepuu, 17-Rosen, 18-Lutsokert, 16-Niinlaub, 11-Kase, 14-Toomingas, 15-Reelo.

TJK Legion: 1-Kirjuhhin, 3-Aleksejev, 6-Iljuhhin (46. 17-Koltsov), 8-Novikov, 10-Latõnin (46. 83-Sirotkin), 12-Pavlikhin, 13-Brõtkin, 15-P. Dõmov, 18-Kisseljov, 32-Samulin, 35-Gorbatov (60. 16-Koltun).
Varus: 22-Lavrentjev, 2-Chichkanov, 16-Koltun, 17-Koltsov, 83-Sirotkin, 4-Kalinin, 9-Orlov.

Mänguolud: +12, pilves ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Pille Raadik, Andreas Vaks


kell 19.15 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO – TALLINNA FC LEVADIA II  1:4 (1:2)  
mitteametlik protokoll
Väravad: 42. Dmitri Kirilov - 27. Andero Pebre, 32. Artur Rättel, 49. Aleks Mones, 76. Tengiz Eteria
Hoiatused: 66., 85. Markus Holst, 84. Artjom Artjunin
Eemaldamine: 85. Markus Holst

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 14-Tiismann, 20-Moskaljov, 6-Hepner (46. 19-Krivošein), 9-Kirilov, 10-Šteinberg, 4-Kostin, 5-Russakov, 11-Starkopf, 17-Šelehhov, 7-Osmanov.
Varus: 90-Rätsep, 19-Krivošein, 22-Smetanin.

FC Levadia II: 30-Matrossov, 4-Boldõrev (46. 2-Ingermann), 3-Artjunin, 9-Rättel (61. 7-Vassiljev), 5-Holst, 6-Pebre (64. 11-Elhi), 8-Kulinitš, 10-Gurtšioglujants, 15-Subbotin (46. 17-Eteria), 16-Mones, 19-Y. Dmitriev.
Varus: 12-Jenk, 2-Ingermann, 7-Vassiljev, 11-Elhi, 17-Eteria, 20-Raudsepp, 27-Chuikov.

Mänguolud: +13, pilves ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 80
Peakohtunik: Bruno Rammo
Abikohtunikud: Erki Post, Tiit Kivisild


kell 19.15 FC Ajaxi staadion (Võidujooksu 8a, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX – TALLINNA FC FLORA  2:1 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 48. Deniss Kovtun, 62. Sergei Kondratenko - 27. Hannes Anier
Hoiatused: 20. Jaan Leimann, 65. Erkki Junolainen

FC Ajax: 71-Boldõrev, 15-Romanov, 7-Ivanov, 9-Kondratenko, 2-D. Kovtun, 19-Borissov, 18-Gerassimov, 21-Ljahhovetski (90. 6-Mussajev), 17-Gaidajenko (73. 16-S. Kobjakov), 10-Tasso, 14-Abdullajev (86. 12-Rõškevitš).
Varus: 16-S. Kobjakov, 6-Mussajev, 12-Rõškevitš, 20-Kirilin, 5-Sibelev.

FC Flora II: 12-Palm, 2-Veis, 3-Baranov, 4-Reintam, 5-Peitre (46. 14-Klemmer), 6-Taar, 17-Leimann (77. 15-Danelson), 8-Frolov (46. 19-Junolainen), 9-Anier (77. 16-Lätt), 10-Beglarišvili (46. 18-Mööl), 11-Goldberg.
Varus: 14-Klemmer, 15-Danelson, 16-Lätt, 18-Mööl, 19-Junolainen.

Mänguolud: +13, pilves ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 77
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Andrei Karhu, Ago Kärtmann


kell 19.15 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS – RAKVERE FC FLORA  3:1 (3:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 4., 23. Albert Anissimov, 17. Kaarel Kaarlimäe - 80. Alar Petrovits
Hoiatused: 59. Andro Aavik, 66. Taavi Laurits, 79. Artur Ojala - 62. Hans Hiiuväin, 87. Jaanus Kaasik
JK Vaprus: 1-Naano, 11-A. Ojala, 3-Anso, 4-Aavik, 23-Lepik, 13-Kaarlimäe, 16-Könninge, 17-Kirss, 20-Tiit (63. 18-Issakov), 7-Anissimov (76. 19-Tekko), 10-Laurits (89. 8-Kaas).
Varus: 8-Kaas, 19-Tekko, 18-Issakov.

Rakvere FC Flora: 21-Sahkur, 5-Kelder, 16-Kaasik, 17-M. Saar, 6-Mai, 3-Kaljo (59. 20-Seeman), 2-Aunapuu (46. 11-Luup), 8-Hiiuväin, 15-Rannamäe, 10-Petrovits, 14-Valmas.
Varus: 20-Seeman, 11-Luup.

Mänguolud: +11, pilves ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Boriss Šipunov
Abikohtunikud: Juri Artamonov, Reigo Teearu


kell 19.15 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c, Tallinn)
VALGA FC WARRIOR – JÕHVI JK ORBIIT  1:2 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 81. pen. Eerik Reinsoo - 19. Nikoly Khvalov, 47. Aleksandr Marašov
Hoiatused: 22. Oskar Kaldvee - 74. Deniss Kulikov, 83. Nikolay Khvalov
Eemaldamine: 83. Nikolay Khvalov

FC Warrior: 46-Armas, 2-Gull (50. 17-Hmelnitski), 3-Brauer, 4-Pajunurm, 16-Rebane, 6-Kekišev, 7-Pikkor, 8-Reinsoo, 9-Karpov, 10-Kaldvee (61. 19-Astur), 11-Stüf (60. 14-Maar).
Varus: 14-Maar, 17-Hmelnitski, 18-Mataloja, 19-Astur, 13-Kaarjärv.

JK Orbiit: 33-Golubev, 13-Rudomin, 12-Smolin, 3-O. Treial, 6-Kharitanovich, 7-Khvalov, 10-Marašov, 8-Paltsev, 20-Novikov (44. 17-Kulikov), 18-Gužovski (72. 19-Novožilov), 9-Gritsjuk.
Varus: 1-Kuznetsov, 17-Kulikov, 19-Novožilov, 15-Vaškevitš, 23-Äri.

Mänguolud: +11, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 15
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Marger Pormann

Esiliiga tabel pärast 16. vooru:
1  Tallinna FC Levadia II  16  13  2  1  40:5  41
2  Lasnamäe FC Ajax  16  10  5  1  34:15  35
3  Tallinna FC Flora II  16  9  4  3  34:18  31
4  Kiviõli Tamme Auto  16  7  3  6  36:33  24
5  JK Tallinna Kalev  16  8  2  6  32:23  22
6  Tallinna JK Legion  16  6  2  8  27:31  20
7  Pärnu JK Vaprus  16  4  5  7  23:25  17
8  Jõhvi JK Orbiit  16  3  2  11  10:26  11
9  Valga FC Warrior  16  2  4  10  13:36  10
10  Rakvere FC Flora  16  3  1  12  16:53  8

Esiliiga väravalööjate edetabeli tipp pärast 16. vooru:
12 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev)
12 - Maksim Kisseljov (TJK Legion) 
10 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax)
8 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
7 - Artjom Dmitrijev (Tallinna FC Levadia II) 
7 - Marten Mütt (Tallinna FC Flora II)
6 - Hannes Anier (Tallinna FC Flora II)
6 - Artur Rättel (Tallinna FC Levadia II)

Esiliiga kõik väravalööjad pärast 16. vooru:
Tallinna FC Levadia II (40) - Artjom Dmitrijev 7, Artur Rättel 6, Andero Pebre 5, Jevgeni Gurtšioglujants 4, Yaroslav Dmitriev 4, Tengis Eteria 3, Igor Subbotin 2, Markus Holst 2, Aleks Mones 2, Maksim Podholjuzin 1, Rain Aasmäe 1, Anton Chuikov 1, Trevor Elhi 1
omavärav: Heiki Tomingas (JK Tallinna Kalev)
Kiviõli Tamme Auto (36) - Tõnis Starkopf 8, Aleksei Borissenko 5, Dmitri Kirilov 5, Dmitri Šelehhov 4, Juri Tiismann 3, Stanislav Russakov 3, Renat Osmanov 2, Erik Šteinberg 1, Ilja Antonov 1, Rustam Gurbanov 1, Deniss Suvorikov 1
omaväravad: Märten Pajunurm (FC Warrior), Sergei Kondratenko (FC Ajax)
Lasnamäe FC Ajax (34) - Sergei Tasso 10, Vladimir Gerassimov 5, Vladimir Ljahhovetski 4, Juri Gaidajenko 4, Andrei Borissov 3, Šahriar Abdullajev 2, Sergei Kondratenko 2, Aleksandr Kirpu 1, Miroslav Rõškevitš 1, Sergei Ivanov 1, Deniss Kovtun 1
Tallinna FC Flora II (34) - Marten Mütt 7, Hannes Anier 6, Jaan Leimann 4, Karl Mööl 3, Ali Al-Gashamy 2, Nikita Baranov 2, Stanislav Goldberg 2, Andre Frolov 1, Aivar Anniste 1, Mikk Reintam 1, Silver Lätt 1, Meelis Peitre 1, Alexandre Abašidze 1, Albert Taar 1, Priit Danelson 1
JK Tallinna Kalev (32) - Ilja Monakov 12, Vahur Kiis 4, Aleksei Demutski 3, Andrus Mitt 2, Ervin Stüf 2, Aleksandr Kuslap 2, Aleksei Savitski 2, Sergei Jegorov 1, Martin Maasing 1, Mario Mõistlik 1
omaväravad: Bert Klemmer (FC Flora II), Ronek Saal (JK Vaprus)
Tallinna JK Legion (27) - Maksim Kisseljov 12, Maksim Aleksejev 2, Pavel Rubel 2, Pavel Iljuhhin 2, Pavel Dõmov 2, Sergei Dõmov 1, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1, Roman Sirotkin 1, Aleksandr Ivanov 1, Alexander Pavlikhin 1, Dmitry Popov 1
Pärnu JK Vaprus (23) - Andrei Šadrin 4, Taavi Laurits 4, Kaarel Kaarlimäe 3, Albert Anissimov 3, Tanel Melts 2, Greger Könninge 2, Ranet Lepik 2, Mihkel Tiit 2, Ander Paabut 1
Rakvere FC Flora (16) - Elari Valmas 5, Alar Petrovits 4, Sergei Akimov 3, Sergei Aniskin 1, Alari Aunapuu 1
omaväravad: Aleksandr Kirpu (FC Ajax), Dmitry Popov (TJK Legion)
Valga FC Warrior (13) - Oskar Kaldvee 3, Ivo-Henri Pikkor 2, Mairo Astur 2, Eerik Reinsoo 2, Rasmus Munskind 1, Raiko Karpov 1, Märten Pajunurm 1, Elvis Liivamägi 1
Jõhvi JK Orbiit (10) - Aleksandr Marašov 4, Deniss Kulikov 1, Oleg Bogdanov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Paltsev 1, Jevgeni Malahhov 1, Nikolay Khvalov 1

Jalgpall.ee/sportiv.ee



Liikudes Läbi Alutaguse  Narva Asimuut  Narva jooksusari 2021  Püssi seeriajooks 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles