Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Transil ja Kalevile võit, Lootusele kaotus

12.06.2010

Eeti jalgpallimeistrivõistluste meistriliigas peeti laupäeval 16.vooru mänge.

Meistriliiga XVI voor. Laupäev, 12. juuni

kell 19.15 Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion (Spordi 4, Kohtla-Järve)
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS – TALLINNA FC FLORA  0:4 (0:2) 
Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1443
mitteametlik protokoll
Väravad: 2. ov. Vitali Vaštšenko, 32. Gert Kams, 77. Zakaria Beglarišvili, 84. Alo Dupikov
Hoiatused: 30. Vassili Kulik, 63. Vitali Vaštšenko, 83. Aleksei Mamontov

FC Lootus: 22-Smelkov, 5-Smirnov, 6-Zahharenkov, 16-Vaštšenko, 13-Pozjabin, 3-J. Tarassu, 2-Vedehhov (83. 7-Gritsjuk), 17-Demidovitš, 9-Plotnikov (77. 4-Škaleta), 11-Kulik, 20-Aksjonov (11. 8-Mamontov).
Varus: 7-Gritsjuk, 4-Škaleta, 8-Mamontov.

FC Flora: 12-Meerits, 3-Palatu, 15-Allas, 4-Jahhimovitš (67. 17-Beglarišvili), 16-Jürgenson, 18-Kams, 6-Minkenen (61. 5-Kasimir), 10-Mošnikov (65. 25-Frolov), 11-Luts, 14-Dupikov, 8-Konsa.
Varus: 1-Pedõk, 2-Veis, 25-Frolov, 5-Kasimir, 20-Mašitšev, 17-Beglarišvili, 9-Alliku.

Mänguolud: +15, päikesepaisteline, tuuline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 35
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Eduard Rõžov, Raul Kaivoja


kell 19.15 Narva Kreenholmi staadion (26. juuli tn 4, Narva)
NARVA JK TRANS – FC KURESSAARE  3:0 (1:0) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 44. Sergii Mitin, 51. Marius Bezykornovas, 58. Aleksandrs Abramenko
Hoiatus: 26. Märt Kluge

JK Trans: 33-Stonys, 8-Mitin, 15-Kitto, 2-Rimas (72. 4-Gorškov), 13-Lepik, 5-Kazakov, 7-Bezykornovas, 11-Leontovitš (72. 12-Smirnov), 22-Santos (61. 14-Saulenas), 10-Abramenko, 9-Rodrigues.
Varus: 1-Ussoltsev, 4-Gorškov, 18-Starovoitov, 14-Saulenas, 12-Smirnov, 30-Ovsjannikov.

FC Kuressaare: 30-Hansen, 5-Aava (61. 19-Aunapuu), 4-Kluge, 27-K. Saar, 15-U. Rajaver, 26-Laht, 17-A. Tovstik, 2-Skiperski, 9-Pukk (72. 8-Petrovits), 22-Azarov (61. 3-Kaasik), 20-Akimov.
Varus: 12-Sahkur, 8-Petrovits, 3-Kaasik, 19-Aunapuu.

Mänguolud: +17, päikesepaisteline tuuline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Maikel Mikson, Toomas Nõmmiste


kell 19.15 Maarjamäe staadion (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA – NÕMME JK KALJU  0:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: -

FC Levadia: 12-Lepmets, 2-Kalimullin, 17-Podholjuzin, 27-Teniste, 7-Volodin, 8-Nahk, 14-Malov, 5-Leitan, 25-Puri, 10-Ivanov (84. 9-A. Dmitrijev), 23-Neemelo.
Varus: 30-Kaalma, 3-Artjunin, 11-Paponov, 24-Ratnikov, 19-Subbotin, 15-Saarelma, 9-A. Dmitrijev.

JK Kalju: 69-Kütt, 15-Jevdokimov, 14-Kallaste, 18-Terehhov, 13-Kuusk, 22-Kõrtsmik (56. 25-Vnukov), 24-Võtti, 17-Teever (75. 27-Kõlu), 11-Kaukvere, 26-Kovtunovitš, 2-Haavistu.
Varus: 96-Hermanson, 27-Kõlu, 28-Kägo, 25-Vnukov, 16-Kivi.

Mänguolud: +15, pilves tuuline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 105
Peakohtunik: Silver Kõiv
Abikohtunikud: Jaanus Mutli, Sten Klaasen


kell 19.15 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 6, Viljandi)
VILJANDI JK TULEVIK – JK SILLAMÄE KALEV  1:2 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 43. Karl-Eerik Luigend - 13. Vygantas Zubavicius, 78. Nerijus Vasiliauskas
Hoiatus: 66. Evgeny Kabaev

JK Tulevik: 1-Ventsel, 5-Sillaste, 25-Koogas, 22-Tutk, 26-Liivamägi, 24-Pärt, 28-Tomson, 4-Sinilaid (80. 16-Ottis), 15-Luigend, 9-Toomet, 21-Kulatšenko.
Varus: 12-Orgla, 2-Gull, 19-Stüf, 13-Pikkor, 16-Ottis.

JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev, 18-Nesterovski, 3-Naumov, 5-Kulik, 25-Gornev (68. 22-Tamberg), 11-Zubavicius, 21-Stankevicius (73. 27-Kuresoo), 33-Vasiliauskas, 17-Vihrov, 10-Kabaev, 99-Gruznov (46. 7-Tarassenkov).
Varus: 16-Djatšenko, 7-Tarassenkov, 27-Kuresoo, 77-Jädal, 22-Tamberg.

Mänguolud: +18, päikesepaisteline tuuline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Jaanus Nilp, Rein Pajunurm


kell 19.15 Tartu Tamme staadion (Kungla 1, Tartu) - TV mäng
TARTU JK TAMMEKA – PAIDE LINNAMEESKOND  0:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: -

JK Tammeka: 16-M. Toom, 22-Kallandi, 3-Roops, 20-Kiidron, 19-Valtna, 7-Tenno, 13-Laabus, 11-Sonn, 17-Laas, 32-Tamm (60. 99-Prosa), 10-Tikenberg.
Varus: 31-Kutter, 6-Haljak, 99-Prosa, 8-Perlin, 9-Torop, 21-Hansi.

Paide LM: 28-Rajando, 13-Mägi, 3-Tubarik, 19-Nõmme, 23-Lomp, 8-Kõll, 4-Kööp, 6-Saar, 24-Kalda (85. 16-Oja), 15-Raal, 11-Kald (65. 12-Erdei).
Varus: 21-A. Toom, 16-Oja, 12-Erdei.

Mänguolud: +17, pilves sademeteta tuuline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Ülo Kikas
Neljas kohtunik: Elar Tarkus

Meistriliiga tabel 12. juuni seisuga:
1  Tallinna FC Flora  16  13  1  2  30:12  40
2  Tallinna FC Levadia  17  12  4  1  39:8  40
3  Narva JK Trans  19  12  4  3  35:15  40
4  Nõmme JK Kalju  16  8  4  4  25:17  28
5  JK Sillamäe Kalev  17  8  3  6  32:20  27
6  Tartu JK Tammeka  17  6  4  7  22:24  22
7  FC Kuressaare  16  4  2  10  15:32  14
8  Viljandi JK Tulevik  16  3  2  11  8:21  11
9  Kohtla-Järve FC Lootus  16  3  0  13  11:36  9
10  Paide Linnameeskond  16  1  2  13  6:38  5

Väravalööjate edetabeli tipp 12. juuni seisuga:
11 - Juri Jevdokimov (Nõmme JK Kalju)
10 - Tarmo Neemelo (Tallinna FC Levadia)
8 - Marius Bezykornovas (Narva JK Trans)
7 - Vitali Leitan (Tallinna FC Levadia)
6 - Konstantin Nahk (Tallinna FC Levadia)
5 - Maksim Bazjukin (Narva JK Trans)
5 - Vladislav Ivanov (Tallinna FC Levadia)
5 - Aleksandr Tarassenkov (JK Sillamäe Kalev)
5 - Evgeny Kabaev (JK Sillamäe Kalev)
5 - Dmitri Skiperski (FC Kuressaare)
5 - Mikk Laas (Tartu JK Tammeka)
5 - Vassili Kulik (Kohtla-Järve FC Lootus)

Meistriliiga kõik väravalööjad 12. juuni seisuga:
Tallinna FC Levadia (39) - Tarmo Neemelo 10, Vitali Leitan 7, Konstantin Nahk 6, Vladislav Ivanov 5, Eino Puri 3, Deniss Malov 3, Igor Morozov 2, Artjom Artjunin 1, Andero Pebre 1
omavärav: Ernest Akhalbedashvili (FC Lootus)
Narva JK Trans (35) - Marius Bezykornovas 8, Maksim Bazjukin 5, Felipe Rodrigues 4, Sergei Leontovitš 4, Aleksandrs Abramenko 4, Sergii Mitin 3, Maksim Smirnov 2, Tomas Rimas 2, Dainius Saulenas 1, Sergei Kazakov 1
omavärav: Mait Nõmme (Paide LM)
JK Sillamäe Kalev (32) - Aleksandr Tarassenkov 5, Evgeny Kabaev 5, Vitalis Stankevicius 4, Maksim Gruznov 4, Nerijus Vasiliauskas 4, Sergei Vihrov 3, Vygantas Zubavicius 2, Irfan Ametov 1, Alexey Naumov 1, Aleksandr Kulik 1
omavärav: Märt Kluge (FC Kurerssaare), Maksim Podholjuzin (FC Levadia)
Tallinna FC Flora (30) - Valeri Minkenen 4, Rauno Alliku 4, Oliver Konsa 4, Siksten Kasimir 3, Alo Dupikov 3, Nikolai Mašitšev 2, Sergei Mošnikov 2, Gert Kams 2, Zakaria Beglarišvili 2, Karl Palatu 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Siim Luts 1
omavärav: Vitali Vaštšenko (FC Lootus)
Nõmme JK Kalju (25) - Juri Jevdokimov 11, Ingemar Teever 4, Ken Kallaste 3, Felipe Nunes 1 Giovani Albani 1, Tanel Võtti 1, Sergei Terehhov 1, Tiago Sala 1, Tõnis Kaukvere 1
omavärav: Vadim Gritsjuk (FC Lootus)
Tartu JK Tammeka (22) - Mikk Laas 5, Heiko Tamm 3, Kaarel Kiidron 3, Tiit Tikenberg 2, Marko Sonn 2, Siim Valtna 2, Siim Roops 1, Kaarel Torop 1, Albert Prosa 1, Timo Teniste 1, Reio Laabus 1
FC Kuressaare (15) - Dmitri Skiperski 5, Martti Pukk 3, Märt Kluge 2, Sander Laht 2, Alar Petrovits 1, Reijo Kuusik 1, Urmas Rajaver 1
Kohtla-Järve FC Lootus (11) - Vassili Kulik 5, Andrei Škaleta 2, Aleksei Mamontov 2, Viktor Plotnikov 1, Valeri Smelkov 1
Viljandi JK Tulevik (8) - Rasmus Luhakooder 2, Janar Toomet 2, Joel Indermitte 1, Aleksandr Kulatšenko 1, Rasmus Tomson 1, Karl-Eerik Luigend 1
Paide Linnameeskond (6) - Meelis Rooba 1, Andre Mägi 1, Lauri Varendi 1, Rauno Kööp 1, Mait Nõmme 1, Carl Tubarik 1

Jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles