Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Tamme Auto sai kuuenda võidu

30.05.2010

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga 13. voorus alistas Kiviõli Tamme Auto 4:3 Pärnu Vapruse, Jõhvi Orbiit jäi 1:3 alla Tallinna FC Flora II-le.

Esiliiga XIII vooru mängud. Pühapäev, 30. mai

kell 14.00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO – PÄRNU JK VAPRUS  4:3 (3:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 13. Stanislav Russakov, 18. Aleksei Borissenko, 44., 75. Tõnis Starkopf - 29. Ander Paabut, 32. Mihkel Tiit, 69. Albert Anissimov
Hoiatused: 68. Andrei Moskaljov - 75. Tambet Anso, 76. Kaarel Kaarlimäe

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 4-Kostin, 17-Šelehhov, 12-Suvorikov (73. 7-Osmanov), 9-Kirilov, 10-Šteinberg, 11-Starkopf, 19-Lipin, 5-Russakov (66. 21-Berzinš), 18-Borissenko (88. 14-Kurlõtškin), 6-Hepner (46. 20-Moskaljov).
Varus: 1-Rätsep, 20-Moskaljov, 7-Osmanov, 14-Kurlõtškin, 21-Berzinš.

JK Vaprus: 1-Pikker, 6-Saal, 24-Anso, 15-Gurejev, 4-Olesk, 13-Kaarlimäe, 19-Tekko, 7-Anissimov, 18-Issakov, 11-Tiit, 9-Paabut.
Varus: -

Mänguolud: +16, hoovihmadega ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Toomas Nõmmiste, Raul Kaivoja


kell 14.00 FC Ajaxi kunstmuruväljak (Võidujooksu 8, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX – VALGA FC WARRIOR  6:0 (2:0) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 4. Vladimir Ljahhovetski, 40., 77. pen. Sergei Tasso, 58. Vladimir Gerassimov, 65. Sergei Ivanov, 70. Sergei Kondratenko
Hoiatused: 30. Sergei Tasso, 45.+1. Vladimir Ljahhovetski, 82. Jevgeni Kirpu - 32. Märten Pajunurm, 54. Mihkel Gull, 77. Juss Tanvel

FC Ajax: 1-Mamutov, 5-Avdeenko (57. 2-S. Kobjakov), 7-Ivanov, 9-Kondratenko, 15-Romanov (78. 3-J. Kirpu), 18-Gerassimov, 19-Borissov, 21-Ljahhovetski (72. 20-Mihhasev), 10-Tasso, 14-Abdullajev (60. 12-Rõškevitš), 17-Gaidajenko.
Varus: 20-Mihhasev, 12-Rõškevitš, 3-J. Kirpu, 2-S. Kobjakov, 6-D. Kovtun.

FC Warrior: 46-Armas, 2-Gull, 3-Tanvel, 4-Pärt (46. 18-Brauer), 16-Pajunurm, 6-Sillamaa, 7-Pikkor (74. 14-Hmelnitski), 8-Mataloja, 9-Karpov, 10-Kaldvee (62. 17-Matsina), 11-Maar.
Varus: 14-Hmelnitski, 17-Matsina, 18-Brauer.

Mänguolud: +14, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 80
Peakohtunik Elar Tarkus
Abikohtunikud: Kaupo Õismaa, Kaur Lillipuu


kell 14.00 Rakvere linnastaadion (Kastani pst. 12)
RAKVERE FC FLORA – TALLINNA JK LEGION  3:4 (2:3)
mitteametlik protokoll
Väravad: 4. Amor Luup, 29., 49. Sergei Akimov - 6. ov. Algis Kelder, 22., 79. Maksim Kisseljov, 45.+1. Dmitry Popov
Hoiatus: 65. Siim Rannamäe

Rakvere FC Flora: 21-Kotkas, 3-Kaljo, 5-Kelder, 17-M. Saar, 15-Rannamäe, 11-Luup, 2-Aunapuu, 9-Akimov, 8-Hiiuväin, 16-Trasberg, 10-Petrovits.
Varus: -

TJK Legion: 22-Lavrentjev, 13-Brõtkin, 15-P. Dõmov, 35-Gorbatov (46. 2-Chichkanov), 6-Iljuhhin, 18-Kisseljov, 10-Latõnin, 12-Pavlikhin, 5-Popov (83. 17-Koltsov), 32-Samulin, 11-Titenok.
Varus: 17-Koltsov, 2-Chichkanov.

Mänguolud: +14, hoovihmadega ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 18
Peakohtunik Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Jaanus Nilp, Denis Petrov


kell 14.00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II – JÕHVI JK ORBIIT  3:1 (1:0)   
mitteametlik protokoll
Väravad: 35. Andre Frolov, 74., 87. Stanislav Goldberg - 85. Aleksandr Marašov
Hoiatused: 44. Albert Taar, 79. Nikita Baranov - 55. Jegor Rudomin, 88. Ivan Lihhatšov

FC Flora II: 12-Meerits, 2-Klemmer, 3-Baranov, 4-Reintam, 5-Mütt (46. 19-Mööl), 6-Lätt (84. 16-Danelson), 17-Leimann, 8-Taar, 9-Anier (65. 15-Goldberg), 10-Frolov, 11-Al-Gashamy (77. 14-Lepistu; 89. 18-Karu).
Varus: 1-Palm, 14-Lepistu, 15-Goldberg, 16-Danelson, 18-Karu, 19-Mööl.

JK Orbiit: 33-Golubev, 3-O. Treial, 13-Rudomin, 12-Smolin (82. 23-Äri), 25-Lihhatšov, 2-R. Treial (46. 5-Malahhov), 10-Marašov, 17-Kulikov (77. 6-Kharitanovich), 20-Novikov, 9-Gritsjuk, 8-Paltsev.
Varus: 1-Kuznetsov, 6-Kharitanovich, 7-Khvalov, 5-Malahhov, 19-Novožilov, 23-Äri.

Mänguolud: +14, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Erki Post


kell 17.00 Maarjamäe kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II – JK TALLINNA KALEV  3:0 (2:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 15. Jevgeni Gurtšioglujants, 20. Artur Rättel, 74. Markus Holst
Hoiatused: 48. Maksim Paponov, 89. Yaroslav Dmitriev - 42. Aleksandr Kuslap

FC Levadia II: 30-Matrossov, 3-Marmor, 5-Holst (74. 2-Ingermann), 6-Elhi (46. 7-Vassiljev), 8-Kulinitš, 10-Gurtšioglujants, 11-Paponov (58. 9-Kovaltšuk), 15-Podholjuzin, 16-Mones, 20-Rättel (54. 19-Y. Dmitriev), 27-Saarelma (46. 17-Eteria).
Varus: 12-Sorokin, 2-Ingermann, 4-Boldõrev, 7-Vassiljev, 9-Kovaltšuk, 17-Eteria, 19-Y. Dmitriev.

JK Tallinna Kalev: 1-Niinepuu, 15-Kukebal, 5-Külm, 4-Savitski, 19-Ahven, 2-Stüf (80. 3-Ošomkov), 10-Demutski (86. 14-Kaljuste), 13-Kuslap (67. 16-Niinlaub), 7-Koroljov (12. 8-Kulikov; 63. 6-Kase), 9-Mõistlik, 11-Monakov.
Varus: 14-Kaljuste, 6-Kase, 16-Niinlaub, 8-Kulikov, 3-Ošomkov.

Mänguolud: +17, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 70
Peakohtunik Ain Karutoom
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Rein Pajunurm

Turniiritabel

Väravalööjate edetabeli tipp pärast 13. vooru:
12 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev)
10 - Maksim Kisseljov (TJK Legion) 
9 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax)
7 - Artjom Dmitrijev (Tallinna FC Levadia II) 
7 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
5 - Hannes Anier (Tallinna FC Flora II)
5 - Aleksei Borissenko (Kiviõli Tamme Auto)
5 - Vladimir Gerassimov (Lasnamäe FC Ajax)
5 - Vladimir Ljahhovetski (Lasnamäe FC Ajax)

Esiliiga kõik väravalööjad pärast 13. vooru:
Tallinna FC Levadia II (33) - Artjom Dmitrijev 7, Andero Pebre 4, Jevgeni Gurtšioglujants 4, Artur Rättel 4, Yaroslav Dmitriev 3, Igor Subbotin 2, Tengis Eteria 2, Markus Holst 2, Aleks Mones 1, Maksim Podholjuzin 1, Rain Aasmäe 1, Anton Chuikov 1
omavärav: Heiki Tomingas (JK Tallinna Kalev)
Kiviõli Tamme Auto (30) - Tõnis Starkopf 7, Aleksei Borissenko 5, Juri Tiismann 3, Dmitri Šelehhov 3, Renat Osmanov 2, Dmitri Kirilov 2, Stanislav Russakov 2, Erik Šteinberg 1, Ilja Antonov 1, Rustam Gurbanov 1, Deniss Suvorikov 1
omaväravad: Märten Pajunurm (FC Warrior), Sergei Kondratenko (FC Ajax)
Lasnamäe FC Ajax (29) - Sergei Tasso 9, Vladimir Gerassimov 5, Vladimir Ljahhovetski 5, Juri Gaidajenko 4, Šahriar Abdullajev 1, Andrei Borissov 1, Aleksandr Kirpu 1, Miroslav Rõškevitš 1, Sergei Ivanov 1, Sergei Kondratenko 1
Tallinna FC Flora II (28) - Hannes Anier 5, Marten Mütt 4, Karl Mööl 3, Ali Al-Gashamy 2, Nikita Baranov 2, Jaan Leimann 2, Andre Frolov 2, Stanislav Goldberg 2, Aivar Anniste 1, Mikk Reintam 1, Silver Lätt 1, Meelis Peitre 1, Alexandre Abašidze 1, Albert Taar 1
JK Tallinna Kalev (26) - Ilja Monakov 12, Vahur Kiis 4, Andrus Mitt 2, Aleksei Demutski 2, Ervin Stüf 1, Sergei Jegorov 1, Aleksandr Kuslap 1, Martin Maasing 1
omaväravad: Bert Klemmer (FC Flora II), Ronek Saal (JK Vaprus)
Tallinna JK Legion (24) - Maksim Kisseljov 10, Maksim Aleksejev 2, Pavel Rubel 2, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1, Pavel Dõmov 1, Roman Sirotkin 1, Aleksandr Ivanov 1, Pavel Iljuhhin 1, Alexander Pavlikhin 1, Sergei Dõmov 1, Dmitry Popov 1
omavärav: Algis Kelder (Rakvere FC Flora)
Pärnu JK Vaprus (20) - Andrei Šadrin 4, Taavi Laurits 4, Tanel Melts 2, Greger Könninge 2, Kaarel Kaarlimäe 2, Ranet Lepik 2, Mihkel Tiit 2, Albert Anissimov 1, Ander Paabut 1
Rakvere FC Flora (11) - Elari Valmas 4, Sergei Akimov 3, Alar Petrovits 1, Sergei Aniskin 1, Amor Luup 1
omavärav: Aleksandr Kirpu (FC Ajax)
Valga FC Warrior (8) - Oskar Kaldvee 3, Ivo-Henri Pikkor 2, Rasmus Munskind 1, Raiko Karpov 1, Märten Pajunurm 1
Jõhvi JK Orbiit (7) - Aleksandr Marašov 3, Deniss Kulikov 1, Oleg Bogdanov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Paltsev 1

Liiga tabel
1  Tallinna FC Levadia II  13  10  2  1  33:4  32
2  Lasnamäe FC Ajax  13  8  5  0  29:10  29
3  Tallinna FC Flora II  13  7  4  2  28:14  25
4  Kiviõli Tamme Auto  13  6  3  4  30:24  21
5  JK Tallinna Kalev  13  7  2  4  26:18  19
6  Tallinna JK Legion  13  5  1  7  24:26  16
7  Pärnu JK Vaprus  13  3  5  5  20:21  14
8  Valga FC Warrior  13  2  3  8  8:29  9
9  Jõhvi JK Orbiit  13  2  2  9  7:22  8
10  Rakvere FC Flora  13  1  1  11  11:48  2

Fcflora.ee/Jalgpall.ee/Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles