Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Jäähoki
Detsember 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jäähoki

TULEKUL ÜRITUSED:

Coolbet Hokiliiga: HC Everest - Narva PSK
Aeg: 07.12.2019 16:00 - 07.12.2019 17:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve jäähall


Coolbet Hokiliiga: HC Everest - Välk 494
Aeg: 21.12.2019 16:00 - 21.12.2019 17:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve jäähall


Coolbet Hokiliiga: Narva PSK - HC Viking Tallinn
Aeg: 21.12.2019 16:30 - 21.12.2019 18:00:00
Toimumiskoht: Narva jäähall



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Tallinna Stars
Aeg: 17.01.2009 15:00 - 17.01.2009 17:00:00
Toimumiskoht: Narva jäähall


Virumaa harrastajate hokiliiga, Ice Cats - Ida-Sport
Aeg: 17.01.2009 12:30 - 17.01.2009 13:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve jäähall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Põhjarannik, Aleksei Fjodorov

Info: www.vhhl.ee


Virumaa harrastajate hokiliiga, Uudeküla - Veteran
Aeg: 14.01.2009 20:30 - 14.01.2009 21:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve jäähall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Põhjarannik, Aleksei Fjodorov

Info: www.vhhl.ee


Virumaa harrastajate hokiliiga, Noorus - IceCats
Aeg: 11.01.2009 16:30 - 11.01.2009 17:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve jäähall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Põhjarannik, Aleksei Fjodorov


Eesti meistrivõistlused, Kohtla-Järve Viru Sputnik - Tallinna GMP Stars
Aeg: 27.12.2008 15:00 - 27.12.2008 17:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve jäähall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Viru Sputnik, Sergei Konõšev


Eesti naiste meistrivõistlused, II etapp (F)
Aeg: 21.12.2008 14:00 - 21.12.2008 18:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve jäähall

N4 14.00 Jääkuningannad Tallinn - Säde Tartu 1:0 Pildid:  http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=600
N5 15.30 Jääkuningannad Tallinn - Viru Sputnik K-Järve 0:5 Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=601
N6 17.00 Säde Tartu - Viru Sputnik K-Järve 0:7


Vladimir Muratovi mälestusturniir noortele, kolmas päev
Aeg: 21.12.2008 09:15 - 21.12.2008 14:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve jäähall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Viru Sputnik, Sergei Konõšev

Mängivad kaheksa 1996. a ja hiljem sündinud meeskonnad Eestist, Venemaalt ja Lätist.

19.12.2008:
A01 PSK (Narva) - DLS (Daugavpils) 6:7 (2:5, 4:2)
B02 Viru Sputnik (K-Järve) - Latvijas Berz (Riia) 5:9 (3:5, 2:4)
A07 PSK (Narva) - Pardaugava (Riga) 4:2 (2:0, 2:2)
B06 Viru Sputnik (K-Järve) - Žukov (Kaluga) 4:8 (2:4, 2:4)
B08 Latvijas Berz (Riia) - SKA (St. Peterburg) 5:2 (3:1, 2:1) | Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=602
B04 Žukov (Kaluga) - SKA (St. Peterburg) 3:4 (3:1, 0:3) | Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=603
A03 Smena (St. Peterburg) - Pardaugava (Riga) 4:1 (x:x, x:x) | Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=604
A05 DLS (Daugavpils) - Smena (St. Peterburg) 2:0 (0:0, 2:0) | http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=605

20.12.2008:
A09 09.45 DLS (Daugavpils) - Pardaugava (Riia)
B10 12.30 Viru Sputnik (K-Järve) - SKA (St. Peterburg) 3:4 (1:2, 2:2) | Pildid: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum944326.html
A11 13.45 PSK (Narva) - Smena (St. Peterburg)
B12 15.00 Latvijas Berz (Riia) - Žukov (Kaluga)
7 - 8 koht 16.15 Viru Sputnik (K-Järve) - Pardaugava (Riia) 7:6
5 - 6 koht 20.00 Smena (St. Peterburg) - SKA (St. Peterburg)

21.12.2008:
3 - 4 koht 09.15 PSK (Narva) - Latvijas Berz (Riia) 5:3
Finaal 12.30 Žukov (Kaluga) -  DLS (Daugavpils) 8:3 | Pildid: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum944378.html
Lõpetamine  13.45-14.00


Vladimir Muratovi mälestusturniir noortele, teine päev
Aeg: 20.12.2008 09:45 - 20.12.2008 21:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve jäähall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Viru Sputnik, Sergei Konõšev

Mängivad kaheksa 1996. a ja hiljem sündinud meeskonnad Eestist, Venemaalt ja Lätist.

19.12.2008:
A01 PSK (Narva) - DLS (Daugavpils) 6:7 (2:5, 4:2)
B02 Viru Sputnik (K-Järve) - LB (Riga) 5:9 (3:5, 2:4)
A07 PSK (Narva) - Pardaugava (Riga) 4:2 (2:0, 2:2)
B06 Viru Sputnik (K-Järve) - Žukov (Kaluga) 4:8 (2:4, 2:4)
B08 LB (Riga) - SKA (St. Peterburg) 5:2 (3:1, 2:1) | Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=602
B04 Žukov (Kaluga) - SKA (St. Peterburg) 3:4 (3:1, 0:3) | Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=603
A03 Smena (St. Peterburg) - Pardaugava (Riga) 4:1 (x:x, x:x) | Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=604
A05 DLS (Daugavpils) - Smena (St. Peterburg) 2:0 (0:0, 2:0) | http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=605

20.12.2008:
A09 09.45 DLS (Daugavpils) - Pardaugava (Riia)
B10 12.30 Viru Sputnik (K-Järve) - SKA (St. Peterburg) 3:4 (1:2, 2:2) | Pildid: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum944326.html
A11 13.45 PSK (Narva) - Smena (St. Peterburg)
B12 15.00 LB (Riia) - Žukov (Kaluga)
7 - 8 koht 16.15 Viru Sputnik (K-Järve) - Pardaugava (Riga) 7:6
5 - 6 koht 20.00 Smena (St. Peterburg) - SKA (St. Peterburg)

21.12.2008:
3 - 4 koht 09.15 PSK (Narva) - LB (Riia) 5:3
Finaal 12.30 Žukov (Kaluga) -  DLS (Daugavpils) 8:3 | Pildid: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum944378.html
Lõpetamine  13.45-14.00


Vladimir Muratovi mälestusturniir noortele, esimene päev
Aeg: 19.12.2008 10:00 - 19.12.2008 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve jäähall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Viru Sputnik, Sergei Konõšev

Mängivad kaheksa 1996. a ja hiljem sündinud meeskonnad Eestist, Venemaalt ja Lätist.

19.12.2008:
A01 PSK (Narva) - DLS (Daugavpils) 6:7 (2:5, 4:2)
B02 Viru Sputnik (K-Järve) - LB (Riga) 5:9 (3:5, 2:4)
A07 PSK (Narva) - Pardaugava (Riga) 4:2 (2:0, 2:2)
B06 Viru Sputnik (K-Järve) - Žukov (Kaluga) 4:8 (2:4, 2:4)
B08 LB (Riga) - SKA (St. Peterburg) 5:2 (3:1, 2:1) | Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=602
B04 Žukov (Kaluga) - SKA (St. Peterburg) 3:4 (3:1, 0:3) | Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=603
A03 Smena (St. Peterburg) - Pardaugava (Riga) 4:1 (x:x, x:x) | Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=604
A05 DLS (Daugavpils) - Smena (St. Peterburg) 2:0 (0:0, 2:0) | http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=605

20.12.2008:
A09 09.45 DLS (Daugavpils) - Pardaugava (Riia)
B10 12.30 Viru Sputnik (K-Järve) - SKA (St. Peterburg) 3:4 (1:2, 2:2) | Pildid: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum944326.html
A11 13.45 PSK (Narva) - Smena (St. Peterburg)
B12 15.00 LB (Riia) - Žukov (Kaluga)
7 - 8 koht 16.15 Viru Sputnik (K-Järve) - Pardaugava (Riga) 7:6
5 - 6 koht 20.00 Smena (St. Peterburg) - SKA (St. Peterburg)

21.12.2008:
3 - 4 koht 09.15 PSK (Narva) - LB (Riia) 5:3
Finaal 12.30 Žukov (Kaluga) -  DLS (Daugavpils) 8:3 | Pildid: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum944378.html
Lõpetamine  13.45-14.00


Virumaa harrastajate hokiliiga, Põhjarannik - Noorus
Aeg: 13.12.2008 15:45 - 13.12.2008 16:45:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve jäähall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Põhjarannik, Aleksei Fjodorov

Info: www.vhhl.ee


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles