Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Jäähoki
Detsember 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jäähoki

TULEKUL ÜRITUSED:

Coolbet Hokiliiga: HC Everest - Narva PSK
Aeg: 07.12.2019 16:00 - 07.12.2019 17:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve jäähall


Coolbet Hokiliiga: HC Everest - Välk 494
Aeg: 21.12.2019 16:00 - 21.12.2019 17:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve jäähall


Coolbet Hokiliiga: Narva PSK - HC Viking Tallinn
Aeg: 21.12.2019 16:30 - 21.12.2019 18:00:00
Toimumiskoht: Narva jäähall



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Noorte (s. 1994. a ja hiljem) hokiturniir, teine päev
Aeg: 19.04.2009 09:00 - 19.04.2009 14:00:00
Toimumiskoht: Narva jäähall
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool

Laupäev
9.00 Narva PSK - Rockets (Soome)
10.15 PSK - Kiekko 67 (Soome)
11.30 Tallinna Unistars - Valmiera (Läti)
12.00 Avamine
13.15 Peterburi Piter (Venemaa) - Rockets
14.30 Unistars - Kiekko 67
15.45 Valmiera - Piter
17.00 PSK - Unistars
18.15 Rockets - Kiekko 67

Pühapäev
8.00 Unistar - Piter
9.15 Valmiera - Rockets
10.30 Piter - Kiekko 67
11.45 Valmiera - PSK
13.00 Rockets - Unistars
14.15 Kiekko 67 - Valmiera
15.30 PSK - Piter
16.30 Lõpetamine


Noorte (s. 1994. a ja hiljem) hokiturniir, esimene päev
Aeg: 18.04.2009 09:00 - 18.04.2009 19:30:00
Toimumiskoht: Narva jäähall
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool

Laupäev
9.00 Narva PSK - Rockets (Soome)
10.15 PSK - Kiekko 67 (Soome)
11.30 Tallinna Unistars - Valmiera (Läti)
12.00 Avamine
13.15 Peterburi Piter (Venemaa) - Rockets
14.30 Unistars - Kiekko 67
15.45 Valmiera - Piter
17.00 PSK - Unistars
18.15 Rockets - Kiekko 67

Pühapäev
8.00 Unistar - Piter
9.15 Valmiera - Rockets
10.30 Piter - Kiekko 67
11.45 Valmiera - PSK
13.00 Rockets - Unistars
14.15 Kiekko 67 - Valmiera
15.30 PSK - Piter
16.30 Lõpetamine


Virumaa harrastajate hokiliiga pronksimäng, Ida-Sport - Põhjarannik
Aeg: 15.04.2009 20:45 - 15.04.2009 22:00:00
Toimumiskoht: Narva jäähall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Põhjarannik, Aleksei Fjodorov

Info: http://hockey.k-jarve.ee/viewpage.php?page_id=17


Harrastajate hokiturniir Gagarin Cup (F)
Aeg: 11.04.2009 14:00 - 11.04.2009 18:15:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve jäähall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Põhjarannik, Aleksei Fjodorov

Osaleb Peterburi, Kohtla-Järve ja Narva meeskond.
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=764


Virumaa harrastajate hokiliiga finaal, Kohtla-Järve Veteran - Rakvere Noorus
Aeg: 11.04.2009 12:30 - 11.04.2009 13:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve jäähall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Põhjarannik, Aleksei Fjodorov

Info: http://hockey.k-jarve.ee/viewpage.php?page_id=17

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=762
Sportiv.ee pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=763


Sõpruskohtumine Ida-Virumaa - Eesti (F)
Aeg: 03.04.2009 18:30 - 03.04.2009 20:30:00
Toimumiskoht: Narva jäähall

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=733


Kalevi karikas naiste hokis, teine päev (NB! ajakava muutus)
Aeg: 29.03.2009 09:30 - 29.03.2009 17:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve jäähall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Viru Sputnik, Aleksei Fjodorov

Laupäev
10.30 Säde (Tartu) - Viru Sputnik (Kohtla-Järve)
20.45  IceGirls (Riia) - IceCrocodiles (Riia)

Pühapäev
9.30 Säde (Tartu) - IceGirls (Riia)
12.30 Viru Sputnik (Kohtla-Järve) - IceCrocodiles (Riia)

14.00 Säde (Tartu) - IceCrocodiles (Riia)
15.30 Viru Sputnik (Kohtla-Järve) - IceGirls (Riia)


Eesti meistrivõistluste finaal, Viru Sputnik - Tallinna GMP Stars (2xF)
Aeg: 28.03.2009 13:00 - 28.03.2009 15:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Viru Sputnik, Sergei Konõšev

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=729
Sportiv.ee autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=730


Kalevi karikas naiste hokis, esimene päev (NB! ajakava muutus)
Aeg: 28.03.2009 10:30 - 28.03.2009 22:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve jäähall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Viru Sputnik, Aleksei Fjodorov

Laupäev
10.30 Säde (Tartu) - Viru Sputnik (Kohtla-Järve)
20.45  IceGirls (Riia) - IceCrocodiles (Riia)

Pühapäev
9.30 Säde (Tartu) - IceGirls (Riia)
12.30 Viru Sputnik (Kohtla-Järve) - IceCrocodiles (Riia)

14.00 Säde (Tartu) - IceCrocodiles (Riia)
15.30 Viru Sputnik (Kohtla-Järve) - IceGirls (Riia)


U18 MMi II divisjon
Aeg: 22.03.2009 13:00 - 22.03.2009 22:00:00
Toimumiskoht: Narva jäähall

Erileht: http://www.iihf.com/channels0809/wm18-iib


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles