Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Jäähoki
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jäähoki


TOIMUNUD ÜRITUSED:

MMi II divisjoni B-grupp, viies võistluspäev (F)
Aeg: 16.04.2010 13:00 - 16.04.2010 22:00:00
Toimumiskoht: Narva jäähall
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Dmitri Vergun

Reede, 16.04
13:00 Hiina - Uus-Meremaa         
16:30 Island - Iisrael | Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1353
20:00 Rumeenia - Eesti | Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1338   
Autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1354


MMi II divisjoni B-grupp, neljas võistluspäev
Aeg: 14.04.2010 13:00 - 14.04.2010 22:00:00
Toimumiskoht: Narva jäähall
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Dmitri Vergun

Kolmapäev, 14.04
13:00 Iisrael    -    Hiina         
16:30 Uus-Meremaa    -    Rumeenia         
20:00 Island    -    Eesti 


MMi II divisjoni B-grupp, kolmas võistluspäev
Aeg: 13.04.2010 13:00 - 13.04.2010 22:00:00
Toimumiskoht: Narva jäähall
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Dmitri Vergun

Teisipäev, 13.04
13:00 Rumeenia    -    Iisrael         
16:30 Hiina    -    Island         
20:00 Eesti    -    Uus-Meremaa          


VHHL finaal, Veteran - Ida-Sport
Aeg: 11.04.2010 14:00 - 11.04.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve jäähall
Korraldaja: Aleksei Fjodorov

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1318


MMi II divisjoni B-grupp, teine võistluspäev
Aeg: 11.04.2010 13:00 - 11.04.2010 22:00:00
Toimumiskoht: Narva jäähall
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Dmitri Vergun

Pühapäev, 11.04
13:00 Rumeenia    -    Island         
16:30 Iisrael    -    Uus-Meremaa         
20:00 Eesti    -    Hiina        


MMi II divisjoni B-grupp, esimene võistluspäev (F)
Aeg: 10.04.2010 13:00 - 10.04.2010 22:00:00
Toimumiskoht: Narva jäähall
Korraldaja: Narva Paemurru spordikool, Dmitri Vergun

Laupäev, 10.04
13:00 Uus-Meremaa    -    Island         
16:30 Hiina    -    Rumeenia         
20:00 Eesti    -    Iisrael  | Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1323    


Kohtla-Järve hokihooaja lõpetamine
Aeg: 03.04.2010 12:30 - 03.04.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve jäähall
Korraldaja: Sergei Konõšev

Kell 12.30 Viru Sputnik vs Veteran/Põhjarannik
Pärast mängu veteranide hokiturniir.

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1310


VHHL 1/4finaal, Rakvere Noorus - Kohtla-Järve Põhjarannik (F)
Aeg: 21.03.2010 14:00 - 21.03.2010 15:45:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve jäähall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Põhjarannik, Aleksei Fjodorov

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1290


Noorte U18 MMi II divisjon, viies päev
Aeg: 19.03.2010 13:00 - 19.03.2010 22:00:00
Toimumiskoht: Narva jäähall

13.00 Island - Rumeenia
16.30 Horvaatia - Serbia
20.00 Eesti - Itaalia

Info: http://www.iihf.com/channels0910/wm18-iia


Noorte U18 MMi II divisjon, neljas päev
Aeg: 17.03.2010 13:00 - 17.03.2010 22:00:00
Toimumiskoht: Narva jäähall

13.00 Serbia - Rumeenia
16.30 Island - Itaalia
20.00 Eesti - Horvaatia

Info: http://www.iihf.com/channels0910/wm18-iia


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles