Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Tamme Auto võitis

02.05.2010

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga 10. voorus sai Kiviõli Tamme Auto võidu, Jõhvist Ahtmesse üleviidud kohtumises sai Jõhvi Orbiit kaotuse.

Esiliiga X vooru mängud. Pühapäev, 2. mai

kell 13.00 Ahtme Gümnaasiumi kunstmuruväljak (Altserva 6, Kohtla-Järve)
JÕHVI JK ORBIIT – LASNAMÄE FC AJAX  0:3 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 58. Andrei Borissov, 60. Sergei Tasso, 85. Vladimir Ljahhovetski
Hoiatused: 58. Vladislav Smolin, 82. Deniss Kulikov - 50. Šahrijar Abdullajev

JK Orbiit: 33-Golubev, 11-Avdeev, 9-Gritsjuk, 7-Khvalov, 17-Kulikov, 25-Lihhatšov, 20-Novikov (41. 6-Kharitanovich), 8-Paltsev (73. 5-Malahhov), 13-Rudomin, 12-Smolin, 3-O. Treial.
Varus: 6-Kharitanovich, 1-Kuznetsov, 5-Malahhov, 19-Novožlov.

FC Ajax: 1-Mamutov, 15-Romanov, 3-A. Kirpu, 7-Ivanov, 9-Kondratenko, 18-Gerassimov, 19-Borissov, 17-Gaidajenko (77. 5-Avdeenko), 21-Ljahhovetski (87. 20-Mihhasev), 10-Tasso, 14-Abdullajev (65. 11-Sozinov).
Varus: 4-J. Kirpu, 11-Sozinov, 20-Mihhasev, 5-Avdeenko.

Mänguolud: +10, kerge vihm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik Neeme Neemlaid
Abikohtunikud: Timo Afanassjev, Dmitri Vinogradov


kell 14.00 Kalevi Keskstaadion (Staadioni 3, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV – PÄRNU JK VAPRUS  4:0 (1:0)  
mitteametlik protokoll
Väravad: 45.+1. ov. Ronek Saal, 69. Vahur Kiis, 72. Aleksandr Kuslap, 87. Ilja Monakov
Hoiatused: 13., 69. Dmitri Makarevitš, 70. Vahur Kiis - 75. Robert Kirss
Eemaldamine: 69. Dmitri Makarevitš

JK Tallinna Kalev: 1-Niinepuu, 15-Mamedov, 14-Makarevitš, 4-Savitski, 25-Aniko, 5-Külm (67. 7-Koroljov), 10-Demutski, 21-Monakov, 13-Kuslap (86. 24-Niinlaub), 19-Ahven (42. 2-Stüf), 11-Kiis.
Varus: 33-Kaljuste, 24-Niinlaub, 7-Koroljov, 2-Stüf, 18-Lutsokert.

JK Vaprus: 1-Pikker, 6-Saal, 3-Anso, 15-Gurejev, 4-Aavik, 21-Põder (31. 16-Könninge), 17-Kirss (77. 8-Tekko), 13-Kaarlimäe, 20-Melts (87. 19-A. Ojala), 9-Paabut, 10-Laurits.
Varus: 8-Tekko, 16-Könninge, 19-A. Ojala.

Mänguolud: +9, tuuline päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 131
Peakohtunik Jaan Roos
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Erko Kookla


kell 14.00 Rakvere kunstmuruväljakul (Võidu 67, Rakvere)
RAKVERE FC FLORA – TALLINNA FC LEVADIA II  0:4 (0:1)  
mitteametlik protokoll
Väravad: 44. Artjom Dmitrijev, 67. Igor Subbotin, 73. Anton Chuikov, 86. Tengiz Eteria
Hoiatused: 53. Pelle Pohlak, 74. Mihkel Saar, 80. Taavi Trasberg

Rakvere FC Flora: 21-Kotkas, 15-Rannamäe, 16-Hang, 18-M. Saar, 6-Pohlak, 25-Seeman (77. 23-Trasberg), 2-Aunapuu (68. 11-Margus Rajaver), 14-Valmas, 9-Akimov, 8-Hiiuväin (71. 7-Aniskin), 17-Petrovits.
Varus: 29-Kaasik, 11-Margus Rajaver, 27-Mikk Rajaver, 23-Trasberg, 7-Aniskin.

FC Levadia II: 12-Matrossov, 2-Subbotin (78. 11-Aasmäe), 17-A. Dmitrijev (46. 27-Eteria), 4-Boldõrev, 5-Holst, 6-Ustaal (80. 16-Martõnov), 7-Vassiljev, 8-Kulinitš (46. 15-Podholjuzin), 9-Kovaltšuk (64. 20-Chuikov), 10-Gurtšioglujants, 19-Y. Dmitriev.
Varus: 30-Sorokin, 11-Aasmäe, 15-Podholjuzin, 16-Martõnov, 27-Eteria, 20-Chuikov.

Mänguolud: +10, vahelduva pilvisusega sademeteta ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 20
Peakohtunik Raul Kaivoja
Abikohtunikud: Toomas Nõmmiste, Andreas Vaks


kell 14.00 Wismari kunstmurustaadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – KIVIÕLI TAMME AUTO  0:2 (0:1) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 26. Tõnis Starkopf, 82. Aleksei Borissenko
Hoiatus: 18. Anton Smetanin

TJK Legion: 1-Kirjuhhin, 16-Iljuhhin, 18-Kisseljov, 35-Gorbatov, 32-Samulin, 11-Titenok, 10-Latõnin, 4-Rubel, 3-Aleksejev, 89-Komarov, 17-Koltsov (46. 2-Chichkanov).
Varus: 22-Lavrentjev, 83-Sirotkin, 2-Chichkanov, 15-P. Dõmov.

Tamme Auto: 1-Vorobjov, 17-Šelehhov, 22-Smetanin, 21-Filimonov (53. 8-R. Gurbanov), 4-Kostin, 7-Lipin, 9-Kirilov, 5-Russakov (85. 20-Moskaljov), 14-Tiismann (70. 19-Krivošein), 10-Šteinberg (53. 6-Hepner), 11-Starkopf (62. 18-Borissenko).
Varus: 90-Rätsep. 20-Moskaljov, 18-Borissenko, 19-Krivošein, 6-Hepner, 8-R. Gurbanov.

Mänguolud: +12, päikesepaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 65
Peakohtunik Mart Martin
Abikohtunikud: Pille Raadik, Aivar Gutmann

kell 17.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
VALGA FC WARRIOR – TALLINNA FC FLORA II  0:2 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 59. Ali Al-Gashamy, 75. Albert Taar
Hoiatus: 21. Marko Meerits
21. Mihkel Gull ei realiseerinud penaltit - Marko Meerits tõrjus

FC Warrior: 46-Armas, 2-Tanvel (46. 14-Kaarjärv), 3-Gull, 4-Brauer, 15-Pajunurm (46. 18-Hmelnitski), 6-Munskind, 7-Pikkor (25. 16-Maar; 65. 19-Rebane), 8-Sillamaa, 9-Astur (69. 13-Matsina), 10-Reinsoo, 11-Liivamägi.
Varus: 1-Gurnik, 14-Kaarjärv, 16-Maar, 17-Mataloja, 18-Hmelnitski, 19-Rebane, 13-Matsina.

FC Flora II: 12-Meerits, 2-Veis (87. 18-Lepistu), 3-Reintam, 4-Baranov (46. 16-Danelson), 5-Roosimets (46. 14-Al-Gashamy), 6-Taar, 17-Leimann, 8-Frolov, 9-Mütt (46. 15-Klemmer), 10-Beglarišvili (46. 19-Mööl), 11-Peitre.
Varus: 1-Palm, 14-Al-Gashamy, 15-Klemmer, 16-Danelson, 18-Lepistu, 19-Mööl.

Mänguolud: +7, päikesepaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Denis Petrov

Liiga tabel
1  Tallinna FC Levadia II  10  7  2  1  25:4  23
2  Lasnamäe FC Ajax  10  6  4  0  21:9  22
3  JK Tallinna Kalev  10  6  2  2  21:10  16
4  Tallinna FC Flora II  10  4  4  2  16:10  16
5  Kiviõli Tamme Auto  10  4  3  3  20:16  15
6  Tallinna JK Legion  10  4  1  5  19:16  13
7  Pärnu JK Vaprus  10  3  3  4  16:16  12
8  Jõhvi JK Orbiit  10  2  2  6  5:15  8
9  Valga FC Warrior  10  1  2  6  3:22  5
10  Rakvere FC Flora  10  1  1  8  6:34  2

jalgpall.ee/fcflora.ee/sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles