Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Kiviõli alistas Jõhvi

18.04.2010

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas alistas Kiviõli Tamme Auto Ahtmes peetud mängus Jõhvi Orbiidi 3:0.

Esiliiga VIII voor. Pühapäev, 18. aprill

kell 14.00 Ahtme Gümnaasiumi kunstmuruväljak (Altserva 6, Kohtla-Järve)
JÕHVI JK ORBIIT – KIVIÕLI TAMME AUTO  0:3 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 44., 54. Juri Tiismann, 76. Renat Osmanov
Hoiatused: 84. Jevgeni Malahhov - 27. Anton Smetanin

JK Orbiit: 33-Golubev, 4-Bogdanov (42. 20-Novikov), 3-O. Treial, 12-Smolin, 13-Rudomin, 7-Khvalov (79. 6.-Kharitanovich), 10-Marašov (9. 5-Malahhov), 8-Paltsev, 17-Kulikov, 9-Gritsjuk, 11-Avdeev.
Varus: 1-Kuznetsov, 6-Kharitanovich, 5-Malahhov, 25-Lihhatšov, 20-Novikov, 31-Gnibida.

Tamme Auto: 16-Vorobjov (81. 90-Rätsep), 22-Smetanin (77. 15-Ivarinen), 6-Hepner, 4-Kostin, 5-Russakov (74. 7-Osmanov), 17-Šelehhov, 20-Moskaljov, 10-Šteinberg (57. 18-Borissenko), 9-Kirilov, 11-Starkopf, 14-Tiismann.
Varus: 90-Rätsep, 7-Osmanov, 15-Ivarinen, 18-Borissenko.

Mänguolud: +9, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Margus Kröönström


kell 14.00 Rakvere kunstmuruväljak (Võidu 67, Rakvere)
RAKVERE FC FLORA – TALLINNA FC FLORA II  1:6 (1:3)
mitteametlik protokoll
Väravad: 41. Alar Petrovits - 8., 32. Marten Mütt, 45. Karl Mööl, 61. Alexandre Abašidze, 81. Hannes Anier, 85. Andre Frolov
Hoiatused: 61., 65. Elari Valmas
Eemaldamine: 65. Elari Valmas

Rakvere FC Flora: 1-Hansen, 16-Kaasik, 14-Valmas, 15-Rannamäe, 18-M. Saar, 7-Aniskin, 25-Seemann, 23-Trasberg, 11-Hiiuväin, 2-Aunapuu, 17-Petrovits.
Varus: 19-Viira

Tallinna FC Flora II: 12-Meerits, 2-Veis, 3-Reintam, 4-Baranov (46. 15-Danelson), 5-Peitre, 6-Mööl (46. 19-Lätt), 17-Frolov, 8-Taar, 9-Mütt (46. 14-Klemmer), 10-Abašidze (62. 18-Anier), 11-Lepistu (46. 16-Goldberg).
Varus: 1-Palm, 14-Klemmer, 15-Danelson, 18-Anier, 19-Lätt, 16-Goldberg.

Mänguolud: +6, päikesepaisteline tuiuline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 20
Peakohtunik Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Silver Sepp, Sander Sepp


kell 14.00 Wismari staadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – TALLINNA FC LEVADIA II  0:2 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 49., 86. Artjom Dmitrijev
Hoiatused: 30. Maksim Novikov, 52. Juri Brõtkin, 90.+1. Vadim Samulin, 90.+2. Eduard Komarov

TJK Legion: 1-Kirjuhhin, 13-Brõtkin, 6-Iljuhhin (58. 83-Sirotkin), 18-Kisseljov, 35-Gorbatov (68. 17-Koltsov), 8-Novikov (58. 16-Koltun), 32-Samulin, 11-Titenok, 89-Komarov, 10-Latõnin (78. 15-P. Dõmov), 4-Rubel.
Varus: 22-Lavrentjev, 17-Koltsov, 83-Sirotkin, 15-P. Dõmov, 16-Koltun, 33-Makarov, 12-Pavlikhin.

FC Levadia II: 12-Matrossov, 2-Subbotin (60. 7-Vassiljev), 3-Marmor, 5-Holst, 6-Pebre (58. 11-Elhi), 8-Kulinitš, 9-Kovaltšuk (81. 27-Ustaal), 10-Gurtšioglujants (46. 19-Y. Dmitriev), 15-Podholjuzin (53. 20-Aristov), 16-Mones, 17-A. Dmitrijev.
Varus: 30-Sorokin, 4-Boldõrev, 7-Vassiljev, 11-Elhi, 19-Y. Dmitriev, 20-Aristov, 27-Ustaal.

Mänguolud: +3, päikesepaisteline tuuline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 90
Peakohtunik Jaan Roos
Abikohtunikud: Kaupo Õismaa, Ülo Kikas


kell 14.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
VALGA FC WARRIOR – PÄRNU JK VAPRUS  0:3 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 46. Tanel Melts, 65., 88. Greger Könninge
Hoiatused: 19., 56. Mairo Astur, 60. Mikk Pärt, 64. Raiko Karpov, 67. Kaspar Sillamaa - 54. Tambet Anso, 60. Mihkel Tiit
Eemaldamine: 56. Mairo Astur

FC Warrior: 46-Armas, 2-Pärt, 3-Munskind, 4-Brauer, 15-Vald, 6-Kekišev, 7-Sillamaa (70. 19-Tanvel), 8-Reinsoo, 9-Karpov, 10-Astur, 11-Maar (80. 16-Kaarjärv).
Varus: 12-Gurnik, 14-Pikkor, 16-Kaarjärv, 18-Mataloja, 19-Tanvel, 17-Mikk.

JK Vaprus: 1-Pikker, 6-Saal, 3-Anso, 17-Kirss, 4-Aavik, 20-Melts, 13-Kaarlimäe, 15-Gurejev, 8-Tiit, 10-Laurits (46. 16-Könninge), 7-Anissimov.
Varus: 16-Könninge, 11-Olesk.

Mänguolud: +5, päikesepaisteline tuuline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 15
Peakohtunik Aivar Israel
Abikohtunikud: Indrek Bachmann, Pille Raadik


kell 17.00 Kalevi Keskstaadioni kunstmuru (Staadioni 3, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV – LASNAMÄE FC AJAX  1:1 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 15. Ilja Monakov - 17. Vladimir Ljahhovetski
Hoiatused: 25. Aleksei Savitski - 5. Sergei Tasso, 8. Sergei Ivanov

JK Tallinna Kalev: 1-Niinepuu, 22-Mamedov, 14-Makarevitš, 4-Savitski, 19-Ahven, 10-Demutski (64. 16-Rosen), 8-Kuznetsov, 13-Kuslap (90.+1. 24-Kukebal), 17-Mitt (77. 2-Stüf), 21-Monakov, 11-Kiis.
Varus: 33-Kaljuste, 24-Kukebal, 23-Kulikov, 16-Rosen, 2-Stüf, 6-Niinlaub.

FC Ajax: 1-Mamutov, 5-Avdeenko (46. 15-Romanov), 7-Ivanov, 3-A. Kirpu, 9-Kondratenko, 14-Abdullajev, 19-Borissov, 21-Ljahhovetski, 18-Gerassimov (83. 11-Sozinov), 10-Tasso, 17-Gaidajenko (87. 2-Katsimon).
Varus: 20-Mihhasev, 15-Romanov, 11-Sozinov, 2-Katsimon.

Mänguolud: +10, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 90
Peakohtunik Bruno Rammo
Abikohtunikud: Gunnar Nuuma, Maikel Mikson

Esiliiga tabel pärast 8. vooru:
1  Tallinna FC Levadia II  8  5  2  1  15:4  17
2  Lasnamäe FC Ajax  8  4  4  0  15:9  16
3  Tallinna JK Legion  8  4  1  3  18:11  13
4  JK Tallinna Kalev  8  5  1  2  15:8  12
5  Tallinna FC Flora II  8  3  3  2  14:10  12
6  Pärnu JK Vaprus  8  3  2  3  14:10  11
7  Kiviõli Tamme Auto  8  2  3  3  15:15  9
8  Jõhvi JK Orbiit  8  2  2  4  5:9  8
9  Valga FC Warrior  8  1  1  6  3:20  4
10  Rakvere FC Flora  8  1  1  6  6:24  2

Parimad väravalööjad pärast 8. vooru:
7 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
7 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax)
7 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev)
4 - Elari Valmas (Rakvere FC Flora)
4 - Andrei Šadrin (Pärnu JK Vaprus)
3 - Taavi Laurits (Pärnu JK Vaprus)
3 - Oskar Kaldvee (Valga FC Warrior)
3 - Aleksei Borissenko (Kiviõli Tamme Auto)
3 - Tõnis Starkopf (Kiviõli Tamme Auto)
3 - Vladimir Gerassimov (Lasnamäe FC Ajax)
3 - Artjom Dmitrijev (Tallinna FC Levadia II)
3 - Hannes Anier (Tallinna FC Flora II)
3 - Marten Mütt (Tallinna FC Flora II)

Esiliiga kõik väravalööjad pärast 8. vooru:
Tallinna JK Legion (18) - Maksim Kisseljov 7, Maksim Aleksejev 2, Pavel Rubel 2, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1, Pavel Dõmov 1, Roman Sirotkin 1, Aleksandr Ivanov 1, Pavel Iljuhhin 1, Alexander Pavlikhin 1
Tallinna FC Levadia II (15) - Artjom Dmitrijev 3, Artur Rättel 2, Jevgeni Gurtšioglujants 2, Yaroslav Dmitriev 2, Aleks Mones 1, Andero Pebre 1, Markus Holst 1, Maksim Podholjuzin 1, Igor Subbotin 1
omavärav: Heiki Tomingas (JK Tallinna Kalev)
Kiviõli Tamme Auto (15) - Aleksei Borissenko 3, Tõnis Starkopf 3, Renat Osmanov 2, Juri Tiismann 2, Dmitri Šelehhov 1, Erik Šteinberg 1, Ilja Antonov 1
omaväravad: Märten Pajunurm (FC Warrior), Sergei Kondratenko (FC Ajax)
Lasnamäe FC Ajax (15) - Sergei Tasso 7, Vladimir Gerassimov 3, Juri Gaidajenko 2, Vladimir Ljahhovetski 2, Šahriar Abdullajev 1
JK Tallinna Kalev (15) - Ilja Monakov 7, Andrus Mitt 2, Vahur Kiis 2, Aleksei Demutski 1, Ervin Stüf 1, Sergei Jegorov 1
omavärav: Bert Klemmer (FC Flora II)
Pärnu JK Vaprus (14) - Andrei Šadrin 4, Taavi Laurits 3, Tanel Melts 2, Greger Könninge 2, Mihkel Tiit 1, Ranet Lepik 1, Kaarel Kaarlimäe 1
Tallinna FC Flora II (14) - Hannes Anier 3, Marten Mütt 3, Aivar Anniste 1, Jaan Leimann 1, Mikk Reintam 1, Silver Lätt 1, Meelis Peitre 1, Alexandre Abašidze 1, Karl Mööl 1, Andre Frolov 1
Rakvere FC Flora (6) - Elari Valmas 4, Alar Petrovits 1
omavärav: Aleksandr Kirpu (FC Ajax)
Jõhvi JK Orbiit (5) - Aleksandr Marašov 1, Deniss Kulikov 1, Oleg Bogdanov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Paltsev 1
Valga FC Warrior (3) - Oskar Kaldvee 3

Jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles