Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: FC Lootus sai tähtsa võidu

17.04.2010

Säilitamaks koht jalgpalli meistriliigas sai Kohtla-Järve FC Lootus 8. voorus olulise 2:1 võidu Kuressaare üle ning sellega tõusid kohtlajärvelased viimaselt kohalt kaks kohta kõrgemale. Võitu jäi varjutama mängu lõpus toimunud eemaldamine. Võidu sai kirja ka Sillamäe Kalev, Narva Trans piirdus viigiga.

Meistriliiga VIII voor. Laupäev, 17. aprill

kell 14.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
FC KURESSAARE – KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS  1:2 (1:1)  
mitteametlik protokoll
Väravad: 31. Dmitri Skiperski - 12. Aleksei Mamontov, 69. Andrei Škaleta
Hoiatused: 41. Aivo Laul, 89. Urmas Rajaver - 39. Vadim Gritsjuk, 62., 90. Jan Demidovitš, 67. Valeri Smelkov, 85. Aleksei Zhukov
Eemaldamine: 90. Jan Demidovitš

FC Kuressaare: 1-Kütt, 15-U. Rajaver, 4-Kluge, 27-K. Saar, 5-Aava (85. 19-Aunapuu), 26-Laht, 22-Azarov (78. 17-A. Tovstik), 13-Laul, 11-Kuusik, 2-Skiperski, 7-E. Tovstik (69. 8-Petrovits).
Varus: 30-Hansen, 19-Aunapuu, 8-Petrovits, 9-Pukk, 10-Valmas, 17-A. Tovstik.

FC Lootus: 22-Smelkov, 16-Vaštšenko, 6-Zahharenkov, 7-Gritsjuk, 18-Akhalbedashvili (46. 10-Afanasyev), 2-Vedehhov, 17-Demidovitš, 8-Mamontov, 14-Zhukov, 15-Bolšakov (65. 9-Plotnikov), 11-Kulik (60. 4-Škaleta).
Varus: 99-Rubtsov, 20-Aksjonov, 9-Plotnikov, 10-Afanasyev, 4-Škaleta.

Mänguolud: +10, päikesepaisteline, tuuline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik Kristo Tohver
Abikohtunikud: Neeme Neemlaid, Rein Pajunurm


kell 14.00 Ahtme Gümnaasiumi kunstmuruväljak (Altserva 6, Kohtla-Järve)
NARVA JK TRANS – TARTU JK TAMMEKA  0:0 (0:0) 
Aleksandr Komišini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1337
mitteametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: 60. Sergii Mitin, 77. Oleg Lepik, 80. Sergei Leontovitš - 21. Siim Valtna, 47. Albert Prosa, 56. Siim Tenno, 79. Marko Sonn

JK Trans: 33-Stonys, 4-Gorškov, 2-Rimas, 15-Kitto, 13-Lepik, 8-Mitin, 7-Bezykornovas, 9-Rodrigues (75. 22-Santos), 21-Bazjukin, 14-Saulenas (62. 11-Leontovitš), 10-Abramenko.
Varus: 1-Ussoltsev, 5-Kazakov, 11-Leontovitš, 17-Smirnov, 22-Santos.

JK Tammeka: 16-Toom, 22-Kallandi, 20-Kiidron, 3-Roops, 19-Valtna, 7-Tenno, 13-Laabus, 11-Sonn, 9-Torop (63. 21-Hansi) 32-Tamm, 99-Prosa.
Varus: 1-Tiszai, 6-Haljak, 30-Andreson, 8-Perlin, 21-Hansi, 23-Paapsi.

Mänguolud: +8, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 60
Peakohtunik Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Martin Lember, Toomas Nõmmiste


kell 14.00 Paide kunstmuruväljak (Kooli 1, Paide)
PAIDE LINNAMEESKOND – JK SILLAMÄE KALEV  0:1 (0:1)
mitteametlik protokoll
Värav: 7. Vitalis Stankevicius
Hoiatus: 49. Alexey Naumov

Paide LM: 28-Rajando, 3-Tubarik, 19-Nõmme, 23-Lomp, 6-Saar, 24-Kalda, 15-Raal, 13-Mägi, 8-Kõll (32. 18-Reinaru), 12-Erdei (61. 16-Oja), 4-Kööp.
Varus: 10-Rikberg, 21-Toom, 16-Oja, 18-Reinaru, 7-Orro.

JK Sillamäe Kalev: 1-Starocubtsev, 99-Gruznov (69. 10-Kabaev), 5-Kulik, 3-Naumov, 18-Nesterovski, 21-Stankevicius (79. 8-Mutik), 7-Tarassenkov, 17-Vihrov (62. 27-Kuresoo), 77-Jädal, 33-Vasiliauskas, 11-Zubavicius.
Varus: 16-Djatšenko, 25-Gornev, 10-Kabaev, 8-Mutik, 27-Kuresoo.

Mänguolud: +9, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik Ain Karutoom
Abikohtunikud: Aron Härsing, Marek Lillmaa


kell 14.00 Maarjamäe kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA – VILJANDI JK TULEVIK  2:0 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 26. Vitali Leitan, 70. pen. Deniss Malov
Hoiatused: 41. Armand Naris, 69. Elvis Liivamägi

FC Levadia: 12-Lepmets, 3-Artjunin (86. 17-Subbotin), 4-Morozov, 2-Kalimullin, 7-Volodin, 27-Teniste, 24-Ratnikov, 11-Paponov, 14-Malov, 5-Leitan, 23-Neemelo.
Varus: 30-Kaalma, 19-Mones, 17-Subbotin, 25-Puri, 20-Pebre, 9-A. Dmitrijev.

JK Tulevik: 12-Orgla, 25-Koogas, 18-Naris, 22-Tutk, 5-M. Sillaste, 26-Liivamägi (80. 20-R. Luhakooder), 4-Sinilaid, 21-Kulatšenko (64. 3-Indermitte), 28-Tomson, 15-Luigend (80. 16-Ottis), 9-Toomet.
Varus: 1-Ventsel, 3-Indermitte, 24-Pärt, 20-R. Luhakooder, 16-Ottis, 17-Munskind, 19-Astur.

Mänguolud: +10, päikesepaisteline kerge pilvitusega ilm; väljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 105
Peakohtunik Eiko Saar
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Artur Terlling


kell 17.00 Hiiu kunstmuruväljak (Pidu tn 11, Tallinn) - Telemäng TV14 ekraanil
NÕMME JK KALJU – TALLINNA FC FLORA  1:2 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 75. Ken Kallaste - 11. Rauno Alliku, 82. Valeri Minkenen
Hoiatused: 9. Risto Kägo, 79. Giovanni Albani

JK Kalju: 69-Kütt, 15-Jevdokimov, 14-Kallaste, 18-Terehhov, 4-Sala, 13-Kuusk (86. 27-Kõlu), 3-Albani, 11-Kaukvere, 17-Teever, 24-Võtti, 28-Kägo (57. 8-Rafael).
Varus: 96-Hermanson, 2-Haavistu, 27-Kõlu, 23-Jakobson, 8-Rafael.

FC Flora: 1-Pedõk, 19-Kams, 3-Palatu, 4-Jahhimovitš, 16-Jürgenson, 13-Mašitšev (74. 10-Mošnikov), 6-Minkenen, 5-Kasimir, 11-Luts (66. 8-Konsa), 9-Alliku (84. 17-Beglarišvili), 14-Dupikov.
Varus: 12-Meerits, 2-Peitre, 15-Frolov, 17-Beglarišvili, 20-Veis, 10-Mošnikov, 8-Konsa.

Mänguolud: +8, pilves sademeteta ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 258
Peakohtunik Silver Kõiv
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Andrei Karhu
Neljas kohtunik Boriss Šipunov

Meistriliiga tabel pärast 8. vooru:
1  Tallinna FC Levadia  8  6  2  0  21:3  20
2  Tallinna FC Flora  8  6  0  2  15:8  18
3  JK Sillamäe Kalev  8  5  2  1  16:7  17
4  Narva JK Trans  8  5  1  2  9:4  16
5  Tartu JK Tammeka  8  4  1  3  15:13  13
6  Nõmme JK Kalju  8  3  2  3  10:12  11
7  Viljandi JK Tulevik  8  2  0  6  3:11  6
8  Kohtla-Järve FC Lootus  8  2  0  6  4:10  6
9  FC Kuressaare  8  1  1  6  7:18  4
10  Paide Linnameeskond  8  1  1  6  4:18  4

Väravalööjate edetabel pärast 8. vooru:
6 - Tarmo Neemelo (Tallinna FC Levadia)
4 - Vladislav Ivanov (Tallinna FC Levadia)
4 - Aleksandr Tarassenkov (JK Sillamäe Kalev)
4 - Juri Jevdokimov (Nõmme JK Kalju)
3 - Ingemar Teever (Nõmme JK Kalju)
3 - Konstantin Nahk (Tallinna FC Levadia)
3 - Oliver Konsa (Tallinna FC Flora)
3 - Mikk Laas (Tartu JK Tammeka)
3 - Vitali Leitan (Tallinna FC Levadia)
3 - Vitalis Stankevicius (JK Sillamäe Kalev)
3 - Dmitri Skiperski (FC Kuressaare)
3 - Rauno Alliku (Tallinna FC Flora)

Meistriliiga kõik väravalööjad pärast 8. vooru:
Tallinna FC Levadia (21) - Tarmo Neemelo 6, Vladislav Ivanov 4, Konstantin Nahk 3, Vitali Leitan 3, Eino Puri 2, Artjom Artjunin 1, Igor Morozov 1, Deniss Malov 1
JK Sillamäe Kalev (16) - Aleksandr Tarassenkov 4, Vitalis Stankevicius 3, Maksim Gruznov 2, Sergei Vihrov 2, Alexey Naumov 1, Vygantas Zubavicius 1, Evgeny Kabaev 1, Nerijus Vasiliauskas 1
omavärav: Märt Kluge (FC Kurerssaare)
Tallinna FC Flora (15) - Oliver Konsa 3, Rauno Alliku 3, Siksten Kasimir 2, Valeri Minkenen 2, Sergei Mošnikov 1, Alo Dupikov 1, Nikolai Mašitšev 1, Karl Palatu 1, Zakaria Beglarišvili 1
Tartu JK Tammeka (15) - Mikk Laas 3, Heiko Tamm 2, Marko Sonn 2, Kaarel Kiidron 2, Siim Roops 1, Kaarel Torop 1, Albert Prosa 1, Timo Teniste 1, Siim Valtna 1, Tiit Tikenberg 1
Nõmme JK Kalju (10) - Juri Jevdokimov 4, Ingemar Teever 3, Ken Kallaste 2, Felipe Nunes 1
Narva JK Trans (9) - Marius Bezykornovas 2, Aleksandrs Abramenko 2, Maksim Smirnov 1, Felipe Rodrigues 1, Maksim Bazjukin 1, Sergii Mitin 1, Dainius Saulenas 1
FC Kuressaare (7) - Dmitri Skiperski 3, Martti Pukk 2, Märt Kluge 1, Alar Petrovits 1
Kohtla-Järve FC Lootus (4) - Vassili Kulik 2, Aleksei Mamontov 1, Andrei Škaleta 1
Paide Linnameeskond (4) - Meelis Rooba 1, Andre Mägi 1, Lauri Varendi 1, Rauno Kööp 1
Viljandi JK Tulevik (3) - Rasmus Luhakooder 1, Joel Indermitte 1, Janar Toomet 1

Sportiv.ee/jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles