Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Orbiit alistas FC Flora II

04.04.2010

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga 6. voorus sai väärt võidu Jõhvi Orbiit, kes alistas Ahtmes 2:1 Tallinna FC Flora. Pärnus jäi Kiviõli Tamme Auto esimes poolaja lõpus määratud penaltist 0:1 taha, läks teisel poolajal 2:1 ette, kuid lasi kohe lüüa endale viigivärava ja 2:2 mäng lõppeski.

Esiliiga 6. voor. Pühapäev, 4. aprill

kell 14.00 Ahtme Gümnaasiumi kunstmuru (Altserva 6, Kohtla-Järve)
JÕHVI JK ORBIIT – TALLINNA FC FLORA II  2:1 (1:0)
mitteametlik protokoll
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1312
Väravad: 25. Oleg Bogdanov, 50. Aleksandr Avdeev - 84. Silver Lätt
Hoiatused: -

JK Orbiit: 33-Golubev, 4-Bogdanov (57. 6-Kharitanovich; 82. 17-Kulikov), 3-O. Treial, 12-Smolin (46. 20-Novikov), 25-Lihhatšov, 7-Khvalov, 10-Marašov, 8-Paltsev, 9-Gritsjuk, 13-Rudomin, 11-Avdeev.
Varus: 1-Kuznetsov, 17-Kulikov, 20-Novikov, 5-Malahhov, 6-Kharitanovich, 31-Gnibida.

FC Flora II: 12-Meerits, 2-Veis, 3-Baranov, 4-Lätt, 5-Peitre, 6-Klemmer, 17-Goldberg, 8-Mööl, 9-Anier, 10-Frolov (46. 14-Roosimets), 11-Luts (46. 16-Lepistu).
Varus: 14-Roosimets, 16-Lepistu, 15-Danelson, 18-Karu.

Mänguolud: +5, kerge vihmasadu; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 80
Peakohtunik Bruno Rammo
Abikohtunikud: Marger Pormann, Andreas Vaks


kell 14.00 Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS – KIVIÕLI TAMME AUTO  2:2 (1:0) 
mitteametlik protokoll
Väravad
: 45.+2. pen. Tanel Melts, 83. Kaarel Kaarlimäe - 64. Tõnis Starkopf, 82. Juri Tiismann
Hoiatused: 55. Ranet Lepik, 63. Sergei Gurejev - 44. Deniss Suvorikov, 72. Aleksei Borissenko, 86. Juri Tiismann

JK Vaprus: 1-Pikker, 4-Aavik (58. 2-Voznjuk), 3-Anso, 35-Eier, 5-Oja (85. 6-Saal), 20-Melts, 23-Lepik, 15-Gurejev (68. 17-Kirss), 8-Tiit, 21-A. Ojala (72. 7-Anissimov), 9-Paabut (39. 13-Kaarlimäe).
Varus: 6-Saal, 17-Kirss, 7-Anissimov, 13-Kaarlimäe, 2-Voznjuk, 16-Könninge.

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 17-Šelehhov, 4-Kostin, 14-Tiismann, 22-Smetanin (36. 18-Borissenko), 9-Kirilov, 5-Russakov, 19-Krivošein (72. 7-Osmanov), 12-Suvorikov, 11-Starkopf, 10-Šteinberg.
Varus: 90-Rätsep, 18-Borissenko, 15-Ivarinen, 7-Osmanov.

Mänguolud: +3, pilves ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 90
Peakohtunik Elar Tarkus
Abikohtunikud: Ülo Kikas, Martin Lember


kell 14.00 Kalevi Keskstaadioni kunstmuru (Staadioni 3, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV – TALLINNA FC LEVADIA II  0:2 (0:0)   
mitteametlik protokoll
Väravad
: 49. Igor Subbotin, 83. ov. Heiki Tomingas
Hoiatused: -

JK Tallinna Kalev: 1-Niinepuu, 22-Mamedov, 14-Makarevitš, 4-Savitski, 25-Aniko, 10-Demutski, 8-Kuznetsov (73. 23-Kulikov), 7-Koroljov (73. 15-Tomingas), 19-Ahven (46. 11-Kiis), 21-Monakov (86. 6-Niinlaub), 9-Jegorov (84. 16-Mõistlik).
Varus: 33-Kaljuste, 11-Kiis, 13-Kuslap, 23-Kulikov, 6-Niinlaub, 16-Mõistlik, 15-Tomingas.

FC Levadia II: 12-Matrossov, 3-Podholjuzin, 4-Marmor, 5-Holst, 6-Rättel (68. 19-Y. Dmitriev), 8-Kulinitš, 9-Kovaltšuk (62. 15-Ustaal), 10-Paponov (72. 17-Rõtškov), 14-Pebre, 16-Mones (46. 2-Subbotin), 20-Aristov (59. 7-Vassiljev).
Varus: 30-Jenk, 2-Subbotin, 7-Vassiljev, 11-Elhi, 15-Ustaal, 17-Rõtškov, 19-Y. Dmitriev.

Mänguolud: +5, pilves ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 81
Peakohtunik Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Margo Noode

kell 14.00 Wismari staadion
TALLINNA JK LEGION – RAKVERE FC FLORA  8:0 (3:0)  
mitteametlik protokoll
Väravad
: 3. Pavel Iljuhhin, 14. Aleksandr Ivanov, 21., 54. Maksim Aleksejev, 48., 58. Maksim Kisseljov, 49. Alexander Pavlikhin, 80. Pavel Rubel
Hoiatused: 74. Aleksei Latõnin - 26., 75. Martin Polluks
Eemaldamine: 52. Mikk Rajaver, 75. Martin Polluks

TJK Legion: 1-Kirjuhhin, 3-Aleksejev (58. 83-Sirotkin), 13-Brõtkin, 6-Iljuhhin (46. 4-Rubel), 7-Ivanov (58. 10-Latõnin), 18-Kisseljov, 89-Komarov (58. 35-Gorbatov), 12-Pavlikhin (68. 17-Koltsov), 2-Popov, 32-Samulin, 11-Titenok.
Varus: 35-Gorbatov, 10-Latõnin, 22-Lavrentjev, 4-Rubel, 15-P. Dõmov, 17-Koltsov, 83-Sirotkin.

Rakvere FC Flora: 1-Hansen, 25-Seeman, 18-M. Saar (61. 14-Trasberg), 5-Mai, 15-Rannamäe, 6-Polluks, 16-Mikk Rajaver, 8-Hiiuväin, 11-Brandt, 10-Valmas, 11-Akimov.
Varus: 14-Trasberg.

Mänguolud: +6, pilves ilm; väljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 70
Peakohtunik Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Andrei Karhu, Heigo Paglant


kell 17.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
VALGA FC WARRIOR – LASNAMÄE FC AJAX  0:3 (0:2)   
mitteametlik protokoll
Väravad
: 10. Vladimir Ljahhovetski, 38. Juri Gaidajenko, 90.+2. Vladimir Gerassimov
Hoiatused: 7. Märten Pajunurm - 90.+2. Sergei Tasso

FC Warrior: 46-Ventsel, 2-Tanvel (54. 14-Mataloja), 3-Gull, 4-Indermitte (78. 16-Matsina), 15-Pajunurm, 6-Sillamaa, 7-Pikkor, 8-Hmelnitski, 9-Armas (46. 17-Karpov), 10-Kaarjärv, 11-Maar.
Varus: 14-Mataloja, 16-Matsina, 17-Karpov.

FC Ajax: 1-Mamutov, 5-Avdeenko, 19-Borissov, 3-A. Kirpu, 7-Ivanov (46. 6-Starodub), 17-Gaidajenko (70. 11-Sozinov), 18-Gerassimov, 21-Ljahhovetski, 10-Tasso, 9-Kondratenko, 14-Abdullajev.
Varus: 6-Starodub, 11-Sozinov, 15-Romanov, 8-Jevdokimov, 4-Plotnikov, 22-Boldõrev.

Mänguolud: +5, pilves sademeteta ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik Boriss Šipunov
Abikohtunikud: Juri Artamonov, Oleg Grasman

Parimad väravalööjad pärast 6. vooru: 
7
- Maksim Kisseljov (TJK Legion)
6 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax) 
4
- Elari Valmas (Rakvere FC Flora)
4 - Andrei Šadrin (Pärnu JK Vaprus)
4 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev)
3
- Taavi Laurits (Pärnu JK Vaprus) 
3
- Oskar Kaldvee (Valga FC Warrior)
3
- Aleksei Borissenko (Kiviõli Tamme Auto)
3 - Tõnis Starkopf (Kiviõli Tamme Auto)
3 - Vladimir Gerassimov (Lasnamäe FC Ajax)

Esiliiga kõik väravalööjad pärast 6. vooru:
Tallinna JK Legion (17) - Maksim Kisseljov 7, Maksim Aleksejev 2, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1, Pavel Dõmov 1, Roman Sirotkin 1, Aleksandr Ivanov 1, Pavel Iljuhhin 1, Alexander Pavlikhin 1, Pavel Rubel 1
Lasnamäe FC Ajax (13) - Sergei Tasso 6, Vladimir Gerassimov 3, Juri Gaidajenko 2, Šahriar Abdullajev 1, Vladimir Ljahhovetski 1
Tallinna FC Levadia II (12) - Artur Rättel 2, Jevgeni Gurtšioglujants 2, Yaroslav Dmitriev 1, Artjom Dmitrijev 1, Aleks Mones 1, Andero Pebre 1, Markus Holst 1, Maksim Podholjuzin 1, Igor Subbotin 1
omavärav: Heiki Tomingas (JK Tallinna Kalev)
JK Tallinna Kalev (11) - Ilja Monakov 4, Andrus Mitt 2, Vahur Kiis 1, Aleksei Demutski 1, Ervin Stüf 1, Sergei Jegorov 1
omavärav: Bert Klemmer (FC Flora II)
Pärnu JK Vaprus (11) - Andrei Šadrin 4, Taavi Laurits 3, Mihkel Tiit 1, Ranet Lepik 1, Tanel Melts 1, Kaarel Kaarlimäe 1
Kiviõli Tamme Auto (11) - Aleksei Borissenko 3, Tõnis Starkopf 3, Renat Osmanov 1, Dmitri Šelehhov 1, Juri Tiismann 1
omaväravad: Märten Pajunurm (FC Warrior), Sergei Kondratenko (FC Ajax)
Tallinna FC Flora II (7) - Hannes Anier 2, Aivar Anniste 1, Marten Mütt 1, Jaan Leimann 1, Mikk Reintam 1, Silver Lätt 1
Rakvere FC Flora (5) - Elari Valmas 4
omavärav: Aleksandr Kirpu (FC Ajax)
Jõhvi JK Orbiit (4) - Aleksandr Marašov 1, Deniss Kulikov 1, Oleg Bogdanov 1, Aleksandr Avdeev 1
Valga FC Warrior (3) - Oskar Kaldvee 3

Turniiritabel
1    Tallinna FC Levadia II    6   4   1   1   12:3   13
2  Tallinna JK Legion  6  4  0  2  17:8  12
3  Lasnamäe FC Ajax  6  3  3  0  13:8  12
4  JK Tallinna Kalev  6  4  0  2  11:6  8
5  Pärnu JK Vaprus  6  2  2  2  11:9  8
6  Tallinna FC Flora II  6  2  2  2  7:8  8
7  Jõhvi JK Orbiit  6  2  1  3  4:5  7
8  Kiviõli Tamme Auto  6  1  3  2  11:12  6
9  Valga FC Warrior  6  1  0  5  3:17  3
10  Rakvere FC Flora  6  1  0  5  5:18  1

Jalgpall.ee/fcflora.ee/sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles