Esilehele      Sisukord
Esilehele

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Jalgpall: Narva Trans püüab uute välismängijate toel kohta esikolmikus

07.03.2010

Mullune Meistriliiga pronks Narva JK Trans on enne uut hooaega oma ridu täiendanud Brasiilia, Läti, Ukraina ja Leedu mängijatega ning soovib taas kohta esikolmikus. Peatreeneri kohal on tagasi Valeri Bondarenko, kirjutab jalgpall.ee.

Transi hooaeg algab raskete matšidega valitseva meistri FC Levadia ja mullu 4. koha saavutanud FC Flora vastu.

"Meie eesmärk on lõpetada esikolmikus - mida kõrgemale jõuame, seda parem. Usun, et tiitli pärast võitlevad FC Levadia, Sillamäe Kalev, Flora ja meie," märkis Transi juhendaja Valeri Bondarenko. "Meiega on liitunud varemgi Transis mänginud Aleksandrs Abramenko ja Sergei Mitin, uued näod on brasiillane Felipe Lemos Rodrigues ja Maruis Bezykornovas Leedust."

Bondarenko tunnistab, et ekstreemsed ilmaolud mõjutasid meeskonna ettevalmistust. "Käisime laagris Leedus, kus saime teha kõike, mida kavandasime. Aga ettevalmistusprotsess hooajaks jätkub veidi ka hooaja alguses, et saaks kõik vajaliku ära teha. Hooaja esimesed mängud on kõigi meeskondade jaoks suureks väljakutseks."

Narva Transi president Nikolai Burdakov ootab positiivset hooaega: "Stabiilseid ja häid esitusi väljakul, häid tulemusi, toetust ja lojaalsust meie pealtvaatajatelt, head kohtuniketööd ja õnne Euroopa Liiga loosimisel, mis annaks meile võimaluse jõuda teise ringi. Loodame ka Narva linna ja Eesti Jalgpalli Liidu toetusele, praegu käib linna ja alaliidu koostöös uue ja moodsa kunstmuruväljaku ehitus, mis annab meile väga head treeningvõimalused. Siis ei pea me enam oma naabrite Sillamäe ja Ahtme väljakuid kasutama ja saame kodus mängida."

Burdakovi sõnul on värskete täienduste osas veel vara põhjalikke järeldusi teha. "Loodan, et meil õnnestub vältida vigu, mida eelmistel aastatel tegime. Olen optimistlik ka peatreener Valeri Bondarenko tagasituleku osas. Ta on Eesti üks parimaid treenereid ja usun, et koos abitreeneri, endise Transi mängija Aleksei Jagudiniga suudavad nad mängijatest parima tulemuse välja pigistada," rääkis Burdakov.

NARVA JK TRANS
Peatreener: Valeri Bondarenko
Abitreener: Aleksei Jagudin
Eelarve: 4 miljonit
Kodustaadion: Kreenholmi staadion, Ahtme Gümnaasiumi kunstmuruväljak
Koduleht: www.fctrans.ee

Esialgne koosseis: Aleksandrs Abramenko (Läti), Maksim Bazjukin (Venemaa), Marius Bezykornovas (Leedu), Vladislav Fjodorov, Aleksei Gorškov, Sergei Kazakov, Stanislav Kitto, Sergei Leontovitš, Oleg Lepik, Sergii Mitin (Ukraina), Igor Ovsjannikov, Tomas Rimas (Leedu), Felipe Lemos Rodrigues (Brasiilia), Sergei Starovoitov, Modestas Stonys (Leedu), Sergei Ussoltsev, Armando Tarlazis Viera Dos Santos (Brasiilia).

JK Transi esimesed mängud:
I voor, 09.03 kell 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans, Maarjamäe kunstmuruväljak
II voor, 13.03 kell 17:00 Narva JK Trans – Tallinna FC Flora, Ahtme Gümnaasiumi kunstmuruväljak
III voor, 20.03 kell 19:30 FC Kuressaare – Narva JK Trans, Sportland Arena
IV voor, 23.03 kell 18:45 Narva JK Trans – Kohtla-Järve FC Lootus, Ahtme Gümnaasiumi kunstmuruväljak
V voor, 27.03 kell 17:00 Nõmme JK Kalju – Narva JK Trans, Sportland Arena

Esimene telemäng:
I voor, 09.03 kell 18:45 Tallinna FC Levadia - Narva JK Trans, Maarjamäe kunstmuruväljak

Jalgpall.eeNarva Asimuut 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles