Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Gruznov tuli ja lõi

13.09.2006

Narva Transi meistriliiga mäng Pärnus sealse Vaprusega püsis 0:0 kuni 38. minutil tuli külalistel väljakule Maksim Gruznov, kes 42. minutil tegi sekisuks 1:0 ja 88. minutil 2:0. Lõppseisu vormistas üleajal Aleksandr Kulik.

Eesti 2006. a. jalgpalli meistrivõistluste Meistriliiga XXVII vooru mängud kolmapäeval, 13. septembril

* Mitteametlikud mänguprotokollid

kl. 18:00 Maardu linnastaadion

FC AJAX LASNAMÄE - FC TVMK TALLINN 2:2 (2:2)

Õhutemperatuur +21, selge ja päikeseline ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 40

Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Eduard Rõzov, Are Habicht

Väravad: 4. Miroslav Rõskevits, 35. Vladimir Ljahhovetski - 12. Vladislav Gussev, 14. Tarmo Neemelo

Hoiatused: 38. Vladimir Ljahhovetski, 82. Alex Mones

FC Ajax: 1-Ilja Kassjantsuk, 4-Dmitri Voitovski, 5-Aleksei Demutski, 7-Aleksei Zozulja, 10-Vadimir Ljahhovetski (86. 8-Aleksei Titov), 11-Iaroslav Dmitriev, 12-Maksim Rõtskov, 15-Alex Mones, 17-Sergei Bragin, 19-Miroslav Rõskevits (61. 21-Vladimir Gerassimov), 20-Roman Teivan.
Varus: 22-Maksim Mamutov, 8-Aleksei Titov, 13-Aleksandr Kirpu, 21-Vladimir Gerassimov, 6-Sergei Levotsski.

FC TVMK: 56-Antons Trifonovs, 2-Vladislavs Gabovs, 4-Tomas Rimas, 5-Jevgenijs Kacanovs, 6-Erko Saviauk (61. 24-Andris Kuvsinovs), 7-Kert Haavistu, 8-Andrei Borissov, 11-Gintas Sirmelis, 12-Nikolai Masitsev, 23-Vladislav Gussev (40. 3-Sergei Zenjov), 33-Tarmo Neemelo.
Varus: 1-Vitali Teles, 3-Sergei Zenjov, 9-Andrei Antonov, 17-Vadim Seero, 24-Andris Kuvsinovs, 19-Mikk Haavistu.

kl. 18:00 Pärnu Kalevi staadion

JK VAPRUS PÄRNU - JK TRANS NARVA 0:3 (0:1)

Õhutemperatuur +18, selge ja päikeseline ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 150

Peakohtunik: Aivar Israel
Abikohtunikud: Rein Pajunurm, Gunnar Nuuma

Väravad: 42., 88. Maksim Gruznov, 90.+3. Aleksandr Kulik

Hoiatused: 48. Maksim Pedõk, 70. Aleksei Galkin

JK Vaprus: 22-Veiko Põldemaa, 3-Rando Rand, 4-Gert Olesk, 6-Kristo Kasemets, 7-Martin Partsioja, 8-Verner Uibo, 9-Rait Sõrmus (68. 5-Artur Pinka), 10-Indrek Joost, 13-Aleksei Galkin, 15-Ranet Lepik, 17-Maksim Pedõk.
Varus: 2-Rain Põldme, 5-Artur Pinka, 11-Stanislav Pedõk.

JK Trans: 33-Martin Kaalma, 17-Dmitri Selehhov, 14-Dmitro Dobrovolski, 3-Aleksandr Kulik, 13-Aleksandr Dubõkin, 15-Stanislav Kitto, 16-Vladislav Ivanov (62. 6-Oleg Gorjatsov), 7-Aleksandr Tarassenkov (46. 5-Sergei Kazakov), 12-Oleg Lepik, 8-Dmitri Lipartov, 10-Aleksandr Kulatsenko (38. 9-Maksim Gruznov).
Varus: 1-Vitas Malisauskas, 4-Sergei Popov, 5-Sergei Kazakov, 6-Oleg Gorjatsov, 9-Maksim Gruznov, 2-Andrei Pruss, 11-Irfan Ametov.

kl. 18:00 Tartu Tamme staadion

JK MAAG TARTU - FC WARRIOR VALGA 4:1 (1:0)

Õhutemperatuur +21, selge ja päikeseline ilm; väljak rahuldavas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 35

Peakohtunik: Margus Kotter
Abikohtunikud: Marko Leevand, Dmitri Vinogradov

Väravad: 17. Maksim Bazjukin, 66. Artur Ossipov, 75., 85. Vitali Gussev - 54. Marko Arge

Hoiatused: 79. Andrei Usmanov - 54. Marko Arge

JK Maag: 1-Aleksandr Djatsenko, 10-Aleksei Mamontov (78. 18-Mihkel Kuresoo), 3-Sergei Ottsik, 13-Sergei Mitin, 12-Andrei Tjunin, 6-Jaanus Sirel (86. 15-Stanislav Russakov), 7-Siksten Kasimir, 17-Andrei Usmanov, 9-Vitali Gussev, 20-Artur Ossipov (88. 16-Rene Lõhmus), 21-Maksim Bazjukin.
Varus: 15-Stanislav Russakov, 16-Rene Lõhmus, 19-Kaarel Kallandi, 14-Kaspar Rõivassepp, 18-Mihkel Kuresoo.

FC Warrior: 1-Jürgen Veber, 17-Alari Tovstik, 3-Andres Koogas, 7-Martin Taska, 4-Mait Anton, 13-Marko Arge, 6-Rait Kuusk, 10-Andre Frolov, 11-Tõnis Kaukvere (66. 18-Lauri Senjes), 9-Kaupo Margusonov, 14-Magnus Martinson (79. 16-Sander Kooser).
Varus: 12-Sander Reelo, 18-Lauri Senjes, 16-Sander Kooser.

kl. 18:00 Viljandi linnastaadion

JK TULEVIK VILJANDI - JK TAMMEKA TARTU 1:2 (1:0)

Õhutemperatuur +19, selge, päikeseline ja tuuline ilm; väljak rahuldavas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 50

Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Ülo Kikas

Väravad: 5. Janar Tükk - 60., 90. Markus Jürgenson

Hoiatused: 33. Alo Dupikov, 82. Armand Naris - 12. Timo Teniste

JK Tulevik: 1-Rene Kaas, 5-Meelis Laurimaa, 14-Armand Naris, 18-Alo Dupikov, 2-Roman Minlibajev, 13-Mati Lember, 15-Janar Tükk, 19-Reimo Oja (62. 9-Kaarel Tani), 10-Andrei Savotskin, 11-Rait Kasterpalu (65. 7-Andrei Mazurkevits), 3-Mihkel Saar (74. 16-Joonas Laasberg).
Varus: 12-Taavi Järvesoo, 6-Theimo Tarvis, 9-Kaarel Tani, 7-Andrei Mazurkevits, 16-Joonas Laasberg.

JK Tammeka: 31-Indrek Koser, 4-Ando Hausenberg, 39-Kait-Kaarel Vaino, 33-Ivan O'Konnel-Bronin, 12-Ott Meerits, 5-Timo Teniste, 16-Markus Jürgenson, 13-Kristjan Tiirik, 9-Rasmus Tomson, 17-Daniil Ratnikov, 8-Oliver Konsa.
Varus: 1-Mait Toom, 10-Taivo Kask, 11-Marko Sonn, 28-Mario Hansi.

Turniiritabel:

1. FC Levadia 26 23 2 1 87:18 71
2. JK Trans 27 18 7 2 73:26 61
3. FC Flora 26 18 3 5 59:22 57
4. FC TVMK 27 16 5 6 64:26 53
5. JK Maag 27 11 7 9 50:46 40
6. JK Tammeka 27 10 5 12 33:41 35
7. JK Vaprus 27 8 3 16 37:62 27
8. FC Ajax 27 4 5 18 26:77 17
9. JK Tulevik 27 3 4 20 19:56 13
10. FC Warrior 27 2 1 24 13:87 7

Väravaküttide edetabel:

22 - Maksim Gruznov (JK Trans);
19 - Indrek Zelinski (FC Levadia);
18 - Dmitri Lipartov (JK Trans);
16 - Vjatseslav Zahovaiko (FC Flora);
15 - Konstantin Vassiljev (FC Levadia), Viktors Dobrecovs, Vladislav Gussev (FC TVMK);
13 - Vitali Gussev (JK Maag);
12 - Nikita Andrejev (FC Levadia);
11 - Oliver Konsa (JK Tammeka);
10 - Aleksandr Dubõkin (JK Trans), Artur Ossipov (JK Maag);
9 - Ats Purje (FC Levadia), Sergei Zenjov (TVMK/JK Vaprus), Aleksandr Kulatsenko (JK Trans);
7 - Aleksei Mamontov (JK Maag), Konstantin Nahk (FC Levadia), Ranet Lepik (JK Vaprus);
6 - Janek Kalda (JK Tulevik), Mihhail Kazak (JK Vaprus), Tarmo Neemelo (FC TVMK), Maksim Bazjukin (JK Maag);
5 - Maksim Kisseljov, Nikolai Masitsev (FC TVMK), Alo Bärengrub, Jürgen Kuresoo, Joel Lindpere, Andrei Sidorenkov, Enver Jääger (FC Flora), Vitali Leitan (FC Levadia), Maksim Rõtskov (FC Ajax), Maksim Pedõk, Indrek Joost (JK Vaprus), Rasmus Tomson (JK Tammeka);
4 - Ivan O'Konnel-Bronin, Timo Teniste, Markus Jürgenson (JK Tammeka), Jarmo Ahjupera (FC Flora), Ken Akerta (FC Warrior), Marek Lemsalu (FC Levadia), Aleksei Titov (FC Ajax), Andrei Borissov (FC TVMK), Aleksei Galkin (JK Vaprus);
3 - Gintas Sirmelis, Kert Haavistu (FC TVMK), Sergei Kazakov, Aleksandr Tarassenkov (JK Trans), Martin Reim, Gert Kams, Tomas Sirevicius (FC Flora), Siksten Kasimir, Sergei Starovoitov (JK Maag), Andrei Savotskin (JK Tulevik), Vitoldas Cepauskas (FC Levadia), Miroslav Rõskevits (FC Ajax);
2 - Kristjan Tiirik, Heiko Tamm (JK Tammeka), Stanislav Kitto, Vladislav Ivanov, Oleg Gorjatsov (JK Trans), Iaroslav Dmitriev, Vladimir Tselnokov, Sergei Polisnin, Aleksei Demutski, Vladimir Ljahhovetski (FC Ajax), Reimo Oja, Janar Tükk (JK Tulevik), Andrei Kalimullin, Denis Malov, Kristian Marmor, Tarmo Kink, Andrei Sadrin (FC Levadia), Andris Kuvsinovs (FC TVMK), Magnus Martinson (FC Warrior), Andrei Usmanov, Sergei Mitin (JK Maag);
1 - Jevgenijs Kacanovs, Andrei Antonov, Tomas Rimas, Eduard Sarajev (FC TVMK), Gert Olesk, Aleksei Avdejenkov (JK Vaprus), Sergei Bragin, Aleksandr Rulkov, Deniss Pervusin, Aleksandr Volodin (FC Ajax), Maksim Smirnov, Sander Puri (FC Levadia), Teet Allas, Ott Reinumäe, Martin Vunk, Jevgeni Novikov (FC Flora), Anton Sereda, Kaspar Rõivassepp, Stanislav Russakov, Andrei Tjunin (JK Maag), Ando Hausenberg (JK Tammeka), Theimo Tarvis, Tõnis Vanna, Märt Kosemets, Rait Kasterpalu, Jüri Jevdokimov (JK Tulevik), Irfan Ametov, Aleksandr Kulik (JK Trans), Alari Tovstik, Andres Koogas, Tõnis Kaukvere, Kaupo Margusonov, Andre Frolov, Lauri Senjes, Marko Arge (FC Warrior).

EJLi pressiteenistus



psj2018_3  rullituur 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles