Esilehele      Sisukord
Esilehele
Aprill 2020
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Ujumine: Staier 2010 (J)

Aeg: 20.02.2010 12:00 - 20.02.2010 14:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi bassein
Korraldaja: Sillamäe ujumisklubi Kalev, Jevgeni Barmotin

                U J U M I S V Õ I S T L U S   “S T A I E R – 2010”
                                                J u h e n d
1. VÕISTLUSTE EESMÄRK                                                                                      
Propageerida ja arendada ujumist vabariigis.                                                                             
Ujumise staierdistantside populariseerimine vabarigi ujumisklubides.                                      
Vabariigi parimate staierujujate väljaselgitamine eri vanuseklassides.                                                                                                                              
2. TOIMUMISE AEG JA KOHT                                                                                     
Võistlused toimuvad Sillamäe U-klubi “Kalev” 25m siseujulas 20.02.2010                                
Soojendusujumise algus 11.30, võistluste algus 12.00
3. OSAVÕTJAD                                                                                                               
Võistlustest osavõtt on vaba kõigile vabariigi ja välisriikide ujujatele.                                      
Osavõtjad on jagatud alljärgnevatesse vanusegruppidesse :
A grupp : M – 1991 ja vanem  N – 1993 ja vanem                                                                               
B grupp : M – 1992 / 93   N – 1994 / 95                                                                                                
C grupp : M – 1994 ja noorem  N – 1996 ja noorem
4. VÕISTLUSALAD           
800 m vabaltujumine naistele   A grupp              
1500 m vabaltujumine meestele   A grupp                
800 m vabaltujumine naistele   B grupp              
1500 m vabaltujumine meestele   B grupp               
800 m vabaltujumine naistele   C grupp             
1500 m vabaltujumine meestele   C grupp                                                                                                                                                
5. AUTASUSTAMINE
Iga vanuseklassi kolme paremat autasustatakse auhinna ja diplomiga.                           
6. VÕISTLUSTE ORGANISEERIMINE
Võistluse korraldab Sillamäe U-klubi “Kalev” koostöös EUL-ga.
7. AJALIMIIDID VÕISTLUSTELE
Meestele A – 19.30 , B – 20.00 , C – 21.00                                                                               
Naistele A – 11.00 , B – 11.30 , C – 12.30
8. STARDIMAKSUD   50 EEK

ORGKOMITEE



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles