Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik: Noortele 14 medalit

27.01.2010

Tallinnas peeti Eesti sisekergejõustikumeistrivõistlsued neljas vanuseklassis.

Eesti noorsoo ja noorte talvised meistrivõistlused
22.-24.01.200 Tallinn, Lasnamäe kergejõustikuhall

Idavirulaste esikaheksakohad

Noorsugu (1988-1990)

N 60 m (6)
4. Karina Kalk (KJK Visa) 8,37
5. Jana Ivleva (NPSK Narvic) 8,46
6. Maja Žernjak (NPSK Narvic) 8,85

M 800 m (8)
8. Ainar Veskus (Sillamäe Kalev) 2.17,00

N 800 m (8)
1. Revetta Reiljan (KJK Atleetika) 2.14,54

N 1500 (9)
3. Revetta Reiljan (KJK Atleetika) 4.54,16

M 3000 m (6)
4. Deniss Košelev (TÜ SK) 9.38,91

M kaugushüpe (13)
2. Igor Sjunin (EMÜ SK) 7.12

N kaugushüpe (8)
6. Jana Ivleva (NPSK Narvic) 5.20
8. Karina Kalk (KJK Visa/Jõhvi) 5.03

M kolmikhüpe (6)
1. Igor Sjunin (EMÜ SK) 15.73
6. Ilja Oštšepkov (NPSK Narvic) 12.28

N kolmikhüpe (6)
4. Jana Ivleva (NPSK Narvic) 10.85
6. Maja Žernjak (NPSK Narvic) 9.77

Juuniorid (1991.-1992.)

M kolmikhüpe (11 osalejat)
3. Danil Sigejev (SK Tsefei) 14.31

N kolmikhüpe (12)
4. Olga Dudareva (Sillamäe Kalev) 11.40
6. Jelena Bulõnina (NPSK Narvic) 11.23
8. Julia Kalašnikova (NPSK Narvic) 10.87

M kaugushüpe (22)
7. Danil Sigejev (SK Tsefei) 6.44

N Kõrgushüpe (8)
7.Olga Dudareva (Sillamäe Kalev) 1.45

M 3000 m (15)
8. Nikolai Morozov (Sillamäe Kalev) 9.50,29

A-klass (1993-1994)

M 60 m (46)
7. Mirko Tooming (KJK Visa/Avinurme) 7,42 (eelj 7,41)

M 800 m (20)
5. Mart Hodõrev (Sillamäe Kalev) 2.50,40

N 800 m (19)
3. Jelena Listova (KJK Atleetika) 2.25,60

M 2000 m (13)
1. Dmitri Aristov (KJK Atleetika) 5.51,65
2. Taavi Kruut (Audentese SK) 5.53,83
4. Mart Hodõrev (Sillamäe Kalev) 6.00,13

N kõrgus (13)
2. Margarita Barankova (Sillamäe Kalev) 1.64

M kaugus (30)
6. Mirko Tooming (KJK Visa/Avinurme) 6.27

N kolmik (15)
7. Alina Kadõrova (NPSK Narvic) 10.19

N kuulitõuge (17)
6. Alina Kadõrova (NPSK Narvic) 10.65

B-klass (1995-1996)

M 60 m (25)
4. Kirill Kotšerevski (SK Mitš) 7,78 (eelj 7,72)

M 200 m (18)
2. Kirill Kotšerevski (SK Mitš) 24,64
4. Kirill Dudin (Sillamäe Kalev) 25,64
7. Martin Vomm (SK Mitš) 26,18

M 600 m (16)
3. Kirill Boržitski (Sillamäe Kalev) 1.35,47
4. Anton Salinin (Sillamäe Kalev) 1.37,11

M 1500 m (14)
2. Aleksei Tšuvilski (Sillamäe Kalev) 4.44,59
4. Anton Salinin (Sillamäe Kalev) 4.56,53
5. Valentin Jegorov (Sillamäe Kalev) 5.03,72

Kolmikhüpe (13)
4. Stanislav Kozlov (Sillamäe Kalev) 11.23

M kolmikhüpe (13)
2. Stanislav Kozlov (Sillamäe Kalev) 1.65
3. Kaspar Päll (KJK Visa/Avinurme) 1.60

Kolmikhüpe (13)
7. Linda Tjuljukova (Sillamäe Kalev) 10.29

Protokoll: http://www.ekjl.ee/est/voistlused/voistlustulemuste_arhiiv/2010/emvtalv2010njab.pdf

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles