Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik: Jõhvi rahvajooksul tehti viimase viie aasta osavõturekord

09.09.2006

Laupäeval toimunud XXI Jõhvi rahvajooksul sai aja kirja 286 jooksjat, viimati oli sellest arvust (kahe võrra) enam osavõtjaid 2001. aastal. Neljandat aastat järjest ja kokku kuuendat korda võidutses 9 km põhidistantsil Vjatšeslav Košelev (Sillamäe SK Kalev). Naistest oli teist aastat parim Jekaterina Patjuk (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi).

Košelevi võiduaeg oli 28.25, teise koha sai Aleksei Markov (Kohtla-Järve SK Mitš; 29.20) ja kolmanda auhinna viis Lääne-Virumaale Andrus Lein (29.33).

Üldjärjestuses 64 lõpetaja seas 15. lõpetanud Patjukile (32.54) järgnesid kaks Košelevi klubikaaslast, teine oli Julija Bulina (33.08) ja kolmas Aljona Markelova (34.26).

Nii naiste kui ka meeste esikolmikule kuulusid Sportlandi kinkekaardid - 1. koht 3000, 2. koht 2000 ja 3. koht 1000 krooni.

4 km võitsid Deniss Košelev ja Kairi Schmidt, 1,5 km distantsil olid kiireimad Aleksei Tšuvilski ja (üldjärjestuses teisena lõpetanud) Nastja Taar. Lisaks peeti 7aastastele ja noorematele 400 m pikkune tillujooks.

Hoolimata pidevast vihmasajust osales Jõhvi rahvajooksul 286 jooksjat, mis on viimase viie aasta osalusrekord. Esmakordselt jooksu ajaloos oli Raadio Viru eetris viie tunni jooksul kavas jooksuraadio, kus muuhulgas toodi kuulajateni kõik tulemused.

Järgmise suurema kergejõustikuüritusena on Ida-Virumaal kavas XXVI Enn Selliku jooksjate päev, mis peetakse 16. septembril Iisakus.

Sportiv.ee

MÕNED PILDID 
Vihma kiuste sai tehtud ka mõned pildid. Kui kellegi on veel teistele vaatamiseks soovi pilte näidata, siis andke märku aadressil info@sportiv.ee

VEEL PILTE

Protokollide algvariandid, tuleva nädala alguses saab loodetavasti lugejani tuua ka paremini loetavad versioonid. NB! Kui kellegi siin nimeversioon on valesti, siis andke teada info@sportiv.ee, et ajalehte Põhjarannik läheks korrektne nimekuju.

PROTOKOLLID

TILLUJOOKS (45 osavõtjat)
koht, number nimi, aeg, vanuseklass, koht vanuseklassis

Tüdrukud
1.;11; Pikas Leida 1.15 T-7 1.
2.;44; Raidma Elisabeth 1.16 T-7 2.
3.;30; Säde Steveli 1.18 T-7 3.
4.;18; Vallas Annika 1.18 T-7 4.
5.;38; Toots Ingrit 1.18 T-7 5.
6.;4; Käärid Laura 1.21 T-6 1.
7.;1; Kaljus Brett Marie 1.24 T-7 6.
8.;46; Lass Karolin 1.24 T-7 7.
9.;32; Tiirik Marleen 1.25 T-7 8.
10.;42; Lass Evelin 1.25 T-5 1.
11.;3; Käen Kaireen 1.25 T-7 9.
12.;24; Merirand Britta 1.26 T-7 10.
13.;9; Nõmmiste Gerly Triin 1.31 T-7 11.
14.;35; Priks Evelin 1.33 T-5 2.
15.;51; Saks Anett-Leann 1.40 T-5 3.
16.;31; Orel Helen 1.40 T-6 2.
17.;8; Normak Gerel Atheron 1.49 T-5 4.
18.;7; Normak Breth Areann 1.53 T-5 5.
19.;12; Post Janete 2.24 T-5 6.

Poisid
1.;21; Tasa Kristofer Mike 1.19 P-7 1.
2.;20; Vähk Vane 1.21 P-6 1.
3.;47; Jürgenson Janar 1.21 P-6 2.
4.;14; Rooma Jürmo 1.23 P-6 3.
5.;36; Mägi Joosep 1.25 P-6 4.
6.;17; Vaher Rasmus 1.27 P-6 5.
7.;50; Kaasik Martin 1.27 P-7 2.
8.;13; Priske Meelis 1.28 P-7 3.
9.;39; Prave Siim 1.32 P-7 4.
10.;22; Männik Kaspar 1.33 P-5 1.
11.;43; Villers Oliver 1.36 P-5 2.
12.;25; Aller Martin 1.36 P-6 6.
13.;34; Erlich Oliver 1.39 P-7 5.
14.;45; Laidma Rudolf 1.40 P-5 3.
15.;27; Prunn Triivo Tannar 1.41 P-5 4.
16.;26; Tjuljukov Silver 1.41 P-6 7.
17.;15; Tali Henrik 1.42 P-5 5.
18.;48; Vedler Aleksander 1.43;P 6;8.
19.;23; Kool Allan 1.45;P 5;6.
20.;29; Kivil Kert 1.45;P 6;9.
21.;37; Rebban Ardo 1.47;P 5;7.
22.;33; Kaasik Karmo 1.52;P 5;8.
23.;40; Valgemäe Rasmus 1.53;P 5;9.
24.;2; Kingsepp Tauno 2.04;P 5;10.
25.;28; Kullamäe Kaur 3.02;P 5;11.
26.;49; Vedler Karl-Oskar 3.07 P-5 12.

1,5 KM (74)

1.;159;Tsuvilski Aleksei;KJK Kalev Sillamae;6:43;P 10-11;1
2.;152;Taar Nastja;KJK Kalev Sillamae;6:51;T 12-13;1
3.;179;Pärn Marko;;7:07;P 10-11;2
4.;119;Logvinova Galina;KJK Kalev Sillamae;7:18;T 12-13;2
5.;158;Toome Tauno;Illuka PK;7:26;P 10-11;3
6.;115;Kuusik Maria;Uk AKTIIV;7:26;T 12-13;3
7.;89;Dermeljova Darja;SK "Mits";7:31;T 12-13;4
8.;134;Pensa Rauno;Illuka PK;7:31;P 10-11;4
9.;125; Mehide Merke;alutaguse suusaklubi;7:33;T 12-13;5
10.;153; Tamm Kaspar;jõhvi rk;7:35;P 10-11;5
11.;100; Jürgenson Sten;Illuka PK;7:41;P 10-11;6
12.;103 ;Kallas Karin;Rakvere SK;7:41;T 10-11;1
13.;182; Saponenko Renna;;7:43;T 12-13;6
14.;171; Vene Krisjan;;7:47;P 10-11;7
15.;144;Schmidt Sandra;Viru SK;7:48;T 12-13;7
16.;116; Kõrv Ilmar;Avinurme kk;7:53;P 10-11;8
17.;114; Kotšerevski Kirill;SK "Mits";7:54;P 10-11;9
18.;170; Davõdov Bogdan;;7:58;;0
19.;118; Lello Alissa;KJK Kalev Sillamae;7:58;T 12-13;8
20.;90; Drozdov Eduard;Kiviõli VG;7:58;P 10-11;10
21..;98; Jaup Hedi;-;8:03;T 12-13;9
22.;92; Filanovits Piret;Rakvere;8:04;;0
23.;104;Kallas Laura;Rakvere SK;8:05;T 8-9;1
24.;122; Maala Laura;alutaguse suusaklubi;8:08;T 12-13;10
25.;166; Sepelev Ilja;;8:10;P 10-11;11
26.;181;Kaev Liina;;8:16;T 12-13;11
27.;88;Dermeljov Roman;SK "Mits";8:17;P 8-9;1
28.;148; Smigelskite Aveli;Avinurme Kk;8:20;T 10-11;2
29.;81;Altoja Annika;-;8:22;T 8-9;2
30.;143; Roone Hanna - Liisa;Avinurme Kk;8:22;T 10-11;3
31.;137;Post Siim-Markus;Jõhvi Gümnaasium;8:22;P 8-9;2
32.;117;Kääni Gerli;Avinurme Kk;8:22;T 12-13;12
33.;167;Toots Mari-Liis;;8:26;T 12-13;13
34.;126;Mihhailova  Valeria;Jõhvi G;8:28;T 10-11;4
35.;95;Gilev Arjom;Kiviõli VG;8:32;P 10-11;12
36.;142; Rooma Jonne;-;8:34;T 8-9;3
37.;147;Silm Artur;Illuka PK;8:36;P 8-9;3
38.;168;Omeljanenko Dasa;;8:36;T 12-13;14
39.;107;Kangur Kaivo-Mart;Illuka PK;8:37;P 8-9;4
40.;113;Kozlovski Nikita;Uk AKTIIV;8:41;P 10-11;13
41.;105;Kallas Rahel;Rakvere SK;8:41;T 10-11;5
42.;101;Kalinovski Arkadij;Uk AKTIIV;8:46;P 10-11;14
43.;174;Kuusemets Laura;;8:46;T 10-11;6
44.;146;Sidorov Andrei;Uk AKTIIV;8:47;P 8-9;5
45.;130;Müür Kertu;alutaguse suusaklubi;8:47;T 12-13;15
46;162;Vilson Harold;Illuka PK;8:47;P 10-11;15
47;82;Asper Jüri;Jõhvi G;8:56;P 8-9;6
48;161;Vallas Reelika;-;9:01;T 10-11;7
49;94;Fomkina Darja;Kiviõli VG;9:03;T 10-11;8
50;172;Karlson Kevin;;9:10;P 10-11;16
51;183;Tiisler Priit;;9:13;P 10-11;17
52;169;Hints Johanna;;9:15;T 10-11;9
53;99;Jaup Toomas;-;9:26;P 10-11;18
54;177;Võhmar Marianne;;9:27;T 8-9;4
55;139;Prunn Allar;Illuka PK;9:29;P 10-11;19
56;85; Buhhanevits Liia -Maria;Uk AKTIIV;9:29;T 8-9;5
57;180;Niido Elisabeth;;9:30;T 8-9;6
58;149; Sojone Janely;Alutaguse SK;9:33;T 10-11;10
59;102; Kaljus Karl Henri;-;9:33;P 8-9;7
60;123; Maisla Grete;-;9:34;;0
61;86; Buhhanevits Mark;Uk AKTIIV;9:35;P 8-9;8
62;106; Kallavus Krista;Avinurme Kk;9:43;T 10-11;11
63;121; Lüüde Triinu;-;9:53;;0
64;164; Männik Matthias;Jõhvi Gümnaasium;10:05;P 8-9;9
65;140; Rohtaas Elise;-;10:07;T 8-9;7
66;165; Hmeljova Polina;;10:35;T 8-9;8
67;136; Piirits Mark;Illuka PK;10:44;P 10-11;20
68;141; Rohtaas Renata;-;10:49;;0
69;124; Manjak Karina;SK "Mits";11:00;T 8-9;9
70;176; Kiil Eelika;;11:05;T 10-11;12
71;109; Kedus Katrin;Uk AKTIIV;11:09;T 8-9;10
72;138; Priks Anneli;Jõhvi Gümnaasium;11:10;T 8-9;11
73;178; Aller Kirke;;11:57;T 8-9;12
74;175; Freiberg Anna-Karin;;11:57;T 10-11;13

4 KM (103)

1;234; Košelev Deniss;KJK Kalev Sillamae;17;P 16-17;1;00:12:28
2;219; Hartševnikov Dmitri;KJK Sillamae;15;P 14-15;1;00:12:54
3;275; Sambla Avo;Illuka PK;15;P 14-15;2;00:13:11
4;249; Moisejenko Valeri;Kalev;53;M 50-59;1;00:13:21
5;320; Veskus Ainar;;15;P 14-15;3;00:13:24
6;289; Škubel Andrei;Mits;16;P 16-17;2;00:13:46
7;52; Velba Heiki;;15;P 14-15;4;00:13:49
8;201; Agan Ahto;Avinurme Kk;15;P 14-15;5;00:13:50
9;203; Ahu Ülari;Illuka PK;16;P 16-17;3;00:13:56
10;244; Markelov Igor;KJK Kalev Sillamae;14;P 14-15;6;00:13:59
11;280; Schmidt Kaarel;Viru SK;54;M 50-59;2;00:14:25
12;220; Hütti Kalle;Viru ÜJP;20;;0;00:14:34
13;218; Hansen Oliver;Viru ÜJP;21;;0;00:14:35
14;316; Pärn Madis;;15;P 14-15;7;00:14:42
15;282; Schmidt Kairi;Viru SK;15;T 14-15;1;00:15:04
16;317; Degtarjov Evgeni;;15;P 14-15;8;00:15:09
17;287; Surazakova Irina;KJK Kalev Sillamäe;15;T 14-15;2;00:15:14
18;239; Liba Aleksandr;Jõhvi spordiklubi;16;P 16-17;4;00:15:16
19;325; Viimsalu Karl;;14;P 14-15;9;00:15:26
20;278; Schasmin Liis;Avinurme Kk;15;T 14-15;3;00:15:27
21;226; Kallas Ramon;Rakvere SK;13;P 12-13;1;00:15:29
22;221; Ilves Egor;Viru ÜJP;18;;0;00:15:30
23;301; Tuur Ülo;-;61;M 60-;1;00:15:36
24;267; Ragel Andrei;Uk AKTIIV;13;P 12-13;2;00:15:50
25;240; Lipp Luule;Ida-Viru SVÜ;44;;0;00:15:52
26;294; Tohver Valdo;Viru SK;13;P 12-13;3;00:15:53
27;310; Agatšjova Džulija;;13;;0;00:15:57
28;324; Velba Sirje;;51;N 45-54;1;00:16:19
29;236; Kääni Aivar;Avinurme Kk;14;P 14-15;10;00:16:22
30;319; Nestor Paul;;12;P 12-13;4;00:16:23
31;305; Uustalu Ainar;Illuka PK;13;P 12-13;5;00:16:30
32;283; Selliov Silver;Illuka PK;12;P 12-13;6;00:16:34
33;306; Vorosnina Olga;KJK Kalev Sillamae;14;T 14-15;4;00:16:35
34;163; Schmidt Risto-Sven;Jõhvi Gümnaasium;12;P 12-13;7;00:16:50
35;318; Silova Viktoria;;15;T 14-15;5;00:17:05
36;321; Rätsep Raul;;14;P 14-15;11;00:17:09
37;279; Schmidt Anne;Viru SK;26;;0;00:17:12
38;248; Mihhailov Gleb;Uk AKTIIV;14;P 14-15;12;00:17:25
39;291; Tamm Tõnis;Iisaku;67;M 60-;2;00:17:41
40;63; Rumjantsev Valeri;;18;;0;00:17:43
41;237; Lapin Vladimir;K-Järve;49;;0;00:17:46
42;225; Kalk Karina;Jõhvi SK;16;T 16-17;1;00:17:47
43;222; Jazkina Zanna;Uk AKTIIV;15;T 14-15;6;00:17:49
44;276; Saulep Maarja;Alutaguse SK;15;T 14-15;7;00:17:52
45;204; Aleksejeva Kristina;Uk AKTIIV;16;T 16-17;2;00:18:03
46;108; Druško Paul;Jõhvi G;13;P 12-13;8;00:18:04
47;57; Daškin Ilja;;16;P 16-17;5;00:18:05
48;309; Sälik Ragnar;;14;P 14-15;13;00:18:07
49;208; Avanesov Andrey;Eesti Põlevkivi;47;;0;00:18:16
50;327; Kisseljov Dmitri;;14;P 14-15;14;00:18:19
51;255; Normak Robin;Lüganuse Keskkool;12;P 12-13;9;00:18:21
52;307; Võssotski Mihkel;Viru ÜJP;19;;0;00:18:27
53;216; Guštšin Aleksandr;AKTIIV;53;M 50-59;3;00:18:28
54;297; Treier Margit;-;17;T 16-17;3;00:18:46
55;62; Lipski Konstantin;;17;P 16-17;6;00:18:48
56;266; Purka Priit;-;17;P 16-17;7;00:18:49
57;241; Lobovikova Polina;-;18;;0;00:18:51
58;210; Borman  Reelika;Jõhvi G;14;T 14-15;8;00:18:58
59;261; Poklonskaja Anna;Uk AKTIIV;16;T 16-17;4;00:19:01
60;217; Habakuk Triinu;Avinurme Kk;15;T 14-15;9;00:19:11
61;245; Mehide Marin;Jõhvi G;18;;0;00:19:23
62;258; Petrova Nastja;SK "Mits";15;T 14-15;10;00:19:31
63;293; Tasa Liisu;Illuka PK;15;T 14-15;11;00:19:34
64;65; Dzjuba Pjotr;;54;M 50-59;4;00:19:48
65;329; Saariste Artur;;13;P 12-13;10;00:19:55
66;269; Reino Kristel;Illuka PK;15;T 14-15;12;00:19:57
67;227; Kangro Mari-Liis;Jõhvi G;15;T 14-15;13;00:20:07
68;263; Priks Priidu;K-Järve SHK;69;M 60-;3;00:20:11
69;246; Meigas Jaana;SK "Mits";14;T 14-15;14;00:20:19
70;58; Hüssi Marija;;17;T 16-17;5;00:20:20
71;64; Rumjantsev Vjatšeslav;;16;P 16-17;8;00:20:23
72;212; Egorov Sigrid;Jõhvi G;14;T 14-15;15;00:20:35
73;254; Nikolskaja Jekaterina;-;18;;0;00:20:41
74;295; Tolga Eino;-;70;M 60-;4;00:20:44
75;250; Murumaa Jaanus;Viru ÜJP;21;;0;00:20:47
76;302; Unger Martin;Kohtla-Järve Spordihuvi Klubi;62;M 60-;5;00:20:49
77;224; Jürs Ernst;Kiviõli;75;M 60-;6;00:20:52
78;262; Priks Peeter;Jõhvi Gümnaasium;11;;0;00:21:10
79;235; Kuldmets Kairi;Jõhvi G;17;T 16-17;6;00:21:22
80;264; Primak Artjom;Uk AKTIIV;12;P 12-13;11;00:21:29
81;288; Suuk Helme;-;58;N 55-;1;00:21:32
82;322; Pükkonen Aleksander;;76;M 60-;7;00:21:52
83;296; Toome Liina;Jõhvi G;16;T 16-17;7;00:22:32
84;253; Müüdla Marita;Jõhvi G;15;T 14-15;16;00:22:32
85;56; Semjonov Juri;;14;P 14-15;15;00:22:51
86;55; Safronov Aleksandr;;11;;0;00:22:52
87;313; Anijärv Ingel;;14;T 14-15;17;00:22:58
88;277; Sauljak Irina;Kiviõli VG;15;T 14-15;18;00:22:58
89;252; Mänd Janeli;Jõhvi SK;14;T 14-15;19;00:24:25
90;270; Reino Elli;Jõhvi G;14;T 14-15;20;00:24:25
91;53; Pirk Triinu;;14;T 14-15;21;00:24:26
92;308; Tiirik Gerit;;15;T 14-15;22;00:25:12
93;229; Kippar Kerstin;Jõhvi G;18;;0;00:25:21
94;292; Tarum Anne;Jõhvi G;19;;0;00:25:23
95;314; Pettai Ilja;;14;P 14-15;16;00:25:32
96;328; Kisseljova Julia;;15;T 14-15;23;00:25:34
97;315; Peedo Kreete;;15;T 14-15;24;00:25:47
98;273; Ruven Carolin;Jõhvi G;14;T 14-15;25;00:26:02
99;54; Kotov Anton;;14;P 14-15;17;00:27:25
100;59; Smirnov Vadim;;10;;0;00:27:26
101;326; Kuusemets Triin;;15;T 14-15;26;00:27:45
102;211; Efimov Ilja;Uk AKTIIV;13;P 12-13;12;00:28:12
103;61; Peensalu Anna;;15;T 14-15;27;00:30:35

9 KM (64)
1;347; Vjatšeslav Košelev;KJK Kalev Sillamae;M -39;38;1;00:28:25
2;355; Aleksei Markov;SK "Mits";M -39;20;2;00:29:20
3;389; Andrus Lein;;M -39;32;3;00:29:33
4;374;Heinrich Sillang;SK "Mits";M -39;18;4;00:29:40
5;350;Ralf Lipp;TÜ ASK;M -39;21;5;00:29:46
6;331;Mart  Andresson;Viru ÜJP;M -39;22;6;00:30:30
7;344;Ergo  Kelder;Viru ÜJP;M -39;22;7;00:30:42
8;353;Sergei Malahhov;SK "Mits";M -39;21;8;00:31:23
9;392;Ülar Nurmits;;M -39;20;9;00:31:31
10;383;Juri Mjasnikov;;M -39;37;10;00:31:34
11;376;German Terehhov;Kohtla -Järve Spordiselts "Kalev";M -39;34;11;00:31:57
12;384;Andrey Rozov;;M -39;27;12;00:32:25
13;366;Margus Ratasepp;Viru SK;M -39;37;13;00:32:36
14;395;Heigo Saar;;M -39;37;14;00:32:40
15;380;Jekaterina Patjuk;;N -34;23;1;00:32:54
16;371;Jevgeni  Sarri;Viru ÜJP;M -39;25;15;00:33:05
17;333;Julija Bulina;KJK Kalev Sillamae;N -34;17;2;00:33:08
18;385;Sergei Zinovjev;;M 40-49;47;1;00:33:13
19;359;Sergei Novikov;Visa;M -39;16;16;00:33:37
20;332; Eduard  Belaš;Viru ÜJP;M -39;22;17;00:34:00
21;342; Tõnno Kask;Viru ÜJP;M -39;21;18;00:34:11
22;386; Igor Škubel;;M 40-49;47;2;00:34:22
23;381; Aljona Markelova;;N -34;16;3;00:34:26
24;341; Andrus Kasemaa;Viru ÜJP;M -39;22;19;00:34:55
25;377; Sergei Urb;-;M 40-49;47;3;00:35:20
26;393; Svetlana Bobõlkova;;N -34;15;4;00:35:23
27;388; Sergei Grigorjev;;M 40-49;44;4;00:35:45
28;379; Kristjan Ööbik;Viru ÜJP;M -39;21;20;00:36:01
29;360; Marken Palu;Viru ÜJP;M -39;21;21;00:36:28
30;358; Margus Normak;-;M -39;37;22;00:36:32
31;348; Tanel Leisalu;-;M -39;27;23;00:36:49
32;351; Aivar Luud;Avinurme;M -39;34;24;00:36:50
33;390; Heini Lein;;M -39;23;25;00:37:02
34;362; Sergei Petrov;-;M 40-49;41;5;00:37:46
35;365; Taavet Raasik;Viru ÜJP;M -39;19;26;00:37:57
36;345; Martin  Kilumets;Viru ÜJP;M -39;20;27;00:38:07
37;352; Halary Mai;Viru ÜJP;M -39;20;28;00:38:14
38;367; Ants Rikberg;Väike-Maarja Valla RSK;M 40-49;55;6;00:38:18
39;370; Rein Rätsep;-;M -39;39;29;00:38:24
40;382; Helen Schmidt;;N -34;17;5;00:38:31
41;397; Reijo Peenema;;M -39;19;30;00:38:44
42;335; Erik Gamzejev;Põhjarannik SK;M -39;39;31;00:39:23
43;340; Janno Kasemaa;SEB EÜP;M -39;27;32;00:39:53
44;372; Andres  Seier;Viru ÜJP;M -39;21;33;00:39:58
45;368; Andrei Roop;-;M 40-49;47;7;00:40:51
46;354; Sander Maltsev;Viru ÜJP;M -39;21;34;00:40:52
47;349; Jaan  Lepp;Viru ÜJP;M -39;20;35;00:40:54
48;337; Kaja Jõemets;-;N 35-44;41;1;00:41:12
49;378; Hillevi Velba;-;N -34;27;6;00:42:24
50;363; Rein Pärna;-;M 40-49;58;8;00:43:46
51;356; Merje Meerits;PV SKK;N -34;31;7;00:44:12
52;339; Andres Kangro;-;M -39;37;36;00:44:15
53;364; Kalle Pärt;-;M -39;39;37;00:44:43
54;375; Andrus Sojone;Jõhvi;M -39;33;38;00:45:04
55;391; Merle Kirsmann;;N -34;21;8;00:46:23
56;330; Jaanus Altoja;-;M -39;35;39;00:46:41
57;396; Hille Viik;;;47;0;00:47:30
58;346; Triin  Kingsepp;KJK Visa;N -34;18;9;00:48:03
59;338; Kristi Kallavus;Avinurme;N -34;26;10;00:48:44
60;387; Liis Kingsepp;;N -34;16;11;00:49:45
61;394; Aavo Kirsmann;;M 40-49;47;9;00:50:28
62;311; Tauno Võhmar;;M -39;34;40;00:50:59
63;312; Tarmo Nõmmiste;;M -39;32;41;00:50:59
64;343; Kati Kask;Jõhvi G;N -34;17;12;00:54:53



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles