03.07.2016

Tallinnas lõppes pühapäeval U14 vanuseklassis Tennis Europe sarja kuulnud 17th Babolat Cup, kus edu saatis ka Eesti tüdrukuid.

Narva Cupi võitsid Plakk ja Mändma
17.01.2016

Narvas peetud Tennis Europe U 14 turniiri võitsid Eesti noored. Seda nii üksik- kui ka paarismängus.

Narvas võidud Kanadasse ja Venemaale
18.01.2015

Narvas toimunud rahvusvahelisel U14 vanuseklassi tenniseturniiril Narva Cup sai esikoha Kanada noormees ja Venemaa neiu.

Narva Cupil ees otsustavad mängud
16.01.2015

Euroopa tenniseföderatsiooni kalenderplaani kuuluvasse Narva Cup U14 vanuseklassi turniiril peetakse laupäeval üksikmängu poolfinaale ja paarismängude finaalid.

Peavõidud läksid Venemaale ja Hollandise
19.01.2014

Narvas toimunud teise kategooria U14 Euroopa turnee võistluel tennises saavutas poiste üksikmängus esikoha Amadatus Admiraal ja neidudest oli parim Venemaa esindaja Polina Krupchenko.

Finaalides Ukraina, Venemaa ja Valgevene esindajad
19.01.2013

Pühapäeval lõpeb Narva spordikeskuses rhvusvaheline noorte U14 tenniseturniir, kus poiste üksikmängu finaalis kohtuvad Ukraina ja Venema esindajad, neidude finaal on Valgevene siseasi.

PILDID! Paarismängude kolmevõistluse võitsid Predbannikov/Blinov
27.03.2011

Äärmiselt tasavägiselt kulgenud Jõhvi kevadise paarismängude kolmevõistluse võitis duo Viktor Predbannikov/Juri Blinov.

Ida-Virumaale rajatakse uus spordikeskus
27.01.2011

Neljapäeal allkirjastati Kohtla-Järvel koostööleping Eesti Tennise Liidu presidendi Urmas Sõõrumaa, Sulgpalliliidu presidendi Robert Antropovi ja Kohtla-Järve linnapea Jevgeni Solovjovi vahel uue spordihalli rajamiseks Ida-Virumaal Kohtla-Järve lähistel.

PILDID! Narva Cupi esikohad läksid Venemaale
23.01.2011

Euroopa tennisekalendrisse kuulnud U14 vanuseklassi turniiri Narva Cup võitsid üksikmängus Venemaa esindajad, kirjutab sekundomer.ee.

Predbannikov kaitses esikohta
31.08.2010

Laupäeval toimunud Jõhvi lahtistel meistrivõistlustel tennises kaitses esikohta Viktor Predbannikov.