Esilehele      Sisukord
Esilehele
Paremad » 2001

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Valiku tegid 12. detsembril 2001. a. Ida-Virumaa spordiliidu juhatuse liikmed ja spordiajakirjanduse esindaja.

  MEHED      
1. Andrei Marhel Kohtla-Järve kergejõustik 22
2. Leonid Gulov Narva sõudmine 20
3. Vjatšeslav Košelev Sillamäe kergejõustik 14
4. Maksim Gruznov Narva jalgpall 13
5. Jevgeni Novikov Narva jalgpall 11
6. Leonti Vorontšuk Kohtla-Järve kickboxing 10
7. Ilja Tumorin Narva kergejõustik 8
8. Tiit Tartlan Jõhvi maadlus 7
9. Andres Kärsten Narva poks 6
10. Sergei Kuzmin Narva jalgrattasport 6
11. Garol Pärn Jõhvi kergejõustik 5
11. Ardu Treinbuk Narva kabe 5
13. Aleksandr Kulik Sillamäe jalgpall 5
14. Aleksandr Pavlenko Kohtla-Järve tõstmine 4
14. Pjotr Soltruk Kohtla-Järve vabamaadlus 4
16. Vjatšeslav Molis Narva poks 4
17. Aleksandr Smirnov Narva lauatennis 2
17. Georg Allikas Avinurme motosport 2
19. Kristjan Makke Toila korvpall 1
19. Anatoli Petrov Sillamäe jõutõstmine 1
         
  NAISED      
1. Elina Partõka Kohtla-Järve ujumine 33
2. Natalja Hissamutdinova Kohtla-Järve ujumine 30
3. Piret Niglas Kohtla-Järve suusatamine 22
4. Natalja Tšurbakova Kohtla-Järve korvpall 15
5. Diana Nikitina Kohtla-Järve kergejõustik 14
6. Tatjana Tšistjakova Aseri lauatennis 11
7. Viktoria Kuznetsova Narva sumo 10
8. Jekaterina Mironova Sillamäe kergejõustik 5
9. Olga Loginova Kohtla-Järve lestaujumine 5
10. Jekaterina Zaitseva Sillamäe kergejõustik 4
11. Natalja Kononenko Sillamäe kergejõustik 1
         
  VÕISTKONNAD      
1. Narva Trans   jalgpall 29
2. Narva 2000   jäähoki 15
3. Narva Energia SK   võrkpall 9
4. Kohtla-Järve naiskond   lestaujumine 4
5. Aseri SK naiskond   lauatennis 3
         
  TREENERID      
1. Anatoli Belov Narva jalgpall 19
2. Tatjana Partõka Kohtla-Järve ujumine 18
3. Sergei Gluško Narva sõudmine 16
4. Priit Sternhof Kiviõli korvpall 3
5. Jevgeni Terentjev Sillamäe kergejõustik 2
6. Leonid Brjuhhov Kohtla-Järve kergejõustik 1
6. Roman Vassiljev Narva lauatennis 1
         
  VÕISTLUSED      
1. Avo Talpase mälestusvõistlused Kohtla-Järve maadlus 10
2. "Järve karikas" Kohtla-Järve korvpall 9
3. Jõhvi rahvajooks Jõhvi rahvasport 8
4. Peipsi suvemängud Avinurme rahvasport 8
5. "Jõhvi cup" Jõhvi korvpall 5
6. Püssi seeriajooks Püssi rahvasport 5
7. Vello Kaaristo mälestusvõistlused Pannjärve suusatamine 4
8. "Staier" Sillamäe ujumine 3
8. "Kohtla-Järve rammumees" Kohtla-Järve rahvasport 3
10. Lembit Olli mälestusturniir Uusküla male 3
11. Nikolai Küttise auhinnavõistlused Narva kergejõustik 1
11. Noorte rahvusvaheline jalgpalliturniir Sillamäe jalgpall 1


 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles