Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Varia: 2009. aasta parimad on Vladimir Sidorkin ja Anžela Voronova

28.12.2009

Ida-Virumaa 2009. aasta parimateks sportlasteks valiti meestest ujuja Vladimir Sidorkin ja naistest laskur Anžela Voronova.

Meestest järgnesid Sidorkinile sõidjad Igor Kuzmin ja Vladimir Latin, Voronova järel sai teise koha suusataja Tatjana Mannima ja kolmanda koha jooksja Revetta Reiljan.

Parima võistkonna tiitel kuulub Sillamäe Kalevi jalgpallimeeskonnale, teise koha sai Narva Transi jalgpallimeeskond ja kolmanda rannavõrkpallipaar Natalja ja Polina Bratuhhina.

Parimaks treeneriks valiti Narva laskmistreener Aleksandr Makarov, järgnesid Sillamäe Kalevi jalgpallitreener Anatoli Ušanov ja Kiviõli suusatreener Viktor Kaurson.

Parimaks noorsportlaseks (s. 1991. a ja hiljem) valiti poistest maadleja Aleksei Baskakov ja neidudest vasaraheitja Ellina Anissimova. Noorte eripreemia kuulub võistlustantsupaarile Vladislav Rõbatšenko/Emilia Bogdanova.

Juhatuse otsusega määrati ka viies maakonna spordi kõrgeim autasu ning Ida-Virumaa teeneteplaadi nr 5 saab võrkpallur ja võrkpallikohtunik Ülo Raidma.

Määrati ka Ida-Virumaa spordiliidu aukirjad nr 15-20 ning need saavad Tauno Võhmar, Jaak Rooden, Sergei Sergejev, Aleksandr Starodubtsev, Larissa Olenina ja Margus Rajas.

Paremate autasustamine on Ida-Virumaa spordiliidul koostöös Ida-Viru maavalitsuse ja Ida-Virumaa omavalitsuste liiduga plaanis pidada 7. jaanuaril.

Sportiv.ee 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles