Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Suusatamine: Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtud, Pannjärve kolmapäevak, vabatehnika (J, P, F)

Aeg: 06.01.2010 18:00 - 06.01.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Robert Peets

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_1etapp_070110pr.htm
Või http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_1etapp_070110pr.xls

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1186

Argipäeva suusaõhtute üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/6826

Registreerimine lõpeb kell 18.00. Eelregistreerimine info@sportiv.ee.

Eribuss väljub kell 17 Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi juurest. Info 5240 4638, Jüri Schmidt.

Stardiajad, NB! Ühisstardid
Tillusõit (s. 2000. a ja hiljem) – 18.15
2 km – 18.30
3 km – 18.35
6 km ja 9 km – 18.40

NB! Läbida võib ka lühema distantsi, kui vanuseklassis juhend ette näeb, kuid siis saab vanuseklassis koha pärast põhidistantsi läbijaid. Kui kavatsetakse läbida lühem distants, siis tuleb sellest korraldajaid võistlusnumbri võtmisel teavitada.

Distantsid, vabatehnika
M ja N-11 – s. 1999. a ja hiljem M2 km/N2 km
M ja N 12-13 – s. 1997. - 1998. a M2 km/N2 km
M ja N 14-15 – s. 1995. - 1996. a M3 km/N3 km
M ja N 16-17 – s. 1993. - 1994. a M6 km/N3 km
M ja N 18-19 – s. 1991. - 1992. a M9 km/N3 km
M ja N 20-34 – s. 1976. - 1990. a M9 km/N3 km
M ja N 35-44 – s. 1966. - 1975. a M9 km/N3 km
M ja N 45-54 – s. 1956. - 1965. a M9 km/N3 km
M ja N 55-64 – s. 1946. - 1955. a M 6 km/N 3 km
M ja N 65+ – s. 1945. a ja varem M 6 km/N 3 km

Osalejatele loosiauhinnad.

Registreerunud osavõtjad
1. Jürmo Rooma   2000 M-11
2. Jonne Rooma   1997 N12-13
3. Kadre Maalma   1969 N35-44
4. Ivar Rooma   1962 M45-54
5. Maarja Abel Kohtla-Järve 1995  N14-15
6. Nicole Šreiner Kohtla-Järve 1995 N14-15
7. Vladimir Sidorov Sillamäe SK 1959 M45-54
8. Vladimir Tšaikin Narva  1948  M55-65 
9. Margus Sellik Iisaku 1959 M45-54
10. Peeter Ilves   1973  M35-44
11. Martin Ilves   1942 M65+

12. Pia Kivil

Alutaguse SK/Jõhvi SK  2001 N-11
13. Mirell Semenkova Alutaguse SK/Jõhvi SK  2001 N-11
14. Anett-Leann Saks Alutaguse SK/Jõhvi SK  2001 N-11
15. Brigita Kasemets Alutaguse SK/Jõhvi SK  2001 N-11
16. Sander Sojone Alutaguse SK/Jõhvi SK  2001 M-11
17. Martin Aller Alutaguse SK/Jõhvi SK  2000 M-11 
18. Magnus Mihkelson Alutaguse SK/Jõhvi SK  2000 M-11 
19. Karmo Kask Alutaguse SK/Jõhvi SK  2000 M-11 
20. Marten Jõeäär Alutaguse SK/Jõhvi SK  1999 M-11 
21. Jaak Kask Alutaguse SK/Jõhvi SK  1999 M-11
22. Robert Petrovitski Alutaguse SK/Jõhvi SK  1998 M12-13
23. Kaireen Käen Alutaguse SK/Jõhvi SK  1998 N12-13 
24. Richard Toome Alutaguse SK/Jõhvi SK  1998 M12-13 
25. Kirke Aller Alutaguse SK/Jõhvi SK  1997 N12-13 
26. Laura Kuusemets Alutaguse SK/Jõhvi SK  1996 N14-15 
27. Janely Sojone Alutaguse SK/Jõhvi SK  1995 N14-15 
28. Reelika Vallas Alutaguse SK/Jõhvi SK  1995 N14-15
29. Heiki Velba Alutaguse SK/Jõhvi SK  1991 M18-19
30. Peep Kivil Alutaguse SK/Jõhvi SK  1973 M35-44
31. Mario Kivil Alutaguse SK/Jõhvi SK  2003 M-11
32. Helme Suuk Kohtla-Järve SHK 15.11.1947 N55+ 
33. Igor Petrovitski   1970 M35-44 
34. Tea Allikmäe Jõhvi  30.07.1970  N35-44 
35. Andrei Semenkov   1976 M20-34
36. Anatoli Männi Viru Reisid/Püssi 20.10.1949 M55-64
37. Kristiin-Heleen Toovis Alutaguse SK/Toila 2000 T-11/Tillu
38. Helin Müüdla Alutaguse SK/Jõhvi 2000 T-11/Tillu
39. Karmel Virkkus Alutaguse SK 1998 N12-13
40. Katrel Virkkus Alutaguse SK 1992 N18-19
41. Karis Niisuke Alutaguse SK 1981 N20-34
42. Aleksandr Komšin Kohtla-Järve/Sekundomer 1964  M45-54
43. Tanel Saatman Mäetaguse 1998 M12-13
44. Marko Saatman Mäetaguse 1996 M14-15
45. Maarja Saatman Mäetaguse 1973 N35-44
46. Ainar Saatman Mäetaguse 1970 M35-44
47. Jevgeni Fedorenko Jõhvi 1973 M35-44
48. Toivo Tasa Iisaku SK Margus 1964 M45-54
49. Raiko Jool Kohtla põhikool 2001 M-11
50. Kris Holtsman Tallinna 32. keskkool 2001 M-11
51. Rainer Punga     M20-34
52. Karita Ortus   1987  N20-34 
53. Mariethe-Piret Niglas Alutaguse SK/Kohtla PK 1996 N14-15
54. Kätlin Teedla Alutaguse SK/Kohtla-Nõmme 1993 N16-17
55. Piret Niglas Alutaguse SK/Kohtla-Nõmme 1968 N35-44
56. Sven-Andres Niglas Kohtla-Nõmme 2004 tillusõit
57. Mikk Rooden Alutaguse SK/Kohtla PK 1995 M14-15
58. Argo Rebban Alutaguse SK/Mäetaguse PK 1995 M14-15
59. Kristjan Onton Alutaguse SK/Kohtla PK 1995 M14-15
60. Heigo Pikkor Alutaguse SK/Kohtla PK 1995 M14-15
61. Kaspar Kuusman Alutaguse SK/Kohtla PK 1994 M16-17
62. Peedu Talviste   27.01.1951  M55-64 
63. Helen Orel Jõhvi 1999 N-11
64. Helger Orel Jõhvi 2002 tillu
65. Randy Orel Jõhvi 1968 M35-44
66. Urmas Sulaoja RSK Jõhvikas 1963 M45-54
67. Aime Mõik RSK Jõhvikas  1952  N55+ 
68. Marten Kuusmann Alutaguse SK/Kohtla PK 1999 M-11
69. Aida Novikova Kohtla-Järve 1942 N55+
70. Arno Proode   15.03.1961 M45-54
71. Jevgeni Sarri Püssi SK/Viru JVP 1980 M20-34
72. Tanel Paas   1995  M14-15 
73. Meriliis Paas   2004 tillusõit
74. Tanel Leisalu puhayritus.org 1979  M20-34 
75. Marek Metsla puhayritus.org 1980 M20-34
       



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles