Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Kalev kaotas Levadiale 0:1, Trans viigistas Kaljuga 2:2

03.11.2009

Pärast Sillamäe kunstmuruväljaku avamist toimunud Eesti meistriliiga 34. vooru kohtumises kaotas teisel kohal olev Sillamäe Kalev 0:1 endale juba meistritiitli kindlustanud Tallinna FC Levadiale. Ainus värav sündis teise poolaja alguses karistuslöögist. Penaliti kaotusi lasknud Narva Trans viigistas võõrsil Nõmme Kaljuga 2:2.

Narva Transi kaotusehõnguline viik tähendas seda, et Sillamäe Kalev võib endale juba järgmises voorus kindlustada hõbemedali, selleks peavad nad laupäeval võõrsil alistama tabeli viimase Tallinna Kalevi. Sel juhul on nad Transist enne viimast vooru igal juhul 3 punktiga ees ja kui viimases voorus peaks Trans Sillamäe alistama, siis võrdsete punktide korral saab kõrgema koha Kalev, kuna neil on rohkem võite.

Nii nagu kaugenes Transist hõbe samamoodi suurenes oht jääda üldse medalita, sest Tallinna FC Flora on neist vaid nelja punkti kaugusel. Sama kui Trans mängub viimastes voorudes kahe tabeli tipus oleva meeskonnaga (laupäeval kodus Levadiaga ja teisipäeval võõrsil Sillamäega), siis Flora vastaseks on samadel päevadel kodus Viljandi Tulevik (6.) ja võõrsil Tartu Tammeka (9.). Seega kui Flora mõlemad viimased mängud võidab, siis peab ka Narva pronksi säilitamiseks vähemalt ühe mängu võitma. Võrdsete punktide korral (ehk kui Trans viimased mängud viigistab ja Flora võidab) saab Flora pronksi, kuna neil on võite rohkem.

Meistriliiga XXXIV voor teisipäeval, 3. novembril:

kell 13.05* Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak (Kesk 30, Sillamäe)
JK SILLAMÄE KALEV – TALLINNA FC LEVADIA  0:1  (0:0)
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1105 | Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1106 
mitteametlik protokoll
Värav: 47. Andrei Kalimullin
Hoiatused: 35. Deniss Malov, 40. Konstantin Nahk

JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev, 2-Valaitis, 3-Naumov, 4-Gnedojus, 5-A. Kulik, 10-Kabaev (75. 7-Lipartov), 13-Dubõkin, 17-Vihrov, 18-Nesterovski, 20-Užkuraitis (61. 99-Gruznov), 21-Stankevicius (69. 9-Mutik).
Varus: 16-Djatšenko, 7-Lipartov, 9-Mutik, 11-Daniljuk, 15-Smirnov, 19-Grigas, 99-Gruznov.

FC Levadia: 30-Kaalma, 2-Kalimullin, 4-Morozov, 13-Marmor, 7-Šišov, 14-Malov, 8-Nahk, 5-Leitan, 28-Subbotin, 9-Gussev, 10-Ivanov (78. 11-Zelinski).
Varus: 12-Lepmets, 11-Zelinski, 23-Neemelo, 27-Teniste.

Mänguolud: +1, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 550
Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Marko Leevand, Neeme Neemlaid


kell 18.00 Viljandi kunstmuruväljak (Ranna pst 1, Viljandi)
VILJANDI JK TULEVIK – FC KURESSAARE  6:0 (2:0) LÕPPSEIS

Väravad: 35. Aleksandr Kulatšenko, 43. Andres Koogas, 55. Martin Taska, 63. Juri Jevdokimov
Hoiatused: 56. Tanel Võtti, 61. Juri Jevdokimov - 16. Mark Švets, 42. Aivo Laul

JK Tulevik: 12-Orgla, 2-Veis, 25-Koogas, 22-Tutk, 27-Taska, 24-Võtti (63. 4-Sinilaid), 15-Taar (70. 23-A. Sillaste), 16-Luts, 10-Jevdokimov, 21-Kulatšenko, 26-Alliku.
Varus: 1-Koppel, 18-Naris, 4-Sinilaid, 23-A. Sillaste, 20-R. Luhakooder, 5-M. Sillaste, 17-Kalda.

FC Kuressaare: 1-Hansen, 15-U. Rajaver (69. 19-Ilves), 5-Aava, 4-Kluge, 7-Švets, 13-Laul, 3-Kriska, 18-Aljas, 9-Pukk, 2-Skiperski, 14-Jäger (46. 26-Laht).
Varus: 26-Laht, 22-Azarov, 19-Ilves.

Mänguolud: -1, sademeteta ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid:
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Toomas Nõmmiste


kell 18.00 Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak (Staadioni 1, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV – TALLINNA FC FLORA  1:2 (0:2) LÕPPSEIS

Väravad: 49. Maksim Paponov - 6. Siksten Kasimir, 30. Alo Dupikov
Hoiatused:

JK Tallinna Kalev: 1-Reelo, 2-Oja, 3-Tšurilkin, 4-Kaldoja, 5-Savitski, 6-Vahtramäe, 7-Kõrtsmik (46. 13-Viikna), 8-Lember, 9-Tomson, 10-Paponov, 11-Kõlu.
Varus: 33-Kaljuste, 13-Viikna, 14-Külm, 15-Kukebal, 16-Vähesoo.

FC Flora: 25-Aksalu, 17-Rüütli, 26-Reintam, 15-Vanna, 16-Jürgenson, 19-Kams, 5-Kasimir, 33-Anniste, 27.Kuresoo, 8-Konsa, 20-Dupikov (65. 18-Edwin Stüf).
Varus: 1-Pedõk, 22-Allas, 24-Palatu, 11-Frolov, 2-Kallaste, 18-Edwin Stüf, 34-Peitre.

Mänguolud: -1, sademeteta ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid:
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Rein Pajunurm, Kaupo Õismaa


kell 18.00 Tartu Tamme staadion (Kungla 1, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA – PAIDE LINNAMEESKOND  1:0 (1:0) LÕPPSEIS

Väravad: 36. Marko Sonn
Hoiatused: 51. Artjom Artjunin

JK Tammeka: 90-Stehling, 4-Oleme, 7-Tenno, 8-Kaldoja, 11-Sonn, 36-Aristov, 45-Teniste, 65-Schachner (57. 32-Tamm), 70-Artjunin, 85-Vouis, 99-Prosa.
Varus: 16-M. Toom, 13-Laabus, 17-Laas, 19-Valtna, 20-Kiidron, 32-Tamm, 77-Jädal.

Paide LM: 21-A. Toom, 46-Mägi, 3-Tubarik, 17-Rooba, 24-Lomp, 77-Voolaid, 6-Saar, 9-Ellram, 7-Pebre, 15-Raal, 10-Rikberg.
Varus: 1-Ventsel, 14-Köhler, 19-Kald, 18-Reinaru, 12-Oja.

Mänguolud: -1, sademeteta ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid:
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Marek Lillmaa


kell 18.00 Hiiu staadion (Pidu 11, Tallinn) – otseülekanne TV14-s
NÕMME JK KALJU – NARVA JK TRANS  2:2 (1:1) LÕPPSEIS

Väravad: 7. Vitali Shuhanau, 52. Alan Arruda - 11. Sergei Starovoitov, 70. Aleksandr Tarassenkov
Hoiatused: 8. Oleg Lepik, 57. Eduard Ratnikov - 61. Diego Balbinot
62. Aleksandr Tarassenkov ei real. penaltit - Daniil Savitski tõrjus

JK Kalju: 1-Savitski, 2-Haavistu, 3-Balbinot, 25-Hurt, 14-Tükk, 8-Arruda, 18-Terehhov, 5-Nunes, 12-Tšegodajev, 11-Kaukvere, 21-Shuhanau (77. 9-Smirnov).
Varus: 31-Hermanson, 22-Pak, 6-Mäekala, 26-Kivi, 9-Smirnov.

JK Trans: 1-Ussoltsev, 17-Volodin, 15-Kitto, 2-Rimas, 13-Lepik, 7-Tarassenkov, 10-E. Ratnikov, 8-Breytveyt (69. 9-Santos), 11-Leontovitš (46. 14-Bazjukin), 5-Kazakov, 3-Starovoitov.
Varus: 33-Stonys, 14-Bazjukin, 9-Santos, 21-D. Ratnikov, 22-Eder, 18-Dmitrijev, 4-Gorškov.

Mänguolud: -1, sademeteta ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid:
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Heigo Paglant
Neljas kohtunik: Ainar Kuusk


Turniiritabel
1  Tallinna FC Levadia  34  30  4  0  116:19  94
2  JK Sillamäe Kalev  34  23  4  7  79:36  73
3  Narva JK Trans  34  21  7  6  78:28  70
4  Tallinna FC Flora  34  20  6  8  71:30  66
5  Viljandi JK Tulevik  34  14  6  14  50:44  48
6  Nõmme JK Kalju  34  13  9  12  61:47  48
7  FC Kuressaare  34  7  3  24  21:96  24
8  Paide Linnameeskond  34  6  4  24  19:90  22
9  Tartu JK Tammeka  34  6  3  25  27:82  21
10  JK Tallinna Kalev  34  4  4  26  29:79  16

Väravalööjate edetabel pärast 33. vooru:
24 - Vitali Gussev (FC Levadia)
19 - Felipe Nunes (JK Kalju)
17 - Nikita Andreev (FC Levadia)
13 - Alexey Naumov (JK Sillamäe Kalev)
12 - Juri Jevdokimov (JK Tulevik)
12 - Aleksandr Tarassenkov (JK Trans)
12 - Konstantin Nahk (FC Levadia)
12 - Vitali Leitan (FC Levadia)
11 - Alo Dupikov (FC Flora)
11 - Dmitri Lipartov (JK Sillamäe Kalev)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia: (116) - Vitali Gussev 24, Nikita Andreev 17, Konstantin Nahk 12, Vitali Leitan 12, Tarmo Sander Puri 10, Neemelo 8, Indrek Zelinski 7, Deniss Malov 6, Tomi Saarelma 4, Vladislav Ivanov 4, Taijo Teniste 2, Kristian Marmor 2, Andrei Kalimullin 2, Anton Aristov 1, Aleks Mones 1, Tihhon Šišov 1
Omavärav: Kalle Lepp (FC Kuressaare), Jaanis Kriska (FC Kuressaare), Anton Aristov (JK Tammeka)

JK Sillamäe Kalev: (79) - Alexey Naumov 13, Dmitri Lipartov 11, Aleksandr Kulik 10, Aleksandr Dubõkin 9, Maksim Gruznov 8, Evgeny Kabaev 5, Vilius Lapeikis 4, Kazimieras Gnedojus 3, Vitalis Stankevicius 2, Nerijus Maciulis 2, Vassili Kulik 2, Sergei Vihrov 2, Gvidas Grigas 1, Irfan Ametov 1, Dmytro Boyko 1, Igor Rogov 1, Eimantas Valaitis 1, Evaldas Užkuraitis 1
Omavärav: Jaanis Kriska (FC Kuressaare), Anton Aristov (JK Tammeka)

Narva JK Trans: (76) - Aleksandr Tarassenkov 12, Daniil Ratnikov 10, Sergei Leontovitš 7, Sergei Kazakov 6, Eduard Ratnikov 5, Philipp Breytveyt 5, Maksim Bazjukin 4, Nikolai Lõsanov 4, Tomas Rimas 4, Sergei Starovoitov 4, Vladislav Ivanov 3, Stanislav Kitto 3, Artjom Dmitrijev 2, Viera Dos Santos 2, Vitoldas Cepauskas 1, Kristjan Tiirik 1, Aleksandr Volodin 1
Omavärav: Aivo Laul (FC Kuressaare), Mikk Reintam (FC Flora)

Tallinna FC Flora: (69) - Alo Dupikov 11, Vjatšeslav Zahovaiko 10, Oliver Konsa 8, Martin Vunk 7, Sergei Mošnikov 6, Siksten Kasimir 5, Gert Kams 4, Karl Palatu 4, Henri Anier 3, Mikk Reintam 2, Edwin Stüf 2, Ken Kallaste 1, Joonas Tamm 1, Siim Luts 1, Aivar Anniste 1, Markus Jürgenson 1, Jürgen Kuresoo 1, Teet Allas 1

Nõmme JK Kalju: (59) - Felipe Nunes 19, Tõnis Kaukvere 9, Miroslav Rõškevitš 6, Janar Tükk 5, Maksim Smirnov 3, Martin Hurt 3, Murilo Maccari 3, Diego Balbinot 2, Vitali Shuhanau 2, Andrus Mitt 1, Risto Kägo 1, Rafael 1, Martin Tšegodajev 1, Sergei Terehhov 1
Omavärav: Andrei Kalimullin (FC Levadia), Tõnis Vanna (FC Flora)

Viljandi JK Tulevik: (44) - Juri Jevdokimov 12, Rauno Alliku 5, Andre Frolov 5, Jürgen Kuresoo 4, Aleksandr Kulatšenko 4, Siim Luts 4, Rauno Tutk 2, Andres Koogas 2, Albert Taar 1, Janar Toomet 1, Janek Kalda 1, Sergei Jegorov 1
Omavärav: Märt Kluge (FC Kuressaare), Martin Tšegodajev (JK Kalju)

JK Tallinna Kalev: (28) - Vahur Vahtramäe 6, Mait Nõmme 4, Edwin Stüf 3, Rasmus Tomson 3, Vladislav Tšurilkin 3, Anti Kõlu 2, Christian Kõrtsmik 2, Reimo Oja 1, Juri Tiismann 1, Aleksandr Karpõtšev 1, Vahur Kiis 1, Maksim Paponov 1

JK Tammeka: (26) - Albert Prosa 4, Heiko Tamm 4, Mikk Laas 3, Kristjan Paapsi 2, Mario Hansi 2, Bernhard Schachner 2, Mihkel Mikheim 1, Kaarel Kiidron 1, Reio Laabus 1, Kaarel Torop 1, Siim Valtna 1, Timo Teniste 1, Secran Konal 1, Artjom Artjunin 1, Panagiotis Vouis 1

FC Kuressaare: (21) - Dmitri Skiperski 8, Reijo Kuusik 3, Martti Pukk 3, Sander Laht 2, Märt Kluge 1, Rene Aljas 1, Urmas Rajaver 1, Mark Švets 1, Jaanis Kriska 1

Paide linnameeskond: (19) - Meelis Rooba 5, Taavi Laurits 3, Andero Pebre 3, Lauri Ellram 2, Martin Saar 1, Ervin Kõll 1, Karel Voolaid 1, Lauri Varendi 1, Martin Rikberg 1
Omavärav: Kaarel Kiidron (JK Tammeka) 

35. voor
Narva JK Trans- Tallinna FC Levadia 07.11 13:00 [Narva Kreenholmi st]
FC Kuressaare-Tartu JK Tammeka 07.11 13:00 [Kuressaare linnastaadion]
Paide Linnameeskond- Nõmme JK Kalju 07.11 13:00 [Sportland Arena]
JK Tallinna Kalev- JK Sillamäe Kalev 07.11 13:00 [Kalevi st kunstmuru]
Tallinna FC Flora- Viljandi JK Tulevik 07.11 17:00 [A. Le Coq Arena]
 
36. voor
JK Sillamäe Kalev-Narva JK Trans 10.11 13:00 [Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak]
Viljandi JK Tulevik-JK Tallinna Kalev 10.11 18:00 [Viljandi kunstmuru]
Tallinna FC Levadia-Paide Linnameeskond 10.11 18:00 [Maarjamäe kunstmuru]
Nõmme JK Kalju-FC Kuressaare 10.11 18:00 [Hiiu kunstmuru]
Tartu JK Tammeka-Tallinna FC Flora 10.11 18:00 [Tartu Annelinna st]

Fcflora.ee/sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles