Esilehele      Sisukord
Esilehele
Oktoober 2018
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Lootus pääses meistriliigasse, Tamme Auto jääb medalita

01.11.2009

Pärats Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga 33. vooru kohtumist, ksu Kohtla-Järve FC Lootus alistas 4:1 Kiviõli Tamme Auto, sai selgeks, et kohtlajärvelased kindlustasid tulevaks hooajaks koha meistriliigas ja selgeks sai ka see, et Tamme Auto jääb medalita.

Esiliiga XXXIII voor pühapäeval, 1. novembril:

kell 13.00 Ahtme Gümnaasiumi kunstmuruväljak
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS - KIVIÕLI TAMME AUTO 4:1 (0:0) | Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1098
mitteametlik protokoll
Väravad: 51., 62., 77. Irfan Ametov, 67. Jan Demidovitš - 80. Ilja Krivošein
Hoiatus: 67. Janek Hepner

FC Lootus: 22-Valeri Smelkov, 16-Vitali Vaštšenko, 4-Andrei Škaleta, 6-Aleksandr Zahharenkov (71. 3-Jaan Tarassu), 13-Maksim Pozjabin, 17-Jan Demidovitš (82. 8-Vitali Suetov), 11-Konstantin Karin, 20-Irfan Ametov, 19-Sergei Popov, 15-Vitali Bolšakov (77. 18-Viktor Aksjonov), 10-Anton Semjonov (66. 14-Aleksei Žukov).
Varus: 1-Artur Jurevitš, 2-Roman Vedehhov, 14-Aleksei Žukov, 5-Aleksandr Gluhno, 18-Viktor Aksjonov, 3-Jaan Tarassu, 8-Vitali Suetov.

Tamme Auto: 16-Konstantin Rubtsov, 11-Aleksandr Kuslap, 6-Janek Hepner, 4-Andrei Kostin, 9-Dmitri Kirilov, 14-Juri Tiismann (66. 21-Aleksei Derjabin), 5-Stanislav Russakov, 20-Anton Smetanin, 19-Ilja Krivošein, 18-Aleksei Borissenko, 3-Oleg Kurotškin.
Varus: 7-Renat Osmanov, 21-Aleksei Derjabin, 10-Erik Šteinberg, 1-Dmitri Vorobjov.

Mänguolud: +1, vahelduva pilvisusega ilm; kunstmuruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 45
Peakohtunik: Neeme Neemlaid
Abikohtunikud: Timo Afanassjev, Andreas Vaks

kell 13.00 Viljandi kunstmuruväljak
VILJANDI JK TULEVIK II - TALLINNA FC FLORA II 1:0 (1:0)
mitteametlik protokoll
Värav: 42. Sergei Jegorov
Hoiatus: 33. Ken Kallaste

JK Tulevik: 1-Kaido Koppel, 3-Jaanus Sirel, 5-Karol Mets, 2-Ants Stern (76. 4-Kalev-Marten Raave), 16-Mikk Metsa, 18-Rasmus Luhakooder, 7-Raido Roman (46. 8-Mikk Miländer), 6-Aleksei Jahhimovitš, 19-Ats Sillaste, 17-Mikk Sillaste, 10-Sergei Jegorov.
Varus: 4-Kalev-Marten Raave, 11-Martin Orav, 8-Mikk Miländer.

FC Flora II: 12-Marko Meerits, 13-Janer Gorohhov (82. 5-Martin Kaarjärv), 3-Joel Indermitte, 2-Kevin Paavo, 15-Elvis Liivamägi, 11-Jürgen Pallo, 8-Stanislav Goldberg (65. 4-Andreas Aru), 7-Andre Frolov, 10-Karl Mööl, 6-Erkki Junolainen, 14-Ken Kallaste.
Varus: 9-Tanel Tammemägi, 4-Andreas Aru, 5-Martin Kaarjärv.

Mänguolud: -1, päikesepaisteline ilm; kunstmuruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Ülo Kikas, Maikel Mikson


kell 13.00 Rakvere kunstmuruväljak
RAKVERE FC FLORA - LASNAMÄE FC AJAX 2:3 (1:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 4., 65. Alari Aunapuu - 19. Aleksandr Kirpu, 34. Deniss Jõgiste, 67. Juri Gaidajenko
Hoiatused: 90. Alar Petrovits - 65. Ilja Avdeenko, 90. Deniss Suvorikov, 90. Aleksei Zotov

Rakvere FC Flora: 30-Sander Susi, 17-Alari Tovstik, 5-Mihkel Stamm, 25-Kaarel Saar, 2-Alari Aunapuu, 15-Siim Rannamäe, 10-Alar Petrovits, 20-Sergei Akimov (87. 16-Mikk Mehike), 18-Elari Valmas, 7-Jan Klaasen, 14-Toomas Kiis (57. 12-Veiko Rohtla).
Varus: 16-Mikk Mehike, 12-Veiko Rohtla.

FC Ajax: 1-Maksim Mamutov, 5-Ilja Avdeenko, 19-Andrei Borissov, 3-Aleksandr Kirpu, 9-Sergei Kondratenko, 15-Deniss Jõgiste, 14-Šahrijar Abdullajev, 8-Deniss Suvorikov, 18-Vladimir Gerassimov (72. 12-Igor Plotnikov), 17-Juri Gaidajenko, 20-Vitali Mihhasev (78. 11-Aleksei Zotov).
Varus: 12-Igor Plotnikov, 4-Jevgeni Kirpu, 11-Aleksei Zotov.

Mänguolud: +1, päikesepaisteline ilm; kunstmuruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 28
Peakohtunik: Gunnar Nuuma
Abikohtunikud: Pille Raadik, Margus Kröönström



kell 13.00 Sportland Arena
VALGA FC WARRIOR - TALLINNA FC LEVADIA II 0:2 (0:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 23., 34. Tõnis Starkopf
Hoiatused: 37. Jaan Leimann, 52. Mikk Pärt, 82. Silver Lätt - 36. Jevgeni Gurtšioglujants

FC Warrior: 46-Madis Rajando, 2-Mihkel Gull, 3-Nikita Baranov, 4-Marten Mütt, 5-Mikk Pärt, 6-Silver Lätt, 7-Karl-Ivar Maar (43. 14-Priidu Ahven; 85. 19-Sander Karu), 8-Ott Ottis, 9-Sander Rõivassepp, 10-Bert Klemmer (37. 13-Rasmus Munskind), 11-Jaan Leimann (71. 16-Alen Stepanjan).
Varus: 1-Rasmus Armas, 13-Rasmus Munskind, 14-Priidu Ahven, 16-Alen Stepanjan, 17-Kaspar Sillamaa, 18-Raiko Karpov, 19-Sander Karu.

FC Levadia II: 12-Sergei Lepmets (76. 30-Ilja Kassjantšuk), 3-Maksim Podholjuzin, 4-Vladimir Vassiljev, 5-Markus Holst, 6-Aleksandr Kulinitš, 7-Klimentii Boldõrev (53. 11-Martin Ustaal), 8-Tõnis Starkopf (59. 15-Richard Leht), 9-Aleksandr Kovaltšuk (85. 19-Krister-Kaspar Rannamaa), 10-Jevgeni Gurtšioglujants, 16-Andreas Raudsepp, 17-Maksim Rõtškov (68. 14-Rain Aasmäe).
Varus: 30-Ilja Kassjantšuk, 11-Martin Ustaal, 14-Rain Aasmäe, 15-Richard Leht, 19-Krister-Kaspar Rannamaa.

Mänguolud: +2, päikesepaisteline ilm; kunstmuruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Aivar Gutmann, Egon Tintse  


kell 17.00 Wismari staadion
TALLINNA JK LEGION - PÄRNU JK VAPRUS  2:1 (0:0)  
mitteametlik protokoll
Väravad: 55. Maksim Kisseljov, 60. Juri Brõtkin - 79. pen. Taavi Laurits
Hoiatused: -

TJK Legion: 12-Pavel Kirjuhhin, 8-Maksim Novikov, 23-Aleksandr Ivanov, 18-Maksim Kisseljov, 35-Andrei Kostin, 14-Maksim Dolinenko, 25-Juri Brõtkin, 32-Vadim Samulin, 11-Aleksei Titenok, 4-Pavel Rubel (77. 2-Nikolai Titov), 10-Aleksei Latõnin.
Varus: 2-Nikolai Titov.

JK Vaprus: 1-Priit Pikker, 8-Mihkel Tiit, 3-Tambet Anso, 35-Toomas Eier, 4-Andro Aavik, 20-Tanel Melts (79. 13-Indres Põder), 11-Ivan Velikopolje, 23-Ranet Lepik (77. 15-Sergei Gurejev), 12-Aleksei Galkin (65. 16-Greger Könninge), 10-Taavi Lautits, 17-Artur Rättel (87. 19-Kaarel Kaarlimäe).
Varus: 21-Rain Põldme, 16-Greger Könninge, 15-Sergei Gurejev, 19-Kaarel Kaarlimäe, 13-Indres Põder, 9-Ander Paabut.

Mänguolud: +3, sademeteta ilm; kunstmuruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Aron Härsing, Tiit Kivisild

Turniiritabel
1  Tallinna FC Levadia II  33  23  8  2  90:19  77
2  Kohtla-Järve FC Lootus  33  23  2  8  81:38  71
3  Lasnamäe FC Ajax  33  19  4  10  70:48  61
4  Valga FC Warrior  33  18  2  13  60:60  56
5  Kiviõli Tamme Auto  33  16  2  15  69:68  47
6  Tallinna JK Legion  33  12  4  17  60:72  40
7  Pärnu JK Vaprus  33  10  6  17  60:72  36
8  Viljandi JK Tulevik II  33  10  5  18  46:74  35
9  Tallinna FC Flora II  33  7  5  21  27:58  26
10  Rakvere FC Flora  33  7  2  24  43:97  17

Väravalööjate edetabel pärast 33. vooru:
31 - Tõnis Starkopf (FC Levadia II, Tamme Auto)
18 - Anton Semjonov (FC Lootus)
17 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
16 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
15 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
15 - Sander Rõivassepp (FC Warrior)
14 - Šahriar Abdullajev (FC Ajax)
14 - Vitali Bolšakov (FC Lootus)
14 - Jaan Leimann (FC Warrior)
11 - Alar Petrovits (Rakvere FC Flora)
11 - Aleks Mones (FC Levadia II)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia II (90) - Yaroslav Dmitriev 17, Aleks Mones 11, Tõnis Starkopf 10, Indrek Zelinski 7, Artjom Artjunin 6, Vladimir Vassiljev 6, Maksim Rõtškov 6, Andero Pebre 5, Jevgeni Gurtšioglujants 5, Rain Aasmäe 5, Trevor Elhi 2, Markus Holst 2, Andreas Raudsepp 2, Anton Aristov 1, Maksim Podholjuzin 1, Marek Mäekala 1, Aleksandr Kulinitš 1, Igor Subbotin 1
omavärav: Sergei Kondratenko (FC Ajax)

K-Järve FC Lootus (81) - Anton Semjonov 18, Vitali Bolšakov 14, Konstantin Karin 9, Irfan Ametov 9, Sergei Popov 7, Viktor Plotnikov 6, Aleksei Žukov 5, Jan Demidovitš 5, Andrei Škaleta 2, Aleksandr Zaharenkov 2, Aleksandr Avdeev 1, Viktor Aksjonov 1, Aleksandr Gluhno 1.
Omavärav: Alari Aunapuu (Rakvere FC Flora)

Lasnamäe FC Ajax (70) - Šahriar Abdullajev 14, Sergei Tasso 10, Pavel Iljuhhin 9, Sergei Kononov 6, Aleksandr Kirpu 6, Vladimir Gerassimov 5, Juri Gaidajenko 4, Vladimir Ljahhovetski 3, Deniss Skobelev 2, Andrei Borissov 2, Deniss Jõgiste 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Deniss Suvorikov 1, Vitali Mihhasev 1, Deniss Kovtun 1, Sergei Kondratenko 1
Omavärav: Martti Klaus (FC Flora II)

Kiviõli Tamme Auto (69) - Tõnis Starkopf 21, Stanislav Russakov 9, Erik Šteinberg 8, Dmitri Kirilov 7, Sergei Kostin 6, Dmitri Šelehhov 4, Ilja Krivošein 3, Aleksei Borissenko 2, Aleksei Derjabin 2, Sergei Burov 1, Aleksei Kurotškin 1, Ilja Balitski 1, Janek Hepner 1, Konstantin Golitsõn 1, Viktor Sergejev 1, Rustam Gurbanov 1

Valga FC Warrior (60) - Sander Rõivassepp 15, Jaan Leimann 14, Erkki Junolainen 7, Rasmus Munskind 4, Elvis Liivamägi 3, Karl-Ivar Maar 2, Kaspar Kaldoja 2, Priidu Ahven 2, Madis Rajando 2, Nikita Baranov 2, Jaan Kekišev 1, Toomas Pent 1, Siim Tukk 1, Ott Ottis 1, Hannes Anier 1, Marten Mütt 1, Silver Lätt 1

TJK Legion (60) - Maksim Kisseljov 16, Aleksandr Pavlikhin 15, Mark Švets 4, Eduard Komarov 4, Aleksandr Ivanov 2, Sergei Dõmov 2, Andrei Kostin 2, Rodion Ovsijenko 2, Jüri Lipsik 2, Aleksandr Tkatšuk 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1, Aleksandr Savtšenko 1, Aleksei Titenok 1, Pavel Rubel 1, Vadim Samulin 1, Vladimir Gorbatov 1, Maksim Aleksejev 1, Juri Brõtkin 1

Pärnu JK Vaprus (60) - Taavi Laurits 9, Ranet Lepik 8, Martin Partsioja 7, Ivan Velikopolje 6, Aleksei Galkin 6, Maido Pakk 5, Rauno Alliku 5, Rait Sõrmus 3, Ander Paabut 3, Kaarel Kaarlimäe 3, Artur Rättel 2, Taavi Midenbritt 1, Indres Põder 1, Tanel Melts 1

Viljandi JK Tulevik II (46) - Raido Roman 7, Eerik Reinsoo 7, Sergei Jegorov 5, Tanel Melts 3, Ervin Kõll 3, Rasmus Luhakooder 3, Karol Mets 3, Janek Kalda 2, Tanel Võtti 2, Ants Stern 2, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1, Rain Tölpus 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Albert Taar 1, Armand Naris 1, Juri Jevdokimov 1, Aleksandr Kulatšenko 1
omavärav: Vadim Gritsjuk (FC Lootus)

Rakvere FC Flora (43) - Alar Petrovits 11, Esko Brandt 6, Tarmo Rebane 5, Joonas Ljaš 5, Sergei Akimov 3, Alari Aunapuu 3, Elar Tovstik 2, Alari Tovstik 2, Elari Valmas 2, Mihkel Saar 1, Siim Rannamäe 1
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

Tallinna FC Flora II (27) - Andreas Aru 5, Ken Kallaste 4, Sergei Mošnikov 2, Joel Indermitte 2, Karl Mööl 2, Edwin Stüf 2, Jürgen Kuresoo 2, Andre Frolov 1, Joonas Tamm 1, Karl Palatu 1, Jürgen Pallo 1, Teet Allas 1, Erkki Junolainen 1, Janno Roosimets 1, Hannes Anier 1

fcflora.ee/jalgpall.ee/sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles