Esilehele      Sisukord
Esilehele
November 2018
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Varia: Spordirahva lemmikerakond on Keskerakond

12.09.2009

18. oktoobril toimuvatel kohalike omavalitsuste valmistel on pea kõigis omavalitsuses kandidaatide seas ka spordirahvast. Alljärgnevas ülevaates on välja toodud tugevat sidet spordiga omavad persoonid. Sulgudes toodud ka erakondlik kuuluvus.

Kiviõli linn - volikogus 17 kohta

VL Kodukant
112 Valdur Raie, K-Järve Kalevi endine juhatuse liige

VL Linna ja tehase liit
136 Anatoli Zõbin, linna jalgpallimeeskonna eestvedaja
156 Raivo Lott, hingusele läinud ajakirja Sporditäht vahepealne eestvedaja

VL Meie linn Kiviõli
157 Kaja Kreisman (IRL),spordiklubi juht
158 Inno Naur (IRL), Maidla spordihoone juht
163 Heigo Soppe, korvpallur
168 Anton Batanov, korvpallur
170 Mehis Kreisman, korvpallur

Eesti Keskerakond
172 Risto Lindeberg (KE), korvpallur
189 Viktor Kaurson (KE), suusatreener
193 Tiit Kuusmik (KE), spordientusiast

Kohtla-Järve linn - 21

Eesti Reformierakond
103 Peeter Ilves (R), orienteeruja

Usaldus
127 Jevgeni Solovjov (KE), jäähokijuht
142 Boriss Klubov (KE), veteranide spordijuht
151 Anatoli Jakobovitš, endine K-Järve Kalevi juht
156 Vladimir Zažogin, poksitreener
167 Juri Saltõkov, kikkpoksitreener
175 Kristiine Agu, linna spordijuht
184 Aleksei Hapov (KE), maaldustreener
188 Oleg Kaljužnõi, karatetreener
217 Olga Travitskaja, spordikeskuse juht
218 Ilmar Taluste (KE), spordikeskuse asejuht
219 Vladimir Tužilkin (KE), Ahtme spordihalli direktor

Üksikandidaat
235 Arvo Aun (KE), mälumängur

Narva linn – 31

Eesti keskerakond
Larissa Olenina, linna spordiliidu juht
Nikolai Burdakov, Narva Transi jalgpallimeeskonna juht
Mihhail Moskaljov, poksitreener
Dmitri Vergun, linna spordijuht
Leonid Gulov, spordikooli direktor

Narva-Jõesuu linn – 13

VL Ühtne Narva-Jõesuu
142 Raivo Murd, mälumängur

Püssi linn – 9

VL Ühtne Linn
128 Anatoli Männi, veteransportlane
130 Reijo Peenemaa, jalgrattur

Sillamäe linn -  21

Eesti keskerakond
Eevi Paasmäe (KE), mälumängur
Tõnis Kalberg (KE), spordiklubi juht
Dmitri Lett (KE), lauatennisist
Aleksandr Starodubtsev (KE), jalgpalliklubi juht
Jevgeni Terentjev, kergejõustikutreener
Jevgeni Bugakov, ujumistreener
Aleksandr Gorodnitšev (KE), suusatreener

Alajõe vald – 7
Spordiga vallal seni suhe 0

Aseri vald  - 13

VL Teeme paremaks oma kodu
102 Gaido Kentem (R), spordiklubi juht
116 Gert Lonski (KE), korvpallur

VL Reaalsus
145 Jüri Kamenski, kehalise kasvatuse õpetaja

Avinurme vald – 11

Eesti Reformierakond
113 Andres Kallavus (R), maavalitsuse sporditöötaja

Iisaku vald – 9

Isamaa ja Res Publica liit
101 Avo Kiir (IRL), rulluiusutaja
103 Margus Rajas, suusatamistreener

Eesti Reformierakond
115 Lauri Räbin (R), korvpallur
117 Jaanus Altoja (R), suusataja
118 Janar Aleksandrov (R), korvpallur
122 Meelis Pällo (R), ambur

Illuka vald – 7

Eesti keskerakond
101  Riho Kangur (KE), korvpallur

VL Koduvald
108 Tarmo Kollo (RL), trevisespordikeskuse eestvedaja
113 Raigo Lille, korvpallur

Jõhvi vald – 21

Eesti keskerakond
117 Priidik Kippar (KE), poksitreener

VL Jõhvi Heaks
126 Tauno Võhmar, rahvasportlane
143 Rita Lepik, K-Järve Kalevi juhatuse liige
148 Tarmo Müür, petanker

VL Jõhvi Elanik
197 Viktor Predbannikov, kergejõustikutreener
203 Igor Petrovitski, rahvasportlane
225 Arkadi Zakarljuka (KE), kehalise kasvatuse õpetaja

Eesti Reformierakond
242 Meelis Merilai (R), rahvasportlane
244 Tõnu Eapost (R), legendaarne spordimees

Kohtla vald – 9

Eestimaa Rahvaliit
107 Arno Rossman (RL), rahvasportlane
108 Etti Kagarov (RL), rahvasportlane
115 Arvi Kallikorm (RL), motospordientusiast

Isamaa ja Res Publica liit
121 Ivan Seppenen (IRL), endine K-Järve Kalevi esimees

Kohtla-Nõmme vald – 9

Eesti Reformierakond
101 Mait Rooden (R), korvpallur

Isamaa ja Res Publica liit
106 Illar Jool, rahvasportlane
107 Ain Luuk (IRL), spordiklubi juht

Eesti Keskerakond
118 Lea Meller (KE), sumomaadleja
125 Mait Metsla, petanker

Lohusuu vald - 9
Spordiga vallal seni suhe 0

Lüganuse vald - 11

VL Hooliv Vald
138 Juho Põld, harrastussportlane

Maidla vald – 7

Isamaa ja Res Publica liit
112 Hardi Murula (IRL), rammumehe võistluse korraldaja

Mäetaguse vald – 11

VL Kodupaik
107 Rene Kundla, käesoleva nimekirja koostaja
119 Taavi Toomel, valla spordijuht

Sonda vald – 11

VL Meie Vald
114 Andrea Eiche, triatlonivõistluse korraldaja

Toila vald – 13

VL Ühtne Vald
116 Ib Lamp (SDE), korvpallitreener
120 Robert Peets, spordiklubi tegevjuht
126 Martin Toovis, motosportlane
128 Toivo Tünni (IRL), spordipoe omanik

Eesti Keskerakond
132 Taavi Selder, jalgrattur
134 Kairi Schmidt (KE), triatleet
137 Riho Unt, korvpallur
147 Johannes Neiland (KE), petanker
148 Kaarel Schmidt (KE), treener

VL Valla Heaks
160 Kalle Lehismets, korvpallur

Eesti Reformierakond
179 Margus Teelahk (R), korvpallitreener

Tudulinna vald – 7
Spordiga vallal seni suhe 0

Vaivara vald - 11

Koduvald Vaivara
102 Ülo Jõgisoo (RL), legendaarne poksimees

Eestimaa Keskerakond
110 Veikko Luhalaid (KE), rahvasportlane
145 Meelis Kaljurand, motospordientusiast
146 Heiki Luts, motospordientusiast

Kandidaatide nimekiri http://www.vvk.ee/?id=11923&code=0044 a

Kui leiate nimekirjadest veel mõne spordiinimese, andke sellest teada e-postiga info@sportiv.ee

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles