Esilehele      Sisukord
Esilehele
Oktoober 2017
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Ahtme spordihall

TULEKUL ÜRITUSED:

Kohtla-Järve Open CUP sportaeroobikas 1. päev
Aeg: 28.10.2017 09:30 - 28.10.2017 19:00:00


Kohtla-Järve Open CUP sportaeroobikas 2. päev
Aeg: 29.10.2017 11:00 - 29.10.2017 18:00:00


Jõhvi lahtised sisevõistlused kergejõustikus
Aeg: 23.11.2017 15:00 - 23.11.2017 20:00:00


Rahvusvaheline vabamaadlusturniir Kuldkaru Open 2017
Aeg: 01.12.2017 00:00 - 03.12.2017 00:00:00


XXX Jõhvi hüppajate päev
Aeg: 22.12.2017 15:00 - 22.12.2017 20:00:00



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

II Eesti taekwon-do karikas ja XI Kohtla-Järve meistrivõistlused
Aeg: 14.10.2017 00:00 - 14.10.2017 00:00:00


Perekonna jalgpalli päev
Aeg: 08.10.2017 10:30 - 08.10.2017 15:00:00


Rahvusvaheline noorteturniir vabamaadluses Alutaguse Mõmmi 2017
Aeg: 29.04.2017 11:00 - 29.04.2017 17:00:00

Juhend: http://www.kuldkaru.ee/images/NEWS_2017/Alutaguse_Mommi_2017/Alutaguse-mommi-2017--est-.pdf


Laste võistlus
Aeg: 15.04.2017 15:00 - 15.04.2017 20:00:00


Ida-Virumaa lahtisted karikavõistlused
Aeg: 25.03.2017 11:00 - 25.03.2017 14:00:00


Jõhvi CUP kergejõustikus
Aeg: 11.03.2017 11:00 - 11.03.2017 15:00:00

A J A K A V A

10.00 -10.45 Registreerimine
11.00 M, PA, PB Kaugus
11.00 TB 50 m
11.20 TA 50 m
11.40 TJ 50 m
12.00 N, TA, TB Kaugus
12.00 PB 50 m
12.20 PA 50 m
12.40 M 50 m
13.00 N, TA, TB 150 m
13.00 P+T Kõrgus
13.00 P+T Kuul
13.20 M, PA, PB 150 m
13.30 N, TA, TB 600 m
13.45 M, PA, PB 1000 m


Kohtla-Järve linna meistrivõistlused kergejõustikus, C ja B kl
Aeg: 25.02.2017 11:00 - 25.02.2017 14:00:00


Ida-Virumaa sisekergejõustiku meistrivõistlused
Aeg: 07.01.2017 10:00 - 07.01.2017 15:00:00


Kuldkaru Open
Aeg: 03.12.2016 11:00 - 03.12.2016 18:00:00


Kohtla-Järve Open Cup 2016, teine päev
Aeg: 30.10.2016 11:00 - 30.10.2016 17:00:00


Kohtla-Järve Open Cup 2016, esimene päev
Aeg: 29.10.2016 11:00 - 29.10.2016 17:00:00


XVII Ahtme rahvajooks
Aeg: 01.10.2016 10:00 - 01.10.2016 14:00:00


Noorte (2003+) turniir Alutaguse Mõmmi
Aeg: 30.04.2016 11:00 - 30.04.2016 15:00:00


Ida-Virumaa sisekarikavõistlused
Aeg: 25.03.2016 11:00 - 25.03.2016 13:30:00


Jõhvi Cup
Aeg: 11.03.2016 15:00 - 11.03.2016 18:00:00


Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused
Aeg: 13.02.2016 10:45 - 13.02.2016 14:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistlused sisekergejõustikus
Aeg: 16.01.2016 10:30 - 16.01.2016 15:00:00


Jõhvi lahtised meistrivõistlused
Aeg: 12.12.2015 10:45 - 12.12.2015 14:30:00


VIII Kuldkaru Open
Aeg: 05.12.2015 09:00 - 05.12.2015 19:00:00

Pidulik avamine kell 17.


XXIX Jõhvi hüppajate päev
Aeg: 20.11.2015 15:30 - 20.11.2015 17:00:00


Kohtla-Järve Open Cup, teine päev
Aeg: 25.10.2015 11:00 - 25.10.2015 16:00:00


Kohtla-Järve Open Cup, esimene päev
Aeg: 24.10.2015 11:00 - 24.10.2015 18:00:00


XVII Ahtme rahvajooks
Aeg: 04.10.2015 10:00 - 04.10.2015 15:00:00


29. Euroopa meistrivõistlused kyokushinkai karates, teine päev
Aeg: 17.05.2015 11:00 - 17.05.2015 17:00:00


29. Euroopa meistrivõistlused kyokushinkai karates, esimene päev
Aeg: 16.05.2015 11:00 - 16.05.2015 17:00:00


Alutaguse Mõmmi 2015
Aeg: 25.04.2015 11:00 - 25.04.2015 16:00:00


Laste kergejõustikuvõistlus (J)
Aeg: 11.04.2015 11:00 - 11.04.2015 13:00:00


Jõhvi Cup
Aeg: 13.03.2015 15:00 - 13.03.2015 18:00:00


Kohtla-Järve noorte lahtised meistrivõistlused
Aeg: 06.03.2015 16:00 - 06.03.2015 17:30:00


Kohtla-Järve noorte lahtised meistrivõistlused
Aeg: 13.02.2015 15:00 - 13.02.2015 18:00:00


Ida-Virumaa sisekergejõustiku meistrivõistlused
Aeg: 10.01.2015 10:45 - 10.01.2015 14:00:00


VII rahvusvaheline turniir "Kuldkaru Open"
Aeg: 06.12.2014 10:00 - 06.12.2014 17:00:00

Info: http://www.maadlusliit.ee/cms-data/upload/kuldkaru-open-2014-est.pdf


Laste võistlus (J)
Aeg: 31.10.2014 15:00 - 31.10.2014 17:00:00


Kohtla-Järve Open Cup, teine päev
Aeg: 26.10.2014 11:00 - 26.10.2014 18:00:00


Kohtla-Järve Open Cup, esimene päev
Aeg: 25.10.2014 11:00 - 25.10.2014 18:00:00


Ahtme rahvajooks
Aeg: 04.10.2014 11:00 - 04.10.2014 15:00:00


Noorteturniir Alutaguse Mõmmi
Aeg: 26.04.2014 11:30 - 26.04.2014 17:00:00


Jõhvi Cup
Aeg: 08.03.2014 11:00 - 08.03.2014 14:00:00


TV 10 olümpiastarti üksikalade II etapp
Aeg: 28.01.2014 10:00 - 28.01.2014 14:00:00

Koolispordi infoleht


Ida-Virumaa sisekergejõustiku meistrivõistlused
Aeg: 11.01.2014 10:30 - 11.01.2013 14:00:00


Ida-Virumaa noorte talvised kergejõustiku MV
Aeg: 10.01.2014 10:00 - 10.01.2014 15:00:41

Koolispordi infoleht


Jõhvi noorte lahtised E. Konisti mälestusvõistlused kergejõustikus
Aeg: 13.12.2013 15:00 - 13.12.2013 17:00:47

Koolispordi infoleht


Kuldkaru Open
Aeg: 07.12.2013 11:00 - 07.12.2013 18:00:00


TV 10 olümpiastarti üksikalade I etapp
Aeg: 04.12.2013 10:00 - 04.12.2013 15:00:22

Koolispordi infoleht


Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused noortele
Aeg: 29.11.2013 15:30 - 29.11.2013 18:00:00


Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused noortele
Aeg: 22.11.2013 16:00 - 22.11.2013 18:00:00


Kohtla-Järve Open Cup, teine päev
Aeg: 27.10.2013 10:00 - 27.10.2013 20:00:00


Kohtla-Järve Open Cup, esimene päev
Aeg: 26.10.2013 10:00 - 26.10.2013 20:00:00


XV Ahtme rahvajooks
Aeg: 21.09.2013 10:00 - 21.09.2013 15:00:00


Kohtla-Järve Kalevi kepikõnd
Aeg: 10.09.2013 18:00 - 10.09.2013 20:00:00

Marsruut kulgeb mööda Ahtme rahvajooksu rada. Rajameister Priidu Priks.


Alutaguse Mõmmi
Aeg: 27.04.2013 11:00 - 27.04.2013 16:00:00


Laste kergejõustikuvõistlus (J)
Aeg: 13.04.2013 11:00 - 13.04.2013 13:00:00


Ida-Virumaa noorte (2002+) meistrivõistlused
Aeg: 23.02.2013 11:00 - 23.02.2013 13:00:00


Ida-Virumaa sisemeistrivõistlused (J, P, F)
Aeg: 12.01.2013 10:30 - 12.01.2013 14:00:00

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=2566
Protokoll: http://www.ekjl.ee/content/editor/files/Tulemused/2013/tul_idavirumv_20130112.pdf


Kohtla-Järve meistrivõistlused
Aeg: 05.01.2013 11:00 - 05.01.2013 14:00:00


Erik Konisti mälestusvõistlused (J)
Aeg: 13.12.2012 15:00 - 13.12.2012 19:00:00


Kuldkaru Open
Aeg: 08.12.2012 10:00 - 08.12.2012 19:00:00

Finaalide algus 17.00.


Kohtla-Järve Open Cup
Aeg: 28.10.2012 11:00 - 28.10.2012 16:00:00


Kohtla-Järve Open Cup
Aeg: 27.10.2012 11:00 - 27.10.2012 18:00:00


IV Kohtla-Järve meistrivõistlused
Aeg: 20.10.2012 10:30 - 20.10.2012 20:00:00

Juhend: http://www.ivtkd.eu/resources/MaarusKJTM.pdf


Ida-Virumaa noorte sisemeistrivõistlused (J, P)
Aeg: 07.01.2012 11:00 - 07.01.2012 13:00:00

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kj070112pr.xls


Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused
Aeg: 17.12.2011 11:00 - 17.12.2011 13:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjmvkj_171211pr.pdf


IV Kuldkaru Open
Aeg: 10.12.2011 10:00 - 10.12.2011 17:00:00

Avamine ja finaalid kell 16.


Erik Konisti mälestusvõistlused
Aeg: 08.12.2011 15:00 - 08.12.2011 19:00:00

Juhend: http://www.johvisport.ee/files/28462a7a0f3d8a139364242d9c0b0881.pdf


V Kohtla-Järve Open Cup, teine päev
Aeg: 30.10.2011 11:00 - 30.10.2011 17:00:00


V Kohtla-Järve Open Cup, esimene päev
Aeg: 29.10.2011 11:00 - 29.10.2011 17:00:00


Alutaguse mõmmi
Aeg: 14.05.2011 11:30 - 14.05.2011 16:00:00


TV 10 olümpiastarti, 2. etapp (J)
Aeg: 17.02.2011 10:30 - 17.02.2011 15:00:00


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused sisekergejõustikus (P)
Aeg: 15.01.2011 10:30 - 15.01.2011 14:00:00

Protokoll: http://sportiv.ee/protokoll/ivmv_sisekj_150111pr.xls


TV 10 olümpiastarti, 1. etapp (J)
Aeg: 13.01.2011 10:30 - 13.01.2011 15:00:00


Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused sisekergejõustikus (P)
Aeg: 08.01.2011 11:00 - 08.01.2011 14:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjmvkj_081110pr.xls


Erik Konisti mälestusvõistlused (J, P)
Aeg: 17.12.2010 15:00 - 17.12.2010 17:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/konist_171210pr.xls


Kuldkaru Open
Aeg: 04.12.2010 10:00 - 04.12.2010 15:00:00


Ida-Virumaa noorte võistlused A-klass ja täiskasvanud (J, P)
Aeg: 26.11.2010 16:00 - 26.11.2010 17:00:00

Protokoll: http://www.johvisport.ee/data/ivnoored_261110pr.pdf


Ida-Virumaa noorte kergejõustikuvõistlused (P)
Aeg: 26.11.2010 15:00 - 26.11.2010 16:00:00

Protokoll: http://www.johvisport.ee/data/ivnoored_261110pr.pdf


IV Kohtla-Järve Open Cup, teine päev
Aeg: 31.10.2010 11:00 - 31.10.2010 15:00:00

Pääse 10 ja 25 krooni.


IV Kohtla-Järve Open Cup, esimene päev
Aeg: 30.10.2010 12:00 - 30.10.2010 18:00:00

Pääse 10 ja 25 krooni.


Alko Cup 2010, P1998+
Aeg: 26.10.2010 10:00 - 26.10.2010 16:00:00


Alko Cup 2010, P1999+
Aeg: 25.10.2010 10:00 - 25.10.2010 16:00:00


Alko Cup 2010, P2000+
Aeg: 24.10.2010 10:00 - 24.10.2010 16:00:00


Alko Cup 2010, P2002+
Aeg: 23.10.2010 10:00 - 23.10.2010 16:00:00


Kohtla-Järve taekwon-do meistrivõistlused (F)
Aeg: 16.10.2010 15:00 - 16.10.2010 17:00:00

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1591 


Laste kergejõustik 2010 (P)
Aeg: 08.10.2010 16:00 - 08.10.2010 18:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/lastekj_081010pr.xls


XIII Ahtme rahvajooks (J, P, F)
Aeg: 18.09.2010 10:30 - 18.09.2010 15:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ahtmerj_180910pr.doc
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1549


Alutaguse mõmmi 2010 (F)
Aeg: 22.05.2010 14:00 - 22.05.2010 17:00:00

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1402


Jõhvi Cup 2010 (J, P, F)
Aeg: 20.03.2010 11:00 - 20.03.2010 14:30:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/johvcupkj_200310pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1293


TV 10 olümpiastarti, 2. etapp (J, F)
Aeg: 17.02.2010 10:40 - 17.02.2010 14:00:00

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1243
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivtv10_170210pr.xls

10.40 kaugus TN
10.40 50 m tõkkejooks PN
11.00 50 m tõkkejooks PV
11.25 kaugus PN
11.25 50 m tõkkejooks TN
11.45 50 m tõkkejooks TV
12.00 kõrgus  TV
12.00 kõrgus  PV
12.30 kuul TV
13.00 teivas PN + PV


Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused (P)
Aeg: 06.02.2010 11:00 - 06.02.2010 13:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjmvkj_060210pr.xls


Aleksander Transtoki I auhinnavõistlused mitmevõistluses (P, F)
Aeg: 30.01.2010 11:00 - 30.01.2010 13:00:00

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/transtok_300110pr.xls
Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1222


TV 10 olümpiastarti, 1. etapp (J, P)
Aeg: 21.01.2010 10:30 - 21.01.2010 14:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivtv10_210110pr.xls


Ida-Virumaa lahtised sisemeistrivõistlused (J, P)
Aeg: 09.01.2010 10:30 - 09.01.2010 15:30:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivmvskj_090110pr.xls


Kergejõustikukoolitus
Aeg: 08.01.2010 11:00 - 08.01.2010 17:30:00


Kohtla-Järve sprindi ja keskmaajooksu karikavõistlused, IV etapp (P)
Aeg: 19.12.2009 11:00 - 19.12.2009 13:00:00

Kavas 300 m ja 1500 m.

Registreerimine kella 10-10.45.

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjkvkj_191209pr.xls

Vanuseklassid
C-klass (1996. a ja hiljem sünd)
B-klass (s. 1994. ja 1995. a)
A-klass (s. 1992. ja 1993. a)
Põhiklass (s. 1991. a ja varem)


Erik Konisti mälestusvõistlused (P)
Aeg: 11.12.2009 11:00 - 11.12.2009 14:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/konist_111209pr.xls


II rahvusvaheline noorte vabamaadlusturniir "Kuldkaru Open" (F)
Aeg: 05.12.2009 10:00 - 05.12.2009 17:00:00

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1137


Kohtla-Järve sprindi ja keskmaajooksu karikavõistlused, III etapp
Aeg: 14.11.2009 11:00 - 14.11.2009 13:00:00

Kavas 200 m ja 1000 m.

Registreerimine kella 10-10.45.

Vanuseklassid
C-klass (1996. a ja hiljem sünd)
B-klass (s. 1994. ja 1995. a)
A-klass (s. 1992. ja 1993. a)
Põhiklass (s. 1991. a ja varem)


III Kohtla-Järve Open sportaeroobikas, teine päev
Aeg: 01.11.2009 11:00 - 01.11.2009 13:00:00


III Kohtla-Järve Open sportaeroobikas, esimene päev (F)
Aeg: 31.10.2009 12:00 - 31.10.2009 18:00:00

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1099


XII Ahtme rahvajooks (J, F, P)
Aeg: 19.09.2009 10:00 - 19.09.2009 15:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ahtmerj190909pr.doc

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1045


WDFPF versiooni EM, teine päev (F)
Aeg: 28.06.2009 10:00 - 28.06.2009 13:00:00

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/index.php?cat=24


WDFPF versiooni EM, esimene päev (F)
Aeg: 27.06.2009 10:00 - 27.06.2009 17:00:00

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/index.php?cat=24

Osalejate nimekiri: http://www.sportiv.ee/dokument/WDFPF INTERN ENTR LIST 2.xls


Alutaguse Mõmmi (F)
Aeg: 23.05.2009 11:30 - 23.05.2009 16:00:00

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=831
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/AM230509pr.xls


Eesti VIII meistrivõistlused kjokusinkai karates (P)
Aeg: 02.05.2009 12:00 - 02.05.2009 15:00:00


Noorte sprindi ja keskmaajooksu seeriavõistlus, IV etapp (P)
Aeg: 11.04.2009 11:00 - 11.04.2009 12:00:00

Kavas 300 m ja 2000 m.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kjvoistlus110409pr.xls 

Sprindi vanuseklassid: PT 2001, PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995
Keskmaajooksu vanuseklassid: PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995, PT 1994

Registreerimine kella 10.30-10.45.
Igale osavõtjale šokolaad.


Kohtla-Järve sprindi ja keskmaajooksu karikavõistlused, II etapp (P)
Aeg: 04.04.2009 11:00 - 04.04.2009 13:00:00

Kavas 150 m ja 600 m.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kjvoistlus040409pr.xls

Registreerimine kella 10-10.45.

Vanuseklassid
C-klass (1996. a ja hiljem sünd)
B-klass (s. 1994. ja 1995. a)
A-klass (s. 1992. ja 1993. a)
Põhiklass (s. 1991. a ja varem)


Noorte sprindi ja keskmaajooksu seeriavõistlus, III etapp (P)
Aeg: 28.03.2009 11:00 - 28.03.2009 12:00:00

Kavas 200 m ja 1500 m.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kjvoistlus280309pr.xls

Sprindi vanuseklassid: PT 2001, PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995
Keskmaajooksu vanuseklassid: PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995, PT 1994

Registreerimine kella 10.30-10.45.
Igale osavõtjale šokolaad.


Jõhvi Cup 2009 (J)
Aeg: 21.03.2009 11:00 - 21.03.2009 14:30:00

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/johvi_cup_210309pr.xls 


Noorte sprindi ja keskmaajooksu seeriavõistlus, II etapp (P)
Aeg: 14.03.2009 11:00 - 14.03.2009 12:00:00

Kavas 150 m ja 1000 m.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kjvoistlus140309pr.xls

Sprindi vanuseklassid: PT 2001, PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995
Keskmaajooksu vanuseklassid: PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995, PT 1994

Registreerimine kella 10.30-10.45.
Igale osavõtjale šokolaad.


Kohtla-Järve sisekarikavõistlused (P)
Aeg: 07.03.2009 11:00 - 07.03.2009 13:00:00

Registreerimine kella 10.45ni.

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjkjkarikas070309pr.pdf


Noorte sprindi ja keskmaajooksu seeriavõistlus, I etapp
Aeg: 28.02.2009 11:00 - 28.02.2009 12:00:00

Kavas 50 m ja 600 m.

Sprindi vanuseklassid: PT 2001, PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995
Keskmaajooksu vanuseklassid: PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995, PT 1994

Registreerimine kella 10.30-10.45.
Igale osavõütjale sokolaad.


Kohtla-Järve sprindi ja keskmaajooksu karikavõistlused, I etapp
Aeg: 21.02.2009 11:00 - 21.02.2009 13:00:00

Kavas 50 m ja 2000 m ja kaugushüpe
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjvoistlus210209pr.xls

 


TV-10 olümpiastarti, II etapp (F)
Aeg: 17.02.2009 10:30 - 17.02.2009 14:00:00

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/IVTV10IIetapp170209pr.htm või www.sportiv.ee/protokoll/IVTV10IIetapp170209pr.xls

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=694


Kohtla-Järve lahtised võistlused D- ja C-klassile (P)
Aeg: 07.02.2009 11:00 - 07.02.2009 13:00:00

D-klass (s. 1998. ja 1999. a) ja C-klass (s. 1996.ja 1997. a)
Kavas tüdrukutele - 50 m, 150 m, 600 m, kõrgus, kaugus
Kavas poistele - 50 m, 300 m, 1000 m, kõrgus, kaugus

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/mitskj070209pr.xls

Osaleda võivad kõik soovijad. Registreerimine kalla 10-10.45. I - III koha saavutanud võistlejaid autasustatakse auhindadega. Eriauhinnad.


TV-10 olümpiastarti, I etapp (P, F)
Aeg: 28.01.2009 12:00 - 28.01.2009 16:00:00

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=653

Protokoll
http://www.sportiv.ee/protokoll/IVTV10Ietapp280109pr.htm
või
http://www.sportiv.ee/protokoll/IVTV10Ietapp280109pr.xls


Ida-Virumaa meistrivõistlused (J, P)
Aeg: 10.01.2009 10:30 - 10.01.2009 15:30:00

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/ivkjsisemv_100109pr.xls


Virumaa noorte sisemeistrivõistlused (J, P)
Aeg: 07.01.2009 16:00 - 07.01.2009 19:00:00

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/virunmv_070109pr.xls


Kohtla-Järve sisemeistrivõistlused (P)
Aeg: 03.01.2009 10:00 - 03.01.2009 14:00:00


Kuldkaru Open (P, F)
Aeg: 13.12.2008 09:00 - 13.12.2008 16:00:00

Kell 15 pidulik avamine.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kuldkaruopen_131208pr.xls

Aleksandr Komšini fotod: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum944059.html


Erik Konisti mälestusvõistlused (J, P, F)
Aeg: 11.12.2008 13:00 - 11.12.2008 17:00:00

Juhend: www.sportiv.ee/juhend/konist111208juhend.doc
Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=580
Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/konist111208pr.xls

 

 


Kohtla-Järve sprindi (300 m) ja keskmaa (1500 m) karikavõistlused, neljas etapp (P)
Aeg: 15.11.2008 11:00 - 15.11.2008 13:00:00

Protokoll http://www.sportiv.ee/protokoll/kjkvkeskmaa_151108_protokoll.xls

Registreerimine kella 10 - 10.45.
Vanused:
C-klass - 1995. ja 1996. a sündinud
B-klass - 1993. ja 1994. a sündinud
A-klass - 1991. ja 1992. a sündinud
Juuniorid ja täiskasvanud - s. 1990. a ja varem


II Kohtla-Järve Open sportaeroobikas, teine päev (F)
Aeg: 02.11.2008 11:00 - 02.11.2008 15:00:00

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=542

 


II Kohtla-Järve Open sportaeroobikas, esimene päev
Aeg: 01.11.2008 12:00 - 01.11.2008 16:00:00


Kohtla-Järve sprindi (200 m) ja keskmaa (1000 m) karikavõistlused, kolmas etapp (P)
Aeg: 18.10.2008 11:00 - 18.10.2008 13:00:00

Registreerimine kella 10 - 10.45.

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjkvkeskmaa_181008_protokoll.xls


Kergejõustikutreenerite koolitus (vene keeles)
Aeg: 17.10.2008 11:00 - 17.10.2008 18:00:00

Info: www.sportiv.ee/dokument/kjkoolitus171008.doc


Baltimaade võistkondlikud meistrivõistlused, kolmas päev
Aeg: 28.09.2008 13:00 - 28.09.2008 15:30:00

Info: http://www.bobc.eu/
Plakat: http://www.sportiv.ee/dokument/bobc2008_kuulutus.pdf


Baltimaade võistkondlikud meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 27.09.2008 18:00 - 27.09.2008 20:00:00

Info: www.bobc.eu
Plakat: http://www.sportiv.ee/dokument/bobc2008_kuulutus.pdf


Baltimaade võistkondlikud meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 26.09.2008 18:00 - 26.09.2008 20:00:00

Info: http://www.bobc.eu/

Plakat: http://www.sportiv.ee/dokument/bobc2008_kuulutus.pdf


XI Ahtme rahvajooks (P, F)
Aeg: 20.09.2008 10:30 - 20.09.2008 16:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ahtmerj200908pr.doc

Aleksandr Komšini fotod: http://picasaweb.google.ru/komshin/11
Sportiv.ee pildid
Kepikõnd, avamine ja noortejooksud: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=491
Kogenumad jooksjjate stardid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=492


Kohtla-Järve sprindi (150 m) ja keskmaa (600 m) karikavõistlused, teine etapp
Aeg: 12.04.2008 11:00 - 12.04.2008 13:00:00

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kjkvkeskmaa_120408_protokoll.xls

Registreerimine kella 10 - 10.45.
Vanused:
C-klass - 1995. ja 1996. a sündinud
B-klass - 1993. ja 1994. a sündinud
A-klass - 1991. ja 1992. a sündinud
Juuniorid ja täiskasvanud - s. 1990. a ja varem


Kyokushinkai karate Eesti meistrivõistlused kumites (P, F)
Aeg: 05.04.2008 11:00 - 05.04.2008 15:00:00

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kyokuEMV_50408pr.doc
Fotod: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum930180.html


Noorte sprindi mitmevõistlus ja keskmaaseeriavõistlus, neljas etapp (P)
Aeg: 30.03.2008 11:00 - 30.03.2008 13:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjkarikaskj_300308pr.xls



VII Vitali Špenkovi mälestusvõistlused (F)
Aeg: 29.03.2008 10:00 - 29.03.2008 18:00:00

Aleksandr Komšini fotod: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum929739.html


Jõhvi Cup 2008 (P)
Aeg: 28.03.2008 14:00 - 28.03.2008 18:00:00

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/JohviCUP280308pr.xls


Kohtla-Järve sprindi (50 m) ja keskmaa (2000 m) karikavõistlused, esimene etapp (P)
Aeg: 22.03.2008 11:00 - 22.03.2008 13:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjkvkeskmaa_220308_protokoll.xls

Registreerimine kella 10 - 10.45.
Vanused:
C-klass - 1995. ja 1996. a sündinud
B-klass - 1993. ja 1994. a sündinud
A-klass - 1991. ja 1992. a sündinud
Juuniorid ja täiskasvanud - s. 1990. a ja varem


Reid spordimaailma 2
Aeg: 19.03.2008 11:00 - 19.03.2008 13:00:00

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=351


Noorte sprindi mitmevõistlus ja keskmaaseeriavõistlus, kolmas etapp
Aeg: 16.03.2008 11:00 - 16.03.2008 13:00:00

Protokoll: www.sportiv.ee/dokument/kjkarikaskj_160308pr.xls

Registreerimine kella 10.30-10.45.

Sprindi mitmevõistlus - 200 m. Kavas võistlused seitsmele vanusegrupile, alates 1994. aastal ja lõpetades 2000. aastal sündinuteni.
Keskmaaseeriajooks - 1500 m. Kavas võistlused seitsmele vanusegrupile, alates 1993. aastal ja lõpetades 1999. aastal sündinuteni.

Iga vanuseklassi kolme paremat autasustatakse suveniiridega, igale osalejale šokolaad.


Noorte sprindi mitmevõistlus ja keskmaaseeriavõistlus, teine etapp (P)
Aeg: 01.03.2008 11:00 - 01.03.2008 14:00:00

Protokoll: www.sportiv.ee/dokument/kjkarikaskj_020308pr.xls


Kohtla-Järve lahtised karikavõistlused (J, P)
Aeg: 23.02.2008 11:00 - 23.02.2008 14:00:00

Protokoll: www.sportiv.ee/dokument/kjkarikaskj_230208pr.xls


TV 10 Olümpiastarti üksikalade teine etapp (J; F)
Aeg: 19.02.2008 10:30 - 19.02.2008 15:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/TV10_II_etapp_190208pr.xls 
Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=321


Naiste turniir Alko Cup 2008 (F)
Aeg: 17.02.2008 10:00 - 17.02.2008 19:00:00

Fotod: http://gallery.ru/watch?a=bB6-SFp


Noorte sprindi mitmevõistlus ja keskmaaseeriavõistlus, esimene etapp
Aeg: 16.02.2008 11:00 - 16.02.2008 14:00:00

Sprindi protokoll www.sportiv.ee/protokoll/Mitsisprindi_Ietapp_160208_potokoll.xls

Keskmaa protokoll www.sportiv.ee/protokoll/Mitsikeskmaasv_Ietapp_160208_potokoll.xls


Kohtla-Järve lahtised sisemeistrivõistlused C- ja D-klassile (P)
Aeg: 03.02.2008 11:00 - 03.02.2008 13:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjmvCD_30208_protokoll.xls


TV 10 Olümpiastarti üksikalade esimene etapp (P, F)
Aeg: 15.01.2008 10:00 - 15.01.2008 14:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/TV-10_Ietapp_150108_protokol.htm
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=304


Kohtla-Järve Aeroobika kuninganna (F)
Aeg: 12.01.2008 12:00 - 12.01.2008 15:00:00


Virumaa noorte meistrivõistlused (P, F)
Aeg: 10.01.2008 15:30 - 10.01.2008 19:00:00


Hüppajate päev, V etapp
Aeg: 27.12.2007 10:00 - 27.12.2007 14:00:00


Erik Konisti mälestusvõistlused (J, P)
Aeg: 14.12.2007 14:00 - 14.12.2007 16:00:00

Juhend

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/EKonisti_mv_141207_protokoll.xls


Kohtla-Järve lahtised karikavõistlused keskmaa distantsidel (J, P)
Aeg: 08.12.2007 11:00 - 08.12.2007 13:00:00

Noored ja täiskasvanud. Distantsid 50 m + 600 m (õrnem sugu) ja 50 m + 1000 m (tugevam sugu).


Kohtla-Järve meistrivõistlused sisekergejõustikus (P)
Aeg: 01.12.2007 09:00 - 01.12.2007 12:00:00




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles