Esilehele      Sisukord
Esilehele
Oktoober 2018
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Narva Laste Loomemaja

TULEKUL ÜRITUSED:

Spordiklubi Maletäht karikas II etapp 1. päev
Aeg: 19.10.2018 16:00 - 19.10.2018 20:00:00


Spordiklubi Maletäht karikas II etapp 2. päev
Aeg: 20.10.2018 10:00 - 20.10.2018 16:00:00



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Spordiklubi Maletäht karikas I etapp 2. päev
Aeg: 29.09.2018 10:00 - 29.09.2018 16:00:00


Spordiklubi Maletäht karikas I etapp 1. päev
Aeg: 28.09.2018 16:00 - 28.09.2018 20:00:00


Laste šokolaaditurniiri I etapp
Aeg: 08.09.2018 11:00 - 08.09.2018 15:00:00

Kuni 4. klassi lastele.


SK Maletäht karikas VII etapp 2. päev
Aeg: 24.03.2018 10:00 - 24.03.2018 16:00:00


SK Maletäht karikas VII etapp 1. päev
Aeg: 23.03.2018 16:00 - 23.03.2018 20:00:00


Paul Kerese 102. sünniaastapäeva karikaturniir Narvas - EV 100 sari
Aeg: 17.02.2018 11:00 - 17.02.2018 15:00:00


Võistkondlik Paul Kerese mälestusturniir kiirmales
Aeg: 06.01.2018 11:00 - 06.01.2018 15:00:00


SK Maletäht karikas 4. etapp - kiirmale
Aeg: 09.12.2017 10:00 - 09.12.2017 15:00:00


61. Narva meistrivõistlused males 8. päev
Aeg: 08.12.2017 17:30 - 08.12.2017 20:30:00


61. Narva meistrivõistlused males 7. päev
Aeg: 06.12.2017 17:30 - 06.12.2017 20:30:00


61. Narva meistrivõistlused males 6. päev
Aeg: 02.12.2017 10:30 - 02.12.2017 16:00:00


61. Narva meistrivõistlused males 5. päev
Aeg: 01.12.2017 17:30 - 01.12.2017 20:30:00


61. Narva meistrivõistlused males 4. päev
Aeg: 29.11.2017 17:30 - 29.11.2017 20:30:00


61. Narva meistrivõistlused males 3. päev
Aeg: 25.11.2017 10:30 - 25.11.2017 16:00:00


61. Narva meistrivõistlused males 2. päev
Aeg: 24.11.2017 17:30 - 24.11.2017 20:30:00


61. Narva meistrivõistlused males 1. päev
Aeg: 22.11.2017 17:30 - 22.11.2017 20:30:00


Läänemere maletähed 6. päev
Aeg: 10.11.2017 10:00 - 10.11.2017 17:00:00

Plakat


Läänemere maletähed 5. päev
Aeg: 09.11.2017 10:00 - 09.11.2017 15:00:00

Plakat


Läänemere maletähed 4. päev
Aeg: 08.11.2017 10:00 - 08.11.2017 15:00:00

Plakat


Läänemere maletähed 3. päev
Aeg: 07.11.2017 10:00 - 07.11.2017 15:00:00

Plakat


Läänemere maletähed 2. päev
Aeg: 06.11.2017 10:00 - 06.11.2017 15:00:00

Plakat


Läänemere maletähed 1. päev
Aeg: 05.11.2017 15:00 - 29.11.2017 19:00:00

Plakat


Klubi Maletäht karikas 2. etapp 2. päev
Aeg: 28.10.2017 10:00 - 28.10.2017 15:00:00


Klubi Maletäht karikas 2. etapp 1. päev
Aeg: 27.10.2017 16:00 - 27.10.2017 20:00:00


Klubi Maletäht karikas 1. etapp
Aeg: 30.09.2017 10:00 - 30.09.2017 15:00:00


Klubi Maletäht karikas 1. etapp
Aeg: 29.09.2017 16:00 - 29.09.2017 20:00:00


Malematš Narva - Kohtla-Järve
Aeg: 20.02.2016 11:00 - 20.02.2016 16:00:00


VII Läänemeremaade maletähed, 5. voor ja autasustamine
Aeg: 13.12.2015 09:30 - 13.12.2015 16:00:00


VII Läänemeremaade maletähed
Aeg: 08.12.2015 16:00 - 08.12.2015 18:00:00

16.00 avamine
16.30 simultaan
Info: http://www.maleliit.ee/Keres-100/index.php?a=2


Eesti kiirmaleturniiride sarja etapp
Aeg: 10.05.2014 11:00 - 10.05.2014 16:00:00

Info: www.eestimale.ee


Eesti U16 vanuseklassi meistrivõistlused, neljas päev
Aeg: 09.03.2014 10:00 - 09.03.2014 15:00:00


Eesti U16 vanuseklassi meistrivõistlused, kolmas päev
Aeg: 08.03.2014 10:00 - 08.03.2014 19:00:00


Eesti U16 vanuseklassi meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 07.03.2014 10:00 - 07.03.2014 19:00:00


Eesti U16 vanuseklassi meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 06.03.2014 15:00 - 06.03.2014 19:00:00


Narva linna kirmaleturniir
Aeg: 18.05.2013 11:00 - 18.05.2013 17:00:00

Info: http://eestimale.ee/sari2013/index.php?akt=3&id=8


Narva - Kohtla-Järve matškohtumine 20 laual
Aeg: 24.04.2010 11:00 - 24.04.2010 17:00:00


Eesti U16 meistrivõistlused males, neljas päev
Aeg: 14.03.2010 10:00 - 14.03.2010 16:00:00

Kuues voor kell 10.00, seitsmes voor kell 14.30.


Eesti U16 meistrivõistlused, kolmas päev
Aeg: 13.03.2010 10:30 - 13.03.2010 17:00:00

Neljas voor kell 10.30, viies voor kell 15.30.


Eesti U16 meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 12.03.2010 10:30 - 12.03.2010 18:00:00

Teine voor kell 10.30, kolmas voor kell 15.30.


Eesti U16 meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 11.03.2010 15:30 - 11.03.2010 17:00:00


Noorte malekohtumine Narva laste loomemaja - Spasski nimeline SK (Peterburg)
Aeg: 16.04.2009 16:00 - 16.04.2009 18:00:00

Info: http://www.maletaht.ee/home/article.php?id=636


Eestu noorte (U14) meistrivõistlused, neljas päev
Aeg: 20.03.2008 10:30 - 20.03.2008 18:00:00

Juhend: www.maleliit.ee/download/2008/noorteMV.pdf

Voorude algused kell 10.30 ja 15.30.


Eestu noorte (U14) meistrivõistlused, kolmas päev
Aeg: 19.03.2008 10:30 - 19.03.2008 18:00:00

Juhend: www.maleliit.ee/download/2008/noorteMV.pdf

Voorude algused kell 10.30 ja 15.30.


Eestu noorte (U14) meistrivõistlused, teine päev (J, F)
Aeg: 18.03.2008 10:30 - 18.03.2008 18:00:00

Juhend: www.maleliit.ee/download/2008/noorteMV.pdf

Teise vooru pilte: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=349

Voorude algused kell 10.30 ja 15.30.


Eestu noorte (U14) meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 17.03.2008 15:00 - 17.03.2008 18:00:00

Juhend: www.maleliit.ee/download/2008/noorteMV.pdf


Narva - Kohtla-Järve matškohtumine 20 laual
Aeg: 15.03.2008 15:00 - 15.03.2008 19:00:00




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles