Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK

 

Kohtla-Järve spordihoone malesaal


TOIMUNUD ÜRITUSED:

Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused sporditeemalises mälumängus
Aeg: 23.04.2017 16:00 - 23.04.2017 18:00:00


XVI Ida-Virumaa meistrivõistlused sporditeemalises mälumängus, kolmas etapp
Aeg: 26.03.2017 16:00 - 26.03.2017 18:00:00


Välkmale VIII etapp
Aeg: 26.03.2017 10:30 - 26.03.2017 15:00:00


Lahtine SK Diagonaal MV kiirmales VII etapp
Aeg: 05.03.2017 10:30 - 05.03.2017 13:00:00


Laste maleturniir, VII etapp
Aeg: 28.02.2017 10:30 - 28.02.2017 14:00:00


Sporditeemalise mälumängu II etapp
Aeg: 26.02.2017 16:00 - 26.02.2017 18:00:00


Kohtla-Järve meistrivõistlused males, V voor / Malematš Narva – Ida-Virumaa
Aeg: 24.02.2017 11:00 - 24.02.2017 15:00:00


Välkmale, VII etapp
Aeg: 19.02.2017 10:30 - 19.02.2017 14:00:00


Kohtla-Järve meistrivõistlused males, IV voor
Aeg: 18.02.2017 10:30 - 18.02.2017 15:00:00


Laste maleturniir, V etapp
Aeg: 12.02.2017 10:30 - 12.02.2017 14:00:00


Kohtla-Järve meistrivõistlused males, III voor
Aeg: 11.02.2017 11:00 - 11.02.2017 15:00:00


Kiirmale, VI etapp
Aeg: 05.02.2017 10:30 - 05.02.2017 14:00:00


Kohtla-Järve meistrivõistlused males, II voor
Aeg: 04.02.2017 11:00 - 04.02.2017 15:00:00


Kohtla-Järve Spordihuvi Klubi jõulukuu XVII sporditeemaline mälumäng
Aeg: 04.12.2016 16:00 - 04.12.2016 18:00:00


Kohtla-Järve Kalevi lahtised meistrivõistlused
Aeg: 05.11.2016 10:30 - 05.11.2016 15:00:00


Kohtla-Järve SS Kalevi lahtised meistrivõistlused kiirmales
Aeg: 05.11.2016 10:30 - 05.11.2016 15:00:00


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, kolmas päev
Aeg: 23.10.2016 10:00 - 23.10.2016 15:00:00

Juhend: http://www.maleliit.ee/info/2016/ida-virumaa_lahtised_mv_2016.pdf


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 22.10.2016 10:00 - 22.10.2016 20:00:00

Juhend: http://www.maleliit.ee/info/2016/ida-virumaa_lahtised_mv_2016.pdf


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 21.10.2016 15:00 - 21.10.2016 20:00:00

Juhend: http://www.maleliit.ee/info/2016/ida-virumaa_lahtised_mv_2016.pdf


Maleturniirid
Aeg: 18.09.2016 10:30 - 18.09.2016 16:00:00

10.30 välkturniiride sarja 2. etapp
11.00 lasteturniir


SK Diagonaal kiirmaleturniiride sarja 1. etapp
Aeg: 04.09.2016 10:30 - 04.09.2016 13:00:00


SK Diagonaal välkturniiride sarja 1. etapp
Aeg: 28.08.2016 10:30 - 28.08.2016 15:00:00


Kohtla-Järve meistrivõistlused kiirmales
Aeg: 22.05.2016 10:30 - 22.05.2016 15:00:00


SK Diagonaal kiirmaleturniiride sarja IX etapp
Aeg: 08.05.2016 10:30 - 08.05.2016 14:00:00


XV Ida-Virumaa meistrivõistlused sporditeemalises mälumängus, IV etapp
Aeg: 01.05.2016 17:00 - 01.05.2016 18:30:00

Võistlused kuni kolmeliikmelistele võistkondadele.
Eraldi üksikmäng.


SK Diagonaal kiirturniiride sarja VIII etapp
Aeg: 03.04.2016 10:30 - 03.04.2016 15:00:00


SK Diagonaal maleturniirid
Aeg: 27.03.2016 10:30 - 27.03.2016 15:00:00

Kell 10.30 SK Diagonaal välkturniiride sarja VIII etapp males ja kell 11.00 lasteturniiri 6. etapp males SK Diagonaal karikatele.


Ida-Virumaa meistrivõistlused sporditeemalises mälumängus, 3. etapp
Aeg: 20.03.2016 18:00 - 20.03.2016 19:30:00

NB! Mängu algusaeg muutus!


Eesti meistrivõistluste U12 ja U14 valikturniir, kolmas päev
Aeg: 20.03.2016 10:00 - 20.03.2016 17:00:00

Juhend: http://www.maleliit.ee/info/2016/juhend_Eesti_noorte_valik_12-14.a_2016.pdf


Eesti meistrivõistluste U12 ja U14 valikturniir, teine päev
Aeg: 19.03.2016 10:00 - 19.03.2016 17:00:00

Juhend: http://www.maleliit.ee/info/2016/juhend_Eesti_noorte_valik_12-14.a_2016.pdf


Eesti meistrivõistluste U12 ja U14 valikturniir, esimene päev
Aeg: 18.03.2016 12:00 - 18.03.2016 20:00:00

Juhend: http://www.maleliit.ee/info/2016/juhend_Eesti_noorte_valik_12-14.a_2016.pdf


XV Ida-Virumaa meistrivõistlused sporditeemalises mälumängus, II etapp
Aeg: 21.02.2016 17:00 - 21.02.2016 19:00:00

Võistlused kuni kolmeliikmelistele võistkondadele.
Eraldi üksikmäng.


Malevõistlused
Aeg: 21.02.2016 10:30 - 21.02.2016 15:00:00

10.30 SK Diagonaal välkmaleturniiride sarja VII etapp
12.00 lasteturniir


SK Diagonaal kiirturniiride sarja VI etapp
Aeg: 14.02.2016 10:30 - 14.02.2016 14:00:00


XV Ida-Virumaa meistrivõistlused sporditemalises mälumängus, I etapp
Aeg: 31.01.2016 16:00 - 31.01.2016 17:30:00

Küsimused koostab Andrus Alamaa.
Võistlused kuni kolmeliikmelistele võistkondadele.
Eraldi üksikmäng.


SK Diagonaal välkturniiride sarja 6. etapp
Aeg: 24.01.2016 10:30 - 24.01.2016 16:00:00


XVI sporditeemaline jõuluviktoriin
Aeg: 06.12.2015 16:00 - 06.12.2015 18:00:00


SK Diagonaal kiirmaleturniiride sarja 3. etapp
Aeg: 06.12.2015 10:30 - 06.12.2015 16:00:00


Kohtla-Järve Kalevi lahtised meistrivõistlused kiirmales
Aeg: 07.11.2015 11:00 - 07.11.2015 16:00:00


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, kolmas päev
Aeg: 25.10.2015 10:00 - 25.10.2015 17:00:00

Juhend: http://www.maleliit.ee/info/2015/ida-virumaa_mv_2015.pdf


Ida-Virumaa noorte lahtised meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 25.10.2015 10:00 - 25.10.2015 17:00:00

Juhend: http://www.maleliit.ee/info/2015/ida-virumaa_mv_2015_noorte.pdf


Ida-Virumaa noorte lahtised meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 24.10.2015 14:00 - 24.10.2015 18:00:00

Juhend: http://www.maleliit.ee/info/2015/ida-virumaa_mv_2015_noorte.pdf


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 24.10.2015 10:00 - 24.10.2015 18:00:00

Juhend: http://www.maleliit.ee/info/2015/ida-virumaa_mv_2015.pdf


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 23.10.2015 15:00 - 23.10.2015 18:00:00

Juhend: http://www.maleliit.ee/info/2015/ida-virumaa_mv_2015.pdf


SK Diagonaal välkturniiride sarja 3. etapp
Aeg: 18.10.2015 10:30 - 18.10.2015 16:00:00


SK Diagonaal kiirmaleturniiride sarja I etapp
Aeg: 06.09.2015 10:30 - 06.09.2015 16:00:00


Eesti kuni 8aastaste meistrivõistlused, kolmas päev
Aeg: 31.05.2015 10:00 - 31.05.2015 15:00:00


Eesti kuni 8aastaste meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 30.05.2015 10:00 - 30.05.2015 17:00:00


Eesti kuni 8aastaste meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 29.05.2015 14:00 - 29.05.2015 17:00:00


Lembit Olli mälestusturniir kiirmales
Aeg: 26.04.2015 11:00 - 26.04.2015 18:00:00


XIV Ida-Virumaa mälumängumeistrivõistluste 1. etapp
Aeg: 25.01.2015 17:00 - 25.01.2015 18:30:00

Küsimused koostab Andrus Alamaa.
Võistlused kuni kolmeliikmelistele võistkondadele.
Eraldi üksikmäng.


Sporditeemaline jõuluviktoriin
Aeg: 07.12.2014 16:00 - 07.12.2014 18:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistlused, kolmas päev
Aeg: 05.10.2014 10:00 - 05.10.2014 20:00:00

VI voor - 10.00 15.30 Lõpetamine


Ida-Virumaa meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 04.10.2014 10:00 - 04.10.2014 20:00:00

III voor - 10.00


Ida-Virumaa meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 03.10.2014 15:00 - 03.10.2014 18:00:00

I voor - 15.00


SHK XIV jõuluturniir mälumängus (J)
Aeg: 01.12.2013 16:00 - 01.12.2013 18:00:00


Ida-Virumaa laste (2005+) võistkondlik turniir
Aeg: 30.11.2013 11:00 - 30.11.2013 14:00:00


SK Diangonaal kiirmaleturniiride 3. etapp
Aeg: 24.11.2013 11:00 - 24.11.2013 15:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistlused, kolmas päev
Aeg: 20.10.2013 10:00 - 20.10.2013 15:30:00

VI ja VIII voor.


Ida-Virumaa meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 19.10.2013 10:00 - 19.10.2013 18:00:00

III-V voor.


Ida-Virumaa meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 18.10.2013 15:00 - 18.10.2013 18:00:00

I ja II voor.


Lembit Olli mälestusturniir
Aeg: 21.04.2013 11:00 - 21.04.2013 14:00:00

Juhend (vene keeles): http://www.diagonaal.ee/archiv/2013/L.Oll-2013.htm


Kohtla-Järve - Narva matškohtumine 20 laual
Aeg: 23.02.2013 11:00 - 23.02.2013 14:00:00


SK Diagonaal kiirmaleturniiride sari, 5. etapp
Aeg: 20.01.2013 10:30 - 20.01.2013 14:00:00


SK Diagonaal välkmalesari, 6. etapp
Aeg: 13.01.2013 10:30 - 13.01.2013 15:00:00


XIII Kohtla-Järve Spordihuvi Klubi Sporditeemaline jõulumälumäng
Aeg: 16.12.2012 16:30 - 16.12.2012 18:00:00

Võistkonna suuruseks võib olla kuni 4 inimest. Küsimused koostab ja võistlust juhib Valdek MURD.
Igale osavõtjale on suveniiriks Lembit Peegeli 2013.aasta spordikalender. Parematele on traditsiooni kohaselt Jõuluteemalised auhinnad.
Ootame aktiivset osavõttu.
NB! Algselt pidi võistlus toimuma 9.12, kuid vastu tulles võrkpallisõprade soovile, lükati võistlus nädal edasi. 


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, kolmas päev
Aeg: 04.11.2012 10:00 - 04.11.2012 17:00:00

Täiskasvanute juhend: http://www.maleliit.ee/info/2012/Juhend_Ida-Virumaa_laht_esivoistlused_12.pdf

Noorte juhend: http://www.maleliit.ee/info/2012/ida-virumaa_noorte_lahtised_esiv6istlused_2012.pdf


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 03.11.2012 10:00 - 03.11.2012 17:00:00

Täiskasvanute juhend: http://www.maleliit.ee/info/2012/Juhend_Ida-Virumaa_laht_esivoistlused_12.pdf

Noorte juhend: http://www.maleliit.ee/info/2012/ida-virumaa_noorte_lahtised_esiv6istlused_2012.pdf


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 02.11.2012 14:00 - 02.11.2012 17:00:00

Täiskasvanute juhend: http://www.maleliit.ee/info/2012/Juhend_Ida-Virumaa_laht_esivoistlused_12.pdf

Noorte juhend: http://www.maleliit.ee/info/2012/ida-virumaa_noorte_lahtised_esiv6istlused_2012.pdf


Spordiajaloopäev teemal "60 aastat maadlussporti Kohtla-Järvel"
Aeg: 02.06.2012 11:00 - 02.06.2012 13:00:00


Kohtla-Järve Kalevi üldkogu
Aeg: 15.05.2012 17:00 - 15.05.2012 18:30:00

Päevakorras:
1. 2011 aasta tegevusaruande ja raamatupidamise aastaaruande kinnitamine.
2. Muudatused ja täiendused põhikirjas.


Eesti kuni 14aastaste meistrivõistluste avamine ja esimene voor
Aeg: 12.04.2012 13:45 - 12.04.2012 15:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistlused sporditeemalises mälumängus, 2. etapp
Aeg: 26.02.2012 18:30 - 26.02.2012 20:00:00


SHK XII sporditeemaline mälumäng
Aeg: 04.12.2011 16:00 - 04.12.2011 18:00:00

Võistkonnas kuni 4 inimest.


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, kolmas päev
Aeg: 23.10.2011 10:00 - 23.10.2011 16:30:00

Täiskasvanute juhend: http://www.maleliit.ee/info/2011/viru_lahtised.pdf
Noorte juhend: http://www.maleliit.ee/info/2011/virumaa_lahtised_noored.pdf


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 22.10.2011 10:00 - 22.10.2011 20:00:00

Täiskasvanute juhend: http://www.maleliit.ee/info/2011/viru_lahtised.pdf
Noorte juhend: http://www.maleliit.ee/info/2011/virumaa_lahtised_noored.pdf


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 21.10.2011 14:00 - 21.10.2011 19:00:00

Täiskasvanute juhend: http://www.maleliit.ee/info/2011/viru_lahtised.pdf
Noorte juhend: http://www.maleliit.ee/info/2011/virumaa_lahtised_noored.pdf


Lembit Olli mälestusturniir kiirmales
Aeg: 24.04.2011 10:30 - 24.04.2011 15:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistlused sporditeemalises mälumängud, 4. etapp
Aeg: 20.04.2011 18:00 - 20.04.2011 19:30:00


SK Diagonaal välkmaleturniiride sarja 9. etapp
Aeg: 10.04.2011 10:30 - 10.04.2011 13:00:00


SK Diagonaal kiirmaleturniiride sarja 8. etapp
Aeg: 03.04.2011 10:30 - 03.04.2011 13:00:00


Eesti U18 meistrivõistlused, neljas päev
Aeg: 13.02.2011 10:00 - 13.02.2011 14:00:00

Osalejad: http://www.maleliit.ee/info/2011/K-18.pdf


EestiU18 meistrivõistlused, kolmas päev
Aeg: 12.02.2011 10:00 - 12.02.2011 17:00:00

Osalejad: http://www.maleliit.ee/info/2011/K-18.pdf


EestiU18 meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 11.02.2011 10:00 - 11.02.2011 17:00:00

Osalejad: http://www.maleliit.ee/info/2011/K-18.pdf


EestiU18 meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 10.02.2011 15:00 - 10.02.2011 17:00:00

Osalejad: http://www.maleliit.ee/info/2011/K-18.pdf


SK Diagonaal kiirmaleturniiride sarja 5. etapp
Aeg: 23.01.2011 10:30 - 23.01.2011 15:00:00


SK Diagonaal välkmaleturniiride sarja 6. etapp
Aeg: 09.01.2011 10:30 - 09.01.2011 15:00:00


XI sporditeemaline jõuluviktoriin
Aeg: 05.12.2010 16:00 - 05.12.2010 18:00:00

Osaleda saavad kuni neljaliikmelised võistkonnad. Parematele jõuluteemalised auhinnad ja medalid.


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, VI - VII voor (P)
Aeg: 26.09.2010 10:00 - 26.09.2010 16:30:00

Põhiturniiri protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivmvmale_2010Apr.htm
U12/U16 turniiri protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivmvmale_2010U16pr.htm
U10 turniiri protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivmvmale_2010U10pr.htm

Põhivõistluse juhend: www.sportiv.ee/dokument/malemv_2010juh.pdf
Noorte võistluste juhend: www.sportiv.ee/dokument/noortemalemv_2010juh.pdf


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, III - V voor
Aeg: 25.09.2010 10:00 - 25.09.2010 19:45:00

Põhivõistluse juhend: www.sportiv.ee/dokument/malemv_2010juh.pdf
Noorte võistluste juhend: www.sportiv.ee/dokument/noortemalemv_2010juh.pdf


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, I ja II voor
Aeg: 24.09.2010 14:00 - 24.09.2010 18:15:00

Põhivõistluse juhend: www.sportiv.ee/dokument/malemv_2010juh.pdf
Noorte võistluste juhend: www.sportiv.ee/dokument/noortemalemv_2010juh.pdf
Aleksandr Komšini 1. vooru pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1558


Kaevurite päevale pühendatud välkturniir
Aeg: 29.08.2010 10:30 - 29.08.2010 15:00:00


Ida-Virumaa spordiliidu üldkogu
Aeg: 16.06.2010 16:00 - 16.06.2010 17:30:00

Päevakorras 2009. majandusaasta aruande kinnitamine ja juhatuse valimine.


Kohtla-Järve SS Kalev üldkogu
Aeg: 16.06.2010 15:00 - 15.06.2010 16:00:00


Ida-Virumaa 35+ mängude mälumänguvõistlus (J, P, F)
Aeg: 28.04.2010 18:30 - 28.04.2010 20:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/35plussmalu_280410pr.htm
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1366

Osaleda saavad omavalitsuste kuni 4liikmelised võistkonnad.
Üks omavalitsus võib välja panna mitu võistkonda (üldkokkuvõttes kohapunkte kinni ei hoita).
Esikolmikusse mahtunud võistkondade liikmetele diplomid ja medalid. Kolmele paremale omavalitsusele karikas. Loosiauhinnad.
20 küsimust (16 sport + 4 varia) esitatakse kirjalikult neljas blokis.
Küsimuste autor: Valdek Murd
Mängujuhid: Jaak Rooden ja Rene Kundla.

35+ mängude infoleht: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7432


Lembit Olli mälestusturniir (F)
Aeg: 25.04.2010 11:00 - 25.04.2010 17:00:00

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1361


SK Diagonaal kiirmaleturniiride sarja 10. etapp (F)
Aeg: 11.04.2010 10:30 - 11.04.2010 15:00:00

Lisaks noorteturniir.

Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1352


SK Diagonaal välkmaleturniiride sarja 9. etapp
Aeg: 04.04.2010 10:30 - 04.04.2010 15:00:00


SK Diagonaal kiirmaleturniiride sarja 6. etapp
Aeg: 21.02.2010 10:30 - 21.02.2010 14:00:00


SK Diagonaal välkmaleturniiride sarja 7. etapp
Aeg: 07.02.2010 10:30 - 07.02.2010 14:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistlused sporditeemalises mälumängus, I etapp (P, F)
Aeg: 17.01.2010 16:00 - 17.01.2010 18:00:00

Osaleda võivad kuni neljaliikmelised võistkonnad.
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1206


SK Diagonaal kiirmaleturniiride sari, 5. etapp
Aeg: 17.01.2010 10:00 - 07.01.2010 14:00:00


SK Diagonaal välkmaleturniiride sari, 6. etapp
Aeg: 03.01.2010 10:00 - 03.01.2010 13:00:00


IX sporditeemaline jõuluviktoriin (F)
Aeg: 06.12.2009 16:00 - 06.12.2009 17:00:00

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1140


SK Diagonaal kiirmaleturniiride sarja 3. etapp
Aeg: 29.11.2009 10:30 - 29.11.2009 14:00:00


SK Diagonaal välkmaleturniiride 4. etapp
Aeg: 01.11.2009 10:30 - 01.11.2009 14:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistlused, kolmas päev
Aeg: 25.10.2009 10:00 - 25.10.2009 16:30:00

Noorte juhend: http://www.maleliit.ee/download/2009/iv_n.pdf
Täiskasvanute juhend: http://www.maleliit.ee/download/2009/iv.pdf


Ida-Virumaa meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 24.10.2009 10:00 - 24.10.2009 19:45:00

Noorte juhend: http://www.maleliit.ee/download/2009/iv_n.pdf
Täiskasvanute juhend: http://www.maleliit.ee/download/2009/iv.pdf


Ida-Virumaa meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 23.10.2009 14:00 - 23.10.2009 18:15:00

Noorte juhend: http://www.maleliit.ee/download/2009/iv_n.pdf
Täiskasvanute juhend: http://www.maleliit.ee/download/2009/iv.pdf


SK Diagonaal kiirmaleturniiride sari, 2. etapp
Aeg: 18.10.2009 10:30 - 18.10.2009 14:00:00


SK Diagonaal kiirmaleturniiride sari, 1. etapp
Aeg: 27.09.2009 10:30 - 27.09.2009 15:00:00


Korvpallikohtunike seminar
Aeg: 21.09.2009 17:30 - 21.09.2009 19:00:00


SK Diagonaal välkmaleturniiride sari, 2. etapp
Aeg: 13.09.2009 10:30 - 13.09.2009 15:00:00


SK Diagonaal välkmaleturniiride sari, 1. etapp
Aeg: 30.08.2009 10:30 - 30.08.2009 15:00:00


Ida-Virumaa spordiliidu üldkogu (2xF)
Aeg: 16.06.2009 16:00 - 16.06.2009 17:00:00

Päevakava
1. 2008. aasta tegevusaruande kinnitamine
2. 2008. aasta majandusaruande kinnitamine
3. Muud küsimused

Dokumendid
Tegevusaruanne: www.sportiv.ee/dokument/IVSLtegevusaruanne08.doc
Majandusaasta aruanne: www.sportiv.ee/dokument/IVSLaastaaruanne2008.xls 
Revisjonikomisjoni aruanne: www.sportiv.ee/dokument/RevisjonitoimkonnaAKT_15062009.doc

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=878
Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=879


SK Diagonaal kiirmaleturniir, finaaletapp
Aeg: 17.05.2009 10:30 - 17.05.2009 13:00:00


Kohtla-Järve - Narva 20 laual (F)
Aeg: 16.05.2009 11:00 - 16.05.2009 14:00:00

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=820
Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kjnarva160509pr.doc


Ida-Virumaa veteranide spordimängud (J, F)
Aeg: 09.05.2009 11:00 - 09.05.2009 14:00:00

Võistkonnas 3 meest ja 1 naine.

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=813

Ida-Virumaa 35+ spordimängude üldjuhend: www.sportiv.ee/index.php?2/5150


SK Diagonaal välkmaleturniir, finaaletapp (P)
Aeg: 03.05.2009 10:30 - 03.05.2009 13:00:00

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/valkfinaal_030509pr.rtf


V Lembit Olli mälestusturniir kiirmales
Aeg: 26.04.2009 11:00 - 26.04.2009 14:00:00

Juhend (vene keeles). http://www.diagonaal.ee/archiv/2009/Lembit-Oll-2009-ru.htm


Kohtla-Järve Spordiselts Kalev üldkoosolek
Aeg: 22.04.2009 17:30 - 22.04.2009 19:00:00

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=778


SK Diagonaal kiirmaleturniir, 8. etapp
Aeg: 12.04.2009 10:30 - 12.04.2009 13:00:00


SK Diagonaal välkmaleturniir, 9. etapp
Aeg: 05.04.2009 10:30 - 05.04.2009 13:00:00


SK Diagonaal kiirmaleturniir, 7. etapp (NB! kuupäev muutus)
Aeg: 22.03.2009 10:30 - 22.03.2009 13:00:00


Kohtla-Järve meistrivõistlused, 9. voor
Aeg: 10.03.2009 17:00 - 10.03.2009 20:00:00

Turniiritabel: http://www.sportiv.ee/dokument/kohtlajarvemvmale09tabel.doc
Ajakava: http://www.sportiv.ee/dokument/kohtlajarvemvmale09ajakava.doc


SK Diagonaal välkmaleturniir, 8. etapp
Aeg: 08.03.2009 10:30 - 08.03.2009 13:00:00


Kohtla-Järve meistrivõistlused, 8. voor
Aeg: 27.02.2009 17:00 - 27.02.2009 20:00:00

Turniiritabel: http://www.sportiv.ee/dokument/kohtlajarvemvmale09tabel.doc
Ajakava: http://www.sportiv.ee/dokument/kohtlajarvemvmale09ajakava.doc


SK Diagonaal kiirmaleturniir, 6. etapp
Aeg: 22.02.2009 10:30 - 22.02.2009 13:00:00


Kohtla-Järve meistrivõistlused, 7. voor
Aeg: 20.02.2009 17:00 - 20.02.2009 20:00:00

Turniiritabel: http://www.sportiv.ee/dokument/kohtlajarvemvmale09tabel.doc
Ajakava: http://www.sportiv.ee/dokument/kohtlajarvemvmale09ajakava.doc


Kohtla-Järve meistrivõistlused, 6. voor
Aeg: 17.02.2009 17:00 - 17.02.2009 20:00:00

Turniiritabel: http://www.sportiv.ee/dokument/kohtlajarvemvmale09tabel.doc
Ajakava: http://www.sportiv.ee/dokument/kohtlajarvemvmale09ajakava.doc


Ida-Virumaa meistrivõistlused sporditeemalises mälumängus, II etapp (P, F)
Aeg: 15.02.2009 16:00 - 15.02.2009 18:00:00

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=693


Kohtla-Järve meistrivõistlused, 5. voor
Aeg: 13.02.2009 17:00 - 13.02.2009 20:00:00

Turniiritabel: http://www.sportiv.ee/dokument/kohtlajarvemvmale09tabel.doc
Ajakava: http://www.sportiv.ee/dokument/kohtlajarvemvmale09ajakava.doc


Kohtla-Järve meistrivõistlused, 4. voor
Aeg: 10.02.2009 17:00 - 10.02.2009 20:00:00

Turniiritabel: http://www.sportiv.ee/dokument/kohtlajarvemvmale09tabel.doc
Ajakava: http://www.sportiv.ee/dokument/kohtlajarvemvmale09ajakava.doc


Kohtla-Järve meistrivõistlused, 3. voor
Aeg: 03.02.2009 17:00 - 03.02.2009 20:00:00

Turniiritabel: http://www.sportiv.ee/dokument/kohtlajarvemvmale09tabel.doc
Ajakava: http://www.sportiv.ee/dokument/kohtlajarvemvmale09ajakava.doc


SK Diagonaal välkmaleturniir, 7. etapp (P)
Aeg: 01.02.2009 10:30 - 01.02.2009 13:00:00

7. etapi protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/diagonaalvalk010209pr.doc
Üldtabel: www.sportiv.ee/protokoll/diagonaalvalk0809yldtabel_010209.xls


Kohtla-Järve meistrivõistlused, 2. voor
Aeg: 30.01.2009 17:00 - 30.01.2009 20:00:00

Turniiritabel: http://www.sportiv.ee/dokument/kohtlajarvemvmale09tabel.doc
Ajakava: http://www.sportiv.ee/dokument/kohtlajarvemvmale09ajakava.doc


Kohtla-Järve meistrivõistlused, 1. voor
Aeg: 27.01.2009 17:00 - 27.01.2009 20:00:00

Turniiritabel: http://www.sportiv.ee/dokument/kohtlajarvemvmale09tabel.doc
Ajakava: http://www.sportiv.ee/dokument/kohtlajarvemvmale09ajakava.doc


Ida-Virumaa meistrivõistlused sporditeemalises mälumängus, I etapp (P)
Aeg: 25.01.2009 17:00 - 25.01.2009 18:30:00

Kuni kolmeliikmelised võistkonnad (võistkonnas võib olal üks varuliige). Lisaks individuaalne võistlus.

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=652


SK Diagonaal kiirmaleturniir, 5. etapp (P)
Aeg: 25.01.2009 10:30 - 25.01.2009 14:00:00

Etapi tabel
www.sportiv.ee/protokoll/kjkiirmale5etap25012009pr.htm 

Üldtabel
www.sportiv.ee/protokoll/diagonaalkiir0809yldtabel_250109.xls


SK Diagonaal välkmaleturniir, 6. etapp (P)
Aeg: 04.01.2009 10:30 - 04.01.2009 14:00:00

6. etapi protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/diagonaalvalk040109pr.doc
Üldtabel: www.sportiv.ee/protokoll/diagonaalvalk0809yldtabel_040109.xls


SK Diagonaal kiirmaleturniir, 4. etapp (P)
Aeg: 14.12.2008 10:30 - 14.12.2008 15:00:00

4. etapi tabel:
www.sportiv.ee/protokoll/kjarvekiirmale14122008pr.htm

Üldprotokoll
www.sportiv.ee/protokoll/diagonaalkiir0809yldtabel_141208.xls


SK Diagonaal välkmaleturniir, 5. etapp (P)
Aeg: 07.12.2008 10:30 - 07.12.2008 15:00:00

5. etapi protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/diagonaalvalk071208pr.doc
Üldtabel: www.sportiv.ee/protokoll/diagonaalvalk0809yldtabel_071208.xls


SK Diagonaal kiirmaleturniir, 3. etapp
Aeg: 23.11.2008 10:30 - 23.11.2008 14:00:00


SK Diagonaal välkmaleturniir, 4. etapp (P)
Aeg: 02.11.2008 10:30 - 02.11.2008 14:00:00

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/diagonaalvalk021108pr.doc
Üldtabel (4/10): www.sportiv.ee/protokoll/diagonaalvalk0809yldtabel_021108.xls

 


Ida-Virumaa U10, U12, U16 ja täiskasvanute lahtised meistrivõistlused, kolmas päev (J, P, F)
Aeg: 26.10.2008 10:00 - 26.10.2008 17:00:00

Põhiturniiri tabel www.sportiv.ee/protokoll/ivmvmale_pohilopp_261008.htm
U12/U16 turniiri tabel: www.sportiv.ee/protokoll/ivmvmale_U12U16lopp_261008.htm
U10 turniiri tabel: www.sportiv.ee/protokoll/ivmvmale_U10lopp_261008.htm

Sportiv.ee 5. vooru pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=530
Sportiv.ee 7. vooru ja autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=531
Aleksandr Komšini fotod: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum941991.html

Täiskasvanute MV juhend: http://www.maleliit.ee/download/2008/idaviru.pdf
Noorte MV juhend: http://www.maleliit.ee/download/2008/idaviru_n.pdf


Ida-Virumaa U10, U12, U16 ja täiskasvanute lahtised meistrivõistlused, teine päev (III-V voor)
Aeg: 25.10.2008 10:00 - 25.10.2008 20:00:00

Täiskasvanute MV juhend: http://www.maleliit.ee/download/2008/idaviru.pdf
Noorte MV juhend: http://www.maleliit.ee/download/2008/idaviru_n.pdf

Põhiturniiri tabel (5/7): http://www.sportiv.ee/protokoll/ivmvmale_pohiP5_251008.htm

U12 ja U16 turniiri tabel (5/7): http://www.sportiv.ee/protokoll/ivmvmale_U12U16P5_251008.htm

U10 turniiri tabel (5/7): http://www.sportiv.ee/protokoll/ivmvmale_U10P5_251008.htm

Sportiv.ee 5. vooru pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=530

Aleksandr Komšini fotod: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum941991.html


Ida-Virumaa U10, U12, U16 ja täiskasvanute lahtised meistrivõistlused, esimene päev (I ja II voor)
Aeg: 24.10.2008 14:00 - 24.10.2008 18:30:00

Täiskasvanute MV juhend: http://www.maleliit.ee/download/2008/idaviru.pdf
Noorte MV juhend: http://www.maleliit.ee/download/2008/idaviru_n.pdf


SK Diagonaal kiirmaleturniir, 2. etapp
Aeg: 19.10.2008 10:30 - 19.10.2008 14:00:00


Kohtla-Järve suusaajaloopäev pühendatud Jüri Schmidti 75. sünnipäevale (F)
Aeg: 17.10.2008 16:00 - 17.10.2008 19:00:00

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=521

 


SK Diagonaal välkmaleturniir, 3. etapp (F)
Aeg: 12.10.2008 10:30 - 12.10.2008 14:00:00

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=513


SK Diagonaal kiirmaleturniir, 1. etapp
Aeg: 28.09.2008 10:30 - 28.09.2008 14:00:00


Ida-Virumaa korvpallikohtunike seminar (F)
Aeg: 22.09.2008 18:00 - 22.09.2008 21:00:00

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=494


SK Diagonaal välkmaleturniir, 2. etapp
Aeg: 14.09.2008 10:30 - 14.09.2008 14:00:00


SK Diagonaal välkmaleturniir, 1. etapp
Aeg: 31.08.2008 10:30 - 31.08.2008 14:00:00


Kohtla-Järve Kalevi üldkogu
Aeg: 28.04.2008 17:30 - 28.04.2008 19:00:00


SK Diagonaal kiirmale seeriaturniiride 8. etapp
Aeg: 27.04.2008 10:30 - 27.04.2008 15:00:00


Lembit Olli kevadine mälestusturniir
Aeg: 20.04.2008 11:00 - 20.04.2008 16:00:00

Juhend (vene keeles): http://www.diagonaal.ee/archiv/2008/LOll-2008-ru.htm
A-turniiri tabel: www.sportiv.ee/protokoll/Lembit_Olli_20.04.2008_A-turniir.htm
B-turniiri tabel: www.sportiv.ee/protokoll/Lembit_Olli_20.04.2008_B-turniir.htm


SK Diagonaal välkmale seeriaturniiride 9. etapp
Aeg: 06.04.2008 10:30 - 06.04.2008 15:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistlused sporditeemalises mälumängus, kolmas etapp
Aeg: 30.03.2008 16:00 - 30.03.2008 18:00:00

Võistlused kuni neljaliikmelistele (korraga laua taga kolm mängijat) võistkondadele ning lisaks individuaalturniir.


SK Diagonaal kiirmale seeriaturniiride 7. etapp
Aeg: 16.03.2008 10:30 - 16.03.2008 15:00:00


SK Diagonaal välkmaleturniiride 8. etapp
Aeg: 02.03.2008 10:30 - 02.03.2008 15:00:00




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles