Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Narva spordikeskus

TULEKUL ÜRITUSED:

Betsafe Saaliliiga: S.Narva United FC - S.Sillamäe FC NPM Silmet
Aeg: 05.11.2017 19:00 - 25.11.2017 20:00:00


Saalijalgpalli esiliiga: S.Narva SK Ganza - S.Tallinna FC Cosmos II
Aeg: 26.11.2017 19:00 - 26.11.2017 20:00:00


Saalijalgpalli esiliiga: S.Narva SK Ganza - S.Tallinna FC Cosmos II
Aeg: 29.11.2017 19:30 - 29.11.2017 20:30:00


Saalijalgpalli esiliiga: S.Narva SK Ganza - S.JK Kohila
Aeg: 03.12.2017 19:00 - 03.12.2017 20:00:00


Betsafe Saaliliiga: S.Narva United FC - S.Tartu Maksimum
Aeg: 08.12.2017 20:00 - 08.12.2017 21:00:00



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Saalijalgpalli esiliiga: S.Narva SK Ganza - S.FC Jõgeva Wolves
Aeg: 19.11.2017 19:00 - 19.11.2017 20:00:00


Betsafe Saaliliiga: S.Narva United FC - S.Tartu Ravens Futsal EMÜ SK
Aeg: 17.11.2017 20:00 - 17.11.2017 21:00:00


Saalijalgpalli karikavõistluste 1/16 finaal: S.Narva SK Ganza - SRL. MFC Jamburg
Aeg: 15.11.2017 19:00 - 15.11.2017 20:00:00


Saalijalgpalli esiliiga: S.Narva United FC II - S.Narva SK Ganza
Aeg: 11.11.2017 19:00 - 11.11.2017 20:00:00


Saalijalgpalli esiliiga: S.Narva SK Ganza - S.Tallinna SK Augur Skanton
Aeg: 04.11.2017 19:00 - 04.11.2017 20:00:00


Saalijalgpalli esiliiga: S.Narva United FC II - S.FC Jõgeva Wolves
Aeg: 04.11.2017 16:30 - 04.11.2017 17:30:00


Saalijalgpalli superkarikas: Narva United FC - Tallinna Spordiklubi Augur Enemat
Aeg: 28.10.2017 15:45 - 28.10.2017 17:40:00


XVII rahvusvaheline võistlus "Narva Karikas 2017"
Aeg: 09.09.2017 11:00 - 09.09.2017 17:00:00


Eesti saalijalgpalli meistriliiag finaali 2. mäng, Narva United FC - Tallinna FC Cosmos
Aeg: 18.03.2017 19:30 - 18.03.2017 21:00:00


Lootuste karikavõistlused
Aeg: 18.03.2017 10:00 - 18.03.2017 18:00:00


Saalijalgpalli meistriliiga otsustav poolfinaal, Narva United FC - Tallinna FC Rinopal
Aeg: 03.03.2017 20:00 - 03.03.2017 21:30:00


Narva lahtised Lootuste KV iluvõimlemises noorte, juunior ja meistriklassis
Aeg: 25.02.2017 00:00 - 25.02.2017 00:00:00


Narva lahtised Lootuste KV iluvõimlemises mini-ja lasteklass
Aeg: 18.02.2017 00:00 - 18.02.2017 00:00:00


Narva Cup 2017
Aeg: 14.01.2017 00:00 - 22.01.2017 21:00:00


Eesti saalijalgpallikarikavõistlused, Narva EE Õlitööstus - Narva United FC
Aeg: 11.11.2016 20:15 - 11.11.2016 21:45:00


Saalijalgpalli superkarikas, Tallinna FC Cosmos - Narva United
Aeg: 29.10.2016 18:00 - 29.10.2016 20:00:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga finaal, Narva United FC - Tallinna FC Cosmos
Aeg: 13.03.2016 17:00 - 13.03.2016 18:30:00


Eesti saalijalgpallimeistriliiga poolfinaal, Narva United FC - Nõmme BSC OlyBet
Aeg: 27.02.2016 18:00 - 27.02.2016 20:00:00


Eesti saalijalgpallimeistriliiga veerandfinaal, Narva United FC - Tallinna FC Anži
Aeg: 19.02.2016 20:00 - 19.02.2016 21:30:00


Eesti saalijalgpallikarika poolfinaal, Narva FC Elifert - Tallinna Maccabi
Aeg: 18.02.2016 19:30 - 18.02.2016 20:30:00


Eesti saalijalgpallikarika poolfinaal, Narva United FC - Tallinna FC Cosmos
Aeg: 16.02.2016 20:00 - 16.02.2016 21:00:00


Eesti Meistrivõistluste Meistriliiga, S. Narva United FC - S. Nõmme BSC OlyBet
Aeg: 13.02.2016 19:00 - 13.02.2016 20:45:00


Eesti saalijalgpallikarika 1/4finaal, Narva United FC - SJM Tartu Ravens
Aeg: 02.02.2016 20:30 - 02.02.2016 21:30:00


Eesti saalijalgpallikarikavõistluste 1/8finaal, Narva United FC - Tallinna FC Rinopal Ajax
Aeg: 26.01.2016 20:30 - 26.01.2016 21:30:00


Eesti Meistrivõistluste Meistriliiga, S. Narva United FC - S. Tallinna FC Cosmos
Aeg: 23.01.2016 16:30 - 23.01.2016 17:45:00


Eesti Meistrivõistluste Meistriliiga, S. Narva United FC - S. Tallinna FC Anži
Aeg: 09.01.2016 18:00 - 09.01.2016 19:00:00


Eesti Meistrivõistluste Meistriliiga, S. Narva United FC - S. Tallinna FC Ararat TTÜ
Aeg: 05.12.2015 19:00 - 05.12.2015 20:45:00


Eesti Meistrivõistluste Meistriliiga, S. Narva United FC - S. Tallinna SK Augur Enemat
Aeg: 20.11.2015 20:00 - 20.11.2015 21:45:00


Eesti Meistrivõistluste Meistriliiga, Narva United FC - Sillamäe JK Dina
Aeg: 18.11.2015 20:00 - 18.11.2015 21:45:00


Eesti Meistrivõistluste Meistriliiga, S. Narva United FC - S. Tartu JK Maksimum
Aeg: 07.11.2015 16:00 - 07.11.2015 17:45:00


Ida-Virumaa lahtised karikavõistlused vahendiga rühmakavades
Aeg: 18.09.2015 15:00 - 18.09.2015 20:00:00


Ida-Virumaa lahtised karikavõistlused ilu ja rühmvõimlemises, teine päev
Aeg: 31.05.2015 10:00 - 31.05.2015 17:00:00


Ida-Virumaa lahtised karikavõistlused ilu ja rühmvõimlemises, esimene päev
Aeg: 30.05.2015 10:00 - 30.05.2015 19:00:00


Narva lahtised karikavõistlused ilu ja rühmvõimlemises, teine päev
Aeg: 10.05.2015 10:00 - 10.05.2015 17:00:00


Narva lahtised karikavõistlused ilu ja rühmvõimlemises, esimene päev
Aeg: 09.05.2015 10:00 - 09.05.2015 19:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 05.04.2015 10:00 - 05.04.2015 16:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 04.04.2015 10:00 - 04.04.2015 19:30:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga veerandfinaali 2. mäng, FC Narva United - SJK Dina
Aeg: 14.02.2015 19:30 - 14.02.2015 21:00:00


Euroopa noorte tenniseturniir Narva Cup, finaalide päev
Aeg: 18.01.2015 10:00 - 18.01.2015 15:00:00

Ajakava: http://te.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=69E6A38C-BA86-43B1-9D9E-CE529A69346B


Euroopa noorte tenniseturniir Narva Cup, kaheksas päev
Aeg: 17.01.2015 09:00 - 17.01.2015 16:00:00

Ajakava: http://te.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=69E6A38C-BA86-43B1-9D9E-CE529A69346B


Euroopa noorte tenniseturniir Narva Cup, seitsmes päev
Aeg: 16.01.2015 09:00 - 16.01.2015 17:00:00

Ajakava: http://te.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=69E6A38C-BA86-43B1-9D9E-CE529A69346B


Euroopa noorte tenniseturniir Narva Cup, kuues päev
Aeg: 15.01.2015 09:00 - 15.01.2015 17:00:00

Ajakava: http://te.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=69E6A38C-BA86-43B1-9D9E-CE529A69346B


Euroopa noorte tenniseturniir Narva Cup, viies päev
Aeg: 14.01.2015 09:00 - 14.01.2015 17:00:00

Ajakava: http://te.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=69E6A38C-BA86-43B1-9D9E-CE529A69346B


Euroopa noorte tenniseturniir Narva Cup, neljas päev
Aeg: 13.01.2015 09:00 - 13.01.2015 17:00:00

Ajakava: http://te.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=69E6A38C-BA86-43B1-9D9E-CE529A69346B


Euroopa noorte tenniseturniir Narva Cup,kolmas päev
Aeg: 12.01.2015 09:00 - 12.01.2015 17:00:00

Ajakava: http://te.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=69E6A38C-BA86-43B1-9D9E-CE529A69346B


Euroopa noorte tenniseturniir Narva Cup, teine päev
Aeg: 11.01.2015 09:00 - 11.01.2015 17:00:00

Ajakava: http://te.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=69E6A38C-BA86-43B1-9D9E-CE529A69346B


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, FC Narva United – Rummu Dünamo
Aeg: 10.01.2015 19:00 - 10.01.2015 20:00:00


Euroopa noorte tenniseturniir Narva Cup, esimene päev
Aeg: 10.01.2015 09:00 - 10.01.2015 17:00:00

Ajakava: http://te.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=69E6A38C-BA86-43B1-9D9E-CE529A69346B


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, FC Narva United - Tallinna FC Anži
Aeg: 13.12.2014 19:00 - 13.12.2014 20:00:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, FC Narva United - SK Augur Enemat
Aeg: 22.11.2014 19:00 - 22.11.2014 20:00:00


FC Narva United - Sillamäe SJK Dina
Aeg: 12.11.2014 19:00 - 12.11.2014 20:00:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Espak Narva/Energia SK - Paide/Türi/Väätsa
Aeg: 08.11.2014 13:00 - 08.11.2014 15:00:00


Eesti võrkpalli 95 Narvas
Aeg: 08.11.2014 10:00 - 08.11.2014 15:00:00

10.00 Narva veteranid - Ida-Virumaa veteranid (naised)
11.00 Narva veteranid - Ida-Virumaa veteranid (mehed)
13.00 Narva Espak - VK Paide/Türi (Eesti MV esiliiga)


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, FC Narva United - Nõmme BSC Triobet
Aeg: 01.11.2014 19:00 - 01.11.2014 20:00:00


Turniir Narva epee
Aeg: 11.10.2014 10:00 - 11.10.2014 16:00:00


Narva judoturniir Narva Päev
Aeg: 07.06.2014 10:00 - 07.06.2014 17:00:00


Eesti noorte meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 13.04.2014 10:30 - 13.04.2014 17:45:00

Info: http://www.eevl.ee/uudised/2014a-eesti-noorte-meistrid-iluvoimlemises-selguvad-nadalavahetusel-narvas


Eesti noorte meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 12.04.2014 10:00 - 12.04.2014 20:30:00

Info: http://www.eevl.ee/uudised/2014a-eesti-noorte-meistrid-iluvoimlemises-selguvad-nadalavahetusel-narvas


Ida-Virumaa meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises
Aeg: 22.03.2014 10:00 - 22.03.2014 15:00:00

Juhend: www.sportiv.ee/dokument/Ida-VirumaaMV220314.pdf


Eesti U15 ja U19 vanuseklassi meistrivõistlused, finaalid
Aeg: 09.03.2014 12:00 - 09.03.2014 15:00:00


Eesti U15 ja U19 vanuseklassi meistrivõistlused, poolfinaalid
Aeg: 08.03.2014 14:00 - 08.03.2014 17:00:00


Eesti U15 ja U19 vanuseklassi meistrivõistlused, veerandfinaalid
Aeg: 07.03.2014 16:00 - 07.03.2014 19:00:00


Eesti meistrivõistlused sisesõudmises
Aeg: 01.03.2014 12:00 - 01.03.2014 16:00:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, FC Narva United - Viimsi FC Raketa
Aeg: 08.02.2014 18:30 - 08.02.2014 19:30:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, FC Narva United - Tallinna FC Anži
Aeg: 01.02.2014 18:00 - 01.02.2014 19:00:00


Euro U14 tenniseturniir Narva Cup, 9. päev
Aeg: 19.01.2014 09:00 - 19.01.2014 16:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=65FB9279-B64D-41C6-95AB-8DCDBEBB7882


Euro U14 tenniseturniir Narva Cup, 8. päev
Aeg: 18.01.2014 09:00 - 18.01.2014 16:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=65FB9279-B64D-41C6-95AB-8DCDBEBB7882


Euro U14 tenniseturniir Narva Cup, 7. päev
Aeg: 17.01.2014 09:00 - 17.01.2014 16:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=65FB9279-B64D-41C6-95AB-8DCDBEBB7882


Euro U14 tenniseturniir Narva Cup, 6. päev
Aeg: 16.01.2014 09:00 - 16.01.2014 16:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=65FB9279-B64D-41C6-95AB-8DCDBEBB7882


Euro U14 tenniseturniir Narva Cup, 5. päev
Aeg: 15.01.2014 09:00 - 15.01.2014 16:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=65FB9279-B64D-41C6-95AB-8DCDBEBB7882


Euro U14 tenniseturniir Narva Cup, 4. päev
Aeg: 14.01.2014 09:00 - 14.01.2014 16:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=65FB9279-B64D-41C6-95AB-8DCDBEBB7882


Euro U14 tenniseturniir Narva Cup, 3. päev
Aeg: 13.01.2014 09:00 - 13.01.2014 16:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=65FB9279-B64D-41C6-95AB-8DCDBEBB7882


Euro U14 tenniseturniir Narva Cup, 2. päev
Aeg: 12.01.2014 09:00 - 12.01.2014 16:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=65FB9279-B64D-41C6-95AB-8DCDBEBB7882


Euro U14 tenniseturniir Narva Cup, 1. päev
Aeg: 11.01.2014 09:00 - 11.01.2014 16:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=65FB9279-B64D-41C6-95AB-8DCDBEBB7882


Eesti saalijalgpalli meistriliiga, FC Narva United - SK Augur Enemat
Aeg: 01.12.2013 19:00 - 01.12.2013 20:30:00


Ida-Virumaa lahtised karikavõistlused rühmkavades
Aeg: 21.09.2013 10:00 - 21.09.2013 15:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistlused
Aeg: 05.05.2013 09:30 - 05.05.2013 17:00:00


Eesti noorte meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 14.04.2013 11:00 - 14.04.2013 17:00:00


Eesti noorte meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 13.04.2013 11:00 - 13.04.2013 17:00:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste kolmas finaalmäng, FC Narva United - Tallinna FC Anži
Aeg: 24.03.2013 18:00 - 24.03.2013 19:30:00


Eesti saalijalgpalli meistriliiga, FC Narva United - Raitwood EMÜ
Aeg: 16.02.2013 18:00 - 16.02.2013 19:45:00


Eesti saalijalgpalli meistriliiga, FC Narva United- FC Raketa
Aeg: 09.02.2013 18:00 - 09.02.2013 19:45:00


Narva Cup TE14 2013, üheksas päev
Aeg: 20.01.2013 09:00 - 20.01.2013 15:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=4FBCF194-A632-4125-902F-13109B6629BB


Eesti saalijalgpalli meistriliiga, FC Narva United- Maccabi
Aeg: 19.01.2013 18:00 - 19.01.2013 19:45:00


Narva Cup TE14 2013, kaheksas päev
Aeg: 19.01.2013 09:00 - 19.01.2013 15:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=4FBCF194-A632-4125-902F-13109B6629BB


Narva Cup TE14 2013, seitsmes päev
Aeg: 18.01.2013 09:00 - 18.01.2013 18:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=4FBCF194-A632-4125-902F-13109B6629BB


Narva Cup TE14 2013, kuues päev
Aeg: 17.01.2013 09:00 - 17.01.2013 18:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=4FBCF194-A632-4125-902F-13109B6629BB


Narva Cup TE14 2013, viies päev
Aeg: 16.01.2013 09:00 - 16.01.2013 18:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=4FBCF194-A632-4125-902F-13109B6629BB


Narva Cup TE14 2013, neljas päev
Aeg: 15.01.2013 09:00 - 15.01.2013 18:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=4FBCF194-A632-4125-902F-13109B6629BB


Narva Cup TE14 2013, kolmas päev
Aeg: 14.01.2013 09:00 - 14.01.2013 18:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=4FBCF194-A632-4125-902F-13109B6629BB


Narva Cup TE14 2013, teine päev
Aeg: 13.01.2013 09:00 - 13.01.2013 18:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=4FBCF194-A632-4125-902F-13109B6629BB


Narva Cup TE14 2013, esimene päev
Aeg: 12.01.2013 09:00 - 12.01.2013 18:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=4FBCF194-A632-4125-902F-13109B6629BB


Eesti saalijalgpalli meistriliiga, FC Narva United - FC Ararat TTÜ SK
Aeg: 05.01.2013 18:00 - 05.01.2013 19:45:00


XII Rahvusvaheline judoturniir Narva Cup 2012
Aeg: 15.09.2012 11:00 - 15.09.2012 17:00:00


Eesti karikavõistlused
Aeg: 19.05.2012 10:00 - 19.05.2012 19:00:00

Meeste epee - kell 10 eelringid, kell 14 finaalid, naiste epee - kell 15 eelringid, kell 18 finaalid. Info www.vehklemisliit.ee.


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, teine päev (F)
Aeg: 07.04.2012 09:00 - 07.04.2012 14:00:00

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/index.php?cat=43


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, esimene päev (F)
Aeg: 06.04.2012 09:00 - 06.04.2012 18:00:00

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/index.php?cat=43


Rahvusvaheline U14 tenniseturniir, Narva Cup
Aeg: 22.01.2012 10:00 - 22.01.2012 15:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=D91051D5-981B-4C85-88DF-0A0D17DA9EFE


Rahvusvaheline U14 tenniseturniir, Narva Cup
Aeg: 21.01.2012 10:00 - 21.01.2012 20:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=D91051D5-981B-4C85-88DF-0A0D17DA9EFE


Rahvusvaheline U14 tenniseturniir, Narva Cup
Aeg: 20.01.2012 10:00 - 20.01.2012 20:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=D91051D5-981B-4C85-88DF-0A0D17DA9EFE


Rahvusvaheline U14 tenniseturniir, Narva Cup
Aeg: 19.01.2012 10:00 - 19.01.2012 20:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=D91051D5-981B-4C85-88DF-0A0D17DA9EFE


Rahvusvaheline U14 tenniseturniir, Narva Cup
Aeg: 18.01.2012 10:00 - 18.01.2012 20:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=D91051D5-981B-4C85-88DF-0A0D17DA9EFE


Rahvusvaheline U14 tenniseturniir, Narva Cup
Aeg: 17.01.2012 10:00 - 17.01.2012 20:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=D91051D5-981B-4C85-88DF-0A0D17DA9EFE


Rahvusvaheline U14 tenniseturniir, Narva Cup
Aeg: 16.01.2012 10:00 - 16.01.2012 20:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=D91051D5-981B-4C85-88DF-0A0D17DA9EFE


Rahvusvaheline U14 tenniseturniir, Narva Cup
Aeg: 15.01.2012 10:00 - 15.01.2012 20:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=D91051D5-981B-4C85-88DF-0A0D17DA9EFE


Rahvusvaheline U14 tenniseturniir, Narva Cup
Aeg: 14.01.2012 10:00 - 14.01.2012 20:00:00

Info: http://te.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=D91051D5-981B-4C85-88DF-0A0D17DA9EFE


Eesti saalijalgpalli meistriliiga, FC Narva-Jõesuu - Aseri SK
Aeg: 12.11.2011 18:00 - 12.11.2011 19:30:00


Eesti saalijalgpalli meistriliiga, FC Mainor - FC Narva-Jõesuu
Aeg: 05.11.2011 18:00 - 05.11.2011 19:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistlused
Aeg: 02.04.2011 09:00 - 02.04.2011 17:30:00


Narva lahtised meistrivõistlused saalijalgpallis, teine päev
Aeg: 13.03.2011 10:00 - 13.03.2011 18:00:00


Narva lahtised meistrivõistlused saalijalgpallis, esimene päev
Aeg: 12.03.2011 10:00 - 12.03.2011 18:00:00


U14 vanuseklassi rahvusvaheline turniir Narva Cup, üheksas päev
Aeg: 23.01.2011 11:00 - 23.01.2011 15:00:00


U14 vanuseklassi rahvusvaheline turniir Narva Cup, kaheksas päev
Aeg: 22.01.2011 11:00 - 22.01.2011 21:00:00


U14 vanuseklassi rahvusvaheline turniir Narva Cup, seitsmes päev
Aeg: 21.01.2011 11:00 - 21.01.2011 21:00:00


U14 vanuseklassi rahvusvaheline turniir Narva Cup, kuues päev
Aeg: 20.01.2011 11:00 - 20.01.2011 21:00:00


U14 vanuseklassi rahvusvaheline turniir Narva Cup, viies päev
Aeg: 19.01.2011 11:00 - 19.01.2011 21:00:00


U14 vanuseklassi rahvusvaheline turniir Narva Cup, neljas päev
Aeg: 18.01.2011 11:00 - 18.01.2011 21:00:00


U14 vanuseklassi rahvusvaheline turniir Narva Cup, kolmas päev
Aeg: 17.01.2011 11:00 - 17.01.2011 21:00:00


Eesti saalijalgpallimistrivõistluste teine liiga, NJL Gol - Tallinna FC Ühinenud Depood
Aeg: 16.01.2011 16:30 - 16.01.2011 17:30:00


U14 vanuseklassi rahvusvaheline turniir Narva Cup, teine päev
Aeg: 16.01.2011 11:00 - 16.01.2011 21:00:00


U14 vanuseklassi rahvusvaheline turniir Narva Cup, esimene päev
Aeg: 15.01.2011 11:00 - 15.01.2011 21:00:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, FC Narva-Jõesuu - Rummu Dünamo
Aeg: 05.12.2010 15:00 - 05.12.2010 16:00:00


Ida-Virumaa ja Narva lahtised meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 05.12.2010 10:00 - 05.12.2010 12:00:00


Ida-Virumaa ja Narva lahtised meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 04.12.2010 15:00 - 04.12.2010 17:00:00


Narva iluvõimlemine - 25 (F)
Aeg: 27.11.2010 16:00 - 27.11.2010 18:00:00

Buklett (vene keeles): http://www.npsk.ee/images/Iluvoimlemine.pdf
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1644


Eesti saalijalgpalli meistriliiga, FC Narva-Jõesuu- FC Aeg Real Estate
Aeg: 14.11.2010 15:00 - 14.11.2010 16:30:00


Lembit Maureri mälestusturniir poksis, teine päev
Aeg: 14.11.2010 10:00 - 14.11.2010 13:00:00


Lembit Maureri mälestusturniir poksis, esimene päev
Aeg: 13.11.2010 17:00 - 13.11.2010 19:00:00


Noorte rahvusvaheline jalgpalliturniir Narva Cup (U10), teine päev
Aeg: 07.11.2010 10:00 - 07.11.2010 15:00:00


Noorte rahvusvaheline jalgpalliturniir Narva Cup (U10), esimene päev
Aeg: 06.11.2010 12:00 - 06.11.2010 15:00:00


Narva Karikas saalijalgpallis, teine päev
Aeg: 31.10.2010 10:00 - 31.10.2010 19:30:00


Narva Karikas saalijalgpallis, esimene päev
Aeg: 30.10.2010 10:00 - 30.10.2010 21:00:00


Noorte turniir Narva Cup 2010
Aeg: 11.09.2010 11:00 - 11.09.2010 15:00:00


Ida-Virumaa karikavõistlused, teine päev (P)
Aeg: 06.06.2010 10:00 - 06.06.2010 16:30:00

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/ivkvvoimlemine_560610.pdf 


Ida-Virumaa karikavõistlused, esimene päev
Aeg: 05.06.2010 10:00 - 05.06.2010 19:00:00


Eesti U17 meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 09.05.2010 12:00 - 09.05.2010 17:00:00


Eesti U17 meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 08.05.2010 12:00 - 08.05.2010 17:00:00


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused rühm- ja iluvõimlemises (P)
Aeg: 24.04.2010 09:00 - 24.04.2010 18:00:00

Iluvõimlemise protokollid

Mini 2004:
www.sportiv.ee/protokoll/240410_iv_Mini_2004.pdf
Mini 2003: www.sportiv.ee/protokoll/240410_iv_Mini_2003.pdf
Mini 2002: www.sportiv.ee/protokoll/240410_iv_Mini_2002.pdf
Laste 2001: www.sportiv.ee/protokoll/240410_iv_Laste_2001.pdf
Laste 2000: www.sportiv.ee/protokoll/240410_iv_Laste_2000.pdf
Noorte: www.sportiv.ee/protokoll/240410_iv_Noorte.pdf
Juunioride: www.sportiv.ee/protokoll/240410_iv_Juunior.pdf
Seenioride: www.sportiv.ee/protokoll/240410_iv_Meistri.pdf

Rühmvõimlemise protokollid
Mini:
www.sportiv.ee/protokoll/240410_iv_Mini_Grupp.pdf
Lapsed: www.sportiv.e/protokoll/240410_iv_Laste_Grupp.pdf
Noored: www.sportiv.ee/protokoll/240410_iv_Noorte_Grupp.pdf


Eesti B-klassi meistrivõistlused (J)
Aeg: 28.03.2010 12:00 - 28.03.2010 17:00:00


Eesti juunioride meistrivõistlused (J)
Aeg: 27.03.2010 12:00 - 27.03.2010 17:00:00


Narva meistrivõistlused saalijalgpallis, teine päev (2xF)
Aeg: 14.03.2010 10:00 - 14.03.2010 17:00:00

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1278
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1314


Narva meistrivõistlused saalijalgpallis, esimene päev
Aeg: 13.03.2010 10:00 - 13.03.2010 17:00:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste esiliiga, FC Narva-Jõesuu - Aseri JK
Aeg: 21.02.2010 15:00 - 21.02.2010 16:00:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste esiliiga, FC Narva-Jõesuu - Kuusalu JK Rada
Aeg: 24.01.2010 15:00 - 24.01.2010 13:00:00


Noorteturniir Narva Cup 2009
Aeg: 22.12.2009 09:00 - 22.12.2009 18:15:00

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1163

Narva Cup 2009

Osalevad 2000. a ja hiljem sündinud poisid
Ajakava
9-00 FC Narva- FC Narva Trans
9-25 JK Alko (Kohtla-Järve) - JK Parus (Ivangorod; Venemaa)
9-50 JK Legion (Tallinn) - FC Levadia(Tallinn)
10-15 JK Parus - FC Narva
10-40 FC Narva Trans - FC Levadia
11-05 JK Alko - JK Legion
11-30 JK Parus - FC Narva Trans
11-55 FC Narva - JK Legion
12-20 JK Alko - FC Levadia
12-45 JK Parus - JK Legion
13-10 JK Alko - FC Narva Trans
13-35 FC Levadia - FC Narva
14-00 JK Legion - FC Narva Trans
14-25 JK Parus - FC Levadia
14-50 JK Alko - FC Narva
15-15 5.-6. koha mäng
15-45 1/2 1 - 4
16-25 1/2 2 - 3
17-05 Pronksimäng
17-45 Finaal

Info- www.fcnarva.ee


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste esiliiga, FC Narva-Jõesuu - Loo JK
Aeg: 06.12.2009 14:00 - 06.12.2009 15:00:00


Lembit Maureri memoriaal, kolmas päev
Aeg: 22.11.2009 12:00 - 22.11.2009 14:00:00


Lembit Maureri memoriaal, teine päev
Aeg: 21.11.2009 15:00 - 21.11.2009 17:00:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste esiliiga, FC Narva-Jõesuu - Kehra Fun Club
Aeg: 08.11.2009 15:00 - 08.11.2009 17:30:00


Saalijalgpalliturniir "Narva Open Cup 2009", teine päev
Aeg: 08.11.2009 10:00 - 08.11.2009 18:00:00

TRAST- ÕLITEHAS 5-0
NARVA-JÕESUU-IDA PSK 2-0
NARVA ELEKTRIJAAMAD-FILANDR 1-2
TRANS BALTIKA-CARGOTEC 4-0
FKZ-STARS 2-3
GOL.EE-RAPID 1-4
NARVA ELEKRIJAAMAD -TRAST 4-1
NARVA-JÕESUU-TRANS BALTIKA 0-0
FILANDR-ÕLITEHAS 6-1
IDA PSK-CARGOTEC 10-0
FKZ-NARVA ELEKRIJAAMAD 2-7
TRANS BALTIKA-GOL.EE 6-0
STARS-FILANDR 2-0
RAPID-CARGOTEC 3-2
FKZ-TRAST 4-4
GOL.EE-NARVA-JÕESUU 0-14
ÕLITEHAS-STARS 1-2
RAPID-IDA PSK 3-1
TRAST-FILANDR 2-6
CARGOTEC-NARVA-JÕESUU 3-10
STARS-NARVA ELEKRIJAAMAD 0-2
TRANS BALTIKA-RAPID 1-1
ÕLITEHAS-FKZ 4-0
IDA PSK-GOL.EE 2-1
TRAST-STARS 1-2
NARVA-JÕESUU-RAPID 3-1
NARVA ELEKRIJAAMAD-ÕLITEHAS 7-0
TRANS BALTIKA-IDA PSK 1-2
FKZ-FILANDR 0-3
CARGOTEC-GOL.EE 5-4
7-8 TRAST-TRANS BALTIKA 6-2
1/2 NARVA ELEKRIJAAMAD-RAPID 3-0
1/2 FILANDR-NARVA-JÕESUU 1-2
5-6 STARS-IDA PSK 0-3
3-4 RAPID-FILANDR 3-0
1-2 NARVA-JÕESUU-NARVA ELEKRIJAAMAD 2-2 9-10 PENALTID


Saalijalgpalliturniir "Narva Open Cup 2009", esimene päev (2xF)
Aeg: 07.11.2009 11:00 - 07.11.2009 20:00:00

Anna Romanenko pildid http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1111
Sportiv.ee pildid http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1113


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste esiliiga, FC Narva-Jõesuu - Maardu FS Junior
Aeg: 01.11.2009 15:00 - 01.11.2009 17:30:00


Ida-Virumaa karikavõistlused ilu- ja rühmvõimlemises, teine päev
Aeg: 07.06.2009 11:00 - 07.06.2009 20:00:00


Ida-Virumaa karikavõistlused ilu- ja rühmvõimlemises, esimene päev
Aeg: 06.06.2009 11:00 - 06.06.2009 20:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises, teine päev (J, P)
Aeg: 09.05.2009 09:00 - 09.05.2009 20:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivmvilu090509pr.doc


Ida-Virumaa meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises, esimene päev (J)
Aeg: 08.05.2009 15:00 - 08.05.2009 19:00:00


Eesti A-klassi meistrivõistlused, kolmas päev (F)
Aeg: 08.03.2009 13:00 - 08.03.2009 15:30:00

Info: www.eestipoksiliit.ee
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=711


Eesti A-klassi meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 07.03.2009 13:00 - 07.03.2009 15:00:00

Info: www.eestipoksiliit.ee


Eesti A-klassi meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 06.03.2009 16:00 - 06.03.2009 18:00:00

Info: www.eestipoksiliit.ee


Eesti meistrivõistluste esiliiga 1/4finaal, SK Energia/Inger Salvadore - Tallinna Selver/Audentes
Aeg: 14.02.2009 13:00 - 14.02.2009 14:30:00


Euroopa noorte U14 vanuseklassi turniir Narva Cup 2009, üheksas päev
Aeg: 25.01.2009 09:00 - 25.01.2009 13:00:00

Info: http://www.tennis.ee/?op=body&id=119&art=425


Euroopa noorte U14 vanuseklassi turniir Narva Cup 2009, kaheksas päev
Aeg: 24.01.2009 09:00 - 24.01.2009 20:00:00

Info: http://www.tennis.ee/?op=body&id=119&art=425


Euroopa noorte U14 vanuseklassi turniir Narva Cup 2009, seitsmes päev
Aeg: 23.01.2009 09:00 - 23.01.2009 20:00:00

Info: http://www.tennis.ee/?op=body&id=119&art=425


Euroopa noorte U14 vanuseklassi turniir Narva Cup 2009, kuues päev
Aeg: 22.01.2009 09:00 - 22.01.2009 20:00:00

Info: http://www.tennis.ee/?op=body&id=119&art=425


Euroopa noorte U14 vanuseklassi turniir Narva Cup 2009, viies päev
Aeg: 21.01.2009 09:00 - 21.01.2009 20:00:00

Info: http://www.tennis.ee/?op=body&id=119&art=425


Euroopa noorte U14 vanuseklassi turniir Narva Cup 2009, neljas päev
Aeg: 20.01.2009 09:00 - 20.01.2009 20:00:00

Info: http://www.tennis.ee/?op=body&id=119&art=425


Euroopa noorte U14 vanuseklassi turniir Narva Cup 2009, kolmas päev
Aeg: 19.01.2009 09:00 - 19.01.2009 20:00:00

Info: http://www.tennis.ee/?op=body&id=119&art=425


Euroopa noorte U14 vanuseklassi turniir Narva Cup 2009, teine päev
Aeg: 18.01.2009 09:00 - 18.01.2009 20:00:00

Info: http://www.tennis.ee/?op=body&id=119&art=425


Euroopa noorte U14 vanuseklassi turniir Narva Cup 2009, esimene päev
Aeg: 17.01.2009 09:00 - 17.01.2009 20:00:00

Info: http://www.tennis.ee/?op=body&id=119&art=425


Narva lahtised meistrivõistlused ja Lembit Maureri mälestusvõistlused, teine päev
Aeg: 23.11.2008 12:00 - 23.11.2008 14:00:00

Võistlused eri vanuseklassides, sh meeste seas.


Narva lahtisedmeistrivõistlused ja Lembit Maureri mälestusvõistlused, esimene päev
Aeg: 22.11.2008 15:00 - 22.11.2008 18:00:00

Võistlused eri vanuseklassides, sh meeste seas.


Evail Oil Challange Cup U12 vanuseklasside koondistele, kolmas päev
Aeg: 12.10.2008 09:00 - 12.10.2008 15:00:00

Osalevad Eesti, Läti, Leedu ja Venemaa noored tennisistid.


Evail Oil Challange Cup U12 vanuseklasside koondistele, teine päev
Aeg: 11.10.2008 09:00 - 11.10.2008 21:00:00

Osalevad Eesti, Läti, Leedu ja Venemaa noored tennisistid.


Evail Oil Challange Cup U12 vanuseklasside koondistele, esimene päev
Aeg: 10.10.2008 09:00 - 10.10.2008 21:00:00

Osalevad Eesti, Läti, Leedu ja Venemaa noored tennisistid.


VII rahvusvaheline noorteturniir Narva Cup 2008 (J)
Aeg: 13.09.2008 11:00 - 13.09.2008 15:00:00

Vanuseklassid s. 1994 ja ja hiljem ning s. 1996. a ja hiljem. Eelregistreerimine lõpeb 10.09.2008.

Juhend: http://www.judo.ee/files/Narva%202008.pdf


Ida-Virumaa karikavõistlused ilu- ja rühmvõimlemises, teine päev
Aeg: 01.06.2008 10:00 - 01.06.2008 17:00:00


Ida-Virumaa karikavõistlused ilu- ja rühmvõimlemises, esimene päev
Aeg: 31.05.2008 10:00 - 31.05.2008 20:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises
Aeg: 12.04.2008 11:00 - 12.04.2008 19:00:00

Registreerimine lõpeb 2.04.2008.


Noorte hüppajate päev
Aeg: 02.04.2008 15:30 - 02.04.2008 17:00:00

Vanuseklassid P ja T s. 1992. ja hiljem, s. 1990. ja 1991. a ning s. 1986-1989. a.


Lootuste karikas, II etapi teine päev (P)
Aeg: 09.03.2008 10:00 - 09.03.2008 20:00:00

Protokoll: http://www.vkjanika.ee/?page=5&id=653


Lootuste karikas, II etapi esimene päev (P, F)
Aeg: 08.03.2008 10:00 - 08.03.2008 21:30:00

Protokoll: http://www.vkjanika.ee/?page=5&id=653
Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=336


Noorte (U14) turniir Narva Cup, põhiturniiri finaalide päev
Aeg: 27.01.2008 10:00 - 27.01.2008 14:00:00


Noorte (U14) turniir Narva Cup, põhiturniiri kuues päev
Aeg: 26.01.2008 10:00 - 26.01.2008 23:00:00


Noorte (U14) turniir Narva Cup, põhiturniiri viies päev
Aeg: 25.01.2008 09:30 - 25.01.2008 16:00:00


Noorte (U14) turniir Narva Cup, põhiturniiri neljas päev
Aeg: 24.01.2008 08:00 - 24.01.2008 23:00:00


Noorte (U14) turniir Narva Cup, põhiturniiri kolmas päev
Aeg: 23.01.2008 08:00 - 23.01.2008 23:00:00


Noorte (U14) turniir Narva Cup, põhiturniiri teine päev
Aeg: 22.01.2008 08:00 - 22.01.2008 23:00:00


Noorte (U14) turniir Narva Cup, põhiturniiri esimene päev
Aeg: 21.01.2008 08:00 - 21.01.2008 23:00:00


Noorte (U14) turniir Narva Cup, kvalifikatsiooni teine päev
Aeg: 20.01.2008 08:00 - 20.01.2008 23:00:00


Noorte (U14) turniir Narva Cup, kvalifikatsiooni esimene päev
Aeg: 19.01.2008 08:00 - 19.01.2008 23:00:00




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles