Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Narva jäähall


TOIMUNUD ÜRITUSED:

Nordic Power Hokiliiga; Narva PSK - Tartu Kalev Välk
Aeg: 05.11.2017 17:00 - 05.11.2017 18:30:00


Nordic Power Hokiliiga; Narva PSK - HC Viking
Aeg: 04.11.2017 16:30 - 04.11.2017 18:00:00


Nordic Power Hokiliiga; Narva PSK - HC Vipers
Aeg: 08.10.2017 15:30 - 08.10.2017 17:00:00

Kohtumine on edasi lükatud.


Nordic Power Hokiliiga; Narva PSK - Tartu Kalev Välk
Aeg: 30.09.2017 16:30 - 30.09.2017 18:00:00


Eesti meistrivõistluste finaali neljas kohtumine, Narva PSK - Tallinna Viking
Aeg: 25.03.2017 20:00 - 25.03.2017 22:00:00


Eesti meistrivõistluste finaali teine kohtumine, Narva PSK - Tallinna Viking
Aeg: 19.03.2017 20:00 - 19.03.2017 22:00:00


Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeria teine mäng, Narva PSK - HC Tallinn
Aeg: 11.03.2017 20:00 - 11.03.2017 22:00:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Noortekoondis
Aeg: 12.11.2016 15:00 - 12.11.2016 17:00:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - HC Tallinn
Aeg: 30.10.2016 15:00 - 30.10.2016 17:00:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Tallinna HC Viking
Aeg: 22.10.2016 16:30 - 22.10.2016 18:30:00


Narva Cup 2016 (P2005+), kolmas päev
Aeg: 17.04.2016 09:00 - 17.04.2016 17:45:00


Narva Cup 2016 (P2005+), teine päev
Aeg: 16.04.2016 09:00 - 16.04.2016 17:45:00


Narva Cup 2016 (P2005+), esimene päev
Aeg: 15.04.2016 16:00 - 15.04.2016 18:45:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Noortekoondis
Aeg: 13.03.2016 15:30 - 13.03.2016 17:30:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Kohtla-Järve Viru Sputnik
Aeg: 27.02.2016 15:00 - 27.02.2016 17:00:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Tallinna HC Panter
Aeg: 06.02.2016 15:00 - 06.02.2016 17:00:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Kohtla-Järve Viru Sputnik
Aeg: 16.01.2016 15:00 - 16.01.2016 17:00:00


Narva Cup 2015, medalimängud
Aeg: 13.12.2015 10:30 - 13.12.2015 13:30:00

10.30 3.-4. koha kohtumine
12.00 Finaal


Narva Cup 2015, teine päev
Aeg: 12.12.2015 13:15 - 12.12.2015 18:30:00

13.15 Narva Ida-Sport - Narva Stars
14.40 Peterburi RVS - Peterburi Legenda
16.00 Peterburi Legenda - Narva Ida-Sport
17.25 Narva Stars - Peterburi RVS


Narva Cup 2015, esimene päev
Aeg: 11.12.2015 19:30 - 11.12.2015 22:00:00

19.30 Narva Ida-Sport - Peterburi RVS
21.00 Narva Stars - Peterburi Legenda


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Tallinna Panter
Aeg: 28.11.2015 15:00 - 28.11.2015 17:00:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Kohtla-Järve Viru Sputnik
Aeg: 31.10.2015 15:00 - 31.10.2015 17:00:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Tallinna Panter
Aeg: 10.10.2015 15:00 - 10.10.2015 17:00:00


Noorte rahvusvaheline turniir, kolmas päev
Aeg: 19.04.2015 09:00 - 19.04.2015 12:45:00


Noorte rahvusvaheline turniir, teine päev
Aeg: 18.04.2015 09:30 - 18.04.2015 18:15:00


Noorte rahvusvaheline turniir, esimene päev
Aeg: 17.04.2015 13:15 - 17.04.2015 20:30:00


Eesti meistrivõistluste finaalseeria teine mäng, Narva PSK - Tallinna Panter
Aeg: 29.03.2015 14:30 - 29.03.2015 16:30:00


Eesti meistrivõistluste poolfinaal, Narva PSK - Tallinna Panter
Aeg: 15.03.2015 17:00 - 15.03.2015 19:00:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Kohtla-Järve Viru Sputnik
Aeg: 22.02.2015 14:30 - 22.02.2015 16:30:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Tartu Kalev Välk
Aeg: 15.02.2015 14:30 - 15.02.2015 16:30:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Tallinna Panter
Aeg: 07.02.2015 14:30 - 07.02.2015 16:30:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Tallinna Viking
Aeg: 25.01.2015 14:30 - 25.01.2015 16:30:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Kohtla-Järve Viru Sputnik
Aeg: 18.01.2015 14:30 - 18.01.2015 16:30:00


Narva Cup, teine päev
Aeg: 23.11.2014 09:00 - 23.11.2014 17:00:00


Narva Cup, esimene päev
Aeg: 22.11.2014 10:00 - 22.11.2014 17:00:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Tartu Kalev/Välk
Aeg: 15.11.2014 14:30 - 15.11.2014 16:30:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Tallinna Viking
Aeg: 26.10.2014 14:30 - 26.10.2014 16:30:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Tallinna Panter
Aeg: 05.10.2014 14:30 - 05.10.2014 16:30:00


Noorte rahvusvaheline turniir Narva CUP 2014, kolmas päev
Aeg: 13.04.2014 08:15 - 13.04.2014 12:15:00


Noorte rahvusvaheline turniir Narva CUP 2014, teine päev
Aeg: 12.04.2014 08:30 - 12.04.2014 19:00:00


Noorte rahvusvaheline turniir Narva CUP 2014, esimene päev
Aeg: 11.04.2014 16:15 - 11.04.2014 20:00:00


Eesti meistrivõistluste pronksiseeria avamäng, Narva PSK - Tallinna HC Panter
Aeg: 22.03.2014 14:00 - 22.03.2014 16:00:00


Eesti jäähokimeistrivõistluste poolfinaal, Narva PSK - Tartu Kalev-Välk
Aeg: 16.03.2014 18:00 - 16.03.2014 20:00:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Tartu Kalev-Välk
Aeg: 08.02.2014 14:30 - 08.02.2014 16:30:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Tallinna HC Panter
Aeg: 02.02.2014 14:30 - 02.02.2014 16:30:00


Eesti meistrivõistlused, PSK - Viru Sputnik
Aeg: 18.01.2014 14:30 - 18.01.2014 16:30:00


Sõpruskohtumine, Narva PSK - Trinity Western Spartans (Kanada)
Aeg: 02.01.2014 19:00 - 02.01.2014 21:00:00


Veteranide jäähokiturniir Narva Cup 2013, kolmas päev
Aeg: 15.12.2013 10:30 - 15.12.2013 15:00:00

Narva Cup 2013

Reede, 13. detsember
16.00. - Narva Stars - Peterburi РВС
17.30. - Pskovi Molnija - Minski Belswissbank
19.00. - Tallinna Tigers - Peterburi РВС
20.30. - Narva Stars - Pskovi Molnija
22.00. - Tallinna Tigers - Minski Belswissbank

Laupäev, 14. detsember
9.00. - Narva Stars - Minski Belswissbank
10.30. - Narva Stars - Tallinna Tigers
13.30. -  Peterburi РВС - Minski Belswissbank
15.00. - Pskovi Molnija - Tallinna Tigers
16.30. - Peterburi РВС- Pskovi Molnija

Pühapäev, 15. detsember
10.30. - 3.-4. koht
13.30. - 1.-2. koht
14.45. - Autasustamine


Veteranide jäähokiturniir Narva Cup 2013, teine päev
Aeg: 14.12.2013 09:00 - 14.12.2013 17:30:00

Narva Cup 2013

Reede, 13. detsember
16.00. - Narva Stars - Peterburi РВС
17.30. - Pskovi Molnija - Minski Belswissbank
19.00. - Tallinna Tigers - Peterburi РВС
20.30. - Narva Stars - Pskovi Molnija
22.00. - Tallinna Tigers - Minski Belswissbank

Laupäev, 14. detsember
9.00. - Narva Stars - Minski Belswissbank
10.30. - Narva Stars - Tallinna Tigers
13.30. -  Peterburi РВС - Minski Belswissbank
15.00. - Pskovi Molnija - Tallinna Tigers
16.30. - Peterburi РВС- Pskovi Molnija

Pühapäev, 15. detsember
10.30. - 3.-4. koht
13.30. - 1.-2. koht
14.45. - Autasustamine


Veteranide jäähokiturniir Narva Cup 2013, esimene päev
Aeg: 13.12.2013 16:00 - 13.12.2013 23:00:00

Narva Cup 2013

Reede, 13. detsember
16.00. - Narva Stars - Peterburi РВС
17.30. - Pskovi Molnija - Minski Belswissbank
19.00. - Tallinna Tigers - Peterburi РВС
20.30. - Narva Stars - Pskovi Molnija
22.00. - Tallinna Tigers - Minski Belswissbank

Laupäev, 14. detsember
9.00. - Narva Stars - Minski Belswissbank
10.30. - Narva Stars - Tallinna Tigers
13.30. -  Peterburi РВС - Minski Belswissbank
15.00. - Pskovi Molnija - Tallinna Tigers
16.30. - Peterburi РВС- Pskovi Molnija

Pühapäev, 15. detsember
10.30. - 3.-4. koht
13.30. - 1.-2. koht
14.45. - Autasustamine


Eesti meistrivõistlused jäähokis, Narva PSK - Tallinna Viiking Sport
Aeg: 01.12.2013 14:30 - 01.12.2013 16:30:00


Eesti meistrivõistlused jäähokis, Narva PSK - Kohtla-Järve Everest
Aeg: 28.11.2013 19:00 - 28.11.2013 21:00:00


Narva Cup 2013, teine päev
Aeg: 24.11.2013 10:00 - 24.11.2013 17:00:00


Narva Cup 2013, esimene päev
Aeg: 23.11.2013 10:00 - 23.11.2013 17:00:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Everst
Aeg: 02.11.2013 14:30 - 02.11.2013 16:30:00


Narva Cup 2013 P2002+
Aeg: 06.04.2013 09:00 - 06.04.2013 14:30:00


Narva Cup 2013 P2002+
Aeg: 05.04.2013 13:30 - 05.04.2013 18:30:00


Eesti Meistrivõistlused, PSK - HC Panter/Purikad (F)
Aeg: 10.02.2013 14:15 - 10.02.2013 16:15:00

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=2608


Eesti Meistrivõistlused, PSK - Kalev-Välk
Aeg: 02.02.2013 14:15 - 02.02.2013 16:15:00


Eesti Meistrivõistlused, PSK - Viru Sputnik
Aeg: 23.12.2012 14:15 - 23.12.2012 16:15:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Tallinna Viiking Sport
Aeg: 15.12.2012 14:15 - 15.12.2012 16:15:00


U8 turniiri Narva Cup 2012, teine päev
Aeg: 16.09.2012 09:15 - 16.09.2012 16:30:00


U8 turniiri Narva Cup 2012, esimene päev
Aeg: 15.09.2012 13:30 - 15.09.2012 18:30:00


Rahvusvaheline poiste U16 turniir Narva Cup, kolmas päev
Aeg: 18.12.2011 09:45 - 18.12.2011 15:00:00


Rahvusvaheline poiste U16 turniir Narva Cup, teine päev
Aeg: 17.12.2011 09:45 - 17.12.2011 19:00:00


Rahvusvaheline poiste U16 turniir Narva Cup, esimene päev
Aeg: 16.12.2011 15:45 - 16.12.2011 19:00:00


Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Narva PSK - Kohtla-Järve Viru Sputnik
Aeg: 05.11.2011 15:00 - 05.11.2011 17:00:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Tartu Kalev-Välk
Aeg: 22.10.2011 15:00 - 22.10.2011 17:00:00


VHHL, Narva Bears - Ida Sport
Aeg: 25.09.2011 17:00 - 25.09.2011 18:00:00


Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Narva - Tallinna Viking Sport
Aeg: 24.09.2011 15:00 - 24.09.2011 17:00:00


Eesti meistrivõistlused, kolmas päev
Aeg: 19.12.2010 13:30 - 19.12.2010 17:35:00

Ajakava ja osalejad: http://www.uisuliit.ee/avaleht.php?page=sisu&tab=uudisisu&toode=91&path=Tasub%20teada&path2=Uudised&path3=Eesti%20MV%202011


Eesti meistrivõistlused, teine päev (J)
Aeg: 18.12.2010 10:00 - 18.12.2010 20:00:00

Ajakava ja osalejad
http://www.uisuliit.ee/avaleht.php?page=sisu&tab=uudisisu&toode=91&path=Tasub%20teada&path2=Uudised&path3=Eesti%20MV%202011


Noorte (s. 1996. ja hiljem) rahvusvaheline jäähokiturniir Narva PSK Cup, kolmas päev
Aeg: 12.12.2010 09:00 - 12.12.2010 16:30:00


Noorte (s. 1996. ja hiljem) rahvusvaheline jäähokiturniir Narva PSK Cup, teine päev
Aeg: 11.12.2010 09:00 - 11.12.2010 19:00:00


Noorte (s. 1996. ja hiljem) rahvusvaheline jäähokiturniir Narva PSK Cup, esimene päev
Aeg: 10.12.2010 10:30 - 10.12.2010 21:00:00


X Narva karikas, teine päev
Aeg: 21.11.2010 09:00 - 21.11.2010 15:00:00


X Narva karikas, esimene päev
Aeg: 20.11.2010 10:00 - 20.11.2010 20:00:00


Hokiliiga, Noorus/Energest - Narva HK/PSK 1
Aeg: 30.10.2010 15:30 - 30.10.2010 17:00:00


Eesti jäähokiliiga, NHK/PSK 2 - Noorus/Energest
Aeg: 17.10.2010 16:45 - 17.10.2010 18:45:00


Eesti jäähokiliiga, NHK/PSK 1 - NHK/PSK 2
Aeg: 16.10.2010 13:45 - 16.10.2010 15:45:00


Noorte hokiturniir Narva Cup 2010, kolmas päev
Aeg: 25.04.2010 09:00 - 25.04.2010 12:00:00


Noorte hokiturniir Narva Cup 2010, teine päev
Aeg: 24.04.2010 09:00 - 24.04.2010 18:00:00


Noorte hokiturniir Narva Cup 2010, esimene päev
Aeg: 23.04.2010 09:00 - 23.04.2010 21:00:00


MMi II divisjoni B-grupp, viies võistluspäev (F)
Aeg: 16.04.2010 13:00 - 16.04.2010 22:00:00

Reede, 16.04
13:00 Hiina - Uus-Meremaa         
16:30 Island - Iisrael | Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1353
20:00 Rumeenia - Eesti | Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1338   
Autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1354


MMi II divisjoni B-grupp, neljas võistluspäev
Aeg: 14.04.2010 13:00 - 14.04.2010 22:00:00

Kolmapäev, 14.04
13:00 Iisrael    -    Hiina         
16:30 Uus-Meremaa    -    Rumeenia         
20:00 Island    -    Eesti 


MMi II divisjoni B-grupp, kolmas võistluspäev
Aeg: 13.04.2010 13:00 - 13.04.2010 22:00:00

Teisipäev, 13.04
13:00 Rumeenia    -    Iisrael         
16:30 Hiina    -    Island         
20:00 Eesti    -    Uus-Meremaa          


MMi II divisjoni B-grupp, teine võistluspäev
Aeg: 11.04.2010 13:00 - 11.04.2010 22:00:00

Pühapäev, 11.04
13:00 Rumeenia    -    Island         
16:30 Iisrael    -    Uus-Meremaa         
20:00 Eesti    -    Hiina        


MMi II divisjoni B-grupp, esimene võistluspäev (F)
Aeg: 10.04.2010 13:00 - 10.04.2010 22:00:00

Laupäev, 10.04
13:00 Uus-Meremaa    -    Island         
16:30 Hiina    -    Rumeenia         
20:00 Eesti    -    Iisrael  | Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1323    


Noorte U18 MMi II divisjon, viies päev
Aeg: 19.03.2010 13:00 - 19.03.2010 22:00:00

13.00 Island - Rumeenia
16.30 Horvaatia - Serbia
20.00 Eesti - Itaalia

Info: http://www.iihf.com/channels0910/wm18-iia


Noorte U18 MMi II divisjon, neljas päev
Aeg: 17.03.2010 13:00 - 17.03.2010 22:00:00

13.00 Serbia - Rumeenia
16.30 Island - Itaalia
20.00 Eesti - Horvaatia

Info: http://www.iihf.com/channels0910/wm18-iia


Noorte U18 MMi II divisjon, kolmas päev (F)
Aeg: 16.03.2010 13:00 - 16.03.2010 22:00:00

13.00 Itaalia - Serbia
16.30 Rumeenia - Horvaatia

20.00 Eesti - Island
Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1282
Sportiv.ee pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1283


Info: http://www.iihf.com/channels0910/wm18-iia


Noorte U18 MMi II divisjon, teine päev (2xF)
Aeg: 14.03.2010 13:00 - 14.03.2010 22:00:00

13.00 Itaalia - Horvaatia
16.30 Serbia - Island
20.00 Eesti - Rumeenia | pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1279
Galerii II: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1280

Info: http://www.iihf.com/channels0910/wm18-iia


Noorte U18 MMi II divisjon, esimene päev
Aeg: 13.03.2010 13:00 - 13.03.2010 22:00:00

13.00 Island - Horvaatia
16.30 Rumeenia - Itaalia
20.00 Eesti - Serbia

Info: http://www.iihf.com/channels0910/wm18-iia


Eesti esivõistlused, Narva HK PSK - Kohtla-Järve Viru Sputnik
Aeg: 28.02.2010 14:30 - 28.02.2010 16:30:00


Eesti esivõistlused, Narva HK PSK - Tartu Kalev-Välk
Aeg: 27.02.2010 14:30 - 27.02.2010 16:30:00


Eesti esivõistlused, Narva HK PSK - Kohtla-Järve Viru Sputnik (F)
Aeg: 20.02.2010 16:30 - 20.02.2010 18:30:00

Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1248


Eesti esivõistlused, Narva HK PSK - Tartu Kalev-Välk
Aeg: 13.02.2010 14:30 - 13.02.2010 16:30:00


Eesti esivõistlused, Narva HK PSK - Tartu Kalev-Välk (P)
Aeg: 23.01.2010 16:30 - 23.01.2010 18:30:00

Protokoll: http://www.virusputnik.ee/summary/09-10/S15.pdf


Eesti esivõistlused, Narva HK PSK - Kohtla-Järve Viru Sputnik
Aeg: 10.01.2010 16:30 - 10.01.2010 18:30:00


Virumaa harrastajate hokiliiga, Ida-Sport- Põhjarannik (F)
Aeg: 20.12.2009 17:30 - 20.12.2009 18:30:00

Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1158


U20 maailmameistrivõistluste II divisjon, 5. päev
Aeg: 18.12.2009 13:00 - 18.12.2009 22:00:00

Info: http://www.iihf.com/channels0910/wm20-iib

13.00 Belgia - Serbia
16.30 Holland - Rumeenia
20.00 Eesti - Leedu


U20 maailmameistrivõistluste II divisjon, 4. päev (F)
Aeg: 16.12.2009 13:00 - 16.12.2009 22:00:00

Info: http://www.iihf.com/channels0910/wm20-iib

13.00 Serbia - Holland
16.30 Belgia - Leedu
20.00 Eesti - Rumeenia | Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1157


U20 maailmameistrivõistluste II divisjon, 3. päev
Aeg: 15.12.2009 13:00 - 15.12.2009 22:00:00

Info: http://www.iihf.com/channels0910/wm20-iib

13.00 Leedu - Rumeenia
16.30 Belgia - Holland
20.00 Eesti - Serbia


U20 maailmameistrivõistluste II divisjon, 2. päev
Aeg: 13.12.2009 13:00 - 13.12.2009 22:00:00

Info: http://www.iihf.com/channels0910/wm20-iib

13.00 Serbia - Rumeenia
16.30 Leedu - Holland
20.00 Eesti - Belgia


U20 maailmameistrivõistluste II divisjon, 1. päev
Aeg: 12.12.2009 13:00 - 12.12.2009 22:00:00

Info: http://www.iihf.com/channels0910/wm20-iib

13.00 Rumeenia - Belgia
16.30 Leedu - Serbia
20.00 Holland - Eesti


Eesti esivõistlused, Narva HK PSK - Tartu Kalev-Välk
Aeg: 29.11.2009 16:00 - 29.11.2009 18:00:00


Eesti esivõistlused, Narva HK PSK - Kohtla-Järve Viru Sputnik (F)
Aeg: 28.11.2009 14:30 - 28.11.2009 16:30:00

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1133


Hoki sõpruskohtumine, Hokikolledž/PSK - Viru Sputnik (F)
Aeg: 20.09.2009 14:15 - 20.09.2009 16:15:00

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1048


Noorte turniir (s. 1992. a ja hiljem) Narva Cup 2009, kolmas päev
Aeg: 26.04.2009 08:30 - 26.04.2009 14:00:00


Noorte turniir (s. 1992. a ja hiljem) Narva Cup 2009, teine päev
Aeg: 25.04.2009 09:00 - 25.04.2009 18:00:00


Noorte turniir (s. 1992. a ja hiljem) Narva Cup 2009, esimene päev
Aeg: 24.04.2009 18:45 - 24.04.2009 20:00:00


Noorte (s. 1994. a ja hiljem) hokiturniir, teine päev
Aeg: 19.04.2009 09:00 - 19.04.2009 14:00:00

Laupäev
9.00 Narva PSK - Rockets (Soome)
10.15 PSK - Kiekko 67 (Soome)
11.30 Tallinna Unistars - Valmiera (Läti)
12.00 Avamine
13.15 Peterburi Piter (Venemaa) - Rockets
14.30 Unistars - Kiekko 67
15.45 Valmiera - Piter
17.00 PSK - Unistars
18.15 Rockets - Kiekko 67

Pühapäev
8.00 Unistar - Piter
9.15 Valmiera - Rockets
10.30 Piter - Kiekko 67
11.45 Valmiera - PSK
13.00 Rockets - Unistars
14.15 Kiekko 67 - Valmiera
15.30 PSK - Piter
16.30 Lõpetamine


Noorte (s. 1994. a ja hiljem) hokiturniir, esimene päev
Aeg: 18.04.2009 09:00 - 18.04.2009 19:30:00

Laupäev
9.00 Narva PSK - Rockets (Soome)
10.15 PSK - Kiekko 67 (Soome)
11.30 Tallinna Unistars - Valmiera (Läti)
12.00 Avamine
13.15 Peterburi Piter (Venemaa) - Rockets
14.30 Unistars - Kiekko 67
15.45 Valmiera - Piter
17.00 PSK - Unistars
18.15 Rockets - Kiekko 67

Pühapäev
8.00 Unistar - Piter
9.15 Valmiera - Rockets
10.30 Piter - Kiekko 67
11.45 Valmiera - PSK
13.00 Rockets - Unistars
14.15 Kiekko 67 - Valmiera
15.30 PSK - Piter
16.30 Lõpetamine


Virumaa harrastajate hokiliiga pronksimäng, Ida-Sport - Põhjarannik
Aeg: 15.04.2009 20:45 - 15.04.2009 22:00:00

Info: http://hockey.k-jarve.ee/viewpage.php?page_id=17


Narva kevad 2009
Aeg: 11.04.2009 11:00 - 11.04.2009 18:45:00


Sõpruskohtumine Ida-Virumaa - Eesti (F)
Aeg: 03.04.2009 18:30 - 03.04.2009 20:30:00

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=733


U18 MMi II divisjon
Aeg: 22.03.2009 13:00 - 22.03.2009 22:00:00

Erileht: http://www.iihf.com/channels0809/wm18-iib


U18 MMi II divisjon
Aeg: 20.03.2009 13:00 - 20.03.2009 22:00:00

Erileht: http://www.iihf.com/channels0809/wm18-iib


U18 MMi II divisjon
Aeg: 19.03.2009 13:00 - 19.03.2009 22:00:00

Erileht: http://www.iihf.com/channels0809/wm18-iib


U18 MMi II divisjon
Aeg: 17.03.2009 13:00 - 17.03.2009 22:00:00

Erileht: http://www.iihf.com/channels0809/wm18-iib

Eesti - Suurbritannia
Aleksei Che pildid: http://fact.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=2718&Itemid=1


U18 MMi II divisjon
Aeg: 16.03.2009 13:00 - 16.03.2009 22:00:00

Erileht: http://www.iihf.com/channels0809/wm18-iib
Eesti - Holland
Sportiv. ee pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=716
Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=717


Eesti meistrivõistluste poolfinaal, Narva PSK - Tallinna GMP Stars
Aeg: 07.03.2009 15:00 - 07.03.2009 17:00:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Tartu Kalev-Välk
Aeg: 01.03.2009 15:00 - 01.03.2009 17:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistlused (J, P)
Aeg: 21.02.2009 09:45 - 21.02.2009 18:45:00

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/ivmviluuisk210209pr.doc


Eesti esivõistlused, Narva HK PSK - Kohtla-Järve Viru Sputnik
Aeg: 20.02.2009 14:30 - 20.02.2009 16:30:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Tartu Kalev-Välk
Aeg: 14.02.2009 15:00 - 14.02.2009 17:00:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Kohtla-Järve Viru Sputnik (F)
Aeg: 31.01.2009 15:00 - 31.01.2009 17:00:00

I ja II kolmandiku pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=656


Virumaa harrastajate hokiliiga, Ida-Sport - Põhjarannik
Aeg: 18.01.2009 15:45 - 18.01.2009 16:45:00

Info: www.vhhl.ee


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Tallinna Stars
Aeg: 17.01.2009 15:00 - 17.01.2009 17:00:00


Narva Cup 2008, 2. päev
Aeg: 30.11.2008 09:00 - 30.11.2008 13:00:00

Pääse 15 krooni.


Narva Cup 2008, 1. päev
Aeg: 29.11.2008 10:30 - 29.11.2008 14:00:00

Pääse 15 krooni.


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Kohtla-Järve Viru Sputnik
Aeg: 22.11.2008 15:00 - 22.11.2008 17:00:00


Olümpiamängude kvalifikatsiooniturniir, kolmas päev
Aeg: 09.11.2008 16:00 - 09.11.2008 22:00:00

16.00 Holland - Kashastan

20.00 Eesti - Hispaania
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=549

Infoleht: www.iihf.com/channels0809/olympic-qual-men/group-b.html


Olümpiamängude kvalifikatsiooniturniir, teine päev
Aeg: 07.11.2008 16:00 - 07.11.2008 22:00:00

16.00 Hispaania - Holland

20.00 Eesti - Kashastan
Sportiv.ee pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=545
Aleksandr Komšini pildid: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum942631.html ja http://foto.rc-mir.com/fotoalbum942624.html


Infoleht: www.iihf.com/channels0809/olympic-qual-men/group-b.html


Olümpiamängude kvalifikatsiooniturniir, esimene päev
Aeg: 06.11.2008 16:00 - 06.11.2008 22:00:00

Kell 16 Kashastan - Hispaania
Kell 20 Eesti - Holland

Infoleht: www.iihf.com/channels0809/olympic-qual-men/group-b.html


Narva PSK auhinnavõistlused, teine päev
Aeg: 25.10.2008 15:00 - 25.10.2008 18:45:00

Võislused võivad alata ka kell 16, selgus saabub võistlusnädala alguses.


Narva PSK auhinnavõistlused, esimene päev
Aeg: 24.10.2008 15:15 - 24.10.2008 17:00:00


Virumaa harrastajate hokiliiga, Narva Ida-Sport - Sillamäe Ice Cats
Aeg: 19.10.2008 17:30 - 19.10.2008 18:30:00

Info: www.leemets.pri.ee


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Noortekoondis
Aeg: 12.10.2008 15:00 - 12.10.2008 17:00:00


* Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Tartu Kalev-Välk
Aeg: 11.10.2008 15:00 - 11.10.2008 17:00:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Noortekoondis
Aeg: 21.09.2008 15:00 - 21.09.2008 17:00:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Kohtla-Järve Viru Sputnik
Aeg: 20.09.2008 15:00 - 20.09.2008 17:00:00


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused Narva kevad 2008, teine päev
Aeg: 20.04.2008 10:00 - 20.04.2008 18:00:00


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused Narva kevad 2008, esimene päev
Aeg: 19.04.2008 11:00 - 19.04.2008 18:45:00


Noorte turniir, teine päev
Aeg: 16.03.2008 10:00 - 16.03.2008 18:00:00


Noorte turniir, esimene päev
Aeg: 15.03.2008 10:00 - 15.03.2008 21:00:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Kohtla-Järve Viru Sputnik (F)
Aeg: 08.03.2008 15:00 - 08.03.2008 17:00:00

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=337


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Tartu Kalev-Välk
Aeg: 02.03.2008 15:00 - 02.03.2008 17:00:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Tallinna Purikad
Aeg: 01.03.2008 15:00 - 01.03.2008 17:00:00


Eesti meistrivõistlused, Narva PSK - Tallinna HK Purikad (edasi lükatud 2008. aastasse)
Aeg: 08.12.2007 00:00 - 08.12.2007 00:00:00


Narva Cup 2007, teine päev
Aeg: 25.11.2007 08:00 - 25.11.2007 16:00:00


Narva Cup 2007, esimene päev
Aeg: 24.11.2007 10:00 - 24.11.2007 20:00:00


Ida-Virumaa kristalluisk 2007, teine päev
Aeg: 18.02.2007 13:30 - 18.02.2007 17:30:00


Ida-Virumaa kristalluisk 2007, esimene päev
Aeg: 17.02.2007 08:30 - 17.02.2007 21:30:00




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles