Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Narva Energia SK võimla

TULEKUL ÜRITUSED:

Rahvusvaheline V.Nikolajevi mälestusturniir noormeestele 2. päev
Aeg: 23.09.2017 09:00 - 23.09.2017 17:00:00


Rahvusvaheline V.Nikolajevi mälestusturniir noormeestele 3. päev
Aeg: 24.09.2017 09:00 - 24.09.2017 14:00:00



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Rahvusvaheline V.Nikolajevi mälestusturniir noormeestele 1. päev
Aeg: 22.09.2017 12:00 - 22.09.2017 17:00:00


Lahing Narva all
Aeg: 11.03.2017 18:00 - 11.03.2017 21:00:00

Traditsiooniline profipoksi matš "Lahing Narva all".
Lisainfo: Aleksandr Karavajev tel. 5543020.
PLAKAT


Rahvusvaheline võrkpalliturniir SK Viktoria-spordikooli Energia auhindadele
Aeg: 10.02.2017 12:00 - 12.02.2017 16:00:00

10-12.02.2017.a. toimub Narva Energia SK spordisaalis rahvusvaheline noorteturniir võrkpallis poistele (s. 1999-2000 ja 1992-1993).


V. Nikolajevi mälestusturniir noorte võrkpallis, kolmas päev
Aeg: 25.09.2016 10:00 - 25.09.2016 15:00:00

Osalevad võistkonnad Narvast, Rakverest, Tallinnast, Põltsamaalt, Valgast, Tartust, Pihkvast, Sankt-Peterburgist ja Minskist.


Võrkpallikohtunike seminar
Aeg: 24.09.2016 13:00 - 24.09.2016 16:00:00

Lektor: Mati Koorep


V. Nikolajevi mälestusturniir noorte võrkpallis, teine päev
Aeg: 24.09.2016 10:00 - 24.09.2016 19:00:00

Osalevad võistkonnad Narvast, Rakverest, Tallinnast, Põltsamaalt, Valgast, Tartust, Pihkvast, Sankt-Peterburgist ja Minskist.


V. Nikolajevi mälestusturniir noorte võrkpallis, esimene päev
Aeg: 23.09.2016 14:00 - 23.09.2016 19:00:00

Osalevad võistkonnad Narvast, Rakverest, Tallinnast, Põltsamaalt, Valgast, Tartust, Pihkvast, Sankt-Peterburgist ja Minskist.


Eesti korvpallimeistrivõistluste teise liiga 1/4finaal, Narva - BC Rapla
Aeg: 02.04.2016 15:30 - 02.04.2016 17:00:00


Eesti meistrivõistluste teise liiga 1/8finaal, Narva - Toila
Aeg: 24.03.2016 20:30 - 24.03.2016 22:00:00


Eesti naiste esiliiga, Narva PSK - Sillamäe Kalev/IVK
Aeg: 24.03.2016 19:15 - 24.03.2016 20:45:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/SK Viktoria - VK Täht
Aeg: 27.02.2016 13:00 - 27.02.2016 15:00:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/SK Viktoria - Audentese SG/NK
Aeg: 13.02.2016 13:00 - 13.02.2016 15:00:00


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Narva - Tartu EMÜ SK
Aeg: 31.01.2016 17:00 - 31.01.2016 18:30:00


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Narva - Tallinna SK RIM/Scanweld
Aeg: 24.01.2016 16:00 - 24.01.2016 17:30:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/SK Viktoria - EMÜ SK
Aeg: 23.01.2016 13:00 - 23.01.2016 15:00:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/SK Viktoria - TLÜ/VK Rakvere
Aeg: 09.01.2016 13:00 - 09.01.2016 15:00:00


Eesti meistrivõistluste teine liiga Narva - Postimees/Soov.ee
Aeg: 27.12.2015 17:00 - 27.12.2014 18:30:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/SK Viktoria - Järvamaa VK II
Aeg: 19.12.2015 13:00 - 19.12.2015 15:00:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/SK Viktoria - Peetri Liider/Rae vald
Aeg: 12.12.2015 13:00 - 12.12.2015 15:00:00


Ida-Virumaa meeste võrkpallimeistrivõistluste finaalturniir
Aeg: 06.12.2015 09:15 - 06.12.2015 13:00:00

9.15 poolfinaal
10.00 poolfinaal
11.00 pronksimäng
12.00 finaal


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/SK Viktoria - Võru VK/SK
Aeg: 28.11.2015 13:00 - 28.11.2015 15:00:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/SK Viktoria - Tallinna Selver Kikas
Aeg: 14.11.2015 13:00 - 14.11.2015 15:00:00


Eesti naiste esiliiga, Narva PSK - Sillamäe Kalev/IVK
Aeg: 08.11.2015 12:30 - 08.11.2015 14:00:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/SK Viktoria - TTÜ/Kiili
Aeg: 31.10.2015 16:00 - 31.10.2015 18:00:00


Narva Basket 2015, teine päev
Aeg: 11.10.2015 09:30 - 11.10.2015 20:00:00

Info: https://www.facebook.com/events/1091157704241596/


Narva Basket 2015, esimene päev
Aeg: 10.10.2015 11:00 - 10.10.2015 20:00:00

Info: https://www.facebook.com/events/1091157704241596/


Vladimir Nikolajevi mälestusturniir meestele ja noormeestele, kolmas päev
Aeg: 27.09.2015 09:00 - 27.09.2015 15:00:00


Võrkpallikohtunike seminar
Aeg: 26.09.2015 12:00 - 26.09.2015 15:30:00

Koolitust viib läbi Mati Koorep.


Vladimir Nikolajevi mälestusturniir meestele ja noormeestele, teine päev
Aeg: 26.09.2015 10:00 - 26.09.2015 20:00:00


Vladimir Nikolajevi mälestusturniir meestele ja noormeestele, esimene päev
Aeg: 25.09.2015 13:00 - 25.09.2015 20:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga B-poolfinaal, Narva - Remeks
Aeg: 11.04.2015 15:30 - 11.04.2015 17:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, Narva - Remeks
Aeg: 15.03.2015 17:00 - 15.03.2015 18:30:00


Eesti meeste meistrivõistluste esiliiga 9.-10. koha mäng, AS Espak Narva/SK Energia - Lähte ÜG/Põltsamaa
Aeg: 21.02.2015 13:00 - 21.02.2015 15:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, Narva - KK HITO
Aeg: 15.02.2015 17:00 - 15.02.2015 18:30:00


X Narva Energia ja VK Viktoria auhinnaturniir noormeeste võrkpallis, kolmas päev
Aeg: 15.02.2015 09:00 - 15.02.2015 15:00:00

Osalevad Eesti, Venemaa ja Läti klubid.
Vanuseklassis 1996-1997 - 6 võistkonda
Vanuseklassis 1999-2000 - 8 võistkonda


X Narva Energia ja VK Viktoria auhinnaturniir noormeeste võrkpallis, teine päev
Aeg: 14.02.2015 09:00 - 14.02.2015 20:00:00

Osalevad Eesti, Venemaa ja Läti klubid.
Vanuseklassis 1996-1997 - 6 võistkonda
Vanuseklassis 1999-2000 - 8 võistkonda


X Narva Energia ja VK Viktoria auhinnaturniir noormeeste võrkpallis, esimene päev
Aeg: 13.02.2015 12:00 - 13.02.2015 20:00:00

Osalevad Eesti, Venemaa ja Läti klubid.
Vanuseklassis 1996-1997 - 6 võistkonda
Vanuseklassis 1999-2000 - 8 võistkonda

Kell 17 avamine.


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva Espak - Eesti Maaülikooli SK
Aeg: 07.02.2015 13:00 - 07.02.2015 15:00:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva Espak/Energia SK − Tallinna Ülikool/VK Rakvere
Aeg: 25.01.2015 12:00 - 25.01.2015 14:00:00


Eesti naiste korvpalliliiga, Narva PSK - Püssi/Jõhvi
Aeg: 21.12.2014 12:00 - 21.12.2014 13:30:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Espak Narva/Energia SK - VK Täht
Aeg: 07.12.2014 12:00 - 07.12.2014 14:00:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Espak Narva/Energia SK - Lähte ÜG/Põltsamaa
Aeg: 23.11.2014 12:00 - 23.11.2014 14:00:00


Ida-Virumaameistrivõistluste meistriliiga, Narva - Kivõli SK Askele
Aeg: 09.11.2014 17:00 - 09.11.2014 18:30:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Espak Narva/Energia SK - Selver Kikas
Aeg: 25.10.2014 13:00 - 25.10.2014 15:00:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Espak Narva/Energia SK - Liider/Rae vald
Aeg: 19.10.2014 12:00 - 19.10.2014 14:00:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Espak Narva/Energia SK - TTÜ Kiili
Aeg: 04.10.2014 13:00 - 04.10.2014 15:00:00


Vladimir Nikolejavi mälestusturniir poiste võrkpallis, kolmas päev
Aeg: 21.09.2014 09:30 - 21.09.2014 16:00:00

Osalevad poisid 1996+.


Vladimir Nikolejavi mälestusturniir poiste võrkpallis, teine päev
Aeg: 20.09.2014 10:00 - 20.09.2014 21:00:00

Osalevad poisid 1996+.


Vladimir Nikolejavi mälestusturniir poiste võrkpallis, esimene päev
Aeg: 19.09.2014 17:00 - 19.09.2014 21:00:00

Osalevad poisid 1996+.


Ida-Virumaa naiste meistrivõistluste finaal, Narva - Sillamäe
Aeg: 17.05.2014 12:30 - 17.05.2014 14:00:00


Eesti võrkpallimeistrivõistluste esiliiga, Narva Espak/SK - Lähte ÜG
Aeg: 25.01.2014 16:00 - 25.01.2014 18:00:00


Eesti võrkpallimeistrivõistluste esiliiga, Narva Espak/SK - Selver Kikas
Aeg: 12.01.2014 13:00 - 12.01.2014 15:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, Narva - Remeks
Aeg: 22.12.2013 17:00 - 22.12.2013 18:30:00

Info: http://www.basket.ee/?mid=1219


Ida-Virumaa naiste meistrivõistlused, Narva - Sillamäe gümnaasium/Kalev
Aeg: 21.12.2013 15:30 - 21.12.2013 17:00:00


Eesti võrkpallimeistrivõistluste esiliiga, Narva Espak/SK - VK Täht
Aeg: 15.12.2013 14:00 - 15.12.2013 16:00:00


Eesti võrkpallimeistrivõistluste esiliiga, Narva Espak/SK - Pärnu VK II
Aeg: 01.12.2013 12:00 - 01.12.2013 14:00:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva Espak/SK - Liider/Rae vald
Aeg: 17.11.2013 14:00 - 17.11.2013 16:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, Narva - Toila
Aeg: 03.11.2013 17:00 - 03.11.2013 18:30:00

Info: http://www.basket.ee/?mid=1219


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, Narva -Iisaku
Aeg: 20.10.2013 17:00 - 20.10.2013 18:30:00


Vladimir Nikolajevi mälestusturniir võrkpallis, kolmas päev
Aeg: 22.09.2013 09:00 - 22.09.2013 17:00:00

Info: http://www.skenergia.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=153&Itemid=283&lang=et


Võrkpallikohtunike koolitus
Aeg: 21.09.2013 12:00 - 21.09.2013 14:00:00

Koolitaja: Mati Koorep.


Vladimir Nikolajevi mälestusturniir võrkpallis, teine päev
Aeg: 21.09.2013 09:00 - 21.09.2013 20:30:00

Info: http://www.skenergia.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=153&Itemid=283&lang=et


Vladimir Nikolajevi mälestusturniir võrkpallis, esimene päev
Aeg: 20.09.2013 13:00 - 20.09.2013 22:00:00

Info: http://www.skenergia.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=153&Itemid=283&lang=et


Ida-Virumaa naiste korvpallimeistrivõistluste finaalturniir
Aeg: 21.04.2013 12:00 - 21.04.2013 15:00:00

12.00 pronksimäng Mäetaguse SK - Sillamäe Gümnaasium/Kalev
13.00 finaal Narva - Toila


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, Narva - Toila
Aeg: 31.03.2013 17:00 - 31.03.2013 18:30:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga B-poolfinaal, Narva - Audentese SG/NK
Aeg: 10.03.2013 12:00 - 10.03.2013 13:30:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga veerandfinaal, Narva - TTÜ/Kiili
Aeg: 02.03.2013 13:00 - 02.03.2013 14:30:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, Narva - KK HITO
Aeg: 24.02.2013 17:00 - 24.02.2013 18:30:00


Eesti esiliiga, AS Espak Narva/SK Energia - Paide/Türi/Väätsa VK
Aeg: 10.02.2013 12:00 - 10.02.2013 13:30:00


Eesti esiliiga, AS Espak Narva/SK Energia - Eesti Maaülikooli Spordiklubi
Aeg: 09.02.2013 13:00 - 09.02.2013 14:30:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, Narva - Remeks
Aeg: 13.01.2013 17:30 - 13.01.2013 19:00:00

Info: http://www.basket.ee/?mid=866


Ida-Virumaa naiste meistrivõistlused
Aeg: 16.12.2012 14:00 - 16.12.2012 17:00:00

14.00 Narva - Mäetaguse
15.30 Sillamäe - Toila
Info: http://www.basket.ee/index.php?mid=1339


Ida-Virumaa naiste karikavõistlused, Narva - Toila 87:33
Aeg: 16.12.2012 12:30 - 16.12.2012 14:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste finaalturniir
Aeg: 08.12.2012 10:00 - 08.12.2012 14:00:00

1. kell 10.00- Narva Fanatid- Tõrramäe Tornaado
2. kell 11.00- Narva Espak- VK Viro
3. kell 12.00- 3.-4. koha mäng
4. kell 13.00- 1.-2. koha mäng


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, Narva - Askele/Kiviõli
Aeg: 02.12.2012 17:00 - 02.12.2012 18:30:00

Info: http://www.basket.ee/index.php?mid=1219


Ida-Virumaa karikavõistlused, Narva - Mäetaguse SK II
Aeg: 24.11.2012 13:30 - 24.11.2012 15:00:00


Kohtunike seminar
Aeg: 30.09.2012 12:00 - 30.09.2012 15:00:00

Koolituse viib läbi Mati Koorep.


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, Narva - Remeks
Aeg: 27.05.2012 17:00 - 27.05.2012 18:30:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, Narva - Remeks
Aeg: 26.05.2012 18:00 - 25.05.2012 19:30:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, Narva - Remeks
Aeg: 13.05.2012 17:00 - 13.05.2012 18:30:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, Narva - Askele
Aeg: 14.04.2012 13:00 - 14.04.2012 14:30:00

Info: http://www.basket.ee/?mid=1225


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, Narva - Toila
Aeg: 01.04.2012 17:00 - 01.04.2012 18:30:00


Ida-Virumaa naiste meistrivõistlused, 3. voor
Aeg: 18.03.2012 11:00 - 18.03.2012 14:00:00

11.00 Mäetaguse SK - Toila
12.30 Narva - Jõhvi
Vaba: Sillamäe Kalev
Info: http://basket.ee/?mid=1339


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, Narva - Askele
Aeg: 08.01.2012 14:30 - 08.01.2012 16:00:00

Info: http://basket.ee/?mid=866


Ida-Virumaa karikavõistlused, Narva - Askele
Aeg: 11.12.2011 17:00 - 11.12.2011 18:30:00

Info: http://www.basket.ee/?mid=866


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, Narva - Remeks
Aeg: 27.11.2011 17:00 - 27.11.2011 18:30:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, Narva - Iisaku KK
Aeg: 06.11.2011 17:00 - 06.11.2011 18:30:00

Info: http://www.basket.ee/?mid=866


Rahvusvaheline poiste U16 turniir Hotell Narva Cup/Narva Sügis
Aeg: 06.11.2011 10:00 - 06.11.2011 15:00:00


Rahvusvaheline poiste U16 turniir Hotell Narva Cup/Narva Sügis
Aeg: 05.11.2011 10:00 - 05.11.2011 18:00:00


Rahvusvaheline poiste U16 turniir Hotell Narva Cup/Narva Sügis
Aeg: 04.11.2011 15:00 - 04.11.2011 18:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, Narva - KK HITO
Aeg: 16.10.2011 17:00 - 16.10.2011 18:30:00

Info: http://basket.ee/?mid=866


Vladimir Nikolajevi mälestusturniir, kolmas päev
Aeg: 25.09.2011 09:00 - 25.09.2011 16:00:00


Vladimir Nikolajevi mälestusturniir, teine päev
Aeg: 24.09.2011 10:00 - 24.09.2011 19:30:00


Vladimir Nikolajevi mälestusturniir, esimene päev
Aeg: 23.09.2011 15:30 - 23.09.2011 20:00:00


Rahvusvaheline turniir võrkpallis SK Energia/SK Viktoria auhindadele, kolmas päev
Aeg: 20.02.2011 09:00 - 20.02.2011 14:00:00

Poisid s. 1995. a ja hiljem. Osalevad 9 võistkonda Eestist, Venemaalt, Lätist ja Leedust.


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva Energia- Pärnu VK II (F)
Aeg: 19.02.2011 13:00 - 19.02.2011 14:00:00

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1734


Rahvusvaheline turniir võrkpallis SK Energia/SK Viktoria auhindadele, teine päev
Aeg: 19.02.2011 09:00 - 19.02.2011 20:00:00

Poisid s. 1995. a ja hiljem. Osalevad 9 võistkonda Eestist, Venemaalt, Lätist ja Leedust.
Avamine kell 14.30.


Rahvusvaheline turniir võrkpallis "SK Energia/SK Viktoria auhindadele", esimene päev
Aeg: 18.02.2011 15:00 - 18.02.2011 21:00:00

Poisid s. 1995. a ja hiljem. Osalevad 9 võistkonda Eestist, Venemaalt, Lätist ja Leedust.


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia - EMÜ SK
Aeg: 14.11.2010 14:00 - 14.11.2010 15:30:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia - EMÜ SK
Aeg: 16.10.2010 13:00 - 16.10.2010 14:30:00


Narva Basket 2010, kolmas päev
Aeg: 10.10.2010 10:00 - 10.10.2010 15:30:00


Narva Basket 2010, teine päev
Aeg: 09.10.2010 10:00 - 09.10.2010 19:00:00


Narva Basket 2010, esimene päev
Aeg: 08.10.2010 14:00 - 08.10.2010 19:00:00


XII rahvusvaheline Vladimir Nikolajevi mälestusturniir, kolmas päev
Aeg: 26.09.2010 09:00 - 26.09.2010 16:00:00

Ajakava: http://www.sportiv.ee/dokument/nikolajevvorkpall_2010ajakava.htm


XII rahvusvaheline Vladimir Nikolajevi mälestusturniir, teine päev
Aeg: 25.09.2010 09:00 - 25.09.2010 21:30:00

Kell 12 võrkpallikohtunike seminar, kell 14 avamine.
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1569
Ajakava: http://www.sportiv.ee/dokument/nikolajevvorkpall_2010ajakava.htm


XII rahvusvaheline Vladimir Nikolajevi mälestusturniir, esimene päev
Aeg: 24.09.2010 15:30 - 24.09.2010 21:30:00

Ajakava: http://www.sportiv.ee/dokument/nikolajevvorkpall_2010ajakava.htm


Eesti esiliiga C-finaalturniir
Aeg: 27.03.2010 11:00 - 27.03.2010 16:30:00

9.-12. koha mängud
Poolfinaalid
11.00 Narva SK Energia/SK Viktoria - Paide/Türi/Väätsa SK
12.30 TTÜ II - SKS/Võru
Kohamängud
14.00 11.-12. koht
15.30 13.-14. koht


Profipoksi õhtu Lahing Narva all
Aeg: 20.03.2010 18:00 - 20.03.2010 20:00:00

Pääse 35 kuni 200 krooni.


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, KK Narva - Mäetaguse
Aeg: 14.03.2010 17:00 - 14.03.2010 18:30:00

Infoleht: http://www.sportiv.ee/korvpall0910/


Eesti noorte C-klassi (U16) karikavõistluste finaalturniir, kolmas päev
Aeg: 07.03.2010 09:00 - 07.03.2010 18:00:00

Osalevad: Võru I, Võru II, Audentes, Saaremaa SK, Rakvere SK, Põltsamaa VK, Valga VK, Narva Energia SK


Eesti noorte C-klassi (U16) karikavõistluste finaalturniir, teine päev
Aeg: 06.03.2010 10:00 - 06.03.2010 21:00:00

Osalevad: Võru I, Võru II, Audentes, Saaremaa SK, Rakvere SK, Põltsamaa VK, Valga VK, Narva Energia SK


Eesti noorte C-klassi (U16) karikavõistluste finaalturniir, esimene päev
Aeg: 05.03.2010 11:00 - 05.03.2010 21:00:00

Osalevad: Võru I, Võru II, Audentes, Saaremaa SK, Rakvere SK, Põltsamaa VK, Valga VK, Narva Energia SK


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/SK Viktoria - Ülenurme/Luunja
Aeg: 28.02.2010 13:00 - 28.02.2010 14:15:00


III SK Energia/VK Viktoria auhinnaturniir, kolmas päev
Aeg: 21.02.2010 09:00 - 21.02.2010 14:00:00

Mängivad 1995. a ja hiljem sündinud poisid.


III SK Energia/VK Viktoria auhinnaturniir, teine päev
Aeg: 20.02.2010 10:00 - 20.02.2010 18:00:00

Mängivad 1995. a ja hiljem sündinud poisid.


III SK Energia/VK Viktoria auhinnaturniir, esimene päev
Aeg: 19.02.2010 14:00 - 19.02.2010 17:00:00

Mängivad 1995. a ja hiljem sündinud poisid.


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, KK Narva - Askele
Aeg: 07.02.2010 17:00 - 07.02.2010 18:30:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/SK Viktoria - Kuressaare Avos VK
Aeg: 06.02.2010 13:00 - 06.02.2010 14:00:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/SK Viktoria - SKS/Võru SK
Aeg: 30.01.2010 13:00 - 30.01.2010 14:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, KK Narva - Iisaku KK
Aeg: 17.01.2010 17:00 - 17.01.2010 18:30:00

Info: Info:  http://www.sportiv.ee/korvpall0910/


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/SK Viktoria - TTÜ II
Aeg: 17.01.2010 13:00 - 17.01.2010 14:00:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/SK Viktoria - Paide/Türi/Väätsa SK
Aeg: 16.01.2010 13:00 - 16.01.2010 14:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste finaalturniir (P)
Aeg: 09.01.2010 10:00 - 09.01.2010 15:00:00

Poolfinaalid
10.00 Narva veteranid - VK Viro 2:0
11.15 Kiviõli - SK Energia/SK Viktoria 2:0

12.30 3.-4. koha mäng SK Energia/SK Viktoria - Narva veteranid 3:0
13.45 finaal VK Viro - Kiviõli 3:2


Rahvaliiga meeste turniir, Energia II - Illuka (F)
Aeg: 07.12.2009 19:00 - 07.12.2009 20:00:00

Info: http://www.sportiv.ee/rahvaliiga0910/
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1145


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/SK Viktoria - Ülenurme/Luunja
Aeg: 29.11.2009 13:00 - 29.11.2009 14:00:00


Rahvaliiga meeste turniir, Energia II - Mäetaguse
Aeg: 14.11.2009 18:00 - 14.11.2009 19:30:00

Info: http://www.sportiv.ee/rahvaliiga0910/


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, KK Narva - KK Hito (F)
Aeg: 01.11.2009 17:00 - 01.11.2009 18:30:00

Info: http://www.sportiv.ee/korvpall0910/
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1104


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/SK Viktoria - Ülenurme/Luunja
Aeg: 31.10.2009 13:00 - 31.10.2009 14:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, KK Narva - Remeks
Aeg: 25.10.2009 17:00 - 25.10.2009 18:30:00

Info: http://www.sportiv.ee/korvpall0910/


X Narva Basket, kolmas päev
Aeg: 11.10.2009 10:00 - 11.10.2009 15:00:00


X Narva Basket, teine päev
Aeg: 10.10.2009 10:00 - 10.10.2009 15:00:00


X Narva Basket, esimene päev
Aeg: 09.10.2009 10:00 - 09.10.2009 15:00:00


XI Vladimir Nikolajevi memoriaal, kolmas päev
Aeg: 27.09.2009 09:00 - 27.09.2009 12:30:00

9.00 ATO SK Rapla - Narva SK Energia
10.30 Narva Veteranid - Rakvere
11.30 Narva SK Energia - Rakvere


Võrkpallikohtunike seminar
Aeg: 26.09.2009 12:00 - 26.09.2009 15:00:00


XI Vladimir Nikolajevi memoriaal, teine päev
Aeg: 26.09.2009 11:00 - 26.09.2009 19:00:00

11.00 Saaremaa SK - Premium 7/Tartu
12.15 Narva SK Energia - Tallinna SS Kalev
13.15 Narva SK Energia - Narva Veteranid
14.30 ATO SK Rapla - Tallinna SS Kalev
15.30 Saaremaa SK - Narva SK Energia
17.00 Saaremaa SK - ATO SK Rapla
18.00 ATO SK Rapla - Premium 7/Tartu


XI Vladimir Nikolajevi memoriaal, esimene päev
Aeg: 25.09.2009 17:00 - 25.09.2009 20:30:00

17.00 Premium 7/Tartu - Narva SK Energia
18.15 Premium 7/Tartu - Tallinna SS Kalev
19.30 Tallinna SS Kalev - Saaremaa SK


Noorte kiirturniir Kuldne sügis
Aeg: 20.09.2009 09:30 - 20.09.2009 17:30:00

Osalevad 1992. a ja hiljem sündinud poiste võistkonnad Narvast, Kohtla-Järvelt, Sillamäelt ja Toilast.


Ida-Virumaa MV 10.-12. klassidele (J)
Aeg: 28.04.2009 09:30 - 28.04.2009 14:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga veerandfinaal, KK Narva - Toila
Aeg: 22.03.2009 17:00 - 22.03.2009 18:30:00

Info: http://www.sportiv.ee/korvpalliMV_08/ivmv_korvpall_0809_veeb.htm


Eesti meistrivõistluste esiliiga 5.-6. koha kohtumine, SK Energia/Inger Salvadore - Paide/Väätsa/Türi
Aeg: 21.03.2009 13:00 - 21.03.2009 15:00:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga 5.-6. koha kohtumine, SK Energia/Inger Salvadore - Paide/Väätsa/Türi
Aeg: 14.03.2009 13:00 - 14.03.2009 14:30:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga 5.-8. koha poolfinaal, SK Energia/Inger Salvadore - Ülenurme/Luunja
Aeg: 08.03.2009 13:00 - 08.03.2009 15:00:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga 5.-8. koha poolfinaal, SK Energia/Inger Salvadore - Ülenurme/Luunja
Aeg: 28.02.2009 13:00 - 28.02.2009 14:30:00


Profipoksi õhtu "Lahing Narva all"
Aeg: 14.02.2009 18:00 - 14.02.2009 20:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, KK Narva - KK Hito
Aeg: 08.02.2009 17:00 - 08.02.2009 18:30:00

Infoleht: http://www.sportiv.ee/korvpalliMV_08/ivmv_korvpall_0809_veeb.htm


Eesti meistrivõistluste esiliiga 1/8finaal, SK Energia/Inger Salvadore - Tallinna G4S (F)
Aeg: 31.01.2009 13:00 - 31.01.2009 14:30:00

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=655


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, KK Narva - Remeks
Aeg: 25.01.2009 17:00 - 25.01.2009 18:30:00

Info: http://www.sportiv.ee/korvpalliMV_08/ivmv_korvpall_0809_veeb.htm


Eesti meistrivõistluste esiliiga, SK Energia/INger Salvadore - Tallinna Liider/Rolltrans
Aeg: 18.01.2009 14:30 - 18.01.2009 16:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, KK Narva - Iisaku KK
Aeg: 21.12.2008 17:00 - 21.12.2008 18:30:00

Info: http://www.sportiv.ee/korvpalliMV_08/ivmv_korvpall_0809_veeb.htm


Ida-Virumaa meistrivõistluste poolfinaalid ja medalimängud
Aeg: 20.12.2008 10:00 - 20.12.2008 14:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, KK Narva - KK Hito
Aeg: 14.12.2008 17:00 - 14.12.2008 18:30:00

Info: http://www.sportiv.ee/korvpalliMV_08/ivmv_korvpall_0809_veeb.htm


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/IS - EMÜ SK
Aeg: 14.12.2008 14:30 - 14.12.2008 16:00:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/IS - TTÜ/Kiili
Aeg: 07.12.2008 14:30 - 07.12.2008 16:00:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/IS - Tallinna VK Tefa/LDI (F)
Aeg: 30.11.2008 14:00 - 30.11.2008 15:30:00

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=576


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, Narva - Remeks
Aeg: 23.11.2008 17:00 - 23.11.2008 18:30:00

Info: http://www.sportiv.ee/korvpalliMV_08/ivmv_korvpall_0809_veeb.htm


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, KK Narva - Toila (F)
Aeg: 09.11.2008 17:00 - 09.11.2008 18:30:00

Info: http://www.sportiv.ee/korvpalliMV_08/ivmv_korvpall_0809_veeb.htm
Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=553


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, KK Narva - Iisaku KK
Aeg: 26.10.2008 17:00 - 26.10.2008 18:30:00

Info: http://www.sportiv.ee/korvpalliMV_08/ivmv_korvpall_0809_veeb.htm


Ida-Virumaa karikavõistlused korvpallis, KK Narva - KK hito
Aeg: 12.10.2008 17:00 - 12.10.2008 18:30:00

Tabel: http://www.sportiv.ee/dokument/ivkvkorvpall0809.htm


Noorte turniir Narva Basket, kolmas päev
Aeg: 12.10.2008 10:00 - 12.10.2008 15:00:00


Noorte turniir Narva Basket, teine päev
Aeg: 11.10.2008 10:00 - 11.10.2008 20:00:00


Noorte turniir Narva Basket, esimene päev
Aeg: 10.10.2008 13:30 - 10.10.2008 19:30:00


X Vladimir Nikolajevi mälestusturniir, kolmas päev
Aeg: 14.09.2008 09:00 - 14.09.2008 15:00:00

Lisaks Energia SK Võimlale mängud ka Spordikeskuses.


Võrkpallikohtunike koolitus
Aeg: 13.09.2008 12:00 - 13.09.2008 14:00:00


X Vladimir Nikolajevi mälestusturniir, teine päev
Aeg: 13.09.2008 10:00 - 13.09.2008 22:00:00


X Vladimir Nikolajevi mälestusturniir, esimene päev
Aeg: 12.09.2008 15:00 - 12.09.2008 23:00:00


Ida-Virumaa koolinoorte meistrivõistlused
Aeg: 29.04.2008 09:15 - 29.04.2008 14:00:00

10.-12.- klassider võistkonnad. Kell 9.15 algab poiste ja kell 12 neidude turniir.


LIVING.ee Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, KK Narva - Iisaku KK
Aeg: 23.03.2008 17:00 - 23.03.2008 18:30:00

Info: http://www.sportiv.ee/korvpalliMV_07/ivmv_korvpall_0708_veeb.htm


LIVING.ee Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga veerandfinaal, KK Narva - Mäetaguse
Aeg: 02.03.2008 17:00 - 02.03.2008 18:30:00

Info: www.sportiv.ee/korvpalliMV_07/ivmv_korvpall_0708_veeb.htm


Perevõrkpalliturniir "Isa, ema ja mina"
Aeg: 23.02.2008 00:00 - 23.02.2008 00:00:00


LIVING.ee Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, KK Narva - Toila
Aeg: 27.01.2008 17:00 - 27.01.2008 18:30:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/IS - Paide/Väätsa/Türi
Aeg: 27.01.2008 14:30 - 27.01.2008 16:00:00


IV rahvusvaheline noormeeste (s. 1993. a ja hiljem) Vladimir Malkovski mälestusturniir, kolmas päev
Aeg: 27.01.2008 09:30 - 27.01.2008 13:30:00


IV rahvusvaheline noormeeste (s. 1993. a ja hiljem) Vladimir Malkovski mälestusturniir, teine päev
Aeg: 26.01.2008 10:00 - 26.01.2008 21:00:00


IV rahvusvaheline noormeeste (s. 1993. a ja hiljem) Vladimir Malkovski mälestusturniir, esimene päev
Aeg: 25.01.2008 18:00 - 25.01.2008 23:00:00

Kaks mängu peetakse ka kell 14 ja 15, kell 18 avamine.


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/IS - Tallinna SC Tempo
Aeg: 13.01.2008 13:00 - 13.01.2008 14:30:00


LIVING.ee Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, KK Narva - Iisaku KK
Aeg: 16.12.2007 17:00 - 16.12.2007 18:30:00


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/IS - Tallinna Falck/Kunda Mobil
Aeg: 18.11.2007 13:00 - 18.11.2007 14:30:00




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles