Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Voka staadion

TULEKUL ÜRITUSED:

Voka 4. KV 9. etapp (duo)
Aeg: 30.09.2017 11:00 - 30.09.2017 16:00:00


Voka 4. KV finaal (üksik)
Aeg: 08.10.2017 10:00 - 08.10.2017 15:00:00



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Voka 4. KV 9. etapp (duo)
Aeg: 06.09.2017 18:00 - 06.09.2017 21:00:00


Voka 4. KV 8. etapp (duo)
Aeg: 16.08.2017 18:00 - 16.08.2017 21:00:00

Info


Voka karika finaaletapp, üksikmäng
Aeg: 02.10.2016 10:00 - 02.10.2016 15:00:00


Voka karika 10. etapp, paarismäng
Aeg: 21.09.2016 18:00 - 21.09.2016 21:00:00


Voka karika 9. etapp, paarismäng
Aeg: 07.09.2016 18:00 - 07.09.2016 21:00:00


Voka karika 8. etapp, paarismäng
Aeg: 17.08.2016 18:00 - 17.08.2016 21:00:00


Voka karika 7. etapp, paarismäng
Aeg: 03.08.2016 18:00 - 03.08.2016 21:00:00


Eesti karika 1/32finaal, Jõhvi FC Lokomotiv - Tallinna FC Flora U19
Aeg: 24.07.2016 19:00 - 24.07.2016 21:00:00


Voka karika 6. etapp, paarismäng
Aeg: 20.07.2016 18:00 - 20.07.2016 21:00:00


Voka karika 5. etapp, paarismäng
Aeg: 06.07.2016 18:00 - 06.07.2016 21:00:00


Voka karika 4. etapp, paarismäng
Aeg: 22.06.2016 18:00 - 22.06.2016 21:00:00


XV Toila valla lahtised meistrivõistlused üksikmängus, muru
Aeg: 12.06.2016 10:00 - 12.06.2016 16:00:00

Osalustasu 2 eurot, kuni 16aastastele tasuta.


Voka karika 3. etapp, paarismäng
Aeg: 01.06.2016 18:00 - 01.06.2016 21:00:00


Voka karika 2. etapp, paarismäng
Aeg: 25.05.2016 18:00 - 25.05.2016 21:00:00


Voka karika 1. etapp, loosipaarismäng
Aeg: 04.05.2016 18:00 - 04.05.2016 21:00:00


Voka karikas petangis - superfinaal üksikmängus
Aeg: 04.10.2015 10:00 - 04.10.2015 15:00:00


Voka karikas, 10. etapp, trio
Aeg: 16.09.2015 18:00 - 16.09.2015 21:00:00

Info: http://www.hot.ee/k/kjpetank/


Suvelõpu kiirturniir 3vs3 võrkpallis
Aeg: 03.09.2015 18:00 - 03.09.2015 20:00:00

Suvelõpu kiirturniir võrkpallis 3 vs 3
Võistluse süsteem: mehed,naised
võistkonnad loositakse (segavõistkonnad) enne võistluse algust
punktisüsteem olenevalt osvõtjate arvust ning lepitakse kokku enne võistluse algust
kui ilm on vihmane siis mängitakse saalis, kaasa siis ka saali jalanõud
registreerimne kohapeal 18.00 - 18.10
Osavõtutasu 5 EUR-i
info peeter.soot@toila.ee


Voka karikas, 9. etapp, paarismäng
Aeg: 02.09.2015 18:00 - 02.09.2015 21:00:00

Info: http://www.hot.ee/k/kjpetank/


Voka karikas, 8. etapp, trio
Aeg: 19.08.2015 18:00 - 19.08.2015 21:00:00

Info: http://www.hot.ee/k/kjpetank/


Voka karikas, 7. etapp, paarismäng
Aeg: 05.08.2015 18:00 - 05.08.2015 21:00:00

Info: http://www.hot.ee/k/kjpetank/


Voka karikas, 6. etapp, trio
Aeg: 15.07.2015 18:00 - 15.07.2015 21:00:00

Info: http://www.hot.ee/k/kjpetank/


Voka karikas, 5. etapp, paarismäng
Aeg: 01.07.2015 18:00 - 01.07.2015 21:00:00

Info: http://www.hot.ee/k/kjpetank/


Toila valla murumeistrivõistlused, üksikmäng
Aeg: 28.06.2015 10:00 - 28.06.2015 17:00:00


Voka rahvatriatlon
Aeg: 27.06.2015 15:30 - 27.06.2015 18:00:00

Juhend: http://www.sportiv.ee/juhend/vokatriatlon_270615juhend.pdf


Voka karikas, 4. etapp, trio
Aeg: 17.06.2015 18:00 - 17.06.2015 21:00:00


Voka karikas, 3. etapp, paarismäng
Aeg: 03.06.2015 18:00 - 03.06.2015 20:00:00


Voka karikas, 2. etapp, trio
Aeg: 20.05.2015 18:00 - 20.05.2015 20:00:00


X Ida-Virumaa aastajooksusari - 2015 m, 1. etapp
Aeg: 18.05.2015 18:15 - 18.05.2015 19:45:00

Võistlus on Argipäevaõhtute ja aastajooksusarja etapp: http://sportiv.ee/index.php?2/14216
Võistlus kuulub ida-Virumaa liikumisharrastuse sarja: http://sportiv.ee/index.php?2/13829


100 m tillujooks (ajavõtuta): kell 18.15
2015 m: kella 18.30-19.45 (viimane start), rühmas ca 12 võistlejat, kui grupp koos, siis minnakse.
815 m noortele (2003+): kell 19.00
Koondarvesse läheb 2x2015 m (2x815m) erineva etapi jooksu tulemused. Ühel etapil võib joosta üht distantsi kuni kaks korda, etapile läheb kirja parim aeg.


Voka karikas, 1. etapp, paarismäng
Aeg: 06.05.2015 18:00 - 06.05.2015 20:00:00


XX Toila valla rahvajooks
Aeg: 19.09.2014 18:00 - 19.09.2014 20:30:00


FC Lokomotivi laste jalgpallipäev
Aeg: 07.09.2014 14:30 - 07.09.2014 16:30:00

Üritusele on oodatud kõik Toila, Avinurme, Jõhvi, Mäetaguse, Illuka valla 2003. aastal ja hiljem sündinud poisid ja tüdrukud


Voka aastajooks 2014 m
Aeg: 12.08.2014 18:15 - 12.08.2014 20:00:00

100 m tillujooks: kell 18.15
Mäkkejooksu autasustamine: kell 18.20
2014 m: kella 18.35-19.45 (viimane start), rühmas ca 12 võistlejat, kui grupp koos, siis minnakse.
814 m noortele (2003+): kell 19.00

NB! Staadionil ei ole kummimatte.

Argipäeva jooksuõhtute info: http://sportiv.ee/index.php?2/13044


Toila murumeistrivõistlused, üksikmäng
Aeg: 06.07.2014 10:00 - 06.07.2014 17:00:00


Voka triatlon 30
Aeg: 28.06.2014 14:30 - 28.06.2014 18:00:00

Info: http://ymlp.com/zLUanN


Agu Normaku V Mälestusvõistlused - NB! Jääb ära
Aeg: 22.02.2014 11:00 - 22.02.2014 14:00:00


RSK Jõhvikas orienteerumisneljapäevak, 7. etapp
Aeg: 22.08.2013 17:00 - 22.08.2013 19:00:00

Info: http://www.rskjohvikas.ee/?Neljap%E4evakud_2013


Toila valla meistrivõistlused üksikmängus
Aeg: 14.07.2013 11:00 - 14.07.2013 17:00:00

Auhinnad ka parimatele kohalikele, parimale naisele ja parimale noorele (alla 16 aastased). Osavõtutasu 2 €, valla elanikele 1 €, noortele tasuta.


Voka triatlon
Aeg: 30.06.2013 12:00 - 30.06.2013 15:00:00

Rajakaart: http://www.sportiv.ee/dokument/Triatlon_ring_2013.png


Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtud, Voka aastajooks 2013m
Aeg: 27.06.2013 18:30 - 27.06.2013 20:00:00

Info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/11836


RSK Jõhvikas orienteerumisneljapäevak, 2. etapp
Aeg: 09.05.2013 17:00 - 09.05.2013 19:00:00

Info: http://www.rskjohvikas.ee/?Neljap%E4evakud_2013


Toila rahvajooks
Aeg: 21.09.2012 17:00 - 21.09.2012 19:00:00

Registreerimine koha peal algab kell 16.15
Vanuseklassid 400m tillujooks kuni 6 aastased P ja T
2km rada P-T 7-8,
4km rada P 12-13, T 14-15, P 9-11, T 9-11, T 12-13
6km rada M 16-49, P 14-15, N 16-39, M 50+, N 40+


Voka 11. meistrivõistlused, muruturniir üksikmängus
Aeg: 28.07.2012 11:00 - 28.07.2012 15:00:00

Osalustasu 1 euro.


Ida-Virumaa meistrivõistlused jalgrattaorienteerumises
Aeg: 26.07.2012 18:00 - 26.07.2012 19:30:00

Voka.
Juhend: http://www.rskjohvikas.ee/2012/Ida%20Viru%20MV%20ratas%20juhend%202012.pdf
Võistlusinfo: http://www.rskjohvikas.ee/2012/ivmvROinfo.pdf
stardiprotokoll: http://www.rskjohvikas.ee/2012/ROMVstardiprotokoll.pdf


Voka triatlon, Eesti KV etapp
Aeg: 30.06.2012 11:00 - 30.06.2012 16:00:00

Juhend: http://sportiv.ee/juhend/Voka_Triatlon_2012.pdf


Kettaheitevõistlus
Aeg: 18.06.2012 17:00 - 18.06.2012 18:00:00

Kohal paljud Eesti ja ka maailma tippkettaheitjad.


Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtud, Voka aastajooks (P)
Aeg: 12.06.2012 18:15 - 12.06.2012 20:00:00

100 m tillujooks: kell 18.15
2012 m: kella 18.30-20.00 (viimane start), rühmas ca 12 võistlejat, kui grupp koos, siis minnakse.
812 m noortele (2002+): kell 18.45 ja kell 19.45
Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/aastajooks_1_120612pr.xls
Üldinfo: http://www.sportiv.ee/index.php?2/10492


Agu Normaku III mälestusvõistlused suusakrossis (J)
Aeg: 24.02.2012 12:00 - 24.02.2012 14:30:00


Toila valla rahvajooks (J)(P)
Aeg: 23.09.2011 17:00 - 23.09.2011 20:00:00

Info: http://www.toila.ee/index.php/mod/news/act/view/news_id/90/id/1

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/Toila_Voka_rj_230911_protokoll.xls


Ida-Virumaa aastajooks 2011m, III etapp
Aeg: 22.08.2011 18:00 - 22.08.2011 20:00:00

Täiskasvanutel osalustasu 1 euro
Sarja info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/9204


Ida-Virumaa 3vs3 võrkpallisari, 2. etapp
Aeg: 16.07.2011 11:00 - 16.07.2011 16:00:00

Info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/9337


II A. Normaku memoriaal vigursuusatamises (J)
Aeg: 24.02.2011 12:00 - 24.02.2011 14:00:00


2+2vs2+2 turniir Suvi 2010 (J)
Aeg: 19.08.2010 18:00 - 19.08.2010 21:00:00

Registeerimine lõpeb kell 17.45.


Ida-Virumaa aastajooks 2010m, III etapp (P, 2xF)
Aeg: 02.08.2010 18:00 - 02.08.2010 20:00:00

Jooks kuulub Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtute sarja: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7635
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/protokoll_aastajooks_020810pr.xls
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1502
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1499


Agu Normaku I memoriaal (J, P)
Aeg: 24.02.2010 12:00 - 24.02.2010 14:00:00

Kombineeritud suusavõistlused.
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/an240210pr.doc


Eesti meistrivõistluste naiste esiliiga, Sillamäe Kalev - Valga FC Warrior
Aeg: 03.10.2009 11:00 - 03.10.2009 12:45:00


XV Toila-Voka rahvajooks (P, F)
Aeg: 25.09.2009 18:00 - 25.09.2009 20:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/toilaj_250909pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1052




Eesti meistrivõistluste naiste esiliiga, Sillamäe Kalev -Pärnu JK II
Aeg: 29.08.2009 14:00 - 29.08.2009 15:45:00


IV staadionijooks "Aastajooks 2009m", III etapp (J, P, 2xF)
Aeg: 05.08.2009 18:00 - 05.08.2009 20:30:00

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/aastajooks_050809pr.xls

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=968
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=969

Aastajooksu lõppkokkuvõte
http://www.sportiv.ee/protokoll/aastajooks2009_koond_3etappi.htm või
http://www.sportiv.ee/protokoll/aastajooks2009_koond_3etappi.xls

Argipäeva jooksuõhtute üldseis (10/15)
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_050809pr.htm või http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_050809pr.xls

Argipäevade jooksuõhtute üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/5712


Eesti meistrivõistluste naiste esiliiga, Sillamäe Kalev - Lasnamäe FC Ajax
Aeg: 20.06.2009 14:00 - 20.06.2009 14:00:00


Eesti meistrivõistluste neljas liiga, Sillamäe Kalev II - SK Tapa
Aeg: 20.06.2009 11:30 - 20.06.2009 13:15:00


TV-10 olümpiastarti, III etapp
Aeg: 19.05.2009 10:30 - 19.05.2009 14:00:00

Kavas:                      
TN      pall; 600m
TV      pall; ketas; 600 m
PN      pall; ketas; 1000 m
PV      pall; ketas; kuul; 1000 m


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Jõhvi Orbiit - Kiviõli Tamme Auto II
Aeg: 16.05.2009 12:00 - 16.05.2009 13:45:00


Eesti Väikesed jalgpallikarikavõistlused, Jõhvi Orbiit - Tallinna JK Piraaja II
Aeg: 06.05.2009 18:00 - 06.05.2009 19:45:00


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Kohtla-Järve JK Alko - Kohtla-Järve FC Lootus
Aeg: 19.10.2008 12:00 - 19.10.2008 13:45:00

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/1063


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Jõhvi Orbiit - Lasnamäe FC Ajax II
Aeg: 12.10.2008 14:00 - 12.10.2008 15:45:00

Infoleht: http://jalgpall.struktuur.ee/1063


Eesti karikavõistluste 1/8finaal, Jõhvi Orbiit - Tallinna FC Flora (aeg muutus)
Aeg: 08.10.2008 15:30 - 08.10.2008 17:15:00


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Kohtla-Järve JK Alko - Tallinna JK Legion
Aeg: 05.10.2008 12:00 - 05.10.2008 13:45:00

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/1063


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Jõhvi Orbiit - Kohtla-Järve JK Alko
Aeg: 28.09.2008 12:00 - 28.09.2008 13:45:00

Infoleht: http://jalgpall.struktuur.ee/1063


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Kohtla-Järve JK Alko - JK Kaitseliit Kalev
Aeg: 21.09.2008 16:00 - 21.09.2008 17:45:00

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/1063


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Jõhvi Orbiit - Tallinna FC Ararat
Aeg: 21.09.2008 12:00 - 21.09.2008 13:45:00

Infoleht: http://jalgpall.struktuur.ee/1063


XIV Toila-Voka rahvajooks (F)
Aeg: 19.09.2008 18:00 - 19.09.2008 20:00:00

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=490


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Jõhvi Orbiit - FC Concordia Audentes
Aeg: 07.09.2008 12:00 - 07.09.2008 13:45:00

Infoleht: http://jalgpall.struktuur.ee/1063


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Kohtla-Järve JK Alko - Tallinna FC Anzhi
Aeg: 05.09.2008 18:00 - 05.09.2008 19:45:00

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/1063


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Jõhvi Orbiit - Kohtla-Järve FC Lootus
Aeg: 22.08.2008 19:00 - 22.08.2008 20:45:00

Infoleht: http://jalgpall.struktuur.ee/1063


Eesti karikavõistluste 1/32finaal, Kohtla-Järve Alko - FC Haiba
Aeg: 20.08.2008 14:00 - 20.08.2008 15:45:00

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/3745


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Kohtla-Järve JK Alko - Narva Trans II
Aeg: 10.08.2008 16:00 - 10.08.2008 17:45:00

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/1063


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Jõhvi Orbiit - JK Kaitseliit Kalev
Aeg: 10.08.2008 12:00 - 10.08.2008 13:45:00

Infoleht: http://jalgpall.struktuur.ee/1063


Ida-Virumaa aastajooks 2008m, neljas etapp (J, P, F)
Aeg: 29.07.2008 18:10 - 29.07.2008 20:30:00

Kogu seeriavõistluse plakat: www.sportiv.ee/jooksuplakat.jpg

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=459
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/protokoll29.07.08.xls

Aastajooksu lõppjärjestus:
www.sportiv.ee/protokoll/aj2008_yld_lopp.htm
või
http://www.sportiv.ee/protokoll/aj2008_yld_lopp.xls




Eesti meistrivõistluste teine liiga, Jõhvi Orbiit - FC Elva
Aeg: 27.07.2008 12:00 - 27.07.2008 13:45:00

Infoleht: http://jalgpall.struktuur.ee/1063


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Kohtla-Järve JK Alko - Lasnamäe FC Ajax II
Aeg: 25.07.2008 19:00 - 25.07.2008 20:45:00

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/1063


Eesti karikavõistlyste 1/64finaal, Jõhvi Orbiit - Pärnu Kalevi SK (Pärnu loobus)
Aeg: 23.07.2008 19:30 - 23.07.2008 21:15:00

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/3745


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Jõhvi Orbiit - Narva Trans II (NB! Uus mängupaik)
Aeg: 20.07.2008 12:00 - 20.07.2008 13:45:00

Infoleht: http://jalgpall.struktuur.ee/1063


Voka 7. meistrivõistlused, üksikmäng (P, F)
Aeg: 15.07.2008 18:00 - 15.07.2008 22:00:00

Võistlusel on võimalik koguda maakonna petangireitingu punkte.

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=450

Reiting: www.sportiv.ee/protokoll/ivpreiting_1507_2008.htm


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Kohtla-Järve JK Alko - JK Nõmme Kalju II
Aeg: 22.06.2008 12:00 - 22.06.2008 13:45:00

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/1063


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Jõhvi Orbiit - Nõmme Kalju II
Aeg: 15.06.2008 12:00 - 15.06.2008 13:45:00

Infoleht: http://jalgpall.struktuur.ee/1063


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Kohtla-Järve JK Alko - Jõhvi JK Orbiit
Aeg: 08.06.2008 12:00 - 08.06.2008 13:45:00

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/1063


Eesti meistrivõistluste naiste meistriliiga, Kohtla-Järve Alko - Nõmme JK Kalju
Aeg: 01.06.2008 17:00 - 01.06.2008 18:45:00

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/3136


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Kohtla-Järve JK Alko - Tallinna FC Ararat
Aeg: 25.05.2008 16:00 - 25.05.2008 17:45:00

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/1063


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Jõhvi Orbiit - JK Tallinna Kalev
Aeg: 25.05.2008 12:00 - 25.05.2008 13:45:00

Infoleht: http://jalgpall.struktuur.ee/1063


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Kohtla-Järve JK Alko - JK Tallinna Kalev II
Aeg: 11.05.2008 16:00 - 11.05.2008 17:45:00

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/1063


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Jõhvi Orbiit - Tallinna JK Dünamo (NB! muutus koht)
Aeg: 11.05.2008 12:00 - 11.05.2008 13:45:00

Infoleht: http://jalgpall.struktuur.ee/1063


Eesti meistrivõistluste naiste meistriliiga, Kohtla-Järve Alko - Tallinna Kalev (NB! muutus kuupäev ja koht)
Aeg: 10.05.2008 18:00 - 10.05.2008 19:45:00

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/3136


TV 10 Olümpiastarti üksikalade kolmas etapp (P)
Aeg: 06.05.2008 10:00 - 06.05.2008 15:00:00

Kavas on:
TN           pall; 600 m
TV           pall;ketas; kuul; 600 m
PN           pall;ketas; kuul; 1000 m
PV           pall;ketas; kuul; 1000 m
Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/TV10IIIetapp060508.pr.xls




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles