Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2017
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Sillamäe Kalevi spordihoone

TULEKUL ÜRITUSED:

Ida-Virumaa rahvaliiga: Sillamäe Gümnaasium/Kalev - Virumaa Politsei Spordiselts
Aeg: 19.12.2017 19:00 - 19.12.2017 20:30:00


Ida-Virumaa rahvaliiga: Sillamäe Gümnaasium/Kalev - Illuka
Aeg: 06.01.2018 12:30 - 06.01.2018 14:00:00


Ida-Virumaa rahvaliiga: Sillamäe Gümnaasium/Kalev - KK Pühajõe
Aeg: 27.01.2018 12:30 - 27.01.2018 14:00:00



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Betsafe Saaliliiga: S.Sillamäe FC NPM Silmet - S.Tallinna FC Cosmos
Aeg: 16.12.2017 17:00 - 16.12.2017 18:00:00


Betsafe saaliliiga: S.Sillamäe Smsraha - S.Tallinna SK augur Enemat
Aeg: 09.12.2017 19:00 - 09.12.2017 20:00:00


Enefit Futsal Cup 2017
Aeg: 09.12.2017 00:00 - 09.12.2017 00:00:00


Betsafe saaliliiga: S.Sillamäe Smsraha - S.Tartu Ravens Futsal EMÜ SK
Aeg: 02.12.2017 19:00 - 02.12.2017 20:00:00


Betsafe saaliliiga: S.Sillamäe Smsraha - S.Narva United FC
Aeg: 25.11.2017 19:00 - 25.11.2017 20:00:00


Betsafe Saaliliiga: S.Sillamäe FC NPM Silmet - S.Tartu Maksimum
Aeg: 25.11.2017 17:00 - 25.11.2017 18:00:00


Betsafe Saaliliiga: S.Sillamäe SMSRaha - S.Tallinna FC Cosmos
Aeg: 18.11.2017 19:00 - 18.11.2017 20:00:00


Betsafe Saaliliiga: S.Sillamäe FC NPM Silmet - S.Sillamäe SMSRaha
Aeg: 12.11.2017 16:00 - 12.11.2017 17:00:00


Taekwon-do Eesti meistrivõistlused
Aeg: 11.11.2017 10:00 - 11.11.2017 20:00:00


Betsafe Saaliliiga: S.Sillamäe SMSRaha - S.Viimsi FC Rinopal
Aeg: 04.11.2017 19:00 - 04.11.2017 20:00:00


Ida-Virumaa rahvaliiga: Sillamäe Gümnaasium/Kalev - KK Voka Spordihoone
Aeg: 28.10.2017 12:30 - 28.10.2017 13:45:00


Juri Kudrjaðovi nimeline poksiturniir, teine päev
Aeg: 19.03.2017 12:00 - 19.03.2017 16:00:00


Juri Kudrjaðovi nimeline poksiturniir, esimene päev
Aeg: 18.03.2017 15:00 - 18.03.2017 19:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste teine liiga, Kohtla-Järve SK Intro - Illuka
Aeg: 12.11.2016 13:30 - 12.11.2016 15:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste teine liiga, Sillamäe Gümnaasium/Kalev - Narva SK Energia
Aeg: 12.11.2016 12:00 - 12.11.2016 13:30:00


I Sillamäe trepijooks
Aeg: 14.05.2016 10:00 - 14.05.2016 13:00:00

Info: http://sillamaetrepijooks.blogspot.com.ee/


II Ida-Virumaa neidude lahtised meistrivõistlused
Aeg: 21.04.2016 10:15 - 21.04.2016 17:30:00


Eesti U15, U17, U19 meistrivõistlused, kolmas päev
Aeg: 17.04.2016 12:00 - 17.04.2016 15:00:00


Eesti U15, U17, U19 meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 16.04.2016 12:00 - 16.04.2016 15:00:00


Eesti U15, U17, U19 meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 15.04.2016 15:00 - 15.04.2016 17:00:00


1.-5. klasside jalgpalli osavusfestival Värav
Aeg: 29.03.2016 11:00 - 29.03.2016 15:00:00

Info: https://www.facebook.com/events/421635478041480/


XXIII Juri Kudrjaðovi mälestusvõistlused poksis, finaalid
Aeg: 20.03.2016 12:00 - 20.03.2016 14:00:00


XXIII Juri Kudrjaðovi mälestusvõistlused poksis, poolfinaalid
Aeg: 19.03.2016 15:00 - 19.03.2016 17:00:00


Eesti Meistrivõistluste Esiliiga, S. Sillamäe FC Molycorp Silmet - S. Tallinna SK Augur Villa Müllerbeck
Aeg: 20.02.2016 20:30 - 20.02.2016 21:45:00


Eesti saalijalgpallimeistriliiga veerandfinaal, Sillamäe JK Dina - Tallinna FC Cosmos
Aeg: 20.02.2016 19:00 - 20.02.2016 20:30:00


Eesti Meistrivõistluste Esiliiga, S. Sillamäe FC Molycorp Silmet - S. Tallinna FC Rinopal Ajax
Aeg: 13.02.2016 20:30 - 13.02.2016 21:45:00


Eesti Meistrivõistluste Meistriliiga, S. Sillamäe JK Dina - S. Tallinna FC Ararat TTÜ
Aeg: 13.02.2016 18:30 - 13.02.2016 19:45:00


Eesti Meistrivõistluste Esiliiga, S. Sillamäe FC Molycorp Silmet - S. Rantipol Võru
Aeg: 06.02.2016 20:30 - 06.02.2016 21:45:00


Eesti Meistrivõistluste Meistriliiga, S. Sillamäe JK Dina - S. Tallinna FC Cosmos
Aeg: 30.01.2016 19:00 - 30.01.2016 20:45:00


Eesti Meistrivõistluste Esiliiga, S. Sillamäe FC Molycorp Silmet - S. Maccabi
Aeg: 24.01.2016 20:30 - 24.01.2016 21:45:00


Eesti Meistrivõistluste Meistriliiga, S. Sillamäe JK Dina - S. Tallinna SK Augur Enemat
Aeg: 23.01.2016 19:00 - 23.01.2016 20:45:00


Eesti naiste esiliiga, Sillamäe Kalev/IVK - Tallinna OSK
Aeg: 17.01.2016 13:30 - 17.01.2016 15:00:00


Eesti Meistrivõistluste Esiliiga, S. Sillamäe FC Molycorp Silmet - S. Kiili JK
Aeg: 16.01.2016 20:30 - 16.01.2016 21:45:00


Eesti Meistrivõistluste Meistriliiga, S. Sillamäe JK Dina - S. Narva United FC
Aeg: 12.01.2016 19:00 - 12.01.2016 20:45:00


Eesti Meistrivõistluste Esiliiga, S. Sillamäe FC Molycorp Silmet - S. Rummu Dünamo
Aeg: 09.01.2016 20:30 - 09.01.2016 21:45:00


Eesti Meistrivõistluste Meistriliiga, S. Sillamäe JK Dina - S. Tartu JK Maksimum
Aeg: 09.01.2016 19:00 - 09.01.2016 20:45:00


Ida-Virumaa meistrivõistlused, finaalid
Aeg: 06.12.2015 12:00 - 06.12.2015 15:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistlused, poolfinaalid
Aeg: 05.12.2015 14:00 - 05.12.2015 17:00:00


Eesti Meistrivõistluste Esiliiga, S. Sillamäe FC Molycorp Silmet - S. Tallinna FC Cosmos II
Aeg: 28.11.2015 20:30 - 28.11.2015 21:45:00


Eesti Meistrivõistluste Meistriliiga, S. Sillamäe JK Dina - S. Tallinna FC Anþi
Aeg: 21.11.2015 19:00 - 21.11.2015 21:00:00


Eesti saalijalgpallikarikavõistluste 1/32finaal, Sillamäe FC Molycorp Silmet-S. FC Elva Rõngu
Aeg: 19.11.2015 20:30 - 19.11.2015 21:30:00


Eesti saalijalgpallikarikavõistluste 1/32finaal, Sillamäe JK Dina - Tallinna SK Augur Villa Müllerbeck
Aeg: 14.11.2015 19:00 - 14.11.2015 20:00:00


Eesti Meistrivõistluste Meistriliiga, S. Sillamäe JK Dina - S. Nõmme BSC OlyBet
Aeg: 08.11.2015 19:30 - 08.11.2015 20:45:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste rahvaliiga 3.-4. koha mäng, Sillamäe gümnaasium − Illuka
Aeg: 27.03.2015 20:00 - 27.03.2015 21:30:00


12. Juri Kudrjaðovi mälestusvõistlused, finaalid
Aeg: 22.03.2015 12:00 - 22.03.2015 15:00:00


12. Juri Kudrjaðovi mälestusvõistlused, poofinaalid
Aeg: 21.03.2015 15:00 - 21.03.2015 17:00:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste poolfinaal, Sillamäe SJK Dina − Tallinna SK Augur Enemat
Aeg: 13.03.2015 19:30 - 13.03.2015 20:30:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste teine liiga, Sillamäe gümnaasium - Voka sh veteranid
Aeg: 07.03.2015 15:00 - 07.03.2015 16:30:00


Eesti naiste korvpalliliiga, Sillamäe gümnaasium - Püssi/Jõhvi
Aeg: 06.03.2015 19:00 - 06.03.2015 20:30:00


Laste saalijalgpalliturniir
Aeg: 22.02.2015 10:00 - 22.02.2015 15:00:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste poolfinaal, Sillamäe SJK Dina − Tallinna FC Cosmos
Aeg: 21.02.2015 19:00 - 21.02.2015 20:30:00


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Sillamäe/Molycorp - Narva
Aeg: 21.02.2015 13:30 - 21.02.2015 15:00:00


Laste saalijalgpalliturniir
Aeg: 21.02.2015 10:00 - 21.02.2015 15:00:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga veerandfinaali 1. mäng, SJK Dina - FC Narva United
Aeg: 11.02.2015 19:00 - 11.02.2015 20:30:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Molycorp Silmet - Tartu JK Maksimum
Aeg: 05.02.2015 21:00 - 05.02.2015 22:00:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe SJK Dina – Tallinna SK Augur Enemat
Aeg: 31.01.2015 19:00 - 31.01.2015 20:00:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste teine liiga, Sillamäe Almaz − SK Kadrina
Aeg: 24.01.2015 17:30 - 24.01.2015 19:00:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe SJK Dina – FC Narva United
Aeg: 21.01.2015 19:00 - 21.01.2015 20:00:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe SJK Dina – Nõmme BSC Triobet
Aeg: 10.01.2015 19:00 - 10.01.2015 20:00:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste esiliiga, Molycorp Silmet - Tallinna Santeh
Aeg: 03.01.2015 14:00 - 03.01.2015 15:00:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste esiliiga, Molycorp Silmet - Võru Rantipol
Aeg: 20.12.2014 20:30 - 20.12.2014 22:00:00


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Sillamäe/Molycorp - KK HITO/Jõhvi
Aeg: 20.12.2014 15:15 - 20.12.2014 16:45:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe SJK Dina - Tallinna FC Cosmos
Aeg: 13.12.2014 19:00 - 13.12.2014 20:45:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe SJK Dina - Rummu Dünamo
Aeg: 22.11.2014 19:00 - 22.11.2014 20:00:00


Rahvaliiga 3. voor
Aeg: 22.11.2014 14:00 - 22.11.2014 17:00:00

14.00 Sillamäe Gümnaasium – Virumaa Politsei
15.30 SK Intro – Toila II


Laste võistlus (J)
Aeg: 22.11.2014 11:00 - 22.11.2014 14:00:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Molycorp Silmet - Tallinna FC Cosmos II
Aeg: 15.11.2014 20:30 - 15.11.2014 21:30:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, SJK Dina - Maccabi
Aeg: 01.11.2014 19:00 - 01.11.2014 20:00:00


Sillamäe Cup (J)
Aeg: 01.11.2014 11:00 - 01.11.2014 14:00:00


Juri Kudrjaðovi memoriaal, finaalid
Aeg: 20.04.2014 12:00 - 20.04.2014 15:00:00


Juri Kudrjaðovi memoriaal, poolfinaalid (J)
Aeg: 19.04.2014 15:00 - 19.04.2014 17:00:00

Juhend (vk): http://www.sportiv.ee/juhend/evail_poks_juhend.pdf


Eesti U40 ja U17 meistrivõistlused, finaalid
Aeg: 30.03.2014 12:00 - 30.03.2014 15:00:00


Eesti U40 ja U17 meistrivõistlused, poolfinaalid
Aeg: 29.03.2014 15:00 - 29.03.2014 17:00:00


Eesti U40 ja U17 meistrivõistlused, veerandfinaalid
Aeg: 28.03.2014 15:00 - 28.03.2014 17:00:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistlused
Aeg: 01.02.2014 19:00 - 01.02.2014 21:30:00

Kell 19 esiliiga, SJK Dina - MJK Salavat Yulaev, kell 20.30 teine liiga, Molycorp Silmet - Sillamäe Almaz.


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste esiliiga, SJK Dina - Tartu Raitwood EMÜ
Aeg: 14.12.2013 19:00 - 14.12.2013 20:30:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste rahvaliiga, Sillamäe gümnaasium - Püssi SK/SK Walter
Aeg: 13.12.2013 20:00 - 13.12.2013 21:30:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe/Molycorp - Remeks
Aeg: 01.12.2013 17:00 - 01.12.2013 18:30:00

Info: http://www.basket.ee/?mid=1219


Laste jalgpalliturniir, teine päev
Aeg: 01.12.2013 09:00 - 01.12.2013 20:00:00

www.almaz.ee


Laste jalgpalliturniir, esimene päev
Aeg: 30.11.2013 08:30 - 30.11.2013 20:00:00

www.almaz.ee


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste teine finaalmäng, FC Narva United - Tallinna FC Anþi
Aeg: 14.03.2013 20:00 - 14.03.2013 21:30:00


Eesti saalijalgpalli II liiga, SJK Dina - FC Tiigrid JK Loo
Aeg: 03.02.2013 17:30 - 03.02.2013 19:15:00


Eesti saalijalgpalli esiliiga, Sillamäe Almaz - Aseri SK
Aeg: 19.01.2013 17:00 - 19.01.2013 18:45:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev - BC Karjamaa
Aeg: 19.01.2013 16:30 - 19.01.2013 18:00:00

Info: http://www.basket.ee/?mid=866


Eesti saalijalgpalli esiliiga, Sillamäe Almaz - Kliimaseade
Aeg: 12.01.2013 17:00 - 12.01.2013 18:45:00


Ida-Virumaa spordiaasta 2012 lõpetamine ja Spordipealinn 2013 avamine
Aeg: 08.01.2013 16:00 - 08.01.2013 18:00:00

Ida-Virumaa spordiaasta lõpetamine

Teisipäev, 8. jaanuar
Sillamäe Kalevi spordihoone väike saal

PÄEVAKAVA
15.30-16.00 kogunemine
16.00 Päevajuhi sissejuhatus
16.03 Linna tervitus
16.10 Tänuminutid
IVSLi tänuplaadi üleandmine
IVSL, IVMV, IVOL, EOK, Jõud aukirjade üleandmine
Veteransportlaste ja sponsorite tänamine
16.30 Esineb sõugrupp Amici
16.40 Parima neiu ja noormehe ning võistkonna, treeneri, mees- ja naissportlase esikolmiku tänamine
17.00 Esineb sõugrupp Amici
17.10 Spordipealinn 2013 tutvustamine
17.30 Esineb sõugrupp Amici
17.40 Lõpusõnad, suupistelaud

Kohapeal võimalik registreeruda Spordipealinn 2013 raames 19. jaanuaril Narvas toimuvale Spordikorralduse inspiratsioonipäevale.


Ida-Virumaa naiste karikavõistlused, Sillamäe Gümnaasium/Kalev - Jõhvi
Aeg: 29.12.2012 13:30 - 29.12.2012 15:00:00


Eesti saalijalgpalli esiliiga, Sillamäe Almaz - Paldiski Salavat Yulaev
Aeg: 15.12.2012 17:30 - 15.12.2012 18:30:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev - Viru JVP
Aeg: 11.12.2012 18:00 - 11.12.2012 19:30:00

Info: http://basket.ee/index.php?mid=1232


Ida-Virumaa naiste meistrivõistlused
Aeg: 02.12.2012 15:30 - 02.12.2012 18:30:00

15.30 Sillamäe - Jõhvi
17.00 Toila - Narva
Info: http://www.basket.ee/index.php?mid=1339


Ida-Virumaa naiste meistrivõistlused, Sillamäe - Narva
Aeg: 24.11.2012 13:30 - 24.11.2012 15:00:00

Info: http://www.basket.ee/index.php?mid=1339


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev - Mäetaguse SK
Aeg: 20.10.2012 14:00 - 20.10.2012 15:30:00

Info: http://basket.ee/?mid=866


Ida-Virumaa naiste meistrivõistlused, 5. voor
Aeg: 14.04.2012 13:00 - 14.04.2012 16:00:00

13.00 Sillamäe Kalev - Narva
14.30 Toila - Jõhvi
Vaba: Mäetaguse SK
Info: http://basket.ee/?mid=1339


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev - Enteh
Aeg: 02.02.2012 18:15 - 02.02.2012 19:45:00

Info: http://basket.ee/index.php?mid=866


Eesti saalijalgpalli esiliiga, Sillamäe Almaz - Kohila Püsivus
Aeg: 28.01.2012 17:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev - Kiviõli/Maidla
Aeg: 07.01.2012 14:30 - 07.01.2012 16:00:00

Info: http://basket.ee/?mid=866


Ida-Virumaa meistrivõistlused, finaalid
Aeg: 18.12.2011 12:00 - 18.12.2011 14:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistlused, poolfinaalid
Aeg: 17.12.2011 15:00 - 17.12.2011 17:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev - BC Karjamaa
Aeg: 17.12.2011 13:30 - 17.12.2011 15:00:00

Info: http://basket.ee/?mid=866


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev - Kohtla-Nõmme/HITO
Aeg: 26.11.2011 13:30 - 26.11.2011 15:00:00

Info: http://www.basket.ee/?mid=866


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev - Askele IV
Aeg: 15.10.2011 13:30 - 15.10.2011 15:00:00

Info: http://basket.ee/?mid=866


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Sillamäe Kalev II - Jõhvi Orbiit
Aeg: 17.06.2011 20:00 - 17.06.2011 21:45:00


Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste esiliiga pronkspoolfinaal, Sillamäe Kalev - Askele IV
Aeg: 12.03.2011 14:00 - 12.03.2011 15:30:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev - Iisaku/Kaitseliit
Aeg: 05.03.2011 14:00 - 05.03.2011 15:30:00

Info: http://www.sportiv.ee/ivkorvpall1011.htm


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev - Mäetaguse
Aeg: 26.02.2011 14:00 - 26.02.2011 15:30:00

Info: http://www.sportiv.ee/ivkorvpall1011.htm 


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev - Kiviõli/Maidla
Aeg: 19.02.2011 14:30 - 19.02.2011 16:00:00


Võrgud sahisema, 2. eelvoor
Aeg: 17.02.2011 10:00 - 17.02.2011 14:30:00

Info: http://www.rakverespordikeskus.ee/index.php?id=9708


Ida-Virumaa meistrivõistlused, esiliiga Sillamäe Kalev - Askele IV
Aeg: 05.02.2011 12:00 - 05.02.2011 13:30:00

Info: http://www.sportiv.ee/ivkorvpall1011.htm


Eesti saalijalgpallimistrivõistluste teine liiga, Sillamäe Almaz - Loo JK
Aeg: 16.01.2011 17:00 - 16.01.2011 18:00:00


Eesti saalijalgpallimistrivõistluste esiiiga, Aseri SK - FC Maardu
Aeg: 16.01.2011 15:00 - 16.01.2011 16:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev - Kohtla-Nõmme
Aeg: 08.01.2011 14:00 - 08.01.2011 15:30:00

Infoleht: http://www.sportiv.ee/ivkorvpall1011.htm


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste teine liiga, Sillamäe Almaz - Narva JL Gol
Aeg: 05.12.2010 17:00 - 05.12.2010 18:00:00


Sillamäe Cup noorte jalgpallis, teine päev
Aeg: 05.12.2010 08:30 - 05.12.2010 16:30:00

Info: http://almaz.ee/new.php?id=50


Sillamäe Cup noorte jalgpallis, esimene päev
Aeg: 04.12.2010 09:00 - 04.12.2010 22:00:00

Info: http://almaz.ee/new.php?id=50


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev - Viru JVP
Aeg: 25.11.2010 18:00 - 25.11.2010 19:30:00

Info: http://www.sportiv.ee/ivkorvpall1011.htm


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe - Vikingmodum
Aeg: 06.11.2010 14:00 - 06.11.2010 15:30:00

Info: http://www.sportiv.ee/ivkorvpall1011.htm


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste teine liiga, Sillamäe SJKA - FC Ühinenud Depood
Aeg: 31.10.2010 17:00 - 31.10.2010 18:00:00


Eesti meistrivõistluste saalijalgpalli meistriliiga, FC Narva-Jõesuu - SK Augur
Aeg: 31.10.2010 15:00 - 31.10.2010 16:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste teise liiga 1.-2. koha 1. mäng, Sillamäe Kalev - Kiviõli/Maidla
Aeg: 10.04.2010 14:00 - 10.04.2010 15:30:00

Info: http://www.sportiv.ee/korvpall0910/


Ida-Virumaa meistrivõistluste teine liiga, Sillamäe Kalev - Jõhvi Jussid
Aeg: 27.03.2010 14:00 - 27.03.2010 15:30:00

Info: http://www.sportiv.ee/korvpall0910/


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe JK - Tallinna SK Augur
Aeg: 21.03.2010 16:00 - 21.03.2010 17:30:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe JK - Tallinna FC Flora Futsal
Aeg: 07.03.2010 16:00 - 07.03.2010 17:30:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste teine liiga, Sillamäe Kalev - Kiviõli/Maidla
Aeg: 20.02.2010 14:00 - 20.02.2010 15:30:00

Infoleht: http://www.sportiv.ee/korvpall0910/


Võrgud sahisema II eelvoor
Aeg: 18.02.2010 10:00 - 18.02.2010 15:00:00

Info: http://www.rakverespordikeskus.ee/index.php?id=9708


Ida-Virumaa meistrivõistluste teine liiga, Sillamäe Kalev - Mäetaguse II
Aeg: 13.02.2010 14:00 - 13.02.2010 15:30:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe JK - Tallinna FC Anþi
Aeg: 07.02.2010 16:00 - 07.02.2010 17:30:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev - Askele IV
Aeg: 19.12.2009 14:00 - 19.12.2009 15:30:00

Info:  http://www.sportiv.ee/korvpall0910/


Sillamäe spordiaasta lõpetamine (F)
Aeg: 17.12.2009 16:00 - 17.12.2009 17:00:00

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1156


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe JK - Tallinna FC Ararat/TTÜ
Aeg: 13.12.2009 16:00 - 13.12.2009 17:30:00


XXII noorte jalgpalliturniir "Sillamäe Cup", 4. päev
Aeg: 06.12.2009 12:00 - 06.12.2009 20:00:00


XXII noorte jalgpalliturniir "Sillamäe Cup", 3. päev
Aeg: 05.12.2009 12:00 - 05.12.2009 20:00:00


XXII noorte jalgpalliturniir "Sillamäe Cup", 2. päev
Aeg: 04.12.2009 12:00 - 04.12.2009 20:00:00


XXII noorte jalgpalliturniir "Sillamäe Cup", 1. päev
Aeg: 03.12.2009 12:00 - 03.12.2009 20:00:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe JK - Rummo Dünamo
Aeg: 21.11.2009 16:00 - 21.11.2009 17:30:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev - Iisaku/Kaitseliit (F)
Aeg: 17.11.2009 19:00 - 17.11.2009 20:30:00

Info: http://www.sportiv.ee/korvpall0910/
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1125


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe JK - Tallinna FC Mainor
Aeg: 15.11.2009 16:00 - 15.11.2009 17:30:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev - KK Hito II
Aeg: 14.11.2009 14:00 - 14.11.2009 15:30:00

nfo: http://www.sportiv.ee/korvpall0910/


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe JK - Kehra FC A&A Kinnisvara/AEG
Aeg: 01.11.2009 16:00 - 01.11.2009 17:30:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev - Remeks II/Intro
Aeg: 31.10.2009 14:00 - 31.10.2009 15:30:00

Info: http://www.sportiv.ee/korvpall0910/


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev - Jõhvi Jussid (F)
Aeg: 24.10.2009 14:00 - 24.10.2009 15:30:00

Info: http://www.sportiv.ee/korvpall0910/
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1088


Sillamäe Kalevi võimlemisfestival
Aeg: 17.05.2009 13:00 - 17.05.2009 15:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev/Silmet - Kaitseliit
Aeg: 04.04.2009 14:00 - 04.04.2009 15:30:00

Info: www.sportiv.ee/korvpalliMV_08/ivmv_korvpall_0809_veeb.htm


Juri Kudrjaðovi memoriaal, kolmas päev
Aeg: 22.03.2009 12:00 - 22.03.2009 14:00:00


Juri Kudrjaðovi memoriaal, teine päev
Aeg: 21.03.2009 13:00 - 21.03.2009 15:00:00


Juri Kudrjaðovi memoriaal, esimene päev
Aeg: 20.03.2009 17:00 - 20.03.2009 19:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev/Silmet - Kiviõli/Maidla
Aeg: 07.03.2009 14:00 - 07.03.2009 15:30:00

Info: http://www.sportiv.ee/korvpalliMV_08/ivmv_korvpall_0809_veeb.htm


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev/Silmet - Jõhvi BC Karjamaa
Aeg: 05.03.2009 18:00 - 05.03.2009 19:30:00

Info: http://www.sportiv.ee/korvpalliMV_08/ivmv_korvpall_0809_veeb.htm


Eesti saalijalgpalli meistriliiga, Sillamäe JK - Tallinna FC Flora Futsal
Aeg: 22.02.2009 16:00 - 22.02.2009 17:30:00


Eesti saalijalgpalli meistriliiga, Sillamäe JK - Võru JK
Aeg: 08.02.2009 16:00 - 08.02.2009 17:30:00


Eesti saalijalgpalli meistriliiga, Sillamäe JK - Tallinna Betoon
Aeg: 25.01.2009 16:00 - 25.01.2009 17:30:00


Võrgud sahisema II eelvoor
Aeg: 22.01.2009 10:00 - 22.01.2009 16:30:00

Info: http://www.rakverespordikeskus.ee/m_files/2e613def5a5726739025ce749a5bb8f0.pdf


Eesti saalijalgpalli meistriliiga, Sillamäe JK - Tallinna FC Anzhi
Aeg: 23.12.2008 18:00 - 23.12.2008 19:30:00


Eesti saalijalgpalli meistriliiga, Sillamäe JK - Tallinna FC Ararat
Aeg: 14.12.2008 16:00 - 14.12.2008 17:30:00

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/4281


Noorte saalijalgpalliturniir Sillamäe Cup, neljas päev
Aeg: 07.12.2008 09:00 - 07.12.2008 20:30:00

Info: http://www.sillamaefc.ee/


Noorte saalijalgpalliturniir Sillamäe Cup, kolmas päev
Aeg: 06.12.2008 08:30 - 06.12.2008 21:30:00

Info: http://www.sillamaefc.ee/


Noorte saalijalgpalliturniir Sillamäe Cup, teine päev
Aeg: 05.12.2008 09:00 - 05.12.2008 22:00:00

Info: http://www.sillamaefc.ee/

Pildid: P94, Sillamäe II - Saraatov: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=578

 


Noorte saalijalgpalliturniir Sillamäe Cup, esimene päev
Aeg: 04.12.2008 13:00 - 04.12.2008 20:00:00

Info: http://www.sillamaefc.ee/


Eesti saalijalgpalli meistriliiga, Sillamäe JK - Rapla Atli
Aeg: 30.11.2008 16:00 - 30.11.2008 17:30:00

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/4281

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=577


Eesti saalijalgpalli meistriliiga, Sillamäe JK - Rummo Dünamo (F)
Aeg: 09.11.2008 16:00 - 09.11.2008 17:30:00

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/4281
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=548


Ida-Virumaa karikavõistluste 1/8finaal, Sillamäe Kalev/Silmet - Mäetaguse (F)
Aeg: 18.10.2008 14:00 - 18.10.2008 15:30:00

Foto: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=525


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev/Silmet - Remeks II
Aeg: 04.10.2008 14:00 - 04.10.2008 15:30:00

Infoleht: http://www.sportiv.ee/korvpalliMV_08/ivmv_korvpall_0809_veeb.htm


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev/Silmet - Iisaku KK II (F)
Aeg: 27.09.2008 14:00 - 27.09.2008 15:30:00

Info: http://www.sportiv.ee/korvpalliMV_08/ivmv_korvpall_0809_veeb.htm

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=496


Võimlemisfestival "Sillamäe-2008" (F)
Aeg: 11.05.2008 13:00 - 11.05.2008 15:00:00

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=408


IVOLi ja IVSLi spordipäev omavalitsusjuhtidele (2xF)
Aeg: 17.04.2008 10:00 - 17.04.2008 14:00:00

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=375

Riho Kutsari (Aseri) fotod: www.aserik.ee/gallery/thumbnails.php?album=146

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/OMJ_170408pr.xls


V Juri Kudrjaðovi mälestustusturniir, kolmas päev
Aeg: 13.04.2008 12:00 - 13.04.2008 14:00:00

 Osavõtjate vanus: U17 (kehakaalud 48, 60, 63 kg); U19 (kehakaalud 48 - üle 91 kg); U34 (kehakaalud 60 kg, 64 kg).

Veera Ðustova artikkel (vene keeles): www.sportiv.ee/JK_lugu_vk.doc


V Juri Kudrjaðovi mälestustusturniir, teine päev
Aeg: 12.04.2008 14:00 - 12.04.2008 16:00:00

 Osavõtjate vanus: U17 (kehakaalud 48, 60, 63 kg); U19 (kehakaalud 48 - üle 91 kg); U34 (kehakaalud 60 kg, 64 kg).


V Juri Kudrjaðovi mälestustusturniir, esimene päev
Aeg: 11.04.2008 17:00 - 11.04.2008 19:00:00

 Osavõtjate vanus: U17 (kehakaalud 48, 60, 63 kg); U19 (kehakaalud 48 - üle 91 kg); U34 (kehakaalud 60 kg, 64 kg).


XII seeriavõistlus ELTL GP, V etapp (J, P, F)
Aeg: 22.03.2008 11:00 - 22.03.2008 16:00:00

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=356
Juhend: http://www.lauatennis.ee/orb.aw/class=file/action=preview/id=4719/Siilam%E4e+juhend.pdf


Hüppaja päev (kuupäev võib muutuda 29.03)
Aeg: 22.03.2008 00:00 - 22.03.2008 00:00:00


LIVING.ee Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga veerandfinaal, Sillamäe Kalev/Silmet - Kohtla-Nõmme/DHL
Aeg: 09.03.2008 13:15 - 09.03.2008 14:45:00

Info: www.sportiv.ee/korvpalliMV_07/ivmv_korvpall_0708_veeb.htm


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste esiliiga, Sillamäe JK - Tallinna FC Flora
Aeg: 09.03.2008 13:00 - 09.03.2008 14:30:00


Sillamäe lahtised meistrivõistlused
Aeg: 08.03.2008 11:00 - 08.03.2008 13:00:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste esiliiga, Sillamäe JK - Aseri SK
Aeg: 16.02.2008 12:00 - 16.02.2008 13:30:00


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste esiliiga, Sillamäe JK -Kehra JK Piraaja
Aeg: 03.02.2008 12:00 - 03.02.2008 13:30:00


LIVING.ee Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev/Silmet - Kohtla-Nõmme/DHL
Aeg: 02.02.2008 14:00 - 02.02.2008 15:30:00


Eesti U17 meistrivõistlused, kolmas päev (P, 2xF)
Aeg: 27.01.2008 13:00 - 27.01.2008 15:00:00

Info: http://www.eestipoksiliit.ee/est/voistlused/voistlused_2008/eesti_u17_2008

Võistluste tulemused (.xls)

Aleksandr Komðini pildid finaalipäevast: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum926050.html
Sportiv.ee pildid finaalipäevast http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=313.

Võite vaadata ka esimese päeva pilte aadressilt http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=311 


Eesti U17 meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 26.01.2008 16:00 - 26.01.2008 18:00:00

Info: http://www.eestipoksiliit.ee/est/voistlused/voistlused_2008/eesti_u17_2008


LIVING.ee Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev/Silmet - Askele KOLM
Aeg: 26.01.2008 14:00 - 26.01.2008 15:30:00


Eesti U17 meistrivõistlused, esimene päev (F)
Aeg: 25.01.2008 17:00 - 25.01.2008 20:00:00

Info: http://www.eestipoksiliit.ee/est/voistlused/voistlused_2008/eesti_u17_2008 
Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=311


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste esiliiga, Sillamäe JK - Tallinna JK Dünamo
Aeg: 13.01.2008 12:00 - 13.01.2008 13:30:00


LIVING.ee Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev/Silmet - Remeks II/SK Intro
Aeg: 12.01.2008 14:00 - 12.01.2008 15:30:00


LIVING.ee Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev/Silmet - Askele NELI
Aeg: 05.01.2008 14:00 - 05.01.2008 15:30:00


LIVING.ee Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Kalev/Silmet - Vikingmodum
Aeg: 15.12.2007 14:00 - 15.12.2007 15:30:00


Ida-Virumaa meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 25.11.2007 12:00 - 25.11.2007 14:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistlused, esimene päev (F)
Aeg: 24.11.2007 14:00 - 24.11.2007 18:00:00

Kavas B ja A ning täiskasvanute klass.
Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=276


Eesti spordiveteranide meistrivõistlused (J, P, F)
Aeg: 24.11.2007 10:30 - 24.11.2007 17:00:00




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles