Koolisport: Ida-Virumaa TV 10 Olümpiastarti 51. hooaja 2. etapp
Aeg: 20.01.2022 11:00 - 20.01.2022 14:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Viktor Predbannikov

Aeg: 20.01.2022 18:00 - 20.01.2022 19:30:00

Korvpall: Saku I liiga: RHKK/Iisaku Gümnaasium - SK Nord Aid/Cramo
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi võimla

Suusatamine: Mäetagusel prooviti võimeid sprindis
20.01.2022

Mäetaguse sprindis näitasid kiiremat aega 1300 m distantsil Danny-Rocco Anton 0:03:26 ja Herta Rajas 0:04:12, 850 m Andrias Rääst 0:02:42 ja Anette Kivimägi 0:02:55. Osalejaid oli üle kuuekümne.

Jalgpall: Jõhvi FC Phoenix kaotas karikasarjas, Narva United FC II jätkab
20.01.2022

Kiili Spordihoones toimunud saalijalgpalli karikasarja veerandfinaalis sai S. Jõhvi FC Phoenix suureskoorilise kaotuse Coolbet saaliliiga võistkonnalt S. Tallinna FC Cosmos tulemusega 2:11, poolaeg 1:6. Jõhvi eest lõid väravad Nikolai Martšuk ja Aleksandr Krupski. S. Narva United FC II kohtus veerandfinaalis esiliiga võistkonnaga S. Rantipol Võru Helios ja võitis 4:3, poolaeg lõppes 2:2 viigiga. Anton Panovilt kaks väravat.

Jalgpall: Rahvusvaheline litsents 18 Eesti jalgpallikohtunikule
20.01.2022

FIFA väljastas Eesti Jalgpalli Liidu poolt esitatud nimekirja alusel rahvusvahelise litsentsi 18 Eesti kohtunikule. Karolin Kaivoja sai rahvusvahelise abikohtuniku litsentsi. FIFA litsents väljastatakse üheks kalendriaastaks ja see võimaldab vastavalt oma spetsifikatsioonile teenindada rahvusvahelisi mänge FIFA ja UEFA egiidi all toimuvatel erinevatel võistlustel.