Aeg: 06.01.2022 15:00 - 06.01.2022 18:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika

1. Eesmärk ja ülesanded.
Kaasata linna elanikkond kehakultuuri ja spordi harrastamisele, populariseerida kergejõustikku,
sõlmida sõprussidemeid regiooni sportlaste vahel.

2. Aeg ja koht
Võistlused toimuvad 06.01.2022.a. algusega kell 15.00 Kohtla-Järve Spordikeskuse
kergejõustikuhallis asukohaga Maleva tn. 17a. Peakohtunik Aleksandr Hvorõhh ja peasekretär
Viktor Predbannikov.

3. Juhtimine
Võistlust korraldab ja viib läbi KJK “Atleetika”.

4. Võistluste vanusegrupid ja võistlusalad.
„U14“ T + P (2009.a. – 2010.a. sünd.)
“U16” T + P (2007.a. – 2008.a. sünd.)
“U18” T + P (2005.a. – 2006.a. sünd.)
„U20“ ja „U23″ (2000.a – 2004.a.sünd. )
50m, 50m tj, kaugus, kõrgus, kuul, 1000m, 2000m käimine.

5. Osavõtjad.
Võistlustest võivad osa võtta kõik soovijad.

6. Võistlusteks registreerimine.
Võistlejate registreerimine toimub kella 14.00 – 14.45.

7. Autasustamine.
Kõigi võitjaid iga vanuseklassis autasustatakse medaliga .

Suusatamine: Vello Kaaristo mälestusvõistluste suusatamises
Aeg: 08.01.2022 10:00 - 08.01.2022 13:30:00
Toimumiskoht: Narva Äkkeküla Pähklimäe terviserajad
Korraldaja: Narva suusaklubi Firn

Eesmärk/Цель
Est. Avada Narvas suusahooaega ning Mälestada suusatajat, kes võttis osa
Olümpiamängudest ja propageerida suusasporti.

Sõidutehnika/Техника
Est. Vaba stiil. Stardi intervall 15 sek.
Rus. Свободный стиль. Раздельный старт через 15 секунд.

Aeg ja koht/Место проведения и дата
Võistlused toimuvad 08.01.2022 Narvas Äkkeküla suusarajal. Narva Biathlon Arena.

Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Dilan, Andrei Divissenko

Korvpall: Ida-Virumaa karikavõistlused korvpallis 1/2 finaal:Toila ja Tööriistamarket/Lüganuse

Toimumiskoht: Narva spordikeskus

Petank: Voka IV sisekarikavõistluste 3. etapp (duo)

01.01.2022

Jõululaupäeval, 24.12.2021 toimus Äkkekülas Narva Suusaklubi Firn korraldusel reedeõhtuste suusavõistluste I etapp, milles osales 66 suusasõpra. Võisteldi 3 erineval distantsil.

Jäähoki: Everestile suureskooriline võit PSK üle
09.01.2022

Coolbet hokiliigas võitis HC Everest Narva PSK tulemusega 10:2 (4:0 ; 2:1 ; 4:1). Kolm väravat Anton Kuznetcovilt, kaks väravat Egor Antonenkolt ja Daniil Voitkolt.

Kabe: Toimus kabeklubi INTO seeriaturniiri 1. etapp
10.01.2022

Jõhvi seltsimajas toimus kabeklubi Into seeriaturniiri 1. etapp vene kabes, mille võitis suure õnne abil Valeri Kondratjuk nelja punktiga neljast.

Suusatamine: Toimusid Vello Kaaristo mälestusvõistlused
10.01.2022

Vello Kaaristo mälestusvõistlustel oli 1 km stardis 40, 3 km 25 ja 6 km 34 osalejat. Peaaegu kõik vanuseklasside võidud läksid Äkke Suusaklubi esindajatele. Ainult ühe vanuseklassi võit läks seekord Alutaguse Suusaklubi esindajale, kuna klubi noored osalesid samal ajal Alexela noortesarja II etapil.

Jalgpall: Saaliliigades peeti järjekordsed kohtumised
10.01.2022

Coolbet saaliliigas saavutasid võidu Narva United ja Sillamäe Alexela ning esiliigas Jõhvi Phoenix, kaotuse võttis vastu Narva Ganza.

Suusatamine: Toimus Alexela noorte suusasarja II etapp
10.01.2022

Valgehobusemäel toimunud Alexela noorte suusasarja II etapil klassikatehnika sprindis tõid Alutaguse Suusaklubi võistlejad koju kaks esi-, kolm teist- ja kolm kolmandat kohta.

Jäähoki: Narva PSK sai esimese võidu
10.01.2022

Coolbet Hokiliigas kohtusid omavahel turniiritabelis viimastel kohtadel olevad võistkonnad SK Viru Sputnik ja Narva PSK. Suureskoorilise võidu võttis PSK tulemusega 12:2 (2:0; 8:0; 2:2). Maksim Burkovilt kolm, Andrei Aleksandrovilt, Aleksandr Titovilt ja Aleksandr Titovilt kaks väravat.

Kergejõustik: Toimusid Kohtla-Järve linna lahtised sisekergejõustiku meistrivõistlused
10.01.2022

Kohtla-Järve lahtistel sisekergejõustiku meistrivõistlustel oli osalejaid kõige rohkem U14 ja U16 vanuseklassis, paljudel aladel ja vanuseklassides oli ainult 1 - 2 osalejat.

Petank: Toimus Voka IV sisekarikavõistluste 3. etapp
11.01.2022

Voka IV sisekarikavõistluste 3. etapi esikolmik: Jaan Saar, Hillar Neiland, Henri Mitt, Urmas Randlaine, Enn Tokman, Kenneth Muusikus - kõik said 3 võitu. Ka neljandaks jäänud duo Kaspar Mänd, Sirje Maala kogusid 3 võitu.

Suusatamine: "100 suusatundi" - suusaõppe projekt Eesti suusasõpradele
11.01.2022

Eesti Suusaliidu 100 juubeliaasta kingitus suusatreeneritelt suusasõpradele 10. - 16. jaanuarini 2022 üle Eesti erinevatel terviseradadel / suusaradadel / mäesuusakeskustes.

Spordiliit: Ida-Virumaa Spordiliit ootab taotlusi ja aruandeid
12.01.2022

Ida-Virumaa Spordiliit ootab taotlusi 2022. aastaks 21. jaanuarini ja 2021. a. aruandeid 01. veebruariks 2022. Kõik vajalikud vormid on Ida-Virumaa Spordiliidu kodulehel rubriigis "Toetused".

Suusatamine: Toimus Pannjärve suusasarja 1. etapp
13.01.2022

Pannjärve suusasarja 1. etapile oli kogunenud 49 suusasõpra. 1 km distantsil oli kiirem Teisi Kivend ajaga 0:05:53, 2 km rajal Andrias Rääst ajaga 0:07:01 ja Anette Ahu ajaga 0:07:02, 3 km rajal Sergei Jurlov aajaga 0:08:34 ja Herta Rajas ajaga 0:09:37, 6 km rajal Danny-Rocco Anton 0:17:13 ja Liset Vähk ajaga 0:20:02.

Korvpall: RHKK/Iisaku Gümnaasiumile kaotus
14.01.2022

Saku I liigas kaotas RHKK/Iisaku Gümnaasium TERE Kadrina Karudele tulemusega 72:103, poolaeg 45:54. Reinar Hallikult 17, Andrus Lehismetsalt 15 punkti.

Jalgpall: Sillamäe Alexelale võit
15.01.2022

Coolbet saaliliigas võitis S. Sillamäe Alexela S. Viimsi FC Smsraha tulemusega 7:6.

Korvpall: KK HITO/BC Karjamaa kaotas võõrsil
15.01.2022

Saku II liigas kaotas KK HITO/BC Karjamaa KK Askusele tulemusega 59:64, poolaeg 28:31. 15 punkti viskasid Allan-Erik Elp ja Ülar Sala, vastastel oli pidurdamatu Rauno Meerits 37 punktiga.

Kreeka-rooma maadlus: Kohtla-Järvel toimusid Avo Talpase 41. mälestusvõistlused
15.01.2022

Avo Talpase 41. mälestusvõistlustel võitis Avo Talpase kehakaalus -82 kg Jürgen Silling Vändra SKP. Nii kadettide kui täiskasvanutes hulgas läks kolmes kehakaalus võit Leetu. Kolmes kehakaalus oli ainult üks võistleja, kuid nad pidasid sõpruskohtumisi teise kehakaalu võistlejatega ja -110 kg kehakaalus nad üldse puudusid.

Suusatamine: Tatjana Mannimale meistritiitel Aveli Uustalu ees
16.01.2022

Tehvandil toimunud Eesti meistrivõistlustel 10 km klassika distantsil saavutas esikoha Tatjana Mannima (Kiviõli Suusaklubi) ajaga 30:25.8, jättes teiseks Aveli Uusatalu (Alutaguse Suusaklubi) ajaga 30:46.2, kes oli parim N23 vanuseklassis.

Jalgpall: Trans alustas taliturniiri võiduga
17.01.2022

Taliturniiri avakohtumises võitis JK Narva Trans Tallinna FCI Levadia/Levadia U21 tulemusega 2:0, poolaeg lõppes 0:0 viigiga. Väravate autorid Eduard Golovljov ja Arseni Kovaltšuk.

Varia: E-loengusarja uued loengud: "Sportlase toitumine - võitja salarelv" 2. osa
17.01.2022

Uued e-loengud toimuvad veebruaris igal teisipäeval kell 18-19.00. Kuula mugavalt endale sobivas kohas. Kõik loengud on ka järelkuulatavad. View this email in your browser Tere, hea tervise- ja spordihuviline.

Jalgpall: Jõhvi Phoenix võitis kodus suurelt
17.01.2022

Saalijalgpalli esiliigas võitis S. Jõhvi FC Phoenix S. Kadrina Vitamin Well võistkonda tulemusega 6:1, poolaeg 3:1. Nikolai Martšukilt kaks väravat.

Kergejõustik: Ahtmes toimusid Ida-Virumaa sisekergejõustiku meistrivõistlused
17.01.2022

Ida-Virumaa sisekergejõustiku meistrivõistlustel oli konkurents kõige tihedam U14 ja U16 vanuseklassides. Oma senist parimat tulemust Eesti Kergejõustiku Liidu edetabelis parandasid kolmikhüppes meestest Viktor Morozov 4 cm ja U16 vanuseklassis Andrei Malinovski 39 cm ning U18 vanuseklassis Savva Novikov kaugushüppes 5 cm.

Vabamaadlus: Kohtla-Järvel toimus noorte vabamaadlusturniir Kuldkaruke
17.01.2022

Spordiklubi Kuldkaru noored maadlejad jätsid koju neli esi-, kuus teist- ja kaheksa kolmandat kohta.

Petank: Toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused paarismängus
17.01.2022

Ida-Virumaa meistrivõistlustel paarismängus kogus esikolmik ühepalju võite, kuid parima punktide vahega tulid võitjaks Oksana Rõndenkova ja Oleg Rõndenkov.

Korvpall: Optibet Rahvaliigas võit KK HITO/BC Karjamaale
18.01.2022

Optibet Rahvaliigas võitis KK HITO/BC Karjamaa Enteh võistkonda tulemusega 79:59, poolaeg 44:33. 29 punkti viskas Kaspar Kaukes ja 24 punkti Tanel Maalma.Entehi paremad Pavel Maikov 25 ja Maksim Dmitriev 21 punktiga.

Kergejõustik: Deniss Šalkauskas püstitas uue isikliku rekordi
19.01.2022

Tartus toimunud Andres Nirgi ja Endel Pärna mälestusjooksul saavutas Deniss Šalkauskas isikliku rekordiga 3.48,24 teise koha. See on ühtlasi kõigi aegade kolmas tulemus Eestis, mis joostud sisehallis.

Lauatennis: Toimus Toila valla karikavõistluste 3. etapp
19.01.2022

Toila valla karikavõistluste 3. etapist võttis osa 15 mängijat. Esikolmiku moodustasid Sergei Kurtin, Kalle Lehismets, Aleksander Vassiljev. 50+ vanuseklassis võitis Sergei Kotov, 60+ Aleksander Serov ja 70+ Aleksandr Gaidašov.

Suusatamine: Mäetagusel prooviti võimeid sprindis
20.01.2022

Mäetaguse sprindis näitasid kiiremat aega 1300 m distantsil Danny-Rocco Anton 0:03:26 ja Herta Rajas 0:04:12, 850 m Andrias Rääst 0:02:42 ja Anette Kivimägi 0:02:55. Osalejaid oli üle kuuekümne.

Jalgpall: Jõhvi FC Phoenix kaotas karikasarjas, Narva United FC II jätkab
20.01.2022

Kiili Spordihoones toimunud saalijalgpalli karikasarja veerandfinaalis sai S. Jõhvi FC Phoenix suureskoorilise kaotuse Coolbet saaliliiga võistkonnalt S. Tallinna FC Cosmos tulemusega 2:11, poolaeg 1:6. Jõhvi eest lõid väravad Nikolai Martšuk ja Aleksandr Krupski. S. Narva United FC II kohtus veerandfinaalis esiliiga võistkonnaga S. Rantipol Võru Helios ja võitis 4:3, poolaeg lõppes 2:2 viigiga. Anton Panovilt kaks väravat.

Jalgpall: Rahvusvaheline litsents 18 Eesti jalgpallikohtunikule
20.01.2022

FIFA väljastas Eesti Jalgpalli Liidu poolt esitatud nimekirja alusel rahvusvahelise litsentsi 18 Eesti kohtunikule. Karolin Kaivoja sai rahvusvahelise abikohtuniku litsentsi. FIFA litsents väljastatakse üheks kalendriaastaks ja see võimaldab vastavalt oma spetsifikatsioonile teenindada rahvusvahelisi mänge FIFA ja UEFA egiidi all toimuvatel erinevatel võistlustel.

Korvpall: RHKK/Iisaku Gümnaasium sai neljanda võidu
21.01.2022

Saku I liigas võitis RHKK/Iisaku Gümnaasium turniiritabelis viimasel kohal oleva SK Nord Aid/Cramo tulemusega 98:74, poolaeg 51:37. 28 punkti viskas Kristo Saage.

Mõttesport: Toimus Ida-Virumaa meistrivõistluste 1. voor
22.01.2022

Seoses koroonaga jäi osavõtjaid esimeses voorus väheseks. Edukalt alustas jällegi Kaare võistkond, kes kogus 42 punkti, järgnesid Alutaguse 27 ja Pagari 26 punktiga. Individuaalselt oli parim Arwed Puusalu 8 punktiga.

Jalgpall: Narva United ja Phoenix võitsid
22.01.2022

Coolbet saaliliiga 11. voorus võitis S. Narva United FC S. Sillamäe Alexela tulemusega 7:2, poolaeg 4:1. Sergey Šilkovilt narvakate kasuks kolm väravat. Saalijalgpalli esiliiga 11. voorus võitis S. Jõhvi FC Phoenix võõrsil S. Aruküla Radiust tulemusega 8:3, poolaeg 4:0. Ilja Gornovilt ja Nichita Gorealt kaks väravat.

Jäähoki: Narva PSK võitis lisaajal, Viru Sputnik kaotas
22.01.2022

Coolbet Hokiliigas saavutas oma teise võidu Narva PSK kui võitis HC Panterit lisaajal tulemusega 4:3 (0:1 ; 3:0 ; 0:2 ; 1:0 OT). SK Viru Sputnik kaotas turniiritabeli liidrile Välk 494 tulemusega 5:13 (1:5; 3:4; 1:4).

Korvpall: Sillamäel peeti tasavägine kohtumine
24.01.2022

Optibet Rahvaliigas võitis Sillamäe SK kodus Jõhvi Kossutiimi tulemusega 57:52, poolaeg 30:28. Võit saadi tänu viimasele veerandile, mis võideti 10 punktiga. Parim korvikütt oli 19 punktiga Andrei Krjutskov, Jõhvi meeskonnas 15 punktiga Nikita Golovin ja 14 punktiga Kristo Noorhani.

Suusatamine: Toimus reedeõhtuste suusasõitude teine etapp
24.01.2022

Sinimäel toimunud reedeõhtuste suusasõitude 2. etapil näitasid kiiremaid aegu 1 km Arseni Zabolotny ja Adelina Zaitseva, 3 km Viktor Shemarin ja Natalja Skvortsova ning 6 km Anatoli Shibanov. Oma võimeid pani proovile 41 suusasõpra.

Kergejõustik: Alina Ionova U14 vanuseklassi Eesti meister mitmevõistluses
24.01.2022

Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud U14, U16, U18, U20 Eesti meistrivõistlustel mitmevõistluses saavutas KJK Kalev Sillamäe esindaja Alina Ionova U14 vanuseklassis I koha 3829 punktiga.

Suusatamine: Eesti noorte meistrivõistlustelt medalid
24.01.2022

Mammastes toimunud Eesti noorte meistrivõistlustel N16 vanuseklassis tuli Herta Rajas nii vabatehnika sprindis kui 5 km klassikatehnika eraldistardis 3. kohale.

Jäähoki: Naiste Hokiliigas Everestile viik
24.01.2022

Naiste Hokiliigas mängis HC Everest 0:0 viiki Hokiklubiga Säde. Turniiritabelis on HC Everest teisel kohal.

Jalgpall: Narva SK Ganza mängis viiki
24.01.2022

Saalijalgpalli esiliiga 11. voorus mängis S. Narva SK Ganza 4:4 viiki S. Tallinna FC Cosmos II. Poolaeg kaotati 3:4. Väravad Valeri ja Sergei Grigorjevilt, Ilja Borošnevilt ning Vladislav Gorškovilt.

Korvpall: Selgusid Eestimaa talimängude finaalturniirile pääsejad
25.01.2022

Nädalavahetusel peeti 14. Eestimaa talimängude eelturniirid meeste korvpallis. Ükski Ida-Virumaa meeskond finaalturniirile ei pääsenud - jäädi alagruppides kolmandaks. Vastavalt korvpalli juhendile lunastas Toila vald osalemise 14. Eestimaa talimängude finaalis 36. omavalitsuste talimängudel Viru-Nigulas, tulles seal neljandale kohale.

Koolisport: Toimus TV 10 Olümpiastarti Ida-Virumaa 2. etapp