Koolitus: Jalgsimatkatreeneri koolitus EKR3 2. Sessioon
Aeg: 02.12.2021 18:45 - 02.12.2021 21:00:00

Spordiliit: Ida-Virumaa Spordiliit ootab 2021 spordiaasta parimate kandidaate
02.12.2021

Ida-Virumaa Spordiliit ootab 10.12.2021 kandidaate maakonna parimate sportlaste nominatsioonidesse, et selgitada välja maakonna parimad järgmistes kategooriates: parim meessportlane, parim naissportlane, parim noormees, parim neiu, parim võistkond, parim meesveteran, parim naisveteran.

Korvpall: Reinar Halliku KK/Iisaku Gümnaasiumile teine kaotus järjest
02.12.2021

Saku I liiga kohtumises ei piisanud RHKK/Iisaku Gümnaasiumi kolme mängija Teven Dewayne Jonesi (17 punkti), Marcus Merimaa (15 punkti) ja Andrus Lehismetsa (13 punkti) kahekohalisest punktisummast, et võita Rae Koss/Hansaviimistlus võistkonda, kus üleplatsimees oli Ron Pehka 26 punktiga. Mäng kaotati tulemusega 71:76, poolaeg 27:29. Suurem vahe tuli sisse kolmandal veerandajal, mis kaotati 8 punktiga.

Varia: ERASMUS+ 2022 projektikonkurss on väljakuulutatud - spordimeetmed